Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

pospecka
30. jún 2009

sissejsn: v pátek mi napsali, že mi to posílají přes polskou poštu (šetří poštovný) a jakejsi kód, ale nenašla jsem jak si to dohledat. 😖

pospecka
1. júl 2009

sissejsn: tak mi právě dorazil nánožník, jupíííí. Posílali ho v pátek a dnes přišel, čekej ho taky každým dnem.

isifa111
1. júl 2009

Ahojte, súrne zháňam podložku a tašku Maxi bag ku kočíku CASUALPLAY S4 alebo S6
bledo modrej farby typ 565 - blue tropic .
Žiaľ v novej kolekcii sa nenachádza a mne sa tak veľmi páči. Ponúknete ? ďakujeeem 🙂

sisejsn
1. júl 2009

pospecka: ahoj pospecka!Mne este stale nic nedoslo a uz som z toho nervozna.Uz som im zasa napisala, ze co je s tym mojim nanoznikom, lebo mne prisiel ten mail (Dziś wyślemy narożnik. ), vo stvrtok a este nic mi nedoslo.Ale nerozumiem presne doslova co to v preklade znamena.Ci ho uz vyslali alebo ho este len vyslu.Tak ja neviem.Dufam ze je uz niekde na ceste.

pospecka
1. júl 2009

sisejsn: mě napsali toto:
Witam
Dzis wysłalismy Poczta Polska brakujace przykrycie do wózka S4.

a to jsem pochopila jako,

zdravím,
dnes jsme poslali polskou poštou nánožník. Volně přeloženo. 😀

juliankaaa
1. júl 2009

sisejn...veta "Dziś wyślemy narożnik" presne v preklade znamena - dnes posleme nanoznik
ale ci ho poslali neni iste, az ti napisu "wysłalismy" tak to uz bude znamenat ze ho fakt poslali

sisejsn
1. júl 2009

julinkaaa: Dakujem za radu.Nevedela som co to presne znamena a prave to ma znepokojuje lebo myslela som si ze uz ho vyslali.Tak uvidim ze co mi odpisu lebo dnes som im tam zasa do Dina posielala mail. ☹ 😢 Neviem ci ho vobec mne niekedy poslu.

pospecka: Ty si im co napisala ze ti ho uz poslali?Iba ze ti nedosiel, ze kedy ti ho poslu? 😢

juliankaaa
1. júl 2009

sisejsn...ak nahodou budes potrebovat prelozit z PL do slovenciny, kludne mi napis do IP, v polstine som dost dobra 🙂 , aspon v nej ked po anglicky nic neviem ☹

pospecka
2. júl 2009

sisejsn: já jsem jim napsala, že jak to teda vypadá, oni napsali, že zítra příjde a hned pošlou, tak jsem jim ob den napsala jestli to teda "včera" poslali, že mi nepřišel mail s tím kódem pro sledování a pak mi napsal, že to ještě neposlali a další den to pošlou a další den psali, že to teda poslali přes poštu PL.

pospecka
7. júl 2009

sisejsn: tak co? Pořád nic????????????????

sisejsn
8. júl 2009

Ahoj pospecka!No napisali mi mail 3.7.-Komentarze do twojego zamówienia to: Dziś wysłaliśmy brakujące przykrycie do
wózka Citta Pocztą Polską nr paczki: CP006972503PL
Tak dufam, ze mi uz kazdu chvilku dojde.Ale zatial este nic neprislo.Tebe od mailu do kolkych dni prisiel domov balicek?Lebo nemam ani tusenia ze kolko to moze trvat cez PL postu.
A este som sa chcela opytat ze naco nam to vlastne poslali to cislo balicka?
Tak ti prajem krasny den! 😀 😎

pospecka
11. júl 2009

sissejs: pár dní jsem sem nenakukovala. Předpokládám, že už ho máš. Nepamatuju si to přesně, ale tady na stránce píšu, že psali v pátek a přišel ve středu, tak to tak asi bude. 😀 Člověk se z toho má těšit a pak je nakonec ještě rád, že mu vůbec nakonec přišlo to co mělo. Táhlo se to měsíc. 😠

mayka
13. júl 2009

Ahojte kocky, ktore eshopy v Polsku su spolahlive? Uvazujem ze si odtial objednam kocik jane slalom pro 2009 alebo casulaplay S4, ale trosku mam obavy ako to chodi a ci to funguje. A ako to je s pripadnou reklamaciou keby sa kocik pokazil? Poradte mi prosim.

lucyn15
13. júl 2009

Ahojte dievcata, tak mne uz dorazil z dina vintage 2 a som s nim velmi spokojna, je krasny a aj malemu sa v nom paci 🙂 Tak sa z neho tesime 🙂

sisejsn
13. júl 2009

lucyn15: Tak hod nejake foto aby sme sa tesili s tebou 😉

klauduska
14. júl 2009

Ahojte babenky,

kupovali ste niektora kocik cez e-shop Reverso neonato sport tris?Ak ano,z akej stranky a za aku cenu?

