Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

veqa
7. aug 2010

@vorllinka ja mám tú z emitex 😎

vorllinka
7. aug 2010

@klara.t
@veqa holky a jste s tou clonou spokojené? Nesvítí tam sluníčko? (klarko - u tebe kamarádka 😉 )

klara.t
7. aug 2010

@vorllinka nemá jí jen kamarádka, ale i já, já jen na jiném kočárku. Jsem moc spokojená. Když svítí, tak jí to dost zacloní. Když nesvítí, tak je to skladné. není ani drahá. O té emitexové jsem slyšela, že není nic moc, ale je to jen z doslechu. Ta co jsem ti navrhla má jako jedna z mála i UV faktor. Z počátku jsem jí neuměla nasadit, ani kamarádka - jak iž jsem psala, tak odstávala, ale pak jsem přišla na to, že jí do oblouku musím dát už v ruce, a ne až po přiložení na stříšku. Ted už to mám za vteřinku nasazené. já jí doporučuji. Ale je jen v černé.

renabr
8. aug 2010

ja mám emitexovu a vobec to nie je dobré, nepasuje to tam dobre a aj tak to slnko svieti kade tade a nezacloní to dobre, kupila som si slnečník a som maximálne spokojná, natočím si ho ako chcem...ten adapter mám primontovaný ku kočíku stále to nezavadzia, a slnečník potom nie je taký velký, stále ho nosím v tom koši dole pod kočíkom a len nasuniem ked svieti...

veqa
8. aug 2010

@renabr slnečník mám a ja, len malý mi ho už berie a krúti s ním...tak sme prešli na clonu, tá z emitexu mi cloní celkom dobre 😕 ja som spokoná 😉

veqa
8. aug 2010

@vorllinka na také maličké bábo ti stačí slnečník, my sme ho používali takmer do roka, len môj už mi ho berie tak musíme mať clonu.

renabr
8. aug 2010

tak fajn, teraz mám slnečník a ked malý podrastie a tiež sa mu už nebude vidieť ten slnečník tak prejdeme na clonu... 🙂

vyhnalice
9. aug 2010

Ahoj holky mám takovou prosbu, mám koupený starší kočárek jané pro slalom 2009, ale chybí mi k němu návod. V září už ho budeme potřebovat vyndat z krabice a složit a vím, že jsme se s tím trápili jak nasadit třeba přední kolečko. Můžete mi okopírovat´-naskenovat stránky z návodu, aspon jak ho složit ? díky moc případně poslat prosím na mail peta.vyhnalkova@seznam.cz

johnatanka
9. aug 2010

@vyhnalice zadej to na You tube, mělo by to tam být🙂

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bajciatko
10. aug 2010

@sofiaella no to ta naozaj mali informovat, mna informovali uplne o vsetkom, dlho sme diskutovali aj o nanozniku, lebo ja som si objednala iny a oni mi ihned napisali, ze ten nanoznik nezodpoveda farbe mojho kocika... Fuh, to som teda poriadne prekvapena, ze to takto domrvili, mi to pride, ze tam maju asi noveho cloveka, ktory v tom nevie chodit... Snad sa to vyriesi k tvojej spokojnosti a inak mne aj vracali peniaze naspat, uz ani neviem co som im vracala, ja som s nimi bola strasne velmi spokojna

janafor
10. aug 2010

viete mi niekto poradit ci vanicka na jane slalom 2008 je dostatocne velka? rozmyslam kupit si ho tu v modrom koniku. Kamaratka ma kocik Jane- ale nevie ktory rok, kupovala ho zo 2 roky dozadu v anglicku. a ta vanicku jej bola mala velmi skoro. babatko tam uz v zime ked ho musela viac obliect ledva dala! a to bolo este male na sportiak.
ak mate skusenosti, dajte mi vediet, nechcem aby mi to uslo, ale zaroven sa bojim kupit macku vo vreci...

