Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

maartinkaa
29. máj 2009

bebe, toto som zatial este nesledovala, ale aj v dine odkial sme my objednavali mali nejake mlieko ale bebu myslim nie, skus sa tam pohrabat 🙂

maartinkaa
29. máj 2009

jasne lusi, ze im to napisem, aspon na postovnom usetrim 😉

lusiamama
29. máj 2009

bebebrumik.na stránke Dina máš aj mlieka a kaše tak si to skús pozrieť. 😉
Ale nutrilon sa tam volá bebilon,alebo tak nejak,ale malo by to byť to isté aspoň čo baby písali.Ja som UM nekupovala,my sa prosím pekne ešte stále kojíme.Ja mám doma takého malého závisláčka. 😀 😀

lusiamama
29. máj 2009

Ale aj tak má Dino asi najlacnejšie poštovné zo všetkých tých poľských e-shopov 😉 😉 😉

sisejsn
29. máj 2009

😉

maartinkaa
29. máj 2009

tu tisicku co sme dali za postovne, by sme dali aj za benzin do blavy a ani by ten kocik tam nemali, lebo sme obvolali celu Bratislavu a citta a downtown su len na objednavku 😠

lusiamama
29. máj 2009

Tak by som ho išla vyvetrať,ale tak hnusne prší,že sa mi tam nechce ☹ Aj keď môj drahý tvrdil,že keď mi príde kočík,tak budú môcť aj krupy padať a ja určite s tým kočíkom pôjdem von 😀 😀 😀

maartinkaa
29. máj 2009

ja na tvojom mieste by som tiez isla, chod aspon do obchodu 😀 😀 😀

bebebrumik
29. máj 2009

martinka, lusiamama dakujem, skusim pozriet... 🙂

pepies
29. máj 2009

ahojte,
objednaval niekto z obchodu Bobowozki? Ake mate skusenosti?

sisejsn
29. máj 2009

Dakujem martinkaa za odpoved 😉

radkatt
29. máj 2009

ahojte, objednavala som si tovar z Dina, zaplateny je uz od 18.5, a stale ho nemam doma. Neviete mi povedat, kolko Vam trvalo kym prisiel tovar z Dina? Alebo da sa niekde overit /alebo im iba napisat mail/ kde sa tovar prave nachadza???
Dakujem

maartinkaa
29. máj 2009

radka ja som objednavala 14.5., zaplatila 15.5. a vyslalali ho az 27.5. a dnes by mi mal dojst 😀

radkatt
29. máj 2009

maartinkaa diki, si ma trochu ukludnila. Ako si zistila kedy ti ho vyslali?

sisejsn
29. máj 2009

martinkaa este sa chcem opytat aky dazdnik sedi na tu cittu?lebo pozeram ze tento casualplay sedi len na S4 a Wintage.A tasku ku kociariku si si tiez objednavala z dina?

sisejsn
29. máj 2009

Baby je potrebne pred objednavkou na stranke dino sa najprv zaregistrovat?Ja som uz z too uplne zmatena ☹

lusiamama
29. máj 2009

radka,ja som objednávala 19.5. a platila som 20.5. a už mám kočík doma.A oni mi poslali správu na meil,že mi kočík už odoslali 😉

radkatt
29. máj 2009

sisejsn myslim ze som sa registrovala...

lusiamama
29. máj 2009

sisa,no jasne,že sa musiš zaregistrovať,ale keď robíš objednávku tak ťa aj tak ďalej nepustí kým sa nezaregistruješ 😉

lusiamama
29. máj 2009

martinka,alr to poštovné ma vyšlo iba na 12 eur 🙂

lusiamama
29. máj 2009

radka napíš im meil,že čo je s tvojim zamovienim 😒

maartinkaa
29. máj 2009

lusi, za kazdy balik platis 12 eur a mne maju poslat 3 baliky takze 3 krat 12 😉

sisejsn, musis sa zaregistrovat, inac ta to nepusti 😉 a dazdnik som neobjednavala a ani tasku, zatial 🙂

sisejsn
29. máj 2009

lusiamama. martinkaa dakujeeeeem.Este v tom velmi neviem chodit pretoze len vcera som nasla tu stranku a tu som sa este len dnes zaregistrovala, takze dakujem baby za trpezlivost. 😉 🙂 😀

maartinkaa
29. máj 2009

a kludne im mozes napisat do mailu ako ti povedala lusi, on ti odpisu na kazdu otazku 😀

lusiamama
29. máj 2009

martinka ešte nič?????? 😢

sisejsn
29. máj 2009

lusiamama aj ja nedockavo cakam kedy dojde martinke kociarik.Martinka dufam, ze nejake foto potom hodis 😀

maartinkaa
29. máj 2009

uz ho mam, a taky je krasny, ze pri nom placem 😀 😀 😀

je cierny ako uhol a je strasne vymakany 🙂

dostala som k nemu aj vlhcene obrusky a aj prsiplast a niet k tomu co dodat

maartinkaa
29. máj 2009

foto tam hodim ked pride manzelik s prace 😉 😉 😉

sisejsn
29. máj 2009

Caveees martinkaa tak rychlo posli fotky lebo aj ja chcem presne ten isty 😀 😀 😀

maartinkaa
29. máj 2009

musis trosku pockat, ale necakala som, ze bude az taky dobry, na obrazku tak dobre nevyzera 😀