Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

veqa
12. aug 2010

@sonkab ak si ho kupovala nový, tak ho reklamuj, to by nemalo robiť, však to koleso sa točí dookola a nič sa nenamotáva...

sonkab
13. aug 2010

@veqa @bajciatko kupovala som ho cez o-baby a nechce sa mi ho posielat do nemecka. Ale celkovo som asi vymakla nejaky zly kus leb uz mi aj kolesa vrzgaju a strieska je nejaka capata ☹ Ale inak dobry kocik 🙂)

bajciatko
13. aug 2010

@sonkab kolesa vrzgaju aj mne, raz ano a potom nie a striesku mam tiez capatu, ale da sa to napravit popotahovanim toho potahu, neboj, dobry kus mas, len tie kociky este potrebuju trosku na sebe popracovat 😉

petule12
13. aug 2010

holky, kolecka vyrzaji protote nejsou z vyroby namazane. Reknete manzelovi, at kolecko vycvakne, vynda i ten stred primo v tom kolecku (musi se vyckanout ten cerny umeli stred na kolecku, aby sla osicka vyndat) a ten promaze a je po vrzani.

petule12
13. aug 2010

jo striska u korbicky 09 je asi nejvetsi slabina 😒 ale da se to 🙂

veqa
13. aug 2010

@sonkab kolieska stačí dať dole a poriadne nastriekať WD sprejom, prípadne nejakým iným 🙂 a ja mám striešku super, len mám model 2008 tak neviem aký je na 09 😉 mne trochu vŕzgala od výroby kostra, jazdím s ním od februára a až teraz ma napadlo všetky plastové spoje nastriekať WD 😀 a čuduj sa svete, ono to neškrípe 😀 😀 😀

petule12
13. aug 2010

stříška 08 je lepší než 09

hobit
13. aug 2010

ja mam 08, ale mne sa aj ta moja zda nejaka capata 🙂

zuki81
13. aug 2010

@sofiaella
ahoj sofiaella , a ako sa to nakoniec poriešilo? Ja som si objednala active set + nánožník, objednávku a aj tovar na expedíciu mi potvrdili tak ako som objednala. Včera ráno som to uhradila cez Paypal a na obed to poslali, no všimla som sicez GLS, že váha balíka je len 9,34 kg.... 😒 radšej som im teda napísala mejla, či mi naozaj poslali všetko. Mám takého tušáka, že niečo mi nepríde ☹ počkám na odpoveď......

veqa
13. aug 2010

@hobit 😅 aká capatá? 😕

hobit
13. aug 2010

@veqa taká, smiesna 🙂...a niektoré tie cvoky sa mi odopínajú ☹

veqa
13. aug 2010

@hobit fúha...tak to máš asi fakt zlý výrobok...ja mám všetko oki...striešku mám takto...

sonkab
13. aug 2010

@veqa aj ja mam tu striesku taku capatu ako pise hobit, ale ja to mam na hlbokom kociku. Sportovy sme zatial neskusali - mame len mesacne babatko.

veqa
13. aug 2010

@sonkab 😀 aha, ja že na športovom, to sa mi nezdalo, že ako môže byť čapatá 😀 😀 to máte také čerstvučké mimčo...veľa zdravíčka a šťastíčka prajem 🙂

sofiaella
13. aug 2010

@zuki81 moj balik sportova + nanoznik mali vahu 10,24 a tiez som mala tusaka 😠 no vcera mi capazo doslo,tak super. nanoznik budem pozerat utopiu a tento meteorite predam.

janefonda
13. aug 2010

@veqa ahoj, vazne ti to uz nevrzga, ked si naolejovala tie plastove spoje? Tak ja to skusim teda tiez. Uz som nad tym rozmyslala, ale bala som sa, ci ten olej neublii tym spojom nejako...tak asi nie. A prosim ta WD je co presne?
Inak my sme tiez kolieska natreli podla navodu a nepištia nam uz 😉 ale treba to podla navodu urobit, nie len tak povrchovo namazat 😉

sofiaella
13. aug 2010

@zuki81 jaj az teraz ciam poriadne.... no tak hlboku cast ti nepribalili... ta vazi dalsich 5,.. kg.

standa82
13. aug 2010

Ja tiež uvažujem o Jane Pro 2008, pretož vanička je asi väčšia ako 2009, a chcem vaničku použiteľnú na prevoz v aute. Pozerala som aj iné značky s takýmto typom vaničiek, no všetky sú kratšie a užšie. A ja potrebujem veľkú, lebo termín máme v novembri, takže do vaničky pôjde fusak a my máme z ovčieho rúna, takže je poriadny. 🙂

standa82
13. aug 2010

Neviete, kde je najlepšia cena? Mne stačí len športový + hlboká vanička.

veqa
13. aug 2010

@janefonda WD sprej je na namazanie čohokoľvek 🙂 my máme teraz sprej Wurth univerzálny sprej.....ja som s tým nastriekala aj kolieska ešte v zime a odvtedy nevŕzgajú, ten sprej má takú tenučkú hadičku a snažila som sa nastriekať do pod ten spoj s názvom a aj na všetky spoje s nitmi a aj na brzdu 🙂 proste celý je premazaný a je to super 😀

standa82
13. aug 2010

Akurát som sledovala na Youtube video o Jane Slalom Pro, nie je to komplikované, len musí človek prísť do toho ako na manipuláciu. 🙂

standa82
13. aug 2010

TAkúto farbu chcem, či bude chlapček alebo dievčatko 😀

veqa
13. aug 2010

@standa82 len či ho ešte zoženieš 😕

standa82
13. aug 2010

@veqa majú v babetkove a ešte som niekde videla, nespomínam si teraz. 🙂

veqa
13. aug 2010

@standa82 tak super, treba kúpiť, kým sú 😉

standa82
13. aug 2010

@veqa ...to áno, len musíme ešte počkať, kým ockovi príde výplata.

veqa
13. aug 2010

@standa82 😀 to poznáme 😉 inak je krásny, páči sa mi, ja mám modrý, sú iné ako tie čo vidíš všade...

standa82
13. aug 2010

@veqa ...no aj mne sa páči. Ty si s ním spokojná?

veqa
13. aug 2010

@standa82 úplne, má super poťah, taký lepší ako 09, a aj vyzerá byť priestrannejší...ľahučko sa ovláda, je naozaj výborný

standa82
13. aug 2010

@veqa ty máš tiež 08? Mne sa idí vanička na 08 väčšia ako 09, ale podľa rozmerov sú vraj také isté 😨