Kupovali ste kočík z Malvíka? Aké máte skúsenosti?

dufka
12. nov 2008

Ahojte zienky,
chcem sa Vas opytat, ci ste kupovali kociarik z malvika. Ake mate skusenosti s kupou, obchodnymi podm., dodanim a hlavne platbou.
Pretoze mam vybrany kociarik, ktoreho cena je 16 780 Sk a teda postovne by malo byt zadara, mna by vsak zaujimalo, ze pokial je to na dobierku, ci sa plati priamo v Sk na poste a ci len naozaj suma za kociarik 16 780 Sk. pretoze ak ano, tak je super vec.
Dakujem
A este jedna otazka: Mate skusenosti s nafukovacimi kolieskami? ake su vyhody - nevyhody? urcite je mozne dostat aj defekt, ako to riesit? je lepsie mat PVC kolieska?

vroni
12. nov 2008

Z malvika som kupovala kocik, ale platila som vopred, takze s dobierkou neporadim. Inak dodanie a vsetko okolo bolo uplne v pohode, poslali mail, ked posielali balik, tusim po tyzdni sa opytali, ci vsetko dorazilo v pohode (dorazilo) a este tusim po dvoch mesiacoch, ci som spokojna. Bola som. Kocik bol dobre zabaleny, dodavka velmi rychla, nebolo sa na co stazovat....

dufka
autor
12. nov 2008

Ahoj vroni:
Vopred si platila internet banking-om? alebo ako? a priamo v nasej mene Sk?
dakujem

olinka6226
12. nov 2008

vroni maju skk ucet? dufka - standardne sa kociky posielaju kurierom a nie postou, cize zaplatis kurierovi v skk pri preberani kocika. malo by to vsetko sediet. ja zom z ciech (nie z malvika) brala autosedacku a bolo to tak. teraz mam objednanu dalsiu z malvika tak uvidime ako pride 😉

dufka
autor
12. nov 2008

olinka:
Ked som sa vydavala, tak som si nieco objednavala aj z CR a poslali mi to postou na dobierku a musela som platit v Ck, co mi na poste za prevod nactovali, takze sa dopredu informujem ako to je.
A ako si platila teraz,ked si si objednavala z malvika? Pride ti to tiez kurierom?
DiK

olinka6226
12. nov 2008

no prave ze som este neplatila. myslim ze to pride kurierom... platila som dost vysoke postovne cez 400sk tak by mohlo 😠

dufka
autor
12. nov 2008

uvadzaju, ze ked je makup nad 10 tis. tak je postovne zdama, takze ja by som to mala mat zadara. Uvidime, este nie som na 100% rozhodnuta, ci ho objednavam odtial.

stresmenka
12. nov 2008

dufka tu si prečítaj obchodné podmienky možno tam niečo nájdeš:

http://www.malvik.cz/Stranky/Obchodni-podminky

dufka
autor
12. nov 2008

stresmenka:
ja som uz citala tie obchodne podmienky, ale podstatu veci som sa nedozvedela

stresmenka
12. nov 2008

Aha ja som to nečítala, len som to tam našla tak som to tu hodila

stresmenka
12. nov 2008

dufka ja som im napísala mail keď mi odpíšu dám vedieť ja chcem tiež od nich kočiar ale športový 🙂

dufka
autor
12. nov 2008

stresmenka:
Ja som im pisala vcera na obed a zatial sa mi neozvali, budem rada, ak mi napises, ked sa Ti ozvu 😉 dik

katy1979
12. nov 2008

my máme tiež kočik z malvika aj nejaké iné drobnosti. komunikácia bola problémov, viackrát som sa radila s babou od nich z predajne cez mail. vždy bola milá a pomohla pri výbere aj takto na dialku.
aj dobierka chodí kurierom, takže to zaplatíš kurierovi v SKK.

- nafukovacie kolesá máme a iné by som ani nechcela. vynikajuca vec.

kobyliacik
12. nov 2008

Dufka, mam kociar z malvika. Kupila som ho pred tyzdnom, nemozem na nich nic zle povedat. Vopred ma informovali, spytala som sa na datum expedicie a kociarik mi dosiel do tydzna kurierom UPS a platila som presne tolko ako bolo v maily a na objednavke na nete. Ja som platila postovne, ale nemala som nad 10 tisic. Som s nimi maximalne spokojna. Kurier ma dopredu upozornil, ze ci moze prist o tej a tej hodine a tak.

stresmenka
12. nov 2008

Kobyliačik a platila si to normálne cena krát kurz? Ja tiež chcem od nich kočiar čo tam stojí 2550.- Kč.
Takže mu zaplatím 3000.- aj niečo? Dobre som to pochopila?

