Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

lillie
23. máj 2009

zuzu_z: ty si ktoru verziu objednala? 2008 alebo 2009?
mna stale zaujima otazka, ako je to s DPH a clom...ci sa potom cena nenavysi. 😒
2009 cely set aj so Stratou vychadza 723 EUR co je super cena + tych 9,50 EUR. 🙂 najlacnejsie som nasla na www.babetkovo.sk za 780 EUR.

zuzu_z
24. máj 2009

lilie já jsem objednala 2009. S DPH ani clem jsem si hlavu nelámala...nikdo nic neříkal, neinformoval, tak to neřeším. Zaplatila jsem to předem, takže cena by se navyšovat neměla.Koukni pár stran zpět, psaly holky, které z obaby kočárek mají, tak se zkus zeptat jich

haasa
24. máj 2009

zuzu_z: dakujem velmi pekne za rady s autosedackou 🙂 Dnes som si objednala jane slalom a concord ion...uz sa tesim kedy mi to pride.....

bibi78
25. máj 2009

HAASA, a aky typ slalomu si si objednala?
Ja este stale vaham medzi 2008 a 2009, lebo tu sa nedaju kupit jednotlive casti zvlast, je to proste 3-kombi. Preto si nemozem zvolit napr. cocnord vajicko a ta strata 2008 sa mi zda naozaj neprakticka - na kratke obdobie... 😒 To je vpodstate jedine minus, co na 2008 vidim...

haasa
25. máj 2009

bibi78: ja som kupovala 2008 (2kombinaciu) Pigment H59 a autosedacku ION. Pozerala si na babetkove? tam sa daju kupit aj 2kombinacie len....

bibi78
25. máj 2009

haasa, pozerala som na babatkove, ale byvame v zahranici a okrem toho nechcem kupovat kocik na webe. no este mame 3 mesiace, takze zatial len robim prieskum. mne sa tiez pacia viac 2008. z akeho dovodu si volila tuto radu a nie 2009?

haasa
25. máj 2009

bibi78: ja som tiez kupila 2008 preto lebo sa mi viac pacila.....my budeme mat dievcatko a sportova 2009 cierno-cervena sa mi zdala prilis tmava. Uz som bola davno rozhodnuta ze kupim 2008 ked este ani nepredavali 2009 a potom som uz radsej rozhodnutie nemenila..len ma potesilo ze na jane pasuju aj concord vanicky a autosedacky 🙂 jas om brala cez obaby a tam ma vsetko vyslo na 607 eur co je uplne super cena....usetrene okolo 230.. 🙂

bibi78
26. máj 2009

maminy, viete mi povedat dlzku korbicky, ci je to 70 alebo 80 cm? prepokladam, ze modely 2008 a 2009 su rovnake v tomto ohlade. vdaka! 😉

nostek
autor
26. máj 2009

zuzu_z, ty si vymakana... nevies mi povedat aky je rozdiel medzi vejickom concord ION 2009 a tym druhym? aky si si ty vybrala? dakujem krasne

zuzu_z
27. máj 2009

nostek máš SZ 😉
bibi: délka je 78cm, co uvádí jako délku na internetu, ale je tam celá korbička i se skeletem, kostrou nebo jak to nazvat. Vnitřní délka bude tak 75-76cm.

