Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

milena35
3. mar 2010

Ahojte kocky..potrebujem poradit...chceme ist do Polska na plienky a susene mlieko...kam by ste mi odporucili??dakujem za odpoved...

melpomene
3. mar 2010

milena35: mozes ist do hociktoreho supermarketu...my chodime napr. do Jablonky je to cca 8 km od hranic v Trstenej a tam su 3 markety...1. Biedronka: maju vsetko ale neda sa platit kartou a neviem ci je mozne platit v eurach...2. Silla: na hornom poschodi je fantasticka drogerka kde sa daju kupit plienky, mlieko, vyziva pre drobcov, utierky atd...plati sa kartou a da sa aj eckach...3. Rajski: to iste co market Silla...nieco je lacnejsie tu a nieco v Sille...tak do tychto dvoch marketov chodievame my.

jaduska
3. mar 2010

no ja teda neviem, ale ako pozerám, tak pozerám, ale v tom dine sú také isté ceny ako v našich e-shopoch...teda aspoň pri autosedačkách to platí, a v bobo wózki som pozerala tandemove kočiare a to isté - ceny ako u nás.... 😕

andzi
5. mar 2010

ahojte kočky, poraďte čo sa oplatí objednať z dina, okrem kočíka, ktorý plánujeme kúpiť inde. Ďakujem

mirkak2311
6. máj 2010

Ahojte,
chystame sa ist na nakup kociara do Polska.Neviete my poradit nejaky obchod aj www stranku okrem dina?🙂dakujem 🙂

luuuu
11. aug 2010

potrebujem pomoct s objednavkou z DINA, objednala som, zaplatila, ale tovar ktory som objednala nemaju, co mi napisali az potom ako som im previedla prachy tak potrebujem niekoho kto vie po polsky mi pomoct im napisat, lebo im vypisujem po anglicky a ticho su 😀 prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 vopred dakujem

silvusa1
12. aug 2010

napíš si to po slovensky daj v googli do prekladača na polštinu a okopíruj text neboj sa určite pochopia . Ale oni velmi dobre rozumia slovensky len teraz ked maju vrátiť peniaze tak nič .....

dadka1581
19. aug 2010

ahojte ja som objednávala z www.2o2.pl sú tam veľmi dobré ceny 🙂 🙂 a posielajú na SK...

jabaka
23. aug 2010

ahojte, nahodou mi neviete poradit dobry detsky obchod vo Warsawe? viem ze je to dalej, ale ci nahodou niekto o nieco nevie, dakujem

smolka
3. sep 2010

ahojte baby,
nestiham precitat cele forum,tak sa len v skratke spytam, ci si niektora z Vas objednavala cez www.sklep-jane.pl?
Nakolko mam zaujem o Jane 2009, objednavala ste si ho niektora cez nich?? Dakujem za skoru odpoved 🙂

smolka
4. sep 2010

NIKTO NIC???? 😕

maribell
20. nov 2013

ahojte objednavali ste si niekto kocik z polskej stranky aj v tomto roku? ci sa nic nezmenilo...ja som si tam nasla kocik o 30 eur lacnejsi a dokonca je aj s autosedackou, nanoznikom a vymenitelnymi velkymi kolesami na zimu co na slovensku nieje

remeli
23. aug 2014

@maribell ahoj chcem sa opytat ci si nakoniec objednavala z ich stranky, ja nad thm tiez uvazujem, len som nenasla nijake novsie prispevky 🙂 dakujem

maribell
24. aug 2014

@remeli nakoniec nie ..nasla som lacny aj na slovnsku 🙂

petulik654
16. nov 2014

Ahojte, taktiež som si objednávala kočik + výbavičku z eshopu, ktorý je spomenutý v prvom príspevku.
S tovarom som veľmi spokojná nikde na Slovensku som podobné a tak lacné kočíky nenašla. Píšem hlavne preto lebo som objavila firmu ktorá mi pomohla s prepravou tovaru z Poľska na Slovensko.
Kto ma rovnaký problém,že netuší ako dopraviť tovar z PL na SK riešenie je www.cbl.sk
Všetko prebehlo úplne v poriadku

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulik654
17. nov 2014

@teegreen Ahoj, zatiaľ som nemala žiadne problémy s tovarom, nemusela som nič reklamovať. Ale nakoľko CBL je prepravca, reklamáciu predpokladám musíš riešiť s eshopom. cez CBL by som tovar zaslala len na reklamáciu. Keď som s nimi komunikovala boli ústretový.

rencici27
19. jan 2015

Ahoj kocky som s Ba nemam nikoho kdo by mi kupil tovar v Polsku poradite mi nejaku stranku kde moxem objednat nejake veci a nebude problem s dopravov na SR .Vopred dakujem