Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

kacka.l
3. máj 2011

Já bych se taky nebála jané reverse, já jsem si ho koupila pro skoro dvouleté dítě a vleze se krásně i s fusakem- a to se mi ten fusak zdá dost naducaný, a to je spíše větší, na svůj věk. Jen mě mrzí, že jsem si ho nekoupila dříve, kdy bych více ocenila to otočné sezení. Délka je 94cm a šířka je teď po měsíci užívání 34cm, takže naprostá pohoda. Ony jsou ty polstry na bocích moc naducané, ale jdou krásně zmáčknout. Takže ono to i strašně klame, jak je úzký. Příjde mi, že to že je moc úzký tady všude píší maminky, které jej jen viděly v obchodě, nebo jsou opravdu zvyklé na staré jané, které je nadstandartní pro šířku lůžka. Navíc většina golfek má kolem 32cm na šířku a nikdo to neřeší a krásně se tam vlezou i 4 leté děti. Příjde mi diskutovaná šířka jané jako prostě mediální humbuk...Měla jsem i staré jané rok 2008, ale prostě se to nedá porovnat, mi vadil ten sed, to nebyl sed, malý pořád klouzal dolů, prý O9 už je na to lépe. No za mě reverse. A to jsem do něj šla z PP GT3, který je na prostor obrovský. 🙂

sasena033
3. máj 2011

@kacka.l
@tina129 dakuejm vrele za info.... velmi s ami paci priam som sa donho zamilovala takze urcite porozmyslam a ak by bolo dievcatko tak rozmyslat nebudem kupim fialovy a bude..uz teraz sa neviem dockat ja som tiez zatazena na jane su to fajn kociky trosku ta cen ale zodpoveda kvalite a pohodliu babatka...takze dakujem a diskusiu si precitam

kacka.l
3. máj 2011

Ta fialova je nádherná, mít holku, tak je taky moje. 😉 Poikud by ti vadila vanička transporter, tak pasuje i stará. Ale mi s emoc líbí ten transporter. Vím, že holky z jiné diskuse, řešily tu délku, a jedna si tam nechala ošít vyztuženou vložku do spod, tím pádem bylo miminko výše, kde se korba o hodně rozšiřuje a má prý 74cm, což je podle mě docela pěkné. :-

tina129
3. máj 2011

@kacka.l s tym transporterom je to pravda, on sa prudko nad hlavickou predlzuje, takze vyssie je ta vanicka uz o dost dlhsia, ja tam mam na spodku deku, pretoze si tym prekryvam tie pasy co su naspodku, a tiez som pisala ze su tam aj tie polystyreny skryte (maju 2,5 cm) a daju sa vybrat von a ak sa vyberu tak vanicka je o dost vacsia a vobec to nekazi vzhlad, ako keby tam boli, ja som to skusala a mam to aj nafotene ak by niekto chcel, no ja som tie polystyreny vratila do vanicky naspat lebo mala mi v nej zacala lietat a spala sikmo ale viem si predstavit, ze keby mi trebalo pol rocne babo do nej dat aj s fusakom tak by som ich urcite vybrala.

tina129
3. máj 2011

@sasena033 a ten fialovy je nadherny, ja mam tiez fialovy ale 2010

zuzikkaa
5. máj 2011

ahoj baby,,potrebujem poradiť.kúpila som jazdený jane slalom.je to krásny,lahučký kočík,len mi neide do hlavy jedna vec-kočík mi akoby ťahal do prava! ☹ ☹ ☹ a to nemám ani zaaretované koleso.neviem či by to mohlo byť tým,že predné koleso je upevnené iba z jednej strany,ale vzhladom na cenu kočíka by takéto veci už mohli byť vyšpekulované,,hm??? 😖 😖 😖
možno sa tu už o tom písalo,,nečítala som všetky príspevky.tak prosím poradte,či to tak robí na všetkých kočíkoch a mám ho vrátit 😢

sofiaella
7. máj 2011

@zuzikkaa mne to nerobi 😀 kupovala som novy v auguste min. rok a nemam tento problem 🙂

sofiaella
13. máj 2011

Dievcata, co mate drziak na flasu,to sa tam len tak zavesi? Lebo mne to poriadne nedrzi,len tak sa to hojda,sa bojim ze ho stratim 😀