zuzu_z
27. máj 2009

Tak dneska dorazil...
DOPRAVA: teda hrozná, domluva s nima těžká. Sice můžete sledovat zásilku online, ale data jsou tam dodávána se zpožděním. Na zákaznické lince si mě přeposílali od čerta k ďáblu a vyzkoušela jsem 3čísla, než jsem se dostala k tomu, kdo zásilku rozvážel a mohl mi říct, kdy dovezou. Čekala jsem celý den doma, protože uvedli od 9h rozvoz k zákazníkovi. Samozřejmě jsem byla natěšená jako blázen...
pozor firma,která to dováží v Čechách, vám předem nedá avízo, takže den strávený doma v nejistotě jako malovaný 😉 na mail odpověděl s 4h zpožděním, kdy už jsem měla info sehnané....
DODÁVKA: kompletní, nechyběla taška ani nic jiného. Složení trošku krkolomné, od 2007 se teda v lecčems liší. Jak je prostorný sporťák se můžete mrknout ke mě do alba... 😉 Bohužel jsem zjistila, že je prasklá a nalomená pumpička. Hned jsem kontrolovala zbytek kočárku a ještě na kolečku je odchlíplý ten černý puntík uprostřed kola, nevím, jestli to tam půjde zacvaknout nebo je to ulomené a drží to jen na tom jednom kousku, to musím vykoumat, až přijde manžel z práce. Pošlu jim mail a uvidíme, jestli to bude problém nebo ne. Mrzí mě to, ale jinak je kočárek naprosto v pořádku.

Tak toť má zkušenost s nákupem na o-baby 😉

nostek
autor
27. máj 2009

zuzu_z, no snad to nebude moc poskodene to s tym cuplikom. uvidis, co ti potom napisu z o-baby.
tak este drzim palce na reklamaciu

zuzu_z
27. máj 2009

nostek děkuji... teď se ukáže, jak by případně vypadala budoucí reklamace... pokud by se stalo, že by to nechtěli vyměnit nebo podobně, tak tohle jsou drobnosti, které se dají alternativně v případě potřebay vyřešit, ale doufám, že když na to mám nárok, tak se to nebude nijak protahovat a spokojenost bude velká i nadále 😉 Tohle bych řekla je spíš chyba přepravy...

zuzu_z
27. máj 2009

tak ještě krátká zpráva:
z o-baby obratem odpověděli, že zítra zašlou náhradní díly samozřejmě bez poplatku... takže jsou opravdu skvělí!!! Rozhodně doporučuji 😉

nostek
autor
27. máj 2009

jeeej zuzu, super spravicka... mi ideme cez vikend do toho.

bibi78
28. máj 2009

zuzu, vyzera to super, dobre, ze su taki pohotovi, ale u nemcov sa vobec nedivim, su to celkovo profesionali. vanicka vyzera trochu inak farebne, ako som myslela, ty mas utopiu aj vanicku alebo inu kombinaciu? a autosedacku mas stratu alebo si sla do concordu ion? ja sa trochu bojim, ze strata bude mala. mozem ta este poprosit, ci by si zmerala dlzku tej vlozky do vanicky, aby som vedela presne dlzku korbicky zvnutra?
dikes moc! 😉

zuzu_z
28. máj 2009

bibi já korbu nemám Utopii... mám Lagoon. Ta se bohužel ve Slalomu nedělá, jinak bych měla celý kmplet. Autosedačka je Concord.
Korbičku změřím zítra, ale je to těch 75-76cm 😉 Jo mimochodem,ta vložka do korbičky byla v kolekci 2008 vyndavací a 2009 už je všitá dovnitř. Takže to nejde vyndat... Měla jsem vymyšlené, jak si koupím prostěradýlko AESTHETIC do korbičky a prd ☹

luciamo
28. máj 2009

ZUZU, da sa korbicka, sedacka a sportova cast dat v oboch smeroch jazdy? Dik za odpoved

krista
29. máj 2009

zuzu_z • 1d, 34tt • 9. prosinec 2008 ve 13:13
Tak jsme se dočkaly...
http://www.stroller.ru/jane_slalom_pro_2009.php

nejsou tam hluboké korby a autosedačky, na které hlavně čekám,ale celkově mě to trošku zklamalo ty barvičky...☹
soudě podle materiálu bych řekla nejlepší ta poslední - červenošedá...no jsem zvědavá, jestli nám nějaká hluboká bude pasovat na Marine...kdybych chtěla prodat (máme jen sporťák) a koupit celý nový komplet, to by mi doma asi neprošlo 😀

emamamamu • 26tt • 9. prosinec 2008 v 18:55
na tohle jsem se tesila cely rok? 😔 😢