veverka84
11. aug 2010

Ahoj ja som mala vanicku concord proton to je to iste ako jane iba iny potah a od modelu 2009 ina strieska...Ale ta plastova cast to je jeden vyrobca a vanicka jane pasuje na concord a opacne taktiez autosedacky...
Mne sa mala narodila 22.11. a vo vanicke som ju mala do polky jula a to by este mohla byt dlhsie len mi uz vyliezala uz som potrebovala aby mala pasy...vanicky concord a jane su jedny z najvacsich...ale samozrejme zalezi od velkosti babetka ale co som mala ja kamoska ta mala chlapceka a toho mala do 7 mesiaca v concordovej tiez sme boli spokojne 🙂

hobit
11. aug 2010

@janafor ja mam Jane slalom 2008, babo sa narodi v septembri a verim, ze tam celu zimu vydrzi....je to z tych vacsich vaniciek ake sa momentalen daju kupit...

zuzu_z
11. aug 2010

janafor: syn je 30.6. a v korbičce jsme ho vozila do 7m. Byl a je ho kus, hlavně na délku, takže průměrné děti se tam vejdou i déle 😉 Korbičku jsme měli 2009. Dcera byla v korbičce 2007 do skoro 9m, takže bych se nebála 😉

dandysek
11. aug 2010

Ahoj holky, dnes nám dorazil komplet Jané Slalom Pro 2009 v barvě utopia. Musím říct, že prvotní dojem byl skvělý. Líbí se nám moc. Chci se vás zeptat, jaký fusak jste použili do korbičky a do autosedačky?

veqa
12. aug 2010

@dandysek ja mám fusak eisbärchen...je perfektný, používali sme ho v hlbokej korbe a využijeme ho aj teraz keď už je veľký v športovom kočíku...je teplučký, dá sa urobiť na ňom kapucka, nemuseli sme malého vôbec príliš obliekať 🙂 do autosedačky sme mali emitexový flísový fusak, tam stačil aj taký, lebo sme sa nekočíkovali v autosedačke, 🙂

dandysek
12. aug 2010

Veqa-moc díky, vypadá suprově... 😉

veqa
12. aug 2010

takto sa dá pri hlavičke stiahnuť, prípadne sa to dá dať nad hlavičku ako kapuca 😎

janafor
12. aug 2010

@hobit dik, tak super, lebo ako som uz zistila matrix ma dost malu vanicku - je to vlastne autosedacko-vanicka, zrejme tu ma kamaratka. idem si ho objednat 🙂

veqa
12. aug 2010

@janafor hlboká korba je fakt priestranná, to čo opisuješ ty, je naozaj matrix, ten je o ničom 🙂

dandysek
12. aug 2010

Ještě mi v obchodech doporučovali fusaky Emitex, podle fotky jsou si hodně podobné. Do autosedačky dáváš taky fusak nebo jenom zavinovačku?

veqa
12. aug 2010

malý sa mi narodil v auguste a v zime sme používali len taký dekový fusak, ten hrubý zimný sme mali len do kočíka...on je dosť veľký, do autosedačky by nevošiel. mne sa tento eisbärchen páčil viac ako emitexový, ten je taký divný 😀

sonkab
12. aug 2010

Ahojte kocky, chcem sa opytat - vzdy ked mam kocik zlozeny v aute a potom ho vyberiem, zasekne sa mi ta kotucova brzda a kocik mi brzdi sam - bez toho, aby som brzdu stlacila. Vzdy mam nervy kym sa mi to uvolni. Stava sa to aj vam ?

bajciatko
12. aug 2010

@sonkab tak toto sa mi este nestalo... a to musis cakat, kym sa ti to same povoli? neda sa s tym nic robit?

veqa
12. aug 2010

@sonkab mne nikdy, to mám druhý slalom a ani na jednom to nerobilo 😕

sonkab
12. aug 2010

@bajciatko @veqa muz zistil, ze vtedy treba tocit predne koleso do jednej strany - vraj sa tam to lanko nejak namotava ☹

bajciatko
12. aug 2010

@sonkab no teda, dost blbe a to robi stale po rozlozeni? neda sa to reklamovat?

hobit
12. aug 2010

@janafor tak dufam, ze budes spokojna 🙂