Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

olise69
5. nov 2009

môžte mi poradiť tie, ktoré ste už kupovali z Dina ? Platí sa prevodom z účtu alebo sa dá aj cez Paypal?
Aké poplatky účtuje banka za prevod?

henna22
6. nov 2009

olise69, platila som Internet Bankingom / TATRA / z domu v EURach. poplatky, ak sa mam priznat nesledujem, ale bola to mala ciastka. je lepsie platit v eur ako v zlotych , prevod si potom platia v DINE .

alias313
8. nov 2009

ahojte ja si chcem objednat tiez z Dina a ked objednam tovar do kolkych dni im to mam previest na ucet?jooj bojim sa velmi kontaktu s nimi, ako budeme komunikovat po polski..ale je tam dobra cena na jednu autosedacku ktoru velmi chcem...

henna22
9. nov 2009

alias313, ja som spravila obj a hned som im uhradila fakturu za tovar. Z Tatry trval prevod v eur 2 dni a vtedy ked im nabehli peniaze , pisali mail ale musis byt u nich prihlasena. a polski.... ja cez google prekladac.... ja som tiez mala obavy ale zvladla som to... 🙂

alias313
9. nov 2009

henna22
no ja som uz tovar objednala, tak pockam kym mi poslu nejaky mail, ze objednavku prijali a potom im poslem peniaze na ucet, ale som kukala na ich stranke ze cislo uctu ale tam je veeela cisel neviem co z toho je cislo uctu, vsak normalne je 10 cisel, mozes mi poradit?

nanika
9. nov 2009

baby, kolko je postovne z polska?

henna22
9. nov 2009

alias313
objednavka je tam, ja som prepocitala kurz a uhradila som na c.uctu. PL 67 1090 1304 0000 0001 1212 3514 - treba to zadat do IBANU.

nanika
postovne je podla vahy . za 30kg som platila 26eur.

alias313
9. nov 2009

nanika ja som tam pozerala postovne a bolo do 30kg 13eur.
henna22 takze 67 1090 1304 0000 0001 1212 3514-toto vsetko je c.uctu?

nanika
10. nov 2009

Vdaka baby, ja uvazujem nad odsavackou, ale pri 88 eurovej veci mi pride postovne 13 eur dost, pricom este netusim, co mi zauctuje banka za poplatky :( Tu cenu v dino co maju v eurach, je vyhodnejsie platit tak, alebo to poslat v zlotych?

henna22
10. nov 2009

alias313, prepac ze tak neskoro... to bolo číslo účtu a bolo treba zadat aj to PL pred to cislo... ale mozno , ked som sa dlho neozvala , tak si to poriesila.

nanika,
aj odsavacku som si kupila z DINA / lovi /. a ja som platila v eurach / výhodnejšie / a poplatok tam bol minimalny ale kolko neviem , nesledovala som to...

alias313
10. nov 2009

henna22 no este som to neporiesila, lebo mi neprisiel mail ze prijali objednavku, az ked mi nieco odpisu tak im to uhradim, ale v eurach, chcela som to doma cez internet banking, ale pojdem radsej do banky lebo sa mi to ani neda zadat, ten ucet je dlhy...

henna22
10. nov 2009

alias313 aku mas banku? v Tatre pohode cez net. tak skus....

ivv
11. nov 2009

baby bacha na tie poplatky.. vo vyssie menovanej je za zahranicnu platbu okolo 10€, plus treba ratat este s tym, ze korespondencna banka (na opacnej strane) si tiez zvykne uctovat poplatok. a cim viac bank sa podiela na transfere, tak tym to vyjde drahsie..

nanika
11. nov 2009

Uf, nasla som si tu odsavacku za rovnaku cenu na mimibazare novu, tak mam po starostiach. Vdaka babenky 🙂

alias313
11. nov 2009

henna22: ja mam slovensku sporitelnu

henna22
11. nov 2009

ivv,
mne povedali nejakych par eur, ale len ked budem platit v Eurach a keby v Zlotych by ma to vyslo na nejakych 20-30 eur za prevod a plus poplatky a ja som platila v eurach, tak som to nejak nebrala na zretel...
pride mi vypis, tak napisem kolko ma to vyslo... nechce sa mi pripajat na net bank...

ivv
11. nov 2009

henna ja mam osobnu cerstvu skusenost.. a je jedno aka je mena, poplatok je za typ transferu, cize za zahranicny, domace nemaju poplatky. je to poplatok za spracovanie platby kuk sem http://www.tatrabanka.sk/cms/page/sk/info-page/...

henna22
12. nov 2009

ivv,
dakujem za info... asi tie na Dialogu potom nevedia co trepu.... pockam vypis Tatry a som zvedava....

olise69
12. nov 2009

mne cez slsp internetbankingom zaučtovali poplatok 0,13 eur. Poplatok v polskej banke si platí príjemca

olise69
12. nov 2009

ale platila som v eurách (cez regulovaný prevod)

edusik
18. nov 2009

baby, dáte mi aj nejakú inú adresu ako na DINO -eshop? tam nemajú taký druh stoličky so stolčekom čo chcem pre malú, len sarší typ. Je mi to súrne, ďaaakujem.....

olise69
19. nov 2009

autosedačka z Dina prišla, všetko úplne super

yravas
19. nov 2009

boli ste niekto kupovať aj priamo v Dine??? V ktorom meste majú obchod - nemôžem to nájsť na ich stránke - je tam iba ulica, mesto nevidím 😝

ema.nz
19. nov 2009

Dino je v Lódži 😉

yravas
19. nov 2009

ema.nz dík 😉 pozerám na mape, že je to dosť ďaleko .... som myslela, že pôjdeme po kočík osobne, ale asi si ho dáme poslať poštou 😀

lucka_o
18. jan 2010

baby co ste si objednavali z dina tak kolko ste platili za postovne?ja by som chcela objednat kociar....ako ste spokojni s vecickami co ste z tohto obchodiku kupili?
vdaka

dorotelka
24. jan 2010

Ahojte, prosím o radu. A síce, plánujem zajtra objednať kočík Casualplay S4 z obchodu Babyboo z Noweho Targu za 260 €. Má niekto skúsenosť aké majú obchodné podmienky? Hlavne ma zaujíma, či sú spoľahliví a či môžem poslať peniaze predom. Inak ja som do Dina nikde nenašla tel. kontakt. Ďakujem za všetky odpovede.

lucka_o
3. feb 2010

dorotelka....uz si si ho objednala? aj ja mam zaujem o ten kociar....ako sa tam postupuje pri nakupe?

vdaka

dorotelka
9. feb 2010

Ahojte, dnes mi kočík dorazil, je úžasný, moc sa z neho teškáme..

mariangela
10. feb 2010

Ahojte..prosím Vás tie látkové plienky z Dina si niekto už objednal..celkom by sa dala aj cena..len ci sú kvalitné?Ďakujem za odpoveď