mirjanka • 3d • 10. prosinec 2008 ve 20:32
Tak můžu být docela ráda, že mám Jané slalom 2009 v oranžovo-hnědé barvě...barvy roku 2008 byly hezčí, ale 2009 mi přijdou zase horší ☹

lennis • 1d • 10. prosinec 2008 ve 20:57
mně se asi nejvíc líbily 2007, marine, coal a taky naranja 06

zuzu_z • 1d, 34tt • 11. prosinec 2008 v 07:36
mi se taky nejvíc líbila Marine... a asi budu shánět korbičku zase Marine, škoda, že senedá sehnat nová ☹ Z 2008 se mi líbila pouze Air, ale z těch letošních... no napjatě čekám na barvy korbiček a autosedaček, snad bude lepší výběr...

mirjanka • 3d • 12. prosinec 2008 v 10:10
jééé...to jsem to popletla ...mám samozřejmě model roku 2008....barvy roku 2007 byly hezčí 😉

krista • 1d, 25tt • 7. leden 2009 v 16:37
jita18 • 1d, 8tt • Dnes ve 13:17
Holky nevite nahodou nektera uz o nove kolekci kocarku jane 2009?
diky

luci_enka • 1d • 7. leden 2009 ve 21:02
Ahoj holky, vcera jsem se ptala vyhradniho dovozce (Handy Praha) na dostupnost nove kolekce (2009) v CR a tady je jeho odpoved:

"Nova kolekce Jane 2009 bude predstavena oficialne 3.tyden ledna na veletrhu ve Valencii vsem evropskym odberatelum, pro nase smluvni odberatele v prubehu unora a predbezne prvni dodavky budou v prubehu brezna. Na kocaru Slalom nejsou konstrukcni zmeny, lisi se predevsim strecha luzka, strihy a barevne provedeni. Novy, resp. upraveny model Slalom / Nomad bude cca zari 09. Podrobnejsi informace o nove kolekci si muzete casem precist na novych www.janecz.cz , ktere se nyni prubezne doplnuji.
Jinak rusky distributor rok co rok porusuje distribucni Jane smlouvu a pusti obrazky nove kolekce drive nez Spanele, obrazky mame take a byly platne pro prototypy na veletrhu v Koline n/R v srpnu a od te doby se jeste menily, podstata je vsak stejna."

lennis • 1d • 9. leden 2009 v 08:30
Holky, nemáte někdo zkušenost s koupí nového potahu na slaloma? Je možný u prodejce objednat pouze sportovní sedačku bez konstrukce-jen potah na sporťák??? Nesetkala jste se s tím některá???? 😉

zuzu_z • 1d, 34tt • 17. únor 2009 v 09:58
Holky tak mám objednanou korbičku 2009 v Handy a dneska mi paní volala, že korbičky samostatně letos chodit nebudou či něco v tom smyslu, že budou chodit celé sestavy a tak si musím počkat, až se najde zase někdo,kdo koupí sporťák, autosedačku atd... zdá se mi to teda trošku divné...

termín mám až v červenci, ale chtěla jsem to mít zaplacené a hlavně mi část proplatí pojišťovna, tak to jsem chtěla mít z krku. Dost mě to mrzí, ale tak jen kdyby si někdo chtěl objednat na květnové mimi tak aby se potom nedivil že...
Kdybyste někdo měl jiné info,tak sem s nimi. Počítala jsem, že to bude v prodeji tak konec března, duben, ale zase že se divila, když to chci na červencové mimi???

