Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

veronikahel
10. jan 2009

sevzuz, s e-shopom z Polska nemam skusenost, ale tu si pozri ceny kocikov, predeti- je to aj kamenný obchod...

marselitta
10. jan 2009

Sevzus, ja som dostala kontakt na jeden poľský obchod v Novom Targu, že sa tam dajú kúpiť kočíky o dosť lacnejišie, tak som tam pred 2 dňami bola, mali tam rôzne značky, keď nesedí farba, tak kočík objednajú, ja som chcela Casualplay, tak ho predomnou objednala a s4+Prima ma vyšli 14.500Sk a u nás by ma stál 22tis. Takže krásne sa dá ušetriť.
Vedia kočíky poslať aj na Slovensko za 500Sk, kočík sa dá aj telefonicky, alebo mailom objednať. Úplne normálne som s nimi telefonovala po slovensky.
Ak máš ešte nejakú otázočku, kľudne sa ozvi.
mail: pawelbargiel@interia.pl
telefon: 0048 18 266 23 40

sassi
10. jan 2009

my sme kupovali v kamennom detskom obchode v Bialsko Bialej - tiež ovela lacnejšie ako na SK
kukala som na tu stránku, naš kočík je na nej ešte lacnejší ako sme my kupili asi od 70 Zl. ... ale je to už 2 roky dozadu, možno aj preto

stresmenka
10. jan 2009

Sevzus tak moje kočiare vyšli v PL podstatne drahšie ako u nás ja mám hlboký Atlantic a šporťák ABC design take off u hlbokého nie je veľký rozdie 500.- a u šporťáka 2100.- a to je dosť. A to mám hlboký PL výrobok 😒

sevzuz
autor
10. jan 2009

jej baby dakujem za odpovede,
marselitta ty si ma neskutocne potesila tiez chcem S4 s vanickou a autosedackou, dakujem za kontakt. nevies nejaku ich www adresu? a uz ti ten kocik prisiel, mas ho doma?

marselitta
10. jan 2009

Sevzuz ešte ho doma nemám. V piatok som mala volať, či im neprišiel zo skladu, ale ešte neprišiel, tak zase v pondelok sa mám ozvať, alebo zavolajú oni.
Ich stránka je www.maluszeknowytarg.pl ale ceny tam neuvádzajú, lebo sa môžu vraj meniť.

sevzuz
autor
10. jan 2009

dakujem marselitta, ked ti pride das mi prosim vediet?
ak bude vsetko o.k. tak si ho objednam cez net, anikeby co bolo 😵

danuska24
11. jan 2009

ja mam chico liteway z cr uz s postovnym za tu cenu co je v prvom linku.
ale som pozerala napr. quinny tak my sme dali viac pomaly o 4000 🙄

krista
3. mar 2009

katrin79 • 25tt • Dnes ve 13:26
Chcem sa spytat, ci ste niekto nenakupovali cez polsky internetovy obchod. Ja som si tam nasla postielku o dost lacnejsiu ako na Slovensku, len mam obavy ju objednat. Ak by ste niekto mali skusenosti, dajte mi vediet.

lucy.l
4. mar 2009

Holky, chtěla bych se zeptat, objednávali jste některá z toho obchodu dino přes eshop ? Mě přijdou ty ceny hodně dobré, ale z Brna se mi tam jet nevyplatí

janzi
5. mar 2009

Ja som od nich objednavala, golfac Chico Multiway, aj s dopravou ma vysiel lacnejsie o 2500 ak tu 😀 Zadala som objednavku a cakala a cakala a cakala, tusila som ze nieco nehra, teda presnejsie, ze chcu zaplatit dopredu, ale ked som vypisovala objednavku pustilo ma zadat sposob platby pri dodavke kurierovi v hotovosti a navyse mi pri potvrdeni objednavky neposlali ziadne faturacne udaje a ani cislo uctu kam by som mala poslat peniaze.... Tak som im po 3 tyzdnoch pisala, ze co je s tym, ale pravdupovediac, nerozumela som velmi co mi odpisali, tak som ich pozidala o cislo uctu, na ktory im mozem zaplatit. Z malou dusickou som im poslala peniaze (EURa, poplatok za prevod 25 Sk, ak by som posielala zlote tak byto bol ako zahranicny prevod a poplatok by bolo 600 sk) a ako na potvoru mi prestal fungovat mail tak som si ani nemohla pozriet, ci im peniaze prisli a ci poslali tovar (maju poruchu dodnes) ale o tyzden ako som im poslala peniaze prisiel kurier a golfac doniesol. Stastna som bola ako blacha 😀 Cele to od objednania po dorucenie trvalo mesiac, ale iba preto ze sme si poriadne nerozumeli, ale ked uz viem ako na to, urcite u nich budem nakupovat znovu, prave vyberam autosedacku...

pepies
5. mar 2009

janzi a cez aky e-shop si objednavala? ja chcem objednat cez dino.sklep.pl, tam stoji Multiway 459zl. 😀
akoze si mohla poslat euro?

