Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

mamkanec
24. sep 2010

janefonda no já právě četla že ten emitex by měl sedět na všechny typy moderních sporťáků, mají buď na tříkolku nebo na čtyřkolku a píšou že je to na jane sedí i na quinny aj. prý se to tam přichytí na suché zipy nebo cvoky ale mě by fakt zajímalo jak to vypadá ve skutečnosti jestli nešetřit a mít prověřenou kvalitu která sedí nebo zariskovat, holky fakt s tím nemáte někdo zkušenost??

wenka
28. sep 2010

@janina7 ahoj, mne tiež tvrdili, že to kývanie vaničky je OK, ale ja som tú vaničku riešila tak, že som najprv dvihla ten držiak na nožičky od športového do vyššej polohy a až potom som nasadila vaničku - vtedy to pekne sadlo a vanička sa nekývala. 🙂 🙂

wenka
28. sep 2010

🙂 🙂 🙂

KÚPIM nánožník na Jane Nomad 2009 vo farbe J04 amazon, nemáte niekto na predaj?

🙂 🙂 🙂

mamkanec
29. sep 2010

tak to kývání vaničky měli my taky, volali jsme do handy praha a tam řekli že je to normální tak jsme koupili takové ty pěnové rukojeti co jsou na kolo a dali to na ten spodní rám a bylo po kývání a nešlo to ani poznat že to nepatří ke kočáru ale je fakt že u tak drahého kočáru bych tohle nečekala.

standa82
29. sep 2010

Dievčence, ktorá máte kočík 3-kolku Jane, prosím Vás, ako sa zaistí predné koleso (aby sa neskladalo), ale popri tom aby sa točilo ? Ďakujem

standa82
29. sep 2010

@smolka ...kočík mám doma. Akurát sme ho so synátorom poskladali, len ešte musíme prísť na to, ako zaistiť predné koleso aby sa nesklápalo a popri tom aby sa točilo.

smolka
29. sep 2010

@standa82 no super, a spokojnost velika?? Potom nafot 😉 Vela zdaru do zabezpecenia kolesa 😵

standa82
29. sep 2010

@smolka ....spokojnosť maximálna, ešte rozmýšľam nad tým kolesom 😀

standa82
29. sep 2010

Mám to. 😀 😀

smolka
29. sep 2010

sikulka si 🙂 A mozem sa spytat kolko Ta vysiel cez tu pani? Ak ces napis do IP.

standa82
29. sep 2010

@smolka 🙂 510 eur ma vyšiel, no mínus 30 prepravcovi som dávala, takže bez dopravy 480 eur

standa82
29. sep 2010

@smolka Ale mám ho taký ako som chcela, túto far.kombináciu už nikde nieto - viac červenej ako čiernej 😉

smolka
29. sep 2010

@standa82 kraasna kombinacia to je fakt..Je to ine takto vidiet na fotke,ako na nete ked to prezentuju. Takze to mas s vanickou a so sportovou castou? No mozno Ta aj poprosim casom o kontakt na pani 😀 😀 😀

janina7
29. sep 2010

@wenka ....díky,super,vyzkouším 😉

standa82
29. sep 2010

@smolka ...áno, športová časť, vanička a prebaľovacia taška, pršiplášť 🙂

janina7
29. sep 2010

@wenka ...jinak náááádherné dorty....šikullka 😵

smolka
29. sep 2010

@standa82 perfektne!!! Superne Ti to vypalilo 😎

vorllinka
12. okt 2010

Holky ahoj, prosím vás nevíte, jestli se dá korbička 2009 polohovat? A případně jak, děkuji 😎

standa82
12. okt 2010

@vorllinka ...dá sa dvíhať dno/spodok vaničky, ale nie vysoko

ceja
12. okt 2010

kto mate jane slalom.. stoja vam zadne kolesa do "A"?.. mne sa zbiehaju (hore su blizsie k senbe a dole dalej).. vyzera to dost komicky.. aj ked za tie prachy mi az tak do smiechu zase nie je... je to normal???

lamarika
12. okt 2010

@ceja je to tak schválně kvůli stabilitě, neboj se koupila jsi dobře 😉

renabr
12. okt 2010

vorllinka dá sa polohovať, vpredu máš také koliesko a to krútiš a polohuješ vaničku, je to super, ked som šla dole kopcom tak som to dala vyššie aby malý nebol dolu hlavou, ja som to velmi využívala, super vec 🙂

apollo11
13. okt 2010

Ahojte, prosím vás, jak je to s polohováním sporťáku do úplného lehu? Někde jsem tu četla, že do úplného lehu nejde.. (já si to teď nemůžu vyzkoušet, používáme ještě korbu a sporťáková sedačka je složená někde v komoře 😉) Jde mi o to, že na Vánoce chceme jet k našim a vzít už sporťák - malé bude 6,5 měsíce, myslíte, že je to v pohodě v té pozici? Není to moc brzo? Sedět sama pravděpodobně nebude, tak nechci něco zanedbat. 😉

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
apollo11
13. okt 2010

@sofiaella videa? dík, ale spíš jsem myslela, že pokud ten sporťák nejde úplně do lehu, jestli v něm může už v 6 a půl měsících být. jestli to není brzy 😉

standa82
13. okt 2010

@ceja áno, aj nám tak stoja zadné kolieska

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy1979
13. okt 2010

@apollo11 to ze je to o nejaky stupen vyssie jej urcite neublizi. a ak vydrzite v hlbokej vanicke 6 mesiacov tak to ste dobry. ja pocitam ze s fusakom tam maleho uz nevorvem

apollo11
14. okt 2010

@katy1979 no právě, beruška má ve 4 měsících 7 kg a už teď je tam na fest 🙂 (máme teda ke kočáru starší korbu capazo, ale asi bude stejně velká jako ty novější)... často čtu, jak by sporťák měl přijít na řadu až když dítě samo sedí, ale to bych malou asi musela přeložit napůl 😕 😉