To jen pro info...

lennis • 1d • 17. únor 2009 ve 12:18
jaká pojišťovna je tak šikovná, že dává peníze na kočár??? To mi teda dej echo 😉

zuzu_z • 1d, 34tt • 17. únor 2009 ve 12:44
lennis nepřispívá na kočár, ale na autosedačku. Korbička Jané je homologovaná jako autosedačka, tudíž pokud to budu mít v daňovém dokladu, tak mi proplatí část. Je to Česká národní zdravotní pojišťovna a ten příspěvek se odvíjí od stádia těhotenství, kdy se žena zaregistruje. Příspěvek je na autosedačku, zdravotní potřeby, nadstandart, 3D ultrazvuk, je tam toho dost a můžeš si vybrat.

sarii • 1d • 17. únor 2009 v 16:30
Zuzu_z... ty asi už podvozek máš... tedy sporťák. A to už je kolekce 2009 k objednání?
Já čekala na 2009 a dnes jsem se dočetla, že REVERSE - otočné sezení pro modely kočáru Slalom a Nomad bude až od 10/2009. Takže pro mě je tenhle kočárek pasé... bohužel...

sisa32 • 2d • 17. únor 2009 v 18:00
Sarii, prosím o info o tom otočném sezení REVERSE.

zuzu_z • 1d, 34tt • 17. únor 2009 v 18:23
sarii: kolekce 2009 už nabízí Handy na svých stránkách s tím,že ofiko představení bude na veletrhu v Brně... no a už koncem února, začátkem března by měli dostat jendotliví odběratelé novou kolekci...
ze stranek janecz.cz:

Naše společnost Handy Praha představí kolekci 2009 smluvním maloobchodním odběratelům v únoru a následně koncovým zákazníkům na veletrhu „ Pro dítě" v Brně v termínu 18. - 22.3. s tím, že distribuce jednotlivých výrobků nové kolekce bude probíhat postupně dle možností výrobce již od konce února jednotlivým smluvním maloobchodním odběratelům.

Rok 2009 je pro Jane trochu výjimečným, jelikož bude představena nejen nová barevná kolekce na stávajících, resp. upravených výrobcích, ale i nové modely kočárů.

Společnost Jane plánuje uvést v průběhu roku 2009 řadu novinek:
* inovace výrobků kolekce 2008 s označením EVO ( konstrukční změny)
* MONTECARLO - nová autosedačka s možností Isofix upínaní skup 2,3 resp. v budoucnu s použitím adapteru skupina 1-3
* SONIC EVO - nový model kočáru, konstrukčně vychází z původního modelu Sonic
* TOURING - nový model lehkého sportovního kočáru kočáru s Pro fix systemem
* REVERSE - otočné sezení pro modely kočáru Solo, Challenger - přibližně od 06/2009
* REVERSE - otočné sezení pro modely kočáru Slalom / Nomad - předběžně od 10/2009
* upínací deska s Isofixem na sedačku Strata
* rozšířená nabídka produktů kojeneckých potřeb a hraček

Sarii: pro mě je to taky pasé...ale co se dá dělat... Já mám po Terce 2007... Leda koupit si teď, pak prodat sporťák jako nový a koupit si nový model reverse 😉

sarii • 1d • 17. únor 2009 v 19:24
To otočné sezení mě moc láká... ale. No, uvidíme.

sisa32 • 2d • 17. únor 2009 ve 21:41
Super info, díky. Taky mám 2007, ale mělo by to být stejné jako 2008, tak doufám, že to bude pasovat. Sice v září už bude Adélce rok, ale asi by to stálo za to.

pihacek1 • 1d, 34tt • 18. únor 2009 v 16:33
Na mimibazaru má jedna paní ve svém albu fotečky korbiček z nové kolekce 2009. Najdete to na www.mimibazar.cz/lvicekmmb

jita18 • 1d, 29tt • 19. únor 2009 v 09:16
nova kolekce je uz k videna v mnoha internet.obchodech a me taky nijak zvlast nenadchla ☹ sla bych do etna 2008, ale zatim se nejsem schopna na tom domluvit s manzou- tomu se libi 2009 tusim bohemian, uvidime, az kocarek uvidime na zivo
fakt nevim, proc se tak boji barvicek adelaji same kombinace s sedou, cernou a tm.modrou, kolekce 2007 byla super a bylo z ceho vybirat
a navic mi ted prijde, ze ani nanoznik na sportak neni oboustranny jako byl driv ☹

zuzu_z • 1d, 34tt • 19. únor 2009 ve 12:02
Kdybych čekala holčičku, tak bych šla do té oranžovočervenošedivé... má totiž super materiál(něco jako bylo Ebory v kolekci 2007)
Etna vypadala naživo trochu jinak...a ty barvičky nic moc... no co se dá dělat... vybereme vybereme 😉

sisan • 1d • 26. únor 2009 ve 02:25
Mě přijdou ty barvy celkově strašně šedé...Predstavuji si na kočárku jasnější, živější barvy.Nejvíc se mě líbila asi Naranja a Rojo - kolekce 2006 a Marine, Orange, Cherry, Ebory 2007.

