Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

dosa
11. mar 2009

ahoj safs - ja tiez hladam cam cortinu, ale iba sportak. aj som ho nasla na tej stranke, len sa mi zda podozrivo lacny (ak dobre ratam) a nikde sa tam nepise, ci ma v standardnom vybveni aj nanoznik - bojim sa aj objednat, kde ho potom kupim? daj vediet, ked ti pride kociar, ci si spokojna a ci ma komplet vybavu 😉

safs
11. mar 2009

Dosa teda si mi dala chrobaka do hlavy 😨 ale ked som sa na vybavenie pytala u nas v Trnave povedali mi ze ten nanoznik je sucastou sportaku a ked si prelustim ten polsky popois standartnej vybavy mal by v nej byt hlboky kocik , sportak, vajcko, taska a prsiplast , tak sa budem teda modlit , aby to tak bolo... prachy mi uz odisli z uctu bolo to 418 EUR, no nerada by som o sa sklamala, ked uz som sa tak tesila, dam vediet, papa

monas
11. mar 2009

Tak to je super cena🙂!!!Nebála bych se toho, v životě jsem neslyšela, že by někde prodávali Cortinu bez nánožníku.... 😉

dosa
11. mar 2009

safs - ja som ta nechcela vystrasit - to ma mrzi - dufam, ze budes dobre spavat. na slovenskych strankach byva napisne ci ma sportovy kocik nanoznik v cene, alebo nie. tu som nasla len plastenku. dufam, ze vsetko dobre dopadne, normalne sa neviem dockat s tebou 😉 potom sa mozno niekde na trojicnom namesti stretneme, sem-tam tam chodievame 🙂

danka5
12. mar 2009

safs : dúfam, že budeš informovať, keď kočík príde.

Neviete niekto, aký je cenový rozdiel medzi kamennými obchodmi a e- shopmi v Polsku. Ak si kupujete v kamennom obchode, predpokladám, že tam treba cestovať 2x - objednať a potom pre kočík.

dosa
12. mar 2009

monas, nechcem aby to vyzeralo ze rypem, ale pozrela som si slovenske a ceske strany kde sa da kupit cortina len samostatny sportak a vsade je v popise "Výbava obsahuje: univerzálny kryt proti dažďu, nánožník" a na niektorych dokonca aj strieska 😉

dosa
12. mar 2009

hop, skoro som odenterovala

... a na tych polskych strankach je v zakladnej vybave len "plastenka a navod na pouzitie" 😉

no ale snad ti poliaci maju trocha chochmesu a nebudu to predavat bez toho.

kiki5
12. mar 2009

objednavate si niektora z e shopu aj plienky-? lebo čo som pozerala tak pampers su za 350sk velke balenie.

pepies
12. mar 2009

ano, oplati sa to, vsetko je tam lacnejsie, aj plienky.........
lenze ja uz po tych mojich skusenostiach s ich komunikacou a navysovanim cien + prepravneho radsej sama vybehnem do polska ............

dosa
12. mar 2009

pepies - prosim ta, ked ides nakupovat do polska, kam sa tak oplati ist? alebo je to jedno, v celom polsku su take ceny? na jar sa chystame na chatu do tatier, tak by sme si spravili vylet. uvidim ako bude safs spokojna s kocikom a take drobnosti do vybavy by sme mohli nakupit osobne.

yasmina
12. mar 2009

my sme boli minul.vikend v Polsku v carefoure....vsetko je tam lacne Pampers GIANT pack 340-370 sk, 4 x mokre utierky Pampers 190 sk atd...oplati sa urcite

dosa
12. mar 2009

yasmina - to jako u nas v carefoure a tam v carefoure su ine ceny? ja som sa teda este neobzerala, na vybavu mam este cas a prve dieta uz je z plienok vonku, takze tieto veci momentalne nesledujem. ale asi budem musiet zacat 🙂

inak, pisali aj baby na "nakupoch v madarsku" ze je tam v tescu lacnejsie ako v nasom. tolen nas tak zdieraju 🙂

cutty
12. mar 2009

My sa chystame v sobotu do Krosna. Neviete niektora kde tam je Carefour? Viem ze tam je ale ja viem tak jedine cestu na trh 😀 Ci je to teda niekde blizko toho trhu alebo treba bludit. Tiez som pozerala na nete ze ceny plienok su neporovnatelne takze sa urcite oplati 🙂

midka
12. mar 2009

Inak aj ja som si vsimla, ze sa v priebu tohto tyzdna zvysila cena aspon 3 kocikov. Minimalne o 100 zlt. Takze je to asi pravda, ze zvysuju ceny.

