Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

dandysek
21. aug 2010

@petule12 Děkuju, tak to jsi mě uklidnila 🙂 Sice jsme ho měli na zkoušku smontovaný, ale jestli to jde jsem nezkoušela 😨 A už ho máme uložený u známých 😎

petule12
23. aug 2010

@dandysek - no první cesta nežj sem si zvykla byla divná. Ale teď už drandím v pohodě a jezdí se mi sním fakt moc dobře. 🙂

smolka
24. aug 2010

ahojte baby,
prosim Vas mozete mi poradit? Ja viem, ze je skoro na pozeranie kocika,nakolko termin mame februar-marec,ale uz teraz vieme,ze chceme Jane slalom pro 2009. No a tu zacina kamen urazu 🙄 Chceli sme si ho objednat v oktobri-novembri z o-baby.de, ale prisla mi z tade odpoved,ze vsetky kociky od Jane kolekcia 2009 koncom augusta stahuju zo stranky, tak a som v ... Co sa tyka slovenskych stranok, jednak je to drahe, ale uz ked keby bolo najhorsie clovek si aj na SR kupi, a tu je dalsi kamen urazu, tiez pomaly stahuju kolekciu z obehu..vvŕŕŕŕ 😠 😠 Neviete mi poradit, z kade by sa dal kocik Jane slalom pro formula 2009 objednat?? Dik za info a za pomoc 🙂

standa82
24. aug 2010

@smolka ...sklep jane.pl

smolka
24. aug 2010

@standa82 dik,idem pokukat.

standa82
24. aug 2010

@smolka ..ja som kočík obzerala hneď ako som sa dozvedela, že som tehotná. A teraz sme ho objednali. Ešte ak ti môžem poradiť cez jednu paniu - ja som si cez ňu - jej mail: paskudka2@azet.sk.

podskocka
24. aug 2010

smolka> Mozem ti tento kocik ponuknut v prevedeni Bohemian. Pouzivali sme ho 10mesiacov a este je rok v zaruke. Napis mi do IP, ak mas zaujem.

smolka
24. aug 2010

@standa82 no odpadnem, neverim, super 😀 Maju ho na tej stranke a vo farbe,aku chcem. A, ze bude dostupny aj do mesiaca kedy som zadala. Dakujem za link. Ak sa mozem opytat,ty si si tiez cez tu stranku objednavala?

standa82
24. aug 2010

@smolka ...a akú chceš farbu? Nie, ja som si cez pani, ktorej mail som ti poslala. Ale na 100% to u nej ešte nemám.

smolka
24. aug 2010

@standa82 chcem amazon J 04. Ta sa mi velmi paci 🙂

standa82
24. aug 2010

@smolka ...taký má aj tetina dcéra 🙂 Ja chcem červený.

smolka
24. aug 2010

a chlapcenska sa mi paci J 03.

smolka
24. aug 2010

@standa82 a je snim spokojna? Aj som ten cerveny pozerala,ale skor to prevedenie, kde cervena prevlada nad ciernou.

standa82
24. aug 2010

@smolka ...áno je s ním spokojná. Aj ja chcem ten čo prevláda červená.To je rok 2008

smolka
24. aug 2010

@standa82 no,Tebe sa to krasne krati 🙂 niak sa vtych farbach velmi nevyznam,ale aj taka do oranzovo-hneda sa mi paci, to je tiez tusim kolekcia 2008

standa82
24. aug 2010

@smolka ...kráti, teším sa. Zajtra idem na 3D 😵 . No, mne ak tá pani nezoženie červený športový a k tomu krásnu červenú vaničku (majú ju na o-baby.de), tak si objednám cez sklep.pl.Dnes sa mi má vyjadriť. A už si objednala?

smolka
24. aug 2010

@standa82 jéééj tak drzim palec..Ja idem zajtra pozriet kamaratku do porodnice a očekovat,ako to tam vyzera 😀
Nie neobjednavala,este je veeeelmi veeeeelmi skoro...Planujem az niekedy v oktobri. A poznas niekoho,kto objednaval cez ten sklep.pl?

standa82
24. aug 2010

@smolka ...nie nepoznám

smolka
24. aug 2010

@standa82 no tak budeme prvee 😀 😀

standa82
25. aug 2010

🙂

standa82
25. aug 2010

@smolka ...no vyzerá to tak, že aj ja bude objednávať so sklep.pl. Písala si tam, akú majú dodaciu dobu? Treba robiť úuhradu prevodom na účet?

smolka
25. aug 2010

@standa82 ahoj, nie iba som pisala meil v Aj, ze mam zaujem o ten kocik v tej a vtej farbe,a ze si ho mozem brat az v oktobri a ci mi vedia povedat, ci bude stale na sklade.Odpoved prisla do 10min,ze samozrejme nieje problem. Co sa tyka platenia neviem nic. Asi tam napisat meila informacneho. Neboj, ja hned (teda par tyzdnov) budem objednavat 😀 Dneska som bola pozriet kamosku na porodnicke odd, tak pohlad na mamicky "po" mi stacil..chudiatka utrapene +ubolene 😖 no a deti ako maku, ten august je niaky rodiaci 😝

standa82
25. aug 2010

@smolka ...ja som im tiež písala a doba dodania je týždeň a platí sa prevodom na účet 🙂

smolka
25. aug 2010

@standa82 tak supis, a cena je stale rovnaka? A farbu ktoru nakoniec si si vybrala?

standa82
25. aug 2010

@smolka ...platíš si ešte ku kočíku poštovné. Mám H59 červený 2008.

smolka
25. aug 2010

@standa82 jééééj tak super, super !!!! 😅 No ja dufam, ked budem ja objednavat, ze fakt ho budu mat 😕 Uz som aj rozmyslala, ze by som si prinajhorsom kupila len sportak a vanicku potom cez o-baby.de No ved uvidime. Tak potom daj fotky a info.

standa82
29. aug 2010

@smolka ...ja som si nakoniec objednala kočík cez pani, ktorú som spomínala vyššie. Vyjde ma na 510 e, no šporťák bude červený - celý a aj vanička bude celá červená - takže bude taký ako ho sama chcem. Aj keď o niečo drahší ako na poľskej stránke. Už som pani poslala polovicu sumy, kočík mi objednala. 😉

tabibibi
29. aug 2010

Ahojte, mam na predaj Jane Slalom Pro 2008 farba Urban za 320eur a darujem ktomu slnecnik a clonu.

smolka
29. aug 2010

@standa82 ahoj, ja som nasla este jednu cesku stranku, kde boli dost ustretovi, co sa tyka mojich poziadaviek. Napr. uskladnia mi kocik do kedy budem chciet,staci zadat mesiac,kedy ma prist 😎 Za uskladnenie sa nic neplati. Myslim,ze to je celkom mile.
Tak fajn,ze ho aspon budes mat, aky si chcela :D

standa82
29. aug 2010

@smolka ...a aká je to stránka, môžeš mi poslať link?