Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

sisejsn
18. jún 2009

ema.nz: ano ma ho aj citta preoze ja som uz pisala martinke a ona mi povedala ze jej dosiel normalne ten nanoznik aj s kocikom.Tak urcite ho ma aj citta.Ona si ho objednavala asi tyzden predomnou a dosiel jej ale mne nie, ani pospecke.

ema.nz
18. jún 2009

pospecka:ja ho nepotrebujem 😉 ja mam S4

miskinadamko
19. jún 2009

baby ak ste objednavali s eshopu hocijakeho polskeho a zvlast u dina, a na tovar cakate dlhsie ako pisu a ako tu bolo aj pisane ze neposlali nanoznik apod. rieste to negativnymi hodnoteniami na ich adresu,v prvom rade to pomoze iným mamickám a je to jediná sanca ako sa aj oni spamataju,lebo takýmto stýlom,zachvilku nepredaju nic, a hlavne nedajte na tie ich keci co vam pisu ,mala som s poliakom obchod a viem ako to u nich funguje,ak ste si objednali a nepride to v limite aký maju uvedený tak to urcite nie je v poriadku

lucyn15
19. jún 2009

Ahojte baby,myslite si, ze k tomuto kociku je vo vybave aj strieska a nanoznik? Vobec sa totiz neviem vyznat v tom co tam pisu ☹
http://dino.sklep.pl/nowy/casualplay-vintage-2-...

pospecka
19. jún 2009

lucyn: nechce se mi dino vůbec otevřít 😖 , ale nánožník je pokrowiec za nozky nebo tak nějak a stříška je myslím automaticky součástí kočárků casualplay.

pospecka
19. jún 2009

http://translate.google.cz/translate?prev=hp&hl...
tady to máš "přeložený" googlem. 🙂

lucyn15
19. jún 2009

dakujem pospecka, uz som na ten nanoznik prisla, u nich je to przykrycie na nozki, len o tej strieske nikde nepisu, len je spomenuta v navode, ze sa da demontovat...tak som teraz v rozpakoch, lebo napr. pri S4 ju pisu aj vo vybave a pri tomto vintage nie...dufam, ze ju teda poslu s kocikom.

zuzana030
21. jún 2009

trošku vám sem nabehnem, ako počítate kurz zloté na eurá? tiež by som nejaký golfáčik z poľska
ďakujem 😉

pepies
22. jún 2009

cenu v zlotych vydelim aktualnym kurzom a dostanem cenu v EUR.
ked sme boli my v Polsku, naposledy bol kurz 4,5.
Treba pozriet, kolko je teraz. 🙂

pospecka
22. jún 2009

Takže nánožník doteď nedorazil, dnes večer jsem jim napsala a dám vědět co mi napsali.

tanity
23. jún 2009

tak nase 2 baliky su uz na ceste a "trackujem" si ich podla tych 2 cisel, co mi napisala cez GLS Poland...vidno, ze sa ich stav meni a zo statutu 5 sme presli vcera na 4 a dnes je to 1001....len by ma zaujimalo, co znamenaju tie statuty, lebo pri tej 1001 je napisane "Przejscie HUB NORMAL"....co to znamena dievcata, neviete? dakujem 😵

tanity
23. jún 2009

...a dovolim si tu pridat postup, ako sme my postupovali, ked sme si objednavali cez dino.sklep, mozno to niekomu pomoze, tak ako mne pomohla siska, ked som potrebovala 😉

Najprv som sa tam zaregistrovala...zaloguj se alebo cosi take...a potom som uz nakupovala do kosika...ked to bolo, dala som pokracovat (zamlow alebo take cosi), presla tymi krokmi, ze adresa platitela, adresa dostavy (ak sa lisi od tvojej adresy platitela) a nakoniec sme to teda odoslali a nasledne som im aj pisala mail....este raz som to vsetko skopirovala, co som si objednala a spytala sa, do kolkych parcel to spakuju...a oni mi na to odpisali, ze to bude do 2 balikoch, teda spolu 110 zlotych,...za kazdy balik je 12eur...cize postovne bolo 24eur. Cenu za vsetok tovar som si vypocitala sama, nakolko oni uvadzaju len v zlotych...pytala som ich, nech mi do mailu napisu aj vyslednu cenu v eurach, ale nejak na toto neodpovedali a stale len tie svoje zlote mleli
Tak som si vsetko spocitala na eura (cena je pri tovare) a pripocitala som postovne a hotovo, mala som vyslednu cenu. Este som si to overila tak, ze som ich cenu celkovu v zlotych preratala kurzom a vysla mi totozna cena s mojou.