sarii • 1d • 26. únor 2009 v 06:56
S barvami mám taky ten samý názor. Ale jak píše zuzu... nakonec vybereme 😉 .
Já tedy ještě váhám... když si na červen pořídím Slaloma, tak mi ujede ten sporťák REVERSE, kvůli kterému Janéčko chci... tak fakt nevím ☹ ☹ ☹ ... Snad jen první půl rok odvozit v jiném a pak si drapnout tu novinku...

lennis • 1d • 26. únor 2009 v 07:37
Ahoj slalomačky, když jsem si vybírala první kočár, tak jsem chtěla taky výrazný barvy, oranžovou, žlutou atd..měla jesem červeno-černý a narodil se kluk, výbava byla hodně ve žluté a fialkové barvě, hodně lidí mi říkalo, to je ale krásná holčička 😀 . Pak jsem kupovala Jané Nomada, v té době se na bazarech neprodávali skoro vůbec, takže jsem koupila co bylo a byl Rojo, opět červený, letos jsem už měla plné zuby červenýho kočáru a vyměnila jsem ho za Urban slaloma (barva nebyl jediný důvod 😀 ), brala bych i celý šedý nebo černý 😉 , to je moje zkušenost s barvami. Mě se ta nová kolekce docela líbí, do kočáru se dá dokoupit barevný fusak, deka, hračky a můžete to měnit dle libosti, taky vložky v různých barvách 😵 😵 😵.

zuzu_z • 1d, 34tt • 17. duben 2009 v 16:47
Ahoj holky, tak už máme doma korbičku 2009... akorát si nemžu vybrat jaký sporťák, jestli Stylon nebo Utopia... Stylon mi přijde lepší materiál ale Utopia je zase takový veselejší s tou modrou? Co myslíte???

Hlavně co se mi líbí na tom sporťáku 2009 je aspoň částečně zakrytá ta stříška...

lennis • 1d • 17. duben 2009 v 18:34
šla bych do utopie 😀 , líbí se mi víc než stylon, ten se mi líbí v kombinaci s růžovou barvou..letošní hluboký korby se mi líbí moooc. Ze mně bude asi slalomářka už na furt 😀 . Já vidím hroznou výhodu ve sporťáku v tom, že ho jen sklapnu a dám do auta a pak váha, trojkolek a sporťáku je spousta, ale tohle má jen slalom 😉

zuzu_z • 1d, 34tt • 17. duben 2009 v 18:46
lennis no mi to povídej... já se děsím toho, až jednou budu muset prodat všechno a zůstat bez.. ale věčně ty děti mít nemůžu že 🙂

asi půjdu do té Utopie... jen mám strach, že bude šisovat...což Stylon nedělá... no uvidíme...

lennis • 1d • 18. duben 2009 ve 13:30
já mu taky propadla a proč myslíš, že budou šisovat? Myslím, že výrobce se snaží zlepšit matroš, tak by to mohlo být lepší, tvarově hluboký korby 09 super, fakt se jim povedly a barvy se mi líbí taky 😀

lennis • 1d • 18. duben 2009 ve 13:31
i amazon je pěknej 😉 😉 😉 😉 😉 já bych si prostě z 09 určitě vybrala

zuzu_z • 1d, 34tt • 18. duben 2009 v 15:35
lenni: já mám pocit, že ta modrá bude šisovat jako 07, ale máš pravdu, píšou, že změnili materiál tak uvidíme! Mně se strašně líbí Bohemian... kdybych čekala holčičku, tak do ní jdu 100%. Podobný materiál jako Bohemian je i ta korbička co mám - Lagoon. Je to takový jakoby pogumovaný... fakt bezva!
Problém je, že musím nejdřív počkat, až se mi prodá sporťák 07 a pak si můžu koupit nový...tak uvidíme 😉 drž mi palce, ať se prodá brzy...
korbičku mám v krabici ale pořád se na ni chodím dívat...

