Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

petruci6
9. aug 2009

ved prave,ze nestal male peniaze,nieje to ziadny polsky kocik aby takto vrzgal 😖

mirkakk
9. aug 2009

dievčatá skúste silikónový sprej....

petruci6
10. aug 2009

ako konkretne a kam?
nepokazim to s tym?
potom mi nuznaju reklamaciu

zajo79
10. aug 2009

baby pisali,ze sa to nema striekat...vraj to bolo v navode...

ked to robi vsetkym, tak to nebude s kostolnym poriadkom....

mirjanka
10. aug 2009

ahoj holky, prosím o pomoc ty co mají slalom 2009 - když jsem nasadila po hluboké korbičce sporťák, nejde mi rozdělat bezpečnostní pás, který obepíná miminko okolo pasu. Vůbec nevím, jak se rozdělává, mořili jsme se s tím i manžel, ale nerozepneme ho... to máme jen nějaký zaseknutý anebo se nedá rozepnout???

petruci6
10. aug 2009

mirjanka nechapem dobre s cim mate problem
ja som dnes kocik poslala na reklamaciu,som zvedava co mi na to vrzganie povedia 😒

mirjanka
10. aug 2009

vachovka - hudbu spustíš jednoduše - zespoda jak je to přišité musíš najít místo, které je spojené pouze suchým zipem - je to šikovně udělané, spoj není vidět, musíš suchý zip rozdělat, strojek vyndat, je tam umístěný jistící umělohmotný proužek, pak vše zaděláš - miminko do hudby často hrábne nožkou - je to taková jemná hudba, nic násilného - máme jí i na autosedačce

mirjanka
10. aug 2009

Petru, nevím, jestli jste neměli spíš problém v padající brzdě - ta pak dělá takový drnčivý zvuk, nám brzda taky padala - manžel ji opravil podle návodu na ser. stránkách Handy

můj problém je v pětibodovém pásu u sporťáku, nevím jak to přesněji popsat - prostě je tam pás podobný jako u autosedačky, ale nerozepnu ho celý - odepnu jen karabinky či sponky shora, jinak jí do pásu mezi nožičky musím zasunout zhora ☹

petruci6
10. aug 2009

jaj,tak s tym ti neporadim,mne to islo odopnut
skus zavolat do obchodu odkial ho mas

mne brzda nepadala,to by som si vsimla

mirjanka
10. aug 2009

taky nám trochu drnčelo kolo, jen chvilku, dělala to kotoučovka - brzda, když jsem jí trochu víc zmáčkla - přestalo to 😀
obchod, odkud ho mám je zrušený ☹ , budu muset zastavit nějakou maminku, aby mi rozepínání předvedla, nechci pás zničit násilím a pak kdyžtak reklamaci

mirjanka
10. aug 2009

budu mít k prodeji taky korbičku - využívali jsme jí zpočátku jako pojízdný kočárek doma - venku jsme měli klasický hluboký Peg Perego po synovi, když bylo po sněhu chvíli jsme jezdili, ale střídali jsme ho s druhým kočárkem, takže korba je úplně jako nová, není vyšisovaná - barva hnědo oranžová, kdo by měl zájem, může mě kontaktovat

petruci6
10. aug 2009

po bokoch toho stredu kde je to zacvaknute to musis zatlacit dnu obe naraz,akoby si spajala prsty
skusala si to a nejde?

mirjanka
10. aug 2009

petru, to mě taky napadlo, ale nešlo to - zkusím to větším násilím 😠 pak jedině kladivem 😝 díky moc

zuzu_z
11. aug 2009

ahoj kočky,
nám to taky vrže, ani po namazání silikonovým sprejem to nepřestalo... hrůza...
petrz ty máš taky z obaby???
dost mě to rozčiluje,přesně jak píšete, to není kočár za pár kaček...

petruci6
11. aug 2009

ja som ho kupovala tu na SR v obchode
podla mna to bola blba pasova vyroba 😠

lovacka
12. aug 2009

no tak ale nas tu je s rovnakou chybou 😠 ja posielam kocik na reklamaciu len neviem ako budeme fungovat bez kociara 😒 dufam ze reklamacia nepotrva dlhsie ako tyzden.inac nestalo sa vam ze to predne koliesko vam zacalo tak debilne skakat alebo ako by som to povedala.mne sa to uz parkrat stalo ze akoby sa rozhegalo a nevedelo sa dat do povodneho stavu

zuzu_z
12. aug 2009

já ho mám z Německa a na reklamaci ho posílat snad ani nemůžu, to by trvalo 100let ☹ ani si neumím představit jak fungovat s 6ti týdenním miminkem bez kočárku ☹

