Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

zuzikkaa
27. jún 2011

@denisocka mam nejake v inzeratoch co som sama zbuchala,,ak by si chcela 😉 domaca vyroba,,ale ucel splni 😅

denisocka
27. jún 2011

@zuzikkaa hej hej,tak ušit si viem aj sama,ale jednu šitu mam a veru,učel naprd ,hlavne že až v čechách mi to pani šila

zuzikkaa
27. jún 2011

@denisocka preco naprd,,co je na nej zle??

denisocka
27. jún 2011

@zuzikkaa kým v tom nieje molitan,ani to nechcem ,vatelín je na dva veci

elina313
28. jún 2011

Kočky ahojte, prosím viete mi poradiť ako dofúkať predné koleso ???
však fúkam a fúkam a prd mi je to platné, stále mäkké a vôbec nepočuť, žeby ten vzduch šiel dovnútra ☹ 😠 😠 😠
Ďakujem vám 🙂

denisocka
28. jún 2011

@elina313 no,tak asi bude vadna pumpa ? lebo techniku mas dobru

denisocka
28. jún 2011
standa82
28. jún 2011

@elina313 ... vnútri pumpy pod šedým uzáverom je hadička. Máš ju namontovanú na pumpe?

standa82
28. jún 2011

@elina313 ... píšem ti to len preto, že moja kamoška koleso tiež fúkala, no hadičku nemala nakrútenú 😀

elina313
28. jún 2011

@standa82 jasné, že nemám hadičku, hneď to idem pozrieť 😀 😀 😀 😀

elina313
28. jún 2011

@denisocka
@standa82 ježííííííííš, ale ja fakt som neni blondína 😀 😀 😀 😀 a môj muž včera doniesol náradie a chcel aj koleso demontovať... no to bude dnes srandy kopec... budem za múdru 😵 😵 😀 a ďakujem za múdru a užitočnú radu 😅 😅 😅

standa82
29. jún 2011

@elina313 ... nič v zlom... 🙂

denisocka
1. júl 2011

@standa82 no jak,latku si zohnala ?

standa82
1. júl 2011

@denisocka ... dnes pôjdem do obchodu. U nás bol po dva dni taký lejak, že sa ani nos nedalo vystrčiť. Ak kúpim, pošlem a napíšem.

denisocka
1. júl 2011

@standa82 jasne jasne,nenahanam , len som bola zvedava 😀

puledrina
11. júl 2011

baby poradte...z akej kolekcie je tento jané...2008, alebo 2009? dik

denisocka
11. júl 2011

@puledrina myslím,že 8,teda asi urcite . 2009 mam ja v albume a j ina korbička

lucka23
11. júl 2011

baby viete mi poradit aku vanicku mam kupit k mojmu podvozku z kolekcie 2007? tie z roku 2007 sa mi uz moc nepacia ale zas eboli velike. mate skusenosti aj s novsimi kolekciami? ale vanicky sa osvedcili vam? 🙂

denisocka
11. júl 2011

@lucka23 akukolvek 😉 co ma system pro fix . ja som mala tiež kočik 2007 tuším , a teraz mam vaničku a vajičko na predaj a je to 2009 a je lepšia,ako ta staršia vezia . aj material aj vajičko je Strata a je väčšie . vaničky su rovnako velke,to iba potahy su ine

lucka23
11. júl 2011

@denisocka viem za pasovat by mala kazda ale skor mi ide o vase skusenosti ohladom velkosti a pod. paci sa mi strasne ta z novej kolekcie transporter ale nikde ju u nas nemaju tak neviem posudit ci je dost velka.

denisocka
11. júl 2011

@lucka23 jaj ty mslíš transporter?to by tiez malo sediet,ak je to pro system. naša @michaela80 ma v albume,možno by ti pomerala,a popisala o čo ide,ja nechalem transporteru a vaničke,ako čo je načo a načo su dve?

puledrina
11. júl 2011

@denisocka dakujem 🙂

lucka23
11. júl 2011

@denisocka dakujem. ano jej inzeat som nasla aj na MMB. presne tu farbu chcem ak bude baba. ma tam odfotenu aj svoju dcerku 9mesacnu v nej ale kedze jej malicka je ozaj malicka tak sa to neda odhadnut. myslim ze tam ma aj rozmery ale zase tie neviem porovnat s tymy starsimi modelmi. 😅 no a podla tych rozmerov mi prisla dost malicka tak ci reku nema niekto inu skusenost. 😀 hlavne pozitivnu by som chcela pocut. 😀 😀 😀 ale nie kedze budem mat zimne babo potrebujem priestrannu vanicku.

denisocka
11. júl 2011

@lucka23 ale ako ty nad čím uvazuješ?šak cakaš v decembri 😉 ,ja som tak amla prveho syna a od decembra som ho mala 5mesiace vo vaničke, druheho som mala vo vaničke 9 mesiace 😀 od augusta a prezila,takže aj v transportery ti dietako vydrzi , Vikina neni zas najmensia ,je normálna -len neni obrovska 😀

myslím že naše vaničky maju 78x35 ?

michaela80
11. júl 2011

@lucka23 vanicka nie je mala, babetko cakas v decembri cize do juna v pohode budete vo vanicke... a decembri mas babetko malinke cize nepotrebujes vanicku ako na polskych velkych kociaroch... skus sa spytat mojej susedky @tina129 ma decembrove babo a transporter.... Moja mala je sice vahovo malinka ale dlzku ma primeranu veku ... ja na tu vanicku nedam dopustit bola uzasna..... a inac mozes ten polystyren vybrat a dostanes dalsci 6 cm aj na vysku a aj na dlzku..... vyrobca tusim udava rozmer72 no ta vanicka je tvarovana a oni merali v tej najuzsiej casti kde ten rozmer velmi uloha nehra.......

lucka23
11. júl 2011

@michaela80 @denisocka oki diky baby to som chcela pocut. 😀

@michaela80 ak sa nam potvrdi dievcatko a budes ju mat este volnu tak sa ozvem. 🙂

lillie79
26. júl 2011

@puledrina je to 2008, lebo ja som zhanala takuto verziu ale nakoniec som kupila 2009 😉

puledrina
27. júl 2011

@lillie79 dakujeeem 🙂

miskabrano
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elina313
5. aug 2011

kočky ahojte, viete mi niekto poradiť, kde zohnať na 2009 čierno červený za dobrú cenu nánožník ?
Ďakujem