zuzik28
12. mar 2009

ahojte holky, nemáte některá náhodou nějaké odkazy na obchody v Polsku, chtěla bych Peg Pergo a ráda bych se jukla i jinam než u nás...díky

olise69
12. mar 2009

v pondelok v e-leclercu plienky Pampers veĺké balenie vyšlo 315 sk

safs
13. mar 2009

Ahojky,
babky neobjednavali ste si nahodou niektora cez eshop supravu do postielky prip. zavinovacky ?? Ked uz mi dodaju ten kocik (duuuuufam modlim sa aby to bolo OK 😉 pisali ze prasule uz odo mna dostali 🙂 ) kvoli tymto drobnostiam sa mi asi neoplati merat 300 kilacov, dajte tip na nejku dobru stranku resp. postup a spokojnost 😎

yasmina
13. mar 2009

cutty carrefour je na hlvanej ulici...ked pridete do krosna neodbocite ako vsetci slovaci do prava na trh 😀 ale pojdete rovno a po pravej strane je carrefoure otvaraju od 8mej ale! je to malinky obchod asi ako u nas billa nie je to hypermarket ale express shop...
al aj tak som tam kupila vsetko plienky, vlhcene obrudsky, hipp prikrm, hipp caje, detske kase, persil sensitive a kopec potravin

dosa
13. mar 2009

safs - k tej vybave do postielky som ti poslala do IP

cutty
13. mar 2009

Yasmina vdaka za info, snad trafime ked je to po hlavnej 😀 Ja chcem ist najprv na trh kupit golfac a potom asi do toho carefouru na plienky, obrusky, prasok...skratka asi vsetko.Lebo co som pozerala po nete ich ceny sa nedaju s nasimi porovnat.Vsetko lacnejsie. A boli ste aj na trhu? Maju dobry vyber?

yasmina
13. mar 2009

my na trh nechodime tak neviem povedat...rano sme prisli o 8mej naplnili 2 velke kose a hybaj do mcdonaldu a domov...este som lutovala ze rano o 7mej nebol na dukle na hranici nikto som mohla kupit kur.prsia a spat uz asi 50 ludi v rade 😠 joj a este v carefourre som kupila nurilon 3 vola sa to bebilon 900g

danka5
13. mar 2009

Aká je záručná doba na kočíky v Poľsku v e shopoch a kamenných obchodoch? Máte niekto prípadne skúsenosti s rekalamáciami?

cutty
13. mar 2009

Yasmina cize ten bebilon je to iste ako nutrilon?Alebo je to nejake ich mlieko?Aj my sa chystame aj na mäso na hranicu.

yasmina
13. mar 2009

Bebilon je Nutrilon ja kupujem Bebilon junior 3 To je to iste ako Nutrilon 3 u nas...jedna firma nutricia len sa to inak vola 😉 ale nasa debata sem ne patri...bo tu to je o eshopoch 😉

pepies
13. mar 2009

dosa, tiez ma zaujimalo, ze kam ist, pojdem bud do Bielsko Biala alebo az do Krakowa, este to musim preluskat na nete ...........
ten golfac, co chcem ja Chicco Multiway som nasla cez cesky mimibazar aj v Brne v jednom obchode za 3.500 Kc, tak mozno pojdeme aj do Brna, este uvidim ..........

alleycats
13. mar 2009

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat,zda mate nektera zkušenosti s objednavkami povleceni do postylek.a jinych vecí z polského e-shopu?neco jineho kromě kočárků a z jakých stránek,děkuji za tipy

monas
13. mar 2009

dosa- no právě. ten nánožník je podle mého u Cortiny samozřejmost, neberou ho jako doplněk do výbavy, jako třeba pláštěnku...My Cortinu měli a vážně jsem ji nikdy neviděla prodávat bez nánožníku... 😉

fia
18. mar 2009

Ahojte, keď ste si objednávali kočík, tak ako vám to prišlo? Poštou niekoľko balíkov? ďakujem

safs
18. mar 2009

sewas babenky,
tak ako sme sa dohodli podavam spravu o doruceni kocika 🙂 dnes je presne tyzden , co som ho objednala a zaplatila, bolo to v stredu na obed, uz vo stvrtok mi napisali, ze prasule uz maju, a ak chcem este nejake zmeny mam sa ozvat, potom mi napisali este nejake 3-4 maily , kde ma kazdy den informovali , co sa s mojou objednavkou deje bez toho , aby som sa na nieco dotazovala, co je super, lebo casto som nerozumela, co mi vlastne pisu 😀 😀 no a v poslednom maily bolo, ze mi dnes dorucia 2 baliky no neverila som ...... 😕
aaaaaaaaaaaaa rano o pol osmej uz bol mily kocik doma pekne az pred branicku mi ho mlady muz zlozil 😀
vsetko bolo OK (dosa dokonca ani nanoznik nechybal 😎 ) tak uz len tu malu drndu do neho 😝

lovacka
18. mar 2009

ahojte
tak aj ja som si objednala kocik z polska(jane slalom pro) peniaze som poslala v pondelok poobede sesterke na ucet a ona im ich vlozi ked dojdu ale dnes je streda a peniaze este nema stale na ucte 😖
taktiez som si objednala autosedacku britax 0-18kg a tu bude sesterka platit v hotovosti takze dufam ze vsetko bude ok
za doprav neplatim lebo sesterka zije v polsku a v ramci polska je doprava zadarmo a ona mi to dovezie na sk