ještě budu kupovat stupátko, tak to vezmu při jednom...

mirjanka • 3d • 23. duben 2009 v 11:31
Holky mám tak trochu problém se Slalomem ...už od začátku se nám trochu brzda posune a pak vydává kočár mírné škvrklavé zvuky...je to jen o pár milimetrů a kočárek pak jemně drnčí, jde s tím něco provést???

llllucka • 1d • 23. duben 2009 v 15:31
mirjanka:podívej se na stránky handy.Mají tam napsáno,jak to opravit.

Holky,proč vám vadí plastová vanička.Já jsem za ni ráda.Kočárek je pořád špinavej a i ta vanička se zaliská,takže údržba je super(ona se dobře udržuje i ta látka,ale přeci jen plast je plast).Nehledě na to,že tu vaničku pořád někam dáváte,tak je to dost náročné na opotřebení.

lennis • 1d • 23. duben 2009 v 15:54
jj, Miru , mrni na jejich web jak píše llllucka, Je to otázka několika minut, když máš šikulu tatínka, já se spíš chci zeptat jak ta přední brzda, někdy mám pocit, že to trošku cinkilinká??? Nemáte to někdo taky tak nějak???

zuzu_z • 1d, 34tt • 23. duben 2009 v 16:01
lllucka: mi ten plast nevadí 😉 určitě to bude super na údržbu
lennis: ta přední brzda se dá dotáhnout - nám dotahovali v servise 😉

lennis • 1d • 23. duben 2009 v 18:12
a bez servisu by to nešlo?? Myslíš, že by to manža svedl?
On to neslyší, prý mám slyšiny, ale já joooo 🙄

zuzu_z • 1d, 34tt • 23. duben 2009 v 19:48
já myslím že svedl... http://janecz.cz/servisni-informace
koukni sem, tady jsou některé závady, podle toho to určitě půjde...😉

holky já pořád nemůžu rozhodnout, jestli vzít UTOPII nebo STYLON... to je dilema ☹ už to musím co nejdřív objednat... asi si hodím korunou!

aisha16 • 32tt • 24. duben 2009 v 10:57
ahoj zuzu, koukam, ze jsi taky z Ostravy, muzu se zeptat, kde se da v Ove koupit Jane korbicka? Nebo to budes kupovat pres net? diky

zuzu_z • 1d, 34tt • 24. duben 2009 v 11:31
aisha: v Ostravě kolekce 2009 jedině přes internetový obchod www.bebe-shop.cz, vyvěšený ho nemají, ale prý mají skladem. Je to firma z Ostravy. Záleží, jakou barvu chceš.
Starší kolekce SAMBABY na skladě Těšínská ul. anebo v OD LASO na Masaryk. náměstí, ale pozor - na to že je to stará kolekce ceny dole nemají.

Já mám z internetu 😉

Okolí Ostravy: Dara Baby Valaš.Meziříčí, Miminecko Opava, Kočárky na náměstí TGM Havířov Šumbark 😉

aisha16 • 32tt • 24. duben 2009 ve 12:45
zuzu, diky moc za vycerpavajici info 🙂 Asi nakonec taky poridime pres internet.

zuzu_z • 1d, 34tt • 24. duben 2009 ve 12:57
aisha: koukám, že máš skoro stejný termín jako já a ty jsi z Ostravy??? Máš už vyhlídnutou barvičku???

