Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

denisab32
27. apr 2009

Teutonia má výrobu v Poľsku i v Nemecku...
Slovensko je zásobované z Nemecka, preto dodávka u nás je 8 týždňov...

kobolova
28. apr 2009

given - 200 Zlotych

kobolova
28. apr 2009

kurierom, az pred cinziak v BA. Mozno do inych miest to vyjde inak, neviem... 😝

given
28. apr 2009

Dik, niekde som tu citala, ze chceli 130 zlotych za jeden balik. A kocik posielali v dvoch balikoch - podvozok a korbicku. Ja by som chcela ten set, co maju aj s autosedackou. Ty si co presne objednavala? Aj doplnky?

fia
28. apr 2009

Ahojte, ja som si kočík objednala z e-wozki, a každú chvíľu čakám na dodávku. Dúfam, že to bude OK, posielajú to kuriériom.

kobolova
28. apr 2009

given - zavisi asi od stranky, z ktorej to objednavas a asi miesta dorucenia. Mne to doslo kurierom v jednom baliku = podvozok, korbicka, sportova cast, autosedacka, aj adapter na nu.

given
29. apr 2009

Ahoj Kobolova, dik za odpoved, tiez chcem objednat z bobowozki a medzicasom som to uz aj zistila cez jednu znamu, co vie po polsky a aj hned je vraj aj odpovedali na mail. 200 PLN sa plati za balik do 30 kg. Tiez si to necham doviezt do Bratislavy, len sa trochu bojim platit kreditkou. Tak este zvazujem, ci budem platit pri prebrati v PLN alebo im poslem platbu na ucet.

kobolova
30. apr 2009

given - na stranke maju napisane, ze zo zahranicia beru platbu len kreditkou...tak neviem, skus sa prip. s nimi dohodnut na inej platbe...ved uvidis, co ti povedia. 😒

fia
30. apr 2009

Ahojte, kočík prišiel úplne v pohode. Stresovala som, že čo mi to pošlú a tešíme sa z neho. Kuriér ho priniesol až do domu. Doprava tiež stála 200 zlotych.

kristina11
1. máj 2009

Ahojte, mozte mi poradit nejake polske stranky, kde sa da kupit povlecenie do kolisok a postielok? Dakujem

juliankaaa
6. máj 2009

Ahojte nakupovali ste niektora latkove plienky podobne popolinam v PL?

julianka99
12. máj 2009

Ahojte, viete mi poradiť nejakú polskú stranku kde by som mohla objednať detskú postielku?
A aký material je najlepši na postielku asi buk že? 🙂
Ďakujme

maartinkaa
14. máj 2009

baby, co je to tapicerka?

kobolova
14. máj 2009

maartinkaa: tapicerka je "tapacirung" - teda aspon my to tak volame... nenapadne mi teraz ine slovo... Vanicka kocika je vypolstrovana, a maju v ponuke, ze si farbu toho polstrovania zvnutra mozes zvolit inu, nez je farba kocika alebo vanicky zvonka. Hadam som to nejak vysvetlila... 😝

maartinkaa
14. máj 2009

potrebujem poradit, objednavala som dneska casualplay citta+zero+playmon za 1500 zl co je asi 460 eur prisiel mi mail, ze objednavku prijali a manzel to utekal zaplatit do banky na cislo uctu, ktory mi poslali a pani v banke mu povedala, ze tam treba zadat aj aka je to banka atd, mali ste s tymto nejaku skusenost alebo ste previedli prachy len na to cislo uctu ktore vam prislo mailom./ bolo dost dlhe/

maartinkaa
14. máj 2009

kobolova, ja som myslela, ze je to farba celej supravy, lebo na obrazku bola vyfotena modra a ja chcem celu supravu ciernu a ine nic sa tam nedalo volit

slavkicek
14. máj 2009

ahojte,

kobolova a kolko ta vysiel cely kocik aj s postovnym?

lucrezia
14. máj 2009

martinkaa, áno treba zadať všetky údaje- názov banky, číslo účtu, názov a adresa príjemcu, IBAN,(SWIFT kód).
Ja som tak platila. A všetky tieto údaje ti mali poskytnúť už keď si robila objednávku, alebo aspoň zaslať na tvoj e-mail.

moko123
14. máj 2009

maartinkaa
skus ešte raz prezriet ten mail a to čo piše lucrezia by tam malo všetko byt lebo bez toho to fakt neodide hlavny je iban

ema.nz
14. máj 2009

martinka to si kde nasla taku super cenu za 3 kombinaciu 😕 😕

ema.nz
14. máj 2009

pytam sa len preto,ze za 1500zl vidim vsade len 2kombinaciu 😝

maartinkaa
14. máj 2009

ema prepac ja som sa sekla, to je 2099 zl. Za 1500 bola dvojkombinacia 🙂

este sa chcem spytat, tie co ste si objednavali cez dino, tak pred to ich dlhe cislo uctu ste zadavali aj ten nazov Dino?, lebo oni to tam maju napisane a v banke su ako padnuti na hlavu, nevedia to 😅

kobolova
14. máj 2009

maartinka: je to mozne, ze pri tom tvojom kociku je to jednofarebne, pri nasej Teutonii sa dala zvolit farebna kombinacia vnutra i vonkajska vanicky, tak preto som pisala o dvoch 😝

slavkicek: cela 3 kombinacia nas vysla asi 22.000 Sk aj s dovozom.

lusiamama
14. máj 2009

Baby ktoré ste objednávali Casualplay S4 iba šporťák koľko Vás vyšiel aj s poštovným? 😅

slavkicek
15. máj 2009

kobol, dakujem 🙂

emamamamu
15. máj 2009

ted jsem objednala zbozi z
dina a chteji po me zaplatit jen to zbozi, nic za dopravu, tak jim mam poslat tolik, co chteji a za dopravu zaplatim, az mi to privezou?

lucrezia
16. máj 2009

ja som sice neobjednávala z Dina, ale z iného polskeho obchodu ( a bolo mi poštovne automaticky prirátané k cene), ale čo viem tak určite nič nepošlú, ak nie je dopredu zaplatené poštovné.
možno si zle zadala spôsob úhrady- ak si dala na dobierku, tak to zruš a daj bank. prevodom, lebo oni na dobierku do zahraničia neposielajú....chcú mať zaplatené všetko dopredu, aj dopravu.

lusiamama
18. máj 2009

evinka2311,chcem sa spýtať či ti došiel kočík v poriadku a koľko si zaplatila.A nebol problém s tým,že si posielala eurá?Ak sa ti chce tak mi prosím ťa napíš na IP a ak sa ti dá tak to skús porozpisovať Dík 🙂 🙂 🙂

maartinkaa
18. máj 2009

baby, za aky dlhy cas prisli poliakom prachy na ucet po zaplateny, lebo my sme zaplatili v piatok a dnes tam este nie su? 😒

luciamo
18. máj 2009

Ahojte baby, nevie niektora z vas poradit eshop kde by mali kociar Cam Cortinu? V Dine znacku Cam nemaju..Dakujem 😉