petruci6
12. aug 2009

baby dnes mi volala pani z obchodu,ze skusali moj kocik cely den a ani raz im nezapistal ani nevrzgal,ako naschval 😠
ja som ho predtym cely umyla,dala kolesa dole aj tie som umyla
vraj to vrzganie moze sposobit prach,kt sa usadi na tej tycke na kolese co sa vsunie do konstrukcie
tak vyskusajte vybrat koleso utriet to a dajte mi vediet ci vam to piska dalej
som strasne zvedava
inak som sa pytala co sa s tym da robit,ved prach je vsade a to chytim kazdy den vonku,vraj nic
vybrat koleso,utriet a ist dalej

lovacka musite pevnejsie zasrobovat ten cudlik,mne to tiez robilo to predne koleso,ked to bolo povolene
vies co myslim??
ten strieborny srobik musite potocit pevnejsie

zajo79
12. aug 2009

to si robia srandu....to budes chodit s kocikom von s prachovkou???? 😕

petruci6
12. aug 2009

asi 😒

zajo79
12. aug 2009

urcite to neprevezmi.. to je dobry odjeb ak Ti to povedia. Pockaj, este ako ja dopadnem zo skatom...xixi.. opinkaju ma.

zajo79
12. aug 2009

Ked si to umyla, uz to nerobilo? Neskusala si to?

petruci6
12. aug 2009

ja som to uz neskusala,isiel rovno do krabice,ale moze to byt 😒
len je otazka preco to robia len jane
preco to nerobia aj ine kociky?

wanda1
12. aug 2009

Ahoj holky,
tak jsem si taky pořídila Jane.Docela jsem chytala rapla 🙄 při skládání kočárku dohromady. Návod je pouze obrázkový a velmi strohý. Například u toho předního kolečka než jsem pochopila jak má přijít ta stříbrná páčka a stejně si nejsem jistá, jestli to mám správně. Za ty prachy co stojí je to taková fórovinka. Co se mi na těchto kočárkách líbí je látka a barva. Fakt nechápu proč stojí tolik peněz. Ještě se chci zeptat jestli u těch zadních koleček se musí oddělat od kočárku takové červené kolečka nebo jestli tam patří. Mimčo čekám až za dva měsíce, tak doufám, že do té doby pochopím veškerý systém. Dnes už jsem neměla sílu sundat sporťák a nasadit korbu nebo autosedačku, protože jsem měla strach abych ho pak dala zpět. Doufám, že nedojde na slova jedné prodavačky, že Jané je šit a že bych byla blbá, kdybych si ho koupila….

petruci6
12. aug 2009

jane neni sit
su to dobre kociky
to cervene musis dat dole,tam idu kolesa
je to len preto tam,aby to neroztrhalo krabicu,neboj pridete na to 😉

wanda1
12. aug 2009

To doufám, že budu s ním spokojená. Pořád jsem váhala jestli Jane. Teď přes léto je na ně sleva a vyšel na "dobrý" peníze. Už mi z toho hrabalo, protože každej je chytrej až na půdu a vnucuje mi svoje názory. Nejvíc mě vytáčej ty, který mi cpou, že jedině levnej polskej a pak golfy, že pro ně je to vyhození peněz za tak drahý kočár. O kritice trojkolek ani nemluvě. No a pak jsem z toho všeho tak zblblá, že ani nedokážu mít z toho kočárku takovou radost 😖 .

zuzu_z
13. aug 2009

Holky tak tím to nebude, já ho měla rozebraný několikrát, umytý, utřený a pořád dokola a vrže a vrže 😠 😠 😠

wando: tak já nesouhlasím stím,že by to byl šit. Určitě je to hodně peněz, ale je to už můj druhý Slalom a nedám na něj dopustit i přes to vrzání... ohledně složení: nám ho složili už v obchodě, takže teď když přišel druhý sporťák, už jsme věděli... chce to jen cvik... uvidíš, že až vyjedeš, budeš z něj mít radost...
Já měla nejdřív na starší dceru levnější polskou trojkolku a když jsem u kámošky zajezdila se Slalomem, tak kočárek letěl do prodeje a kupovala jsem Slaloma. Na řeči ostatních nedej, leckdy z nich mluví jen závist 😉

petruci6
13. aug 2009

zuzu a nedala si ho reklamovat?

mirjanka
13. aug 2009
zuzu_z
13. aug 2009

petruci já ne, musela bych ho posílat do Německa ale asi to tak dopadne ☹