aisha16 • 32tt • 24. duben 2009 ve 14:13
zuzu: momentalne jsem jeste v Londyne, ale pristi tyden uz koncim v praci, nastupuju na MD a stehuju se zpet do Ovy. Cast kocarku uz vlastne mame koupenou (chteli jsme rovnou celou tu trojkombinaci). Takze mame sportak a autosedacku, barva Urban (myslim, ze to byla jeste kolekce 2008). Korbicka nam bohuzel nedorazila a tak ji budem dokupovat v CR. Akorat furt nevim, jakou barvu.
Muzu se zeptat, kde na netu jsi kupovala ty?

mirjanka • 3d • 24. duben 2009 v 17:37
lucka, lenis - děkuji za kontakt - manžel dnes zakoupil šrouby podle popisu na stránkách handy, ještě by mě zajímalo, zda tím, že brzdu předělá podle jejich návodu neztratíme záruku na další případné závady ...volala jsem tam, ale nedovolala se, nejsme z Prahy, tak nás šrouby za tři koruny nevytrhnou...a prodejnu, ve které jsme kočárek kupovali zrušili ☹
aisha - my máme hnědooranžovou barvu - je taková veselá - holky máte hezké termíny - takhle jsem rodila oba kluky 😀

rozi.nka • 20tt • 24. duben 2009 v 17:50
holky moc prosím kde se dočtu něco o tom REVERSE? Dost mě to zaujalo, termín mám v říjnu takže bych to snad mohla nějak vyšmoulit a koupit až ten nový model 😎
Hledala jsem na netu nějaké podrobnoti a nikde nic ☹

zuzu_z • 1d, 34tt • 24. duben 2009 v 18:45
mirjanko: podle mě záruku neztratíte. My jsme z Ostravy a přímo v Handy nám řekli,že jestli si to podle toho svedeme opravit sami, tak klidně.
aisha: já přes handy, ale dodání je dost dlouhé,i když některé barvy mají skladem 😉 mají hodně předobjednávek a upřednostňují samozřejmě trojkomplety.
rozi: bohužel to nestihneš. Oficiálně to má být předběžně 10-11/2009 ale přímo paní na prodejně tvrdí, že bude štěstí, když se to k nám dostane na začátku roku 2010... je to zde: http://www.janecz.cz/aktuality

rozi.nka • 20tt • 24. duben 2009 v 18:49
zuzu díky už jsem to našla 😉
zrovna špekuluju jak to udělat abych si koupila tu lepší verzi. Buď koupím nějaký levný kočár na pár měsíců a pak ho prodám nebo si půjčím od kamarádky na tu dobu než bude jané v prodeji, pokud už ho neprodá, že 😅
přijde mi škoda připravit se o tu vymoženost kvůli třem měsícům

jessiepu
29. máj 2009

Ahoj maminy,

precitala som si vasu diskusiu a velmi som sa potesila, ze konecne existuje niekto, kto ma Jane Slalom s autosedackou Concord Ion. Uz niekolko tyzdnov sa snazim dopatrat, ci naozaj tato autosedacka pasuje na Jane a nikto mi nevedel dat 100% odpoved. Az som sa nastvala a zavolala do Concordu do Nemecka, kde mi to teda potvrdili a uz mam sedacku objednanu. Objednala som si ale 2007, lebo farebne sa mi najviac pacila Magnum, tak dufam, ze naozaj bude kompatibilna so Jane 2009. Nasla som pred casom aj stranku O-Baby a som rada, ze mate s nou pozitivne skusenosti, lebo som sa bala, ci to nie je risk, objednavat zo zahranicia.
Chcem sa ale opytat Zuzu, ked si im napisala, odpovedali ti hned? Ja som tam totiz pisala pred troma dnami, chcela som sa informovat ohladom platby, lebo objednavat chcem az o mesiac a zatial mi prisiel automaticky email, ze sa ozvu a ziadna odpoved. Neviem, ci som pisala na zlu adresu alebo co, skusala som to cez kontaktny formular na stranke..