Ucet mame v tatrabanke. Robi sa prevodny prikaz (alebo zahranicna paltba) do krajin EU v mene euro....zadala som tam vsetky udaje, potrebovala som tie IBAN a SWIFT, co najdes tu
http://dino.sklep.pl/nowy/page.html?chapter=0&i...
IBAN sme zadali tak, ze sme dali: PL91109013040000000106495336 (cize ten kod pre polsko plus to ich dlhe cislo, cislo uctu...vsetko zadavaj bez medzier )
Swift WBKPPLPP (len skopiruj, to je 8miestne cislo typicke pre tu ktoru banku)
Potrebovat budes este adresu, skopiruj si presne tu adresu,...len teraz pozeram, ze my sme zadavali inu adresu, tu, ktoru mi oni napisali do mailu ale snad nevadi, ved asi maju viacero shopov opat vsak pis adresu bez tych ich znakov, trebas to Łódź napises jednoducho ako Lodz

a co este? aha, to NIP sme nedavali nikde, kedze tam taka kolonka ani nebola.
A este do spravy pre prijemncu som zadala numer zamowienia (cize cislo objednavky), tu ti poslu v maili a svoju adresu pre istotu.

Da sa realizovat aj platba v zlotych, ale to sa nam zdalo narocnejsie, kedze tam chceli ovela viacej udajov a na Dine su tieto udaje nedostupne...islo o to, ze sa tam zadava este aj presne banka, ktoru dino pouziva a ich adresu a pod. Tak sme si to omrkli cez tu platbu v eurach a tam to nebolo treba.
Kazdopadne, asi o 2 dni po platbe mi prisiel mail, ze nase baliky su uz na ceste, boli tam ich cisla a internetova adresa kuriera, kde sa da pozerat, ako baliky "postupuju"...cakam, ze pridu kazdou chvilou 😉

sisejsn
23. jún 2009

tanity: tak som rada ze si to nakoniec zvladla a dufam ze uz cosoro budes mat doma ten kocik.A aky kocik si si objednavala?Tak prajem ti vela stastia aby ti doslo vsetko v poriadku. 😉
Potom daj vediet ze co a ako a daj fotky do albumu. 😀

pospecka
23. jún 2009

tanity: dej si to do tohoto odkazu, tam Ti to píše (anglicky teda) kde se balík nachází. PL, CZ a nakonec uvidíš, že je on delivery car 😉
http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/conten...

mysiak
23. jún 2009

Ahojte, mne dnes konecne dorazil kocik z Dina (objednavala som ho este koncom maja).
Podarilo sa mi ho uspesne zlozit. Mam ale dve otazocky.
Neviete nahodou kam a ako sa upina taska na rukovat kocika?
A nanoznik mam na suche zipsy. Kedysi vraj boli na gumicky alebo na cvoky. V hornej casti upnem tie suche zipsy nanoznika okolo kovovej konstrukcie, ale v tej spodnej casti netusim kadial ich mam prevliest. Vie mi niekto poradit?

ema.nz
24. jún 2009

mysiak:nenapisala si aky kocik si objednala!!!tak ti asi nepomoze nikto 😅

tanity
24. jún 2009

dakujem dievcata, uz som to nejak potom preluskala, co to znamena 🙂

a dnes rano mi uz volal slovensky kurier, ze pride okolo obeda-yupiiii 🙂

siska, ja som kociar mala kupeny uz davno (z UK), ale z polskej stranky som objednavala postielku, matrac a ine veci, vsetko vlstane pre babo okrem kociarika...my kociarik mame Jeep Hauck a vsetko okolo neho...uz len babatko 😵

tak dakujem za rady a drzte sa 🙂

ema.nz
24. jún 2009

ale co citam tak mi vyslo,ze casuaplay S4???? 😉

sisejsn
24. jún 2009

pospecka: Tak ako este sa stale neozvali z toho Dina ohladom toho nanoznika? Uz sa mi to zda byt dost dlho.Mohli by sa uz ozvat. 😒

pospecka
24. jún 2009

sisejsn: na můj víkendovej mail mi včera napsali, že jim dneska příjde a že dneska ho pošlou, tak by měl v pátek dorazit, ale dokud ho nebudu mít doma, tak tomu neuvěřím. 😠

sisejsn
24. jún 2009

pospecka: tak uz som im napisala aj ja tak som zvedava ze co mi napisu lebo nemam od nich ziadny amil zeby mi ho posielali.Myslim ze ked im dnes mali dojst tak by mali poslat uz aj mne nie? 😒
Tak uvidime ze ako to este nakoniec dopadne.

sevzuz
autor
24. jún 2009

ahojte kocky,
idem z dina pre svagrinu objednavat S4 a zaujima ma komunikovali ste s nimi v akom jazyku?
a potom som tu niekde zachytila ze ste to posielali niekto nejako inak tuie paniaze ako platbu v ramcii EU a ze to vychadza lacnejsie ako zahranicny prevod v banke a tak ma zaujima ze ako?