Dik...

janka1874
14. júl 2009

žienky hodte linku ktorý e-shop je spoľahlivý a nosí tovar aj na slovensko hľadáme totiž jednu poľskú autosedačku
dík

dazda
14. júl 2009

Ahojte kocky neobjednavali ste niektora kocik Vintage2 od casualplay? dakujem

bibi78
15. júl 2009

poznate alebo mate niektora postelne povlecenie od zn. Darland? vyraba sa v Polsku, predavaju ich napr. na ebutik.cz, ale nie som si ista kvalitou. vdaka

nostek
12. aug 2009

kocky, neda mi nenapisat moju skusenost s bobo.wozky.pl.
je to neuveritelne, ale citajte. kedze sme premeskali kocik za super cenu z dino.sklep, tak sme napisali do bobo, ci este kocik maju. ze ano, tak som sa informovala, ze kolko by bolo postovne do Svajcu, kde teraz zijeme. kocky sadnite si, lebo to by ste isto neustali....
postovne by vyslo 300 eur.......

asi sa zblaznili.... xixix. tak dino mal postovne 12 eur a fesaci z bobo chceli 300 eur... to len pre zaujimavost a pobavenie. [

rybka271
21. okt 2009

ahojte.potrebovala by som poradit.objednala som si kocik cez DINO a chcela by som poslat peniaze,ale neviem aky IBAN mam zadat,kedze tam pise len PL a v banke to odomna ziadaju.dakujem za radu.

henna22
21. okt 2009

ahoj rybka, IBAN zadas v tvare PL671090....číslo účtu DINa. dufam , že Ti to pomôže lebo až dnes som sa prihlásila a chcela som Ti pomôcť.

juja
22. okt 2009

ahojte kočky, prosím Vás koľko zvyčajne (cca) platíte poštovné pri objednávke z Dino obchodíku? ...ďakujem.. 😉

ema.nz
22. okt 2009

juja:http://dino.sklep.pl/nowy/shipping_info.php

maartinkaa
22. okt 2009

jeeeee baby, vy ste zasa vyhrabali tuto temu 😀

my z dina objednavame stale, a objednavame tam aj plienky aj bebilon a mame tam uz aj dobre zlavy ako stali zakaznici 😀 😀 😀 a sme velmi spokojni 😀

renabr
22. okt 2009

ahojte, prosím vás, kukám že ceny kočíkov vychádzaju lepšie ako u nás, ja by som chcela jane slalom pro 2009, ale asi by som radšej sla tam a videla ho prípadne objednala priamo v kamennej predajni, kde takú nájdem, konkretne asi ten dino sklep, alebo niečo podobné...v akom meste kde presne???

henna22
22. okt 2009

ahojte, ja som tiez 1x objednavala z Dina 13.10.09 a dufam ze mi veci pridu a medzi nimi aj kocik Casual vintage 2,ktory som objednala bez toho aby som ho videla. nikde ho ho nemali v BB a ZV.
renabr, zbehala som vsetky stranky netovych zahranicnych obchodov a vyhral DINO. aj maartinkaa pise ze je spokojna a aj viacere baby, tak dufam ze aj ja budem medzi tými babami 🙂

henna22
4. nov 2009

ahojte baby, tak vsetko mi prislo 30.10.09 ako som objednavala a v poriadku. S Vintage som spokojna a je velmi pekny a lahky . do buducna viem , ze mozem kludne si objednavat bez nejakych obav z DINA.

katy.m
5. nov 2009

Ahojte holky,
chci se zeptat,když jste objednávali z Dina,platili jste až při převzetí nebo z účtu?Mám obavy,zda jim můžu důvěřovat,kdybych peníze převedla 😕 😅

lusiamama
5. nov 2009

katy plati sa dopredu z uctu,alebo chod priamo do banky a tam ti poradia.Nmusis sa bat uz tolko nas objednavalo a kazdej kocik prisiek v poriadku,nemusis sa bat poslat korunky dopredu. 😉