Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

renabr
28. jan 2010

mmmk ty odkial objednávaš?

mmmk
28. jan 2010

Rena, uz jsem objednala, dneska z o-baby. Platila jsem paypalem, takze bych ho tu v sobotu mela mit. Mluvila jsem s nimi jeste telefonicky. Protoze uz nemaji nanozniky a navic zas zmenili jejich ceny ☹

renabr
29. jan 2010

mna štve, že som s kočíkom rovno neobjednala aj nánožník, a teraz sa mi to už osobitne neoplatí, lebo za dovoz dám na sk 9,5 € a za prevod v banke tiež tolko...čiže po nánožníku sa musím poobzerať len niekde na sk, poprípade ak z čiech...

Inak baby, ked sa vám bábo narodilo v marci alebo to je jedno kedy, proste ked je ešte relatívne chladno, mali ste fusak alebo len dáku deku? lebo som rozmýšlala, že objednať ten maličký fusak sa mi velmi neoplatí, lebo z toho hned vyrastie a ten vačší fusak zasa neviem či nebude velký do hlbokej vaničky, ako ste toto riešili? to bábo bude ešte zo začiatku asi v zavinovačke a tak do kočíka, ale aj tak by tam bodlo ešte niečo...fusak mám po dcerke ale ten je červený so srdiečkami, ten do utopie nedám 😀

marfic
29. jan 2010

renabr, my sme síce februároví, ale chodiť von sme začali až v marci a mala som ho v zavinovačke aj vo fusaku, kúpili sme emitex, z ktorého sa dá odzipsovať spodná časť a bol akurát do vaničky, teraz ho mám v športovom, aj so spodnou časťou, ale nabili sme cvoky, lebo sa dosť šmýkal
skús popozerať aj iné fusaky, aby sa dala odmontovať spodná časť
mne na emitexe trošku vadí, že zips je po stranách, keby bol vpredu, asi by to bolo lepšie, určite nájdeš aj taký

ivika18
29. jan 2010

renabr, malý je narozený v březnu, ale ten rok byla ještě docela zima, tak jsme taky byli v zavinovačce a ještě ve fusaku. A máme taky fusak Emitex a jsem s ním max. spokojen. Takže bych doporučovala něco na ten styl Emitexu - aby šel prodloužit a využili jste ho pak i do sporťáku 😉

bbn
29. jan 2010

my jsme zrovna s kočárem koupili fusak aesthetic - je 2 velikostní, po odepnutí spodní části je tak akorát do korby, po připnutí spodní části je vhodný do sporťáku. Originál Jane je fajn, ale musela bys kupovat fusaky 2 - jeden do korby a jeden do sporťáku (nejsou velikostně nastavitelné), což vyjde o dost dráž, než ten 1 od aestheticu. Ale dobré jsou i fusaky od emitexu.

ivika18
29. jan 2010

Aesthetic bude asi lepší, aspoň mně se líbí víc, ale Emitex stojí o skoro polovinu a je dobrý.

renabr
29. jan 2010

a čo fusaky kaiser?

ivika18
29. jan 2010

renabr, vypadají dobře. Zkušenost nemám, ale myslím, že jsem četla, že jsou hodně teplý, možná až moc.

sennorita
29. jan 2010

Ahojte holky,
bylo by fajn, kdyby na o-baby přišli už s novou kolekcí 2010 a na kolekci 2009 snížili ceny...
Snad během února už s tím přijdou... Ale to aby mi zase nevyprodali moji vysněnou barvu Amazonku 🙂
Kdybych čekala chlapečka, určitě bych šla do Utopie 🙂
A to jsem dřív chtěla černý kočár, ale když vidím ty barvičky 🙂

mmmk
29. jan 2010

Sennorita, tak objednavej rychle, vcera jsem s nima mluvila po telefonu ohledne toho nanozniku. Maji jeste 5 ks Amazonu a uz dalsi brat nebudou. Jak se vyproda, uz ho objednavat nebudou, protoze vyrobce uz skoncil s vyrobou teto kolekce. Nanozniky uz jsou objednane, mely by prijit behem pristiho tydne, ale za ty prachy, at si to strci nekam 😀 A slevnuji az vic jak rok stare kolekce, co se neprodaly, tz. ty nejoblibenejsi barvy asi dlouho nezustanou. 😉

sennorita
29. jan 2010

Sakriš, to je ale dilema...
Jinak se chci zeptat, holky, co jste viděly novou kolekci 2010 naživo, jaký máte názor?
A kde jej můžu zkouknout?
Nemyslela jsem si, že s výběrem kočárku bude takový problém. Ale když člověk chce vybrat ten nejlepší a koupit ho co nejlevněji, tak problém to je 🙂

sennorita
29. jan 2010

mmmk: A ty máš jakou barvičku? a koupila sis u nich celý 3-kombinační set?