vroni
12. nov 2008

Duffka, áno, ja som platila úplne normálne cez e-banking na ich český učet, kurz si rátala banka sama, ja som im llen povedala, koľko českých korún majú zaplatiť a všetko bolo v pohode. Mne došiel kočík k mame, tak som nechcela riskovať, že nebude mať na dobierku.

olinka6226
13. nov 2008

stresmanka ale nezabudni na poplatok co si zuctuje banka. je to cca 300Sk za prevod do zahranicia.

inak som sa chcela spytat na dodacie lehoty u nich, lebo ja som objednala minulu stredu autosedacku a stale sa netvari ze by chcela prist.

stresmenka
13. nov 2008

Ja som včera našla že oni majú aj stránku na slovensku v Sk korunách. je to www.malvik.sk a ceny sú po prepočte rovnaké ako v česku.

dufka
autor
13. nov 2008

olinka6226:
Ja som sa docitala, ze dodacia lehota je od 5 do 15 pracovnych dni a vo vynimocnych pripadoch moze byt dodacia lehota dlhsia, cize este mas cas 😉
Ja som mailom komunikovala s pani z malvika a napisala mi, ze pride kurier, ktoremu platim v Skk, cize ziadne prevody bankou a poplatky za prevod do zahranicia. Super vec! 🙂 A este bude doprava zadara a darecek 😉

kobyliacik
13. nov 2008

Stresmenka, nemusíš pozerať českú stranku namiesto .cz daj .sk - je to slovenská verzia, v slovenskej mene, kde sú všetky ceny prepočítané..a teda platíš toľko, koľko tam je. Príde ti mail ze napr. 3000 sk za kočiar plus 430 sk za UPS dopravu a spočítjú to - toľko dáš kurérovi do ruky. Nejako som to neriešila...

olinka6226
14. nov 2008

dnes sedacka prisla kurierom 🙂

dufka
autor
14. nov 2008

olinka: no hura 🙂
odfot a daj do alba

olinka6226
16. nov 2008

len som ju skontrolovala ci je ok a sla spat do krabice - caka totiz na druhe babo (je to vajicko). len bola za taku cenu ze som ju nemohla nekupit 🙂 usetrila som polovicu oproti obchodu 🙂

xenik78
9. jan 2012

ak sa mozem spytat, za aku dobu vam prisli objednane veci - napr kocik? dakujem

andrea999
9. jan 2012

@xenik78 mala som v pláne nakupovať u nich dosť veľa vecí a tak som im písala 4.januára a odpoveď mi
zatiaľ neprišla...potom som našla diskusiu a teraz neviem či mám do toho ísť
http://www.emimino.cz/diskuse/internetovy-obcho...

xenik78
9. jan 2012

a jeje ja som odoslala objednavku prave teraz
tak som zvedava, neprislo ti ani potvrdenie objednavky??

xenik78
9. jan 2012

no potvrdenie a prijatie objednavky mi prislo, tak som zvedava
je tam napisane, ze ak je tovar skladom tak ho posielaju hned v ten den
a podla toho aku mam skusenost z posielanim z CZ starnok, tak by to tu malo byt fakt do dvoch dni 🙂 tak som zvedava

andrea999
9. jan 2012

@xenik78 ja som objednávku ešte nerobila,chcela som info,či je všetko na sklade,lebo podľa diskusie
sa čaká aj dva mesiace,ked niečo nie je na sklade...toľko čakať nemôžem...ale neodpísali ☹ a dokonca som sa tam ani nedovolala 😠 tak neviem...

xenik78
9. jan 2012

no som zvedava ako to pojde dalej, ale pri kazdom produkte ak na sklade je bol zeleny napis SKLADOM - tak uvidim, urcite ti dam vediet 🙂

xenik78
9. jan 2012

neuveris ale prave mi odpisali, ze ten kocik uz nemaju ☹ tak aspon reagovali...

lenka_da
9. jan 2012

@xenik78 z malvika som kupovala golface chicco, aj stolicku chicco, odrazadlo chicco a este autosedacku Roemer King Plus, vsetko v roku 2009. Bez problemov. Doprava bola zdarma, tovar priniesol kurier k nam domov, dohodol si vopred telefonicky cas dodania. Bola som maximalne spokojna, dobre sa s nimi komunikovalo, kupila som za dobre ceny v porovnani so Slovenskom a este to prislo cele az domov. Uz si nepamatam uplne presne ako rychlo to poslali ale myslim, ze cca za tyzden som mala tovar doma.