pepies
5. mar 2009

babulky tak akurat som robila objednavku cez e-shop - dino, trvalo mi to dlhsie, lebo maleho som musela ist popritom uspat. Objednala som vela veci, medzi-inym aj Chicco Multiway, ktory stal predtym 460 zl. Oni normalne zvysili akurat ceny pocas objednavky a ked som sa kukla na sumarizaciu tovaru na konci objednavky, tak uz stal Multiway 589zl, co je skoro o tisicku viac !!!!!!!!!!!!!!
Liteway stal predtym 419 zl, teraz stoji 609zl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oni pocas objednavky navysili ceny !!!!!!!!!!
takze objednavajte - cim skor -tym lepsie, poliaci su hrozne vychcani !!!!!!!!!!
normalne ma to nastvalo 😢
no co uz, aj tak je to lacnejsie ako u nas...............

janzi
5. mar 2009

No ved ja som to tiez cez dino.sklep.pl objednavala, a poslala som Euro a prislo to, prinajhorsom by mi ich vratili a pytali by zlote, a takto som usetrila 600 😝

kobolova
6. mar 2009

Ja tiez rozmyslam, ze objednam Teutoniu Spirit z polskeho e-shopu... 😒 U nas vychadza 3kombinacia na 28.000,- , tak na 18.000,-.... Myslim, ze nie je o com! A este ti daju aj 3-rocnu zaruku, ako u nas v kamennom obchode... 😀

kobolova
6. mar 2009

sorry, nie "tak", ale "tam"... 😀

denisab32
6. mar 2009

Ahoj,
keďže trošku do tých cien vidím dávaj si pozor, aby to bola naozaj rovnaká zostava 😉 (napr. v ponuke sú v 3-kombinácii rôzne značky autosedačiek) , tá cena je dosť nereálna, dôsledne si porovnaj jednotlivé komponenty...a druhá vec je tá, len aby ti nenasľubovali hory-doly, a keď príde k lámaniu chleba a bude treba zaslať na Slovensko nedajbože nejaký náhradný diel budú sa tváriť, že nerozumejú o čo ide...

juja
6. mar 2009

Ahojte kočky, ja Vám sem tak vpadnem ak môžem... 😉
Kukla som tiež stránku dino a teraz majú akciu na Casual S4 (komplet s vaničkou a autosedačkou) stojí cca 2700 zl. Chcela by som si ho objednať, len som nepochopila Janzi ako si vlastne platila či vopred celú sumu prevodom na ich účet, alebo pri dodaní kuriérom? Inak kurz zlotého počítate koľko (6,5 SK, alebo viac) ? Prepravné resp. dovoz je zdarma pri objednávke nad 300 zl?
Ďakujem za každú radu... 🙂

janzi
8. mar 2009

juja povodne som chcela platit az pri dodani kurierom, ale kedze kocik stale nechodil, tak som im poslala peniaze dopredu na ucet a do tyzdna prisiel... a ta doprava je zdarma vramci PL, na slovensko to bolo 15 eur

pepies
9. mar 2009

baby teraz mi pisali z dina, ze farbu toho kocika, co chcem nemaju, objednavala som veci asi za 10.000 sk, som myslela, ze mi dopravu daju gratis a oni mi ju este zvysili, ze to bude v dvoch balikoch a ze zaplatim cca 28 EUR za dopravu, ale musim zaplatit dopredu................ do zahranicia sa neda zaplatit pri dodavke...............
asi potrebuju mat istotu, ked ide tovar do zahranicia.....................

janzi takze si poslala normalne euro, prepocitala si to aktualnym kurzom ci ako?

vachovka
9. mar 2009

Baby a najprv ste im zavolali alebo poslali mail?A ked mail tak pytali ste sa slovensky?Tiez by som si chcela objednat ale bojim sa poslat im tolko penazi.Vybrala som si jane na www.bobowozki.pl Skusim im tam napisat a uvidim co a ako.Neobjednavali ste od nich niektora?

janzi
9. mar 2009

pepies na stranke, ktoru pridala vachovka maju multiway lacnejsi ako je teraz v dino.sklep

veverka83
9. mar 2009

Holky neznáte nějaké polské stránky na kterých najdu kočárek v-cross?díky

nikol_79
9. mar 2009

veverka klikni do google wozki v-cross malo by ti to niečo nájsť 😉

lovacka
9. mar 2009

vachovka a aky jane slalom pro alebo jane nomad?aj ja presne rozmyslam nad jane slalom pro ze ho dam kupit sesterke ona zije v polsku.len mam trosku strach ci ta kvalita bude taka ko jane u nas alebo vcz

nikol_79
9. mar 2009

lovacka ja si myslím, že je to to isté, teda určite sa vyrábajú tam kde aj tie čo sa predávajú u nás, len už som tu spomínala (teda v téme kočíky z poľska), že mňa od neho odhovárali, vraj každý druhý kočík bol reklamovaný. Tak to si teda neviem predstaviť, ísť tam niečo reklamovať.

lovacka
9. mar 2009

no ale aj u nas sa predavaju a myslis ze by boli tak kazove ?ja uz potom fakt neviem aky kocik kupit

kingstonka
9. mar 2009

ahojte...tiez som rozmyslala objednat z dino.slep.pl a prave som zistila, ze golfac co som chcela a este vcera tam stal 829 dnes stoji 1299 tak uz je aj drahsi ako na Slovensku.... 😒

vachovka
9. mar 2009

Lovacka jane slalom by som chcela tam na tej stranke co som pridala vychadza na 13300sk.A pisali ze vyrobene v spanielsku tak neviem co robit.

yasmina
9. mar 2009

kocky je tam nastavene ze cim viac sa pozera na dany tovar tak im to pocita...mi to povedal jeden chalan co robi pre intern.obchody stranky....aj skyeurope je tak nastaveny... 😠