oliver1
29. jan 2010

renabr: ahoj, podľa mňa tiež treba aj fusak aj zavinovačka, môj prvý syn sa narodil v marci a keď sme išli domov z nemocnice bolo hrozne teplo aj sme sa čudovali že v marci je tak teplo, ale veru trvalo to pár dní a potom bola zase zima , a akurát vtedy keď sme začali von chodievať s malým takže určite si kúp nijaký fusak a to potom určite využiješ aj v športovej časti keď už bude sedieť na jeseň alebo v zime. 😉

renabr
29. jan 2010

Jasné kúpim fusak, len neviem, že ked kupim napríklad ten kaiser, lebo ten sa mi najviac pozdáva, tak či sa zmestí aj do hlbokej vaničky...

A sennorita, aj ja som čakala kým mi zlacnie utopia, no ked som videla minulý týžden pri nom napísané, že takmer vypredané, tak som nečakala a už ho mám doma...a napríklad z čiech mi odpísali, že utopiu už nemaju a ani mať nebudú...a amazon sa tiež dosť rýchlo vypredáva...
Ale je to inak škoda, že sa už nebude vyrábať...ja som tiež fanušik kolekcie 2009 🙂

mmmk
29. jan 2010

Sennorita, objednala jsem amazon (jen sportak a korbu, autosedacku chci jinou). Vcera jsem tam volala kvuli nanozniku, pak oni volali dvakrat me, takze jsem se na vsecko vyptala a zjistila. Nicmene ted dosel mail, ze je kocarek odeslany a divala jsem se a moznaaa by tu mohl zitra byt. Kdyztak v pondeli.
Kolekci 2010 jsem videla na veletrhu pred par mesici a svoje dojmy jsem napsala do toho srovnavaciho tematu. 😉

sennorita
30. jan 2010

Táák, kočárek objednaný taky přes o-baby, jen jsem hodila platit přes paypal a teď mě paypalko nechce připustit platbu, přitom penízků tam na ten kočárek mám, problém bude asi v limitu.
Myslím, že kočárek jsem si vybrala ten nejlepší... jo a mmk: mám taky barvičku Amazonku 🙂 je opravdu nádherná...
Jen budu doufat, že se mi na tom kočárku nic závažného nepokazí, německy neumím, by mě zajímalo, jak bych se s něma domlouvala skrz reklamaci 🙂

mmmk
30. jan 2010

Sennorita, rekla bych, ze bud ta pani Silvia nebo ten jeji kolega urcite anglicky mluvi. Urcite nejsi jedina zakaznice ze zahranici, kdyz posilaji po Evrope 😉 Nebo kdyztak bys pozadala nekoho, kdo nemecky mluvi, at ti treba ten mail prelozi 😉

oliver1
31. jan 2010

Čaute, kočík je doma hurrrá 🙂 , je krásny keď budem mať čas spravím fotky. Farba bohemian a ten materiál je fakt dobrý, aj nánožník je pekný, takže už len babo chýba 😉

blani81
1. feb 2010

oliver- tak to je super gratuluji. Já už se nemůžudočkat, až si ho budu moci taky objednat. 🙂

vladkaz1
1. feb 2010

Oliver super tesim sa s tebou ze ho mas uz doma ... ja cakam na tu novu kolekciu a hlavne na cenu jak smadny byk 😀 😝 .. uz aby bol marec a mozem kupovat kocik 😀

oliver1
1. feb 2010

Nebojte sa, aj ja som tak čakala na to kedy si už môžem konečne objednať, ja som vlastne len v marci chcela ale som sa bála že už nebude, ale teraz som už rada že je doma. Dnes som skúšala skladať, je to naozaj ľahké, zatiaľ som spokojná 🙂 . Ak budem mať čas zajtra tak dám aj športovú časť a pofotím.