zuzie
18. máj 2011

ahojte dievcata, ak by mal niekto zaujem o kupu novej autosedacky jane matrix cup - farba cherry, najde ju u mna v bazariku, na cene sa vieme dohodnut, dakujem zuzana

zuzkagonos
24. máj 2011

Ahojte, toto musím napísať. Kúpila som kočík cez internet z Nemecka. Po zime mi na strieške popraskali okienka, tak som to reklamovala cez e-mail a dnes mi prišla nová strecha a starú že môžem zahodiť. 🙂 🙂 🙂 Som maxim.spoko a myslím, že na Slovensku by sa mi to nestalo.

kacka.l
24. máj 2011

Tak to je super. 🙂 To ani u nás v ČR. 🙂
Já mám držák z PP Skate, pasuje super.

denisocka
10. jún 2011

kde sa daju kupit ND na slalom 2009?

standa82
10. jún 2011

@denisocka ... skús zavolať na toto číslo. Ja mám od pani kočík a má aj ND. 0918223739

denisocka
12. jún 2011

@standa82 neozyva sa

standa82
13. jún 2011

@denisocka ... neviem prečo.... Možno je v zahraničí.

petule12
14. jún 2011

holky SOS - nevím jestli jste to už neřešili. Ulomila (upadla) mi ta aretační čepička, jak se s tím točí. Stalo se to někomu? Dá se to koupit?

denisocka
14. jún 2011
dan81
14. jún 2011

Prosím o radu, mám Jané slalom pro 2009, sportovní verzi, při jízdě se mi kepe přední kolečko, vypadá jako by byl uvolněný střed. Nevíte, jestli to jde třeba jenom dotáhnout....nechce se mi to zatím posílat do servisu. No případně pokud budu muset, víte, kde má jané servis? Prodejnu, kde jsme ho kupovali nám zrušili ☹. Předem děkuji za radu 🙂 😉

nausikaa
15. jún 2011
dan81
15. jún 2011

@nausikaa Perfektní....moc děkuji za odkaz, posílám manžela, aby s tím něco provedl...🙂

petule12
15. jún 2011

@denisocka - tak jsem napsala do o-baby.de odkud mam kocarek a posilaji mi to zdarma 🙂
teda jsou fakt uzasni.

denisocka
15. jún 2011

super! Mne to tiez chyba a nemam to

denisocka
15. jún 2011

handy praha sa neozyvaju,servisak je chory

petule12
15. jún 2011

jojo z handy mi taky neodpověděli
ale mám vyřeseno 🙂

ty mas taky kocarek z o-baby?

denisocka
24. jún 2011

baby,ake podložky mate v kočku ? znaham nejaku,šla by tam tato? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11628277&tab=5 alebo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7650679&tab=6

standa82
24. jún 2011

@denisocka ... myslím, že by tam išli obidva typy. Ja mám originál Jane a stála cca. 40 e 😒

denisocka
24. jún 2011

@standa82 ja som našla teraz originaly za 25r nove nejake novinky,do reverse a ta by šla aj normálne do týchto starších,ale ta cena aj tak tolko nedám ani za fras,.maly mi opotil ten naqly vankušik čo je našity na opierke,vieš? a prave ten sa neda odobrať , vrrr

elina313
24. jún 2011

@denisocka aj mne ho malý spotil a je tam fľak... do kelu, to musím prať celé ??? ach jaj ... a kedy, keď mi spí v kočíku doobeda, poobede a ešte aj večer a potom ho z neho prekladám do postieľky ☹ ☹ ☹ ☹

denisocka
24. jún 2011

@elina313 sak to flak jak oči . nebudem zas prat pol kočika kvoli tomu,preto zhanam rýchlo nejaku podloťku,alebo mu tam prehodim uterak frote

elina313
24. jún 2011

@denisocka hej ja tam dám asi bavlnenú plienočku a bude vybavené, inak kočík by som nemenila ani za svet, stále ho obdivujem a hovorím si aký dokonalý ho mám 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=1041...
dokúpila som túto úžasnú clonu a neni nad lepší kočík, netrápim sa s ničím, krásne máme tienik, pokoj a kľud
Neni nad Jané slalom 😀