Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

lusiamama
2. jún 2009

pospecka,ja som si tiež teraz objednávala S4 a je fakt super.Už si ho objednala? Môžeš pozrieť do albumu mám ho tam pofotený. 😉

evolotka
3. jún 2009

pospecka: Ahoj včera jsem již nebyla na netu tak jsem nemohla odpovědět.
Já jsem zatím S6 naživo neviděla takže je možné, že svůj názor změním. Vintage S6 sice nemá nafukovací kolečka ale myslím, že by ve městě mohl být ideální. Nechci 3 kolku neboť nejde přehodit rukojeť, ale říkám může se můj názor změnit v momentě kdy ho uvidím v reálu .Ale rozhodně bude vanička Mako ta je prostě super
🙂
Přes PL eshop je to prostě paráda - hlavně cena, