Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

lovacka
9. mar 2009

no aj ja chcem ten kocik z tej stranky a sa dnes popytam sesterky ci nemoze tam aj zajst ci maju aj k odberu a aj normalny obchod
a vajicko kupime asi zvlast
nasla si ja nejake dobre ceny na vajicka?
a jednym razom by som kupila uz aj postielku a matrac a aj stolicku na papkanie a baldachyn

denisab32
9. mar 2009

vachovka
nuž neviem, či sa ti oplatí riskovať pre 500,- Sk.......na Slovensku je dobrý dovozca Jané kočíkov, ktorý sa naozaj o zákazníkov stará....má výborný záručný i pozáručný servis....nie sú to úplne bezproblémové kočíky, ale ak sa niečo udeje, dané problémy rieši promptne....

vachovka
9. mar 2009

Lovacka vajicka nepozeram lebo mam doma po malej tak neviem poradit.Povedz prosim ta tej sesternici ze ked tam pojde nech sa spyta ze kolko je postovne do zahranicia.Nejak to tam neviem najst na tej stranke.

Denisab a kde si nasla Jane slalom za 13800sk na Slovensku?Porad nam kde predavaju za taku cenu.

lovacka
9. mar 2009

no veru aj mna by zaujimalo ze kde na sk kupim jane kocik za 13 tisic ak je taky predajca tak to je super len daj na neho kontakt 😉

midka
9. mar 2009

Vachvoka , ja som tiez nasla na MMB niekoho uz neviem presne a ked som jej pisala, poslal mi presne takuto cenu 13800 na Jane, takze je to mozne. Skus trosku pohladat na MMB a urcite ju najdes, ja som jej pisala asi pred 2 tyzdnami.

lovacka
9. mar 2009

midka a to bol novy kocik jane?

vachovka
9. mar 2009

Ja viem ze je to mozne lebo som take nasla na ceskom mimibazare ale kolekciu 2007 a farba iba cherry to je cerveno-zelena.Takze vyber ziadny.Taka jak mam v albume.Ty si nasla kolekciu 2008?Dik za tip skusim pohladat.

lovacka
9. mar 2009

tak potom daj vediet ked najdes na mmb za dobru cenu

midka
9. mar 2009

Myslim, ze urcite to bol novy a pytala som sa konkretne na kombinaciu Urban - zeleno/seda kombinacia.

vachovka
9. mar 2009

Uz hladam ale nic nevidim hladaj aj ty 🙂 😉

lovacka
9. mar 2009

ved aj ja pozeram a nic nevidim niektore ked kliknem tak tam vobec nie je eshop adresa

sonne
9. mar 2009

Ahojte dievčatá 🙂 Pripájam sa sa do diskusie, ale som tu nová. Nášla som stránku už dávnejšie, ale len včera som sa registrovala 😅 Veľa ľudí mi hovorí, že kočík je najlepšie a najlacnejšie v Poľsku 😀 Chcela som objednávať z dino, ale teraz sa mi viac páčia bobowoski. Dúfam, že tu niekto podá viac informácii o objednávke cez e-shop 😕 Doručenie, poštovné, platba a tak. A ešte neviete nejakú dobrú slovenskú alebo poľskú stránku na dojčenské oblečenie. Dík. Ahojte

lovacka
9. mar 2009

no ja na oblecenie by som sla asi priamo do posla ja neviem ci by som kupila oblecko ked ho nevidim.

denisab32
9. mar 2009

vachovka
- až teraz som si všimla, že ty potrebuješ minimálne 2 kombináciu, nielen športový 😵 , tá cena na tom webe je podozrivo nízka (je to len dvojkombinácia) - porovnaj s ostanými, tak možno sa potrebujú zbaviť nejakého vystaveného kusu...možno ak by ste si práve ten istý objednali 2, tak jedna ho bude mať za tú cenu a druhá už za vyššiu, veď už niečo sa také dialo pri inom...ešte pozor aj na to, čo je v cene, či aj taška, originál je cca 1900,- Sk a taktiež či sú v cene pláštenky na šporťák i vaničku, tu je to bežné, že je v cene....a ak budete používať nánožník, objednávajte ihneď, ťažko ho dokúpite neskôr....
- autosedačku nebudeš riešiť???
- ešte jeden dôležitý faktor, tu dovozca servisuje len "svoje" kočíky...

A ozaj koncom mesiaca/začiatkom apríla by už mala byť nová kolekcia od Jané 😉

lovacka
9. mar 2009

ja tiez pozeram 2kombinaciu a tiez nechapem ze je ta cena taka nizka tak ja uz neviem 😖

eldzina
9. mar 2009

Inak, ked sa bavite o novej kolekcii Jane, ja som straaaaaaasne sklamana. hrozne kriklave farby podla mna, ale to bude asi vec vkusu. 😨 ale mali by sme sa vratit k povodnej teme, nie🙂

pepies
9. mar 2009

sonne ked kuknes tuto temu aj trosku dozadu tak tam najdes toho viac aj o Dine, aj o postovnom...... aj linky na viacere polske e-shopy ..........
inak na dino.sklep.pl najdes aj cennik zahranicneho postovneho. Myslim ze na Slovensko je to 55 zl.
platba je vzdy vopred na ich bankovy ucet, neda sa platit az pri preberani tovaru kurierovi .......

radkatt
9. mar 2009

vachovka ahoj, ja som dnes pisala cez mail s jednym pl eshopom a postovne je 130zl za balik, teda napisali mi tak, ze podvozok kocika je jeden balik a vanicka druhy balik, cize 260zl postovne komplet za kocik

radkatt
9. mar 2009

sonne ahoj, z bobowozki mi pisali co stoji ta doprava kocika, uz vyssie co pisem.

radkatt
9. mar 2009

Baby nezdaju sa vam tie ceny kocikov o moc nizsie ako u nas? Nie je to na ukor kvality? ja dufam ze nie, ze to len u nas su prehnane ceny... Lebo my mame vyhliadnutu Inglesina classica -tortora a cez jeden e-shop pl je o 8 tis lacnejsi ako u nas...

vachovka
9. mar 2009

Radkatt dakujem takze to vychadza na 1730 sk.Sa mi to zda trosku vela ale aj tak vyde ten kociar lacnejsie. 😕

yasmina
9. mar 2009

Ceny su nizsie odkedy sme presli na euro naz kurz posilnil od januara cca o 35-40 % oplati sa nakupovat vsetko...

pepies
10. mar 2009

hoci su ceny nizke kvoli kurzu, poliaci su tak vychcani, ze zvysuju ceny, akonahle vidia vyssi dopyt, aj v Dine zvysili ceny..................

yasmina
10. mar 2009

ja idem tento vikend do polska mam nastastie len 110 km...tak kupim v normal. detskom obchode, aj si tam objednam co treba...lebo su naozaj vychcani 😠

danka5
10. mar 2009

máte NIEKTO skúsenosti aj s nejakým iným e-shopom z Poľska ako DINO? dík za link.

konja
10. mar 2009

Ahoj všem.Sháníme autosedačku 9-18kg, nejradši značku Kiddy. Kdyby jste někdo narazil na dobrý polský internetový obchod, dejte prosím link. Nebo jak si vyhledáváte polské internetové stránky?

pepies
10. mar 2009

pisala som aj sem :
http://www.90n.pl/

hned mi odpisali, postovne za kocik by bolo 130 zl, co je zhruba 28 EUR ........

radkatt
10. mar 2009

pepies, bacha, 130 x2!! 130 vanicka 130 podvozok, aj ja som do 90n pisala a takto mi odpisali, cize spolu 260!!!

kingstonka
11. mar 2009

konja... ja si dam google.p a zadavam nazov vyrobku co hladam

yasmina...ja som bola v polsku v norm.obchode, nemali to co som chcela, ale ze sa da objednat -no ked som sa opytala na cenu, tak sa len usmial, ze to nevie tak povedat ... tak zjavne ceny vyssie ked je zaujem... 😢

safs
11. mar 2009

ahojky tehulky,
tak sa vam trosku votriem do diskusie 🙂 ja som si dnes objednala na stranke www.babyclub.pl kocik CAM Cortina Evolution X3 ( trojkombinacia) za 1870 zlotych + 90 zlotych bola dodavka cez GSL) u nas v TT stoji ten kocik 18 tis.) , zaplatila som im to vopred cez internet banking na ucet, vraj do 6 dni po obdrzani penazi by som to mala mat, tak si budem drzat pasti aby to tak bolo uuufff