Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

ema.nz
9. jún 2009

petuling:pravdepodobne toto http://www.bobowozki.com.pl/kontakt.php chod trochu nizsie a napis im mail...teda myslim,ze by to malo byt ono 😅

sisejsn
11. jún 2009

Ahojteeeeee baby!Uz mi volali, ze dnes mi donesu kociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik.Tak sa tesiiiiiiim 🙂 😉 😀 😀 😀 .

ema.nz
11. jún 2009

sisejns:super 😵 a aky si objednala???nahod potom foto 😉

luca30
11. jún 2009

sis: a jaký jsi nakonec objednávala??

sisejsn
11. jún 2009

Ahojte.Objednala som si casualplay citta.Cakam kuriera kazdu chvilku. 😀 😎

nikanko
11. jún 2009

ahojte, ja sa tiez chystam objednat kocik na bobowozski.
pisala som im aj mail - ten co maju na ich stranke, pisala som im v slovencine aj v nemcine a uz 2 dni a stale mi neopisali. ako ste sa s nimi vy rozpravali?
dakujem

denisocka
11. jún 2009

baby,blba otazka,ale ako vyratam cenu ? ked je trebars 100 zl a kurz 4.48 ? 😅

nikanko
11. jún 2009

denisocka - daj si zlote deleno 4,45 = eura

denisocka
11. jún 2009

aha 😀 ja som dala krat a že divna cena 1448 😀 ,potom ma napadlo,že to su už € a nesedi to

denisocka
11. jún 2009

baby,a kupoval z vas niekto aj autisedačku z netu? a aku? za ako dklho prišla? bo riešim už 2den niečo 9-36kg

tanity
11. jún 2009

ahojky,

sisejsn, chcela by som ta o cosi poprosit- viem, ze teraz si len nedavno platila za nakup v dino...mohla by si mi poradit, som tam zaregistrovana a poobjednavali sme kopec veci, ale nejak som bezradna, co sa sposobu platby tyka 😖
To akoze mam normalne urobit cez svoju banku platbu na ich ucet, na cislo uctu 91 1090 1304 0000 0001 0649 5336, ale co potom s tymi dalsimi udajmi?
kod SWIFT - WBKPPLPP (do przelewów międzynarodowych)
IBAN - PL (do przelewów międzynarodowych)
NIP 725- 003 - 24 - 99
kde sa tie zadavaju?

uz mam z toho chaos ☹ budem vdacna za pomoc 🙂
dakujem 🙂

sisejsn
11. jún 2009

Ahoj tanity.Poslem ti IP.

vachovka
11. jún 2009

Nikanto ja som im pisala normalne po slovensky a odpovedali hned v ten den.Ale neobjednala som lebo chceli vela za dopravu.

misskkaa
12. jún 2009

ahojte mozno sa tu uz nejaka mamina na to pytala ale,kde je lepsie nakupvat vybavycku : Novom Targu,alebo Jablonka?? ci radsej v meste-teda priamo v centre? dakujem za odpoved. 🙂

jajkar
12. jún 2009

ahojte baby,
viete niektora poradit, ako su otvorene tie trhy v Bielsko Biala???? Diky

tanity
12. jún 2009

siska zlata si, dakujem velmi pekne za IP 😵

sisejsn
13. jún 2009

tanity : Ahoj.No ako?Podarilo sa ti to nakoniec nejak urobit?Zaplatila si si podla toho ako som ti napisala, alebo ti to ani moc nepomohlo?Daj mi vediet.

tanity
15. jún 2009

siska, este som neobjednavala, ideme na to zajtra, tak drz paluchy 😀
ako som ti uz pisala do ss, bola som v kontakte aj s nimi z dina, takze to vojde do 2 balikov a ze maju vsetko a doruci sa to za 7-10dni...len znova zabudli napisat, AKO sa plati 😖 ale uz kaslem na to a urobim to podla teba 😉 potom ti dam vediet, dakujem za zaujem 🙂
este poznamocka, z dina su dost ochotni a na kazdu moju mailovu otazku odpovedali skoro ihned 😉

nostek
15. jún 2009

Ahojte kocky. Ja mam zaujem o kupu kocila Jane slalom pro formula 2009 z bobowozki.pl.
Ako ste boli spokojne s dodavkou tovaru? Mate od tial niektora konkretne Jane slalom? Dakujem za odpoved.

luca30
15. jún 2009

sisejsn: už ti dorazil ten kočárek?? koukala jsem že ho tam mají za supr cenu...paní tu nabízí nový za 6300,- tak jsem koukla na dino a tam mají nový a stojí necelých 5000,- je to možné, já se rozhoduji mezi peg perego, inlgesina zippy a těmito, ale na dinu mají casualplay za bezkonkurenční cenu, jak je to možné????

kwetinnka
15. jún 2009

luca a na akej stranke si to pozerala? bobowozky?

luca30
15. jún 2009

Tak pardon ted se dívám že je tam jiná měna PLN jen nevím co to je, všude jinde je zl,tak to se omlouvám

luca30
15. jún 2009

Tak beru zpět v hlavní nabídce píšou zl a pak když na to kliknu tak tam naběhne PLN to je asi jejich zkratka nebo nevím.. ☹

sisejsn
15. jún 2009

Ahoj luca30.Ano uz mi dorazil.Je nadherny tak ako pisala martinkaa.Akurat som mala maly problem, ze mi zabudli poslat nanoznik tak dufam, ze mi pride. 😢

A ty chces len tu sportovu cast, alebo celu trojkombinaciu?

luca30
15. jún 2009

sisjn: já bych chtěla jen čistě golfky, mají ho tam za nějakou nízkou cenu nebo se mi to zdá a je tedy ve výbavě vše myslím jako nánožník atd nebo spíš co je v té výbavě za tu cenu díky Lucie

pepies
16. jún 2009

ahojte,
objednaval niekto Casualplay S4 sportak z polskej netovej stranky? Napr. Dino alebo Bobowozki?
Neviete mi povedat, ci je sucastou aj nanoznik?

pospecka
16. jún 2009

pepies: já ho mám z DINO a na stránkách píšou, že nánožník je v ceně, ale nepřišel mi, po pár emailech ve kterých jsem je na to upozornila mi slíbili, že mi ho pošlou. Včera mi psali, že ho nemají skladem, tak ho objedali u dodavatele a jak jim přijde, tak ho dopošlou. Ale vím o případu, objednáno ve stejný den jako já, doručeno o den později (S4) a bylo to v pořádku včetně nánožníku, ale taky vím o stejným problému jako mám já taky s Casualplay, ale jiným kočárkem a taky odepsali, že pošlou. Všechn tři případy DINO.

nostek
16. jún 2009

pospecka. ako dlho si cakala na kocik? akym sposobom si platila. ja sa rozhodujem medzi dinom a bobowozki. ale u dina to vide lacnejsi koli postovnemu.
dakujem

sisejsn
16. jún 2009

Ahoj pospecka.Ja som dnes a vcera dostala tiez taky mail ako ty.Napisali mi ze mi ho poslu ak im dojde na sklad.Tak dufam, ze neostaneme bez nanoznika.som zvedava ako dlho budeme cakat za tym nanoznikom.Ale vies comu nerozumiem?Nejde mi do hlavy preco nas nato neupozornili, ze ho momentalne nemaju a nedali ziadne ospravedlnenie ani nic podobne ze ho neposlali.Alebo mam tomu rozumiet tak ze ked si to nevsimneme tak sa nic nedeje a neposlu ho? 😒
Vies to mi je take cudne tak preto sa bojim aby ho poslali.