Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

vachovka
18. mar 2009

Baby jak je mozne ze v jednom obchode pytaju za dopravu 90 zlotych a v druhom 260?Lovacka neboj zajtra tam peniaze uz budu.

rencalm
19. mar 2009

Lovacka ahoj, mozem sa ta opýtat kolko ta vysla tá autosedacka Britax? Len pre tú srandu, lebo my sme ju kupovali tu na Slovensku a stála okolo 5,5tisíc s dopravou tusím 6 tisíc. Dakujem 🙂

danka5
19. mar 2009

Safs: som rada, že kočík prišiel v poriadku. Inšpirovala si ma - ak bude kurz stále dobrý, tak si o nejaký čas tiež objednám Cam.

fia
19. mar 2009

Safs, aj ja som rada, že si s kočíkom aj s dodávkou spokojná. Asi to aj ja skúsim touto cestou, lebo je to dosť ďaleko...

dosa
19. mar 2009

safs: som rada, ze kocik prisiel v poriadku a ze si spokojna. tiez som chcela kupovat cortinu, ale nakoniec som vcera kupila uplne iny kocik, ako som mala v plane... laska na prvy pohlad 🙂 prajem vam prijemne kocikovanie a vela spokojnosti s kocikom 🙂

lucrezia
20. mar 2009

Dosa, tak nech vám slúži!
ja som si včera objednala ten cam a muž sa mi už smeje, že kedy ho budem predávať 😎 😎 😎

katkad77
20. mar 2009

Babinky, poradte please... chystame sa do Polska smer Katowice a chcela by som tam jednym vrzom kupit vsetko potrebne pre seba a mimco do porodnice a na neskor - potrebujem matrac a perinky do postielky, nejake detske vecicky, cumliky, flase a inu vybavu, podprsenku na kojenie a tak... Neviete ma navigovat do nejakeho dobreho obchodu, kde by som to vsetko zohnala, aby som pri tom nebludila cez pol Poľska? V zivote som tam nebola...

dosa
22. mar 2009

lucrezia - tak dufam, ze to uz bude naozaj ten pravy. drzim palce! objednavala si z polska? ja sa tam asi tiez popozeram po tej vanicke a mozno by som k tomu dokupila aj tu kolisku - ale davam si teraz nacas pohov 🙂 napisala som ti aj do IP.

battole
27. mar 2009

safs: a to si objednavala rocnik 2009?

pepies
27. mar 2009

katkad77 uz je tu diskusia na temu nakupu kocikov v polsku, kukuk:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

my sme boli teraz v stredu v detsko obchode Gluck v Bielsko Biala, vsak si precitaj prispevky .... 🙂

jamaat
27. mar 2009

Ahojte dievčatá.

Ja len chcem reagovať na to zvyšovanie cien. Nemyslím, že by to bolo tým, že sú vychcaní. Len sa im zlotý tak oslabil, že keď objednávali nové kočíky a museli platiť za ne EUR, tak zistili, že zaplatili oveľa viac ako predtým. A preto aj cenu zvýšili. Ja som si objednávala kočík z ČR vo februári a zistila som pred pár dňami, že už tiež išli s cenami hore. (CZK oproti EUR tiež oslabila) No a zároveň som zistila, že na slovensku naopak - ceny šli dole. Na Cam Cortine až o 2tis. Sk.

evinka2311
27. mar 2009

baby,ako ste boli spokojni s eshopom Dino?ja som dnes objednala Casualplay sportak a len tak trpnem,co pride.nerozumiem tej ich "hatlanine",takže dufam,že pride aj s nanožnikom a strieskou.a este poprosim radu,v pond rano posielam prachy + zloté aj na dopravu spolu?ci to zaplatim za dopravu kurierovi.napiste mi prosim,aj negat skusenosti

evinka2311
27. mar 2009

lucretia,ja mam cam cortinu a nemozem nan dopustit.mala som chicco,demu,ale cortina nema chybu,naozaj

evinka2311
27. mar 2009

a este mi poradte,neviem,ako sa povie nanožnik-siedzisko?ci co to je,teda ci ta moja objedn ho ma...poradte .a este,co je STELAZ?

radkatt
27. mar 2009

nánožník= okrycie nóg ? Aspon tak mi to vyhodil elektron.slovnik 😝

evinka2311
27. mar 2009

radkatt...dik,ani to som nenasla v popise..:(

bmmz
27. mar 2009

na dino sklep sa da stranka priamo prelozit do slovenciny...

a podla mna nanoznik je pokrowiec na nozky

evinka2311
27. mar 2009

bmmz..vies,asi som blba,ale ked mne pri prekladani stale nahadzuje chybu,prosim,skus to mrknut,co na to povies
http://dino.sklep.pl/nowy/casualplay-vintage-2-...
ma to nanožnik? 😉
velka vdaka

katavinka
27. mar 2009

lovacka: ak sa smiem spýtať, koľko tam vyjde sedačka Britax?

evinka2311
27. mar 2009

bmmz vdaka
🙂

bmmz
27. mar 2009

V set 2 vozíka Vintage Casualplay: policová, spacerówka, vložte do kolo-stoličky, nohy na veko, film, nákupný košík.

Można też kupic wózek Vintage z gondolą Mako .

ak ti neide odkaz takto to prelozil google... netusim co moze byt nohy na veko, ale skor sa mi zda ze nie ??

evinka2311
27. mar 2009

bmmz..mna porazi,to teda nema asi ani nanožnik,ani striesku,..?ta gondola je asi vanicka.musim mu napisat priamo na mail.ale sme ako hotentoti,nerozumieme si...🙂

ema.nz
27. mar 2009

evinka:stelaz je podvozok a nanozni k je pokrowiec na nozki 😉 a mas tam vsetko aj stiesku 😉 aj farebnu podlozku.

evinka2311
27. mar 2009

ste take zlate baby...ten nanožnik si nasla v popise,ema?podložku som si vybrala,teda mam už aj potvrdenu obj.len spatne stresujem.v pond idem poslat €,kedže baby radia,že zl sa cez banku moc neoplatia..?

ema.nz
27. mar 2009

evinka tak ti tenopis prelozim 😉

stelaz-podvozok
spacerowka-sportova cast
wkladka do wozka-farebna podlozka
przykrycie na nozki-nanoznik
folia_plastenka do dazda
kosz na zakupy-nakupny kosik 😉

este niecomu nerozumies?

ema.nz
27. mar 2009

posli eura alebo zlote ale cez internet banking.ked posles eura poplatok v banke je okolo 25sk.ked bankovy bezhotovostny prevod ale zlote to je okolo 400sk a cez internet je to zhtŕuba 200sk 😉

evinka2311
27. mar 2009

ok,takže poslem cez home banking v €,dufam,že poliak to bude akceptovat,napisala som Ti IP...🙂

ema.nz
27. mar 2009

uz som ti odpisala 😉 este mam otazku:kupujes len sportak???

evinka2311
27. mar 2009

ano,len toto,maly už ma 10 mes....