to tanita:
mozes mi prosim napisat ake vysoke poplatky si strhla banka prijemcu zahranicnej platby?
Dakujem velmi pekne za odpovede

pospecka
25. jún 2009

sevzuz: já jsem první maily psala česky a pak anglicky, ale angl. nedoporučuju, protože ten člověk co mi odepisuje anglicky píše tak nějak divně, že občas ani nepochopím co tím nebo oním chtěl říct. Já bych o sobě neřekla, že mluvím dobře anglicky, ale nikdy jsem neměla problém se dorozumět (např. v práci se zákazníkama) a domluvit, tak ta moje angl. asi nebude zase tak špatná, ale tady tomu pánovi prostě nerozumím z čehož jsem vydedukovala, že anglicky asi moc neumí, jinak si to nedovadu představit, takže ta komunikace je otřesná. 😖 Asi bych dneska psala už jen česky a raději louskala ty odpovědi z polštiny než tu jejich angličtinu. 😅
SISEJSN: mě taky nepřišla žádná email-zpráva s kódem balíku nebo tak, tak jim asi dneska napíšu a hotovo.

mysiak
25. jún 2009

ema.nz: ano, kupila som si S4. Mas aj ty nanoznik na suchy zips?

maartinkaa
25. jún 2009

ahojte, my sme dneska vvyplatili uz druhu cittu, tak budem zasa cakat s vami 😀 😀 😀

tanity
25. jún 2009

sevzuz:
pisala som len anglicky, ale suhlasim s pospeckou, ti ludia, co odpovedaju (mne na 4 maili odpovedali 4 rozni ludia 😖 ) maju strasne divnu anglictinu a tak este stastie, ze pisali aj polsky....ja si skor myslim, ze oni to pisu polsky a potom to daju do automaticekho prekladaca a preto tie bludy vychadzaju....

a co sa tyka poplatkov, toto sme my vobec neriesili, ani neviem, kolko si ta banka strhla, nas to vsak nestalo nic....ako podmienka pre platbu v eurach je totiz to, ze ta "druha" banka musi znasat poplatky a to sa oznacuje tusim ako to cudne SHA, ktore pri plateni cez net uvidis...ale kedze je akokeby preddefinovane, ze to znasa ta "druha" banka (polska v nasom priupade), tak sme to ani neriesili, ale cakala som, ze ci sa ohladom toho nikto neozve, no boli ok, ziaden mail na margo toho, zasielky prisli v uplnom poriadku vcera 😉 (my sme navyse neplatili nic, naozaj som neplatila naviac nic, nez sme mali-tovar+doprava).

inak, vcera nam prisiel tovar (z dina), sme velmi spokojni, vsetko doslo (az na zakaznicku kartu, ktoru slubovali,ale nejak neprilozili 😨 ), ale tak kaslat na kartu, hlavne, ze veci su v poriadku a vsetko to, co sme chceli...postielka kuba II vo farbe orecha je naaaaadherna 🙂
len by som snad poradila, ked budete objednavat take veci, kde je tazko definovat farbu (trebars chcete ruzove pre dievcatko), tak im to aspon nejak dajte vediet cez mail, lebo ja som nedala a niekde je napisane ze "mix kolorow" a tak aj prisiel trebars hrebienok a kefka do vlaskov ruzova a my cakame chlapceka. To iste co sa kosielok tyka...inak pohoda, snazili sa nejake univerzalne farby posielat, zelenu a zltu trebars, len podla mna sa to da vopred vykomunikovat cez mail 😉 (taka rada)

pospecka
26. jún 2009

Takže děvčata ad NÁNOŽNÍK,
v úterý mi napsal (jako odpověď na můj mail, z jejich strany aktivita nulová), že zítra dostanou nánožník a pošlou (t.j.ve středu měli posílat), ve čtvrtek jsem napsala, že mi nepřišel mail s kodem kurýra, jestli to poslali a on, že jim dneska (ČTVRTEK!!!) nepřijel kurýr a že to pošlou zítra, t.j.dnes v pátek. Už mě pěkně se.ou! To je teda chování. Chtěla jsem si tam objedanat příští rok golfky, ale když vidím ten přístup, tak je mi z nich zle.
Takže DINO kočárek přišel rychle, všechno probíhalo v pohodě, ale reklamace chybějící části trvá už od 7.června a výsledek zatím nula.

tanity
29. jún 2009

ahojky,

chcem sa este spytat na jednu vec-dievcata, prisiel vam v balikoch aj "blocek" z dina? lebo mne chyba akykolvek doklad o kupe, co si myslim, ze by sme mali mat, kedze zaruka sa vztahuje aj postielku a matrac, ktore sme zakupili...prisiel vam doklad?

pospecka
30. jún 2009

tanity: bloček přišel, ale byl takovej jak z kamenné prodejny od vietnamců 😠 a nánožník stále nikde. 😖

sisejsn
30. jún 2009

pospecka: ahoj ani ja este stale nemam ziadny nanoznik.Este stale mi nedosiel aj ked mi pisali toto na mail: Dziś wyślemy narożnik.
Tak neviem ci to znamena.Asi ze dnes vyslany nanoznik.Ale to mi uz prislo minuly tyzden a nanoznika nikde.
☹ 😢