mmmk
2. feb 2010

Taky mame uz Slalom doma a nadseni me neopousti 😀

Jen mam dotaz na zkusene slalomarky - co davate na dno korbicky? Nejake prosteradlo nebo rucnik?

ivika18
2. feb 2010

mmmk, dělají se přímo prostěradla do kočárků a košů z různých materiálů - třeba Aesthetic, nebo je šije nějaká paní na mmb, ale podle mě ti stejnou službu udělá i ten ručník jak píšeš, v létě stačí pěkná látková plinka, to záleží na tobě, do čeho se ti chce investovat 🙂

luci_enka
2. feb 2010

ahoj mmk, my na dno davame uz skoro rok tlustsi frote rucnik takove neutralni kremove barvy; kdyz byla dcerka hodne malinka, tak jeste plinku pod hlavicku. Ted na zimu jeste pod fusak tenkou deku, aby ji tam netahlo odspoda, protoze spi jedine venku v kocarku na verande... specialni prosteradla jsou mozna na efekt fajn, ale stejne poslouzi i ten frote rucnik...

mmmk
2. feb 2010

Diky za odpovedi. Ja si prave myslim, ze rucnik by mohl stacit a jsem rada, ze to ma i nekdo vyzkouseny. Na prosteradla jsem se divala, ale prijde mi to jako zbytecna investice vzhledem k tomu, ze to pak dal uz vlastne nevyuziju.

llllucka
2. feb 2010

mmmk:já dávala jen plínku pod hlavičku😉

spes2009
2. feb 2010

Ahoj holky, tak včera jsem se definitivně rozhodla pro kočárek Jane Slalom kol. 2009 (ta nová kolekce 2010 mi z obrázku přijde strašně humpolácká) a i pro barvičku. Dneska sedím u počítače a hledala jsem, kde vyjde nejlevněji. A kdyby to některou zajímalo, tak jsem si objednala celý komplet (sporťák, korba, sedačka, nánožník - vše origo) za 19.502 Kč (při platbě předem), jinak 19.699 Kč na lovelybaby.cz. Což je super cena, vzhledem k tomu, že k tomu dávají i ten nánožník. Fakt jsem si dala tu práci a hledala a hledala a tohle bylo nejvýhodnější. Uvažovala jsem i o objednání z Německa, nebo že bychom tam pro něj zajeli. Ale tohle má i záruku, zdarma autorizovaný servis atd., což poskytuje Handy Praha. Firma je z Jihlavy, posílají to PPL zdarma. Zatím jsem s pánem mluvila tel., byl ochotný, vypadal rozumně, tak snad to bude OK. Ještě na svých stránkách aktualizují počet u jednotlivých barev, které má ještě dodavatel. Pán říkal, že s objednáním nemám moc otálet, že každý den posílají kočárky. Tak jenom, kdyby některá uvažovala, abyste věděli, kde je to, podle mne, nejvýhodnější. Jinak já jsem kočárek nechtěla takhle brzy rešit, ale vzhledem k tomu, že se dovyprodávají poslední kusy kolekce 2009, musela jsem se rozhodnout teď, ikdyž jsem tuhle barvičku neviděla osobně. Doufám, že s ním budeme spokojení 🙂

sennorita
2. feb 2010

Ahoj spes2009:
Já taky nechtěla s kočárkem otálet, a taky si ho objednala už takhle brzy (máme podobný TP). Jakou sis vybrala barvičku? Já mám Amazon, viděla jsem jí na vlastní oči v obchodě a je moc hezká 🙂
Taky jsem prvně zvažovala kolekci 2010, ale nelíbí se mi tam ta hluboká korbička a ty nové barvy...

spes2009
3. feb 2010

Sennorita: já měla Jané jako jeden z favoritů, ale myslela jsem si, že v klidu objedeme nějaké obchody, podíváme se třeba ještě na jiné... Já jsem od začátku chtěla černý kočárek, barvičky budeme dohánět hračkami, dekami, oblečením a tak, takže jsem si objednala Meteorite (ten černo-šedý). Ve skutečnosti jsem ho neviděla, tak snad bude OK. Ale ono jinak nebylo moc v tmavé výběru...

Jinak jsem chtěla moc koupit Casualplay S4, ale rozum zvítězil a vyhrál to Jané, protože je větší a vydrží nám déle 😉