zuzu_z
31. máj 2009

jessie: zkus raději napsat přímo mail na info@o-baby.de (mrkni na web, nevím, jestli jsem to napsala přesně). Přes kontaktní formulář to blbne i v Čechách, raději už to ani nezkouším 😉
luciamo: nedá se to obrátit, korbička jen k tobě a sporťák zase od tebe... mělo by to být otočné od jara 2010 ale kdo ví...

bibi78
2. jún 2009

Zuzu, myslis, ze ta nepreklapacia rucka, resp. vanicka, ktora sa neda otocit oboma smermi na sportaku je velkou nevyhodou?

zuzu_z
2. jún 2009

Bibi: za mě ne...já bych to asi ani nevyužila... když vím, jak to trvá, než se přidělá sportovní sedačka..a přehazovat to tak častěji nemusím... pokud to někdo potřebuje, tak je lepší si koupit sporťák s přehazovací rukojetí. Ale ty se mi zase nelíbí vzhledově, takže když jsem váhala a musela ustoupit, ustoupil požadavek přehazovací sedačky.

gucci
2. jún 2009

já myslím, že u toho sportáku to není velká závada, že nejde otáčet proti směru jízdy, mimi už se chce stejně koukat ven a ne pořád na mamču 🙂

eldobi
2. jún 2009

bibi 78: my sme mali Jané Slalom Pro 2008, ale stihla som použiť len hlbokú vaničku (používala som ju do 8 mesiacov) a nevedela som sa jej vzdať výmenou za športovú časť práve kvôli tomu, že som videla na malinkú, keď sedkala v kočíku. Takto sme mohli spolu na prechádzke komunikovať, smiať sa a pod. Potom po rôznych peripetiách s niekoľkonásobnou reklamáciou kočíka kvôli nefunkčnej brzde sme odstúpili od kúpno predajnej zmluvy a predajca nám, síce nerád a po doťahovačkách, vrátil peniaze. Bola som rozhodnutá, že opätovne si kúpim Jané Slalom Pro, no v predajni (samozrejme v inej, než sme kupovali pôvodný kočík) nám odporučili inú značku s tým, že lepšie péruje a sedačka sa dá otočiť tak, aby si videla na bábätko. Táto možnosť rozhodla pre inú značku, i keď priznám sa, prvé dni mi bolo veľmi ľúto za Jané, lebo mi akosi prirástol k srdcu, už len tým, že mi to pripomínalo časy, keď sme čakali na bábätko. Môžem povedať, že dnes som už z tej „ľútosti“ vyliečená, pretože prežívam úžasné chvíle so svojou malinkou na prechádzkach tým, že máme spolu očný kontakt, komunikujeme spolu, straaaašne sa smejeme na prechádzkach a pod. Po tejto skúsenosti pri športovom kočíku by bola pre mňa podmienka č.1, aby som videla na bábätko. Možno iné detičky sú iné, ale podľa mojej osobnej skúsenosti možnosť vidieť na bábo nám dáva úžasnú možnosť komunikácie, vzájomnej prítomnosti a obohacovania sa. Toľko moja skúsenosť. 🙂

gucci
2. jún 2009

eldobi: to vám určo doporučili Teutonii že?

eldobi
2. jún 2009

gucci:áno 🙂 a musím povedať, že zatiaľ som veľmi spokojná.

gucci
2. jún 2009

eldobi: jj to je taky jeden z favoritů, akorát mi u ní nevyhovuje váha 😒

bibi78
2. jún 2009

Hm, eldobi, to prave riesim, ze obcas je fajn otocit si dieta k sebe, aj ked vonkajsie podnety su tiez zaujimave... Mne sa na Teutonii zase zda mala vanicka, ale mozno nie je o nic vacsia ako Jane. A vobec sa mi nepaci dizajn. Keby uz boli na trhu nove Jane s otocnou ruckou, tak mam jasneho vitaza... 😒

wodana
2. jún 2009

s vyblednutim sa netrap. proste vsetko s cim budes chodit po slnku - vybledne. ja mam model 2004 s cervenou strieskou - bol nadherny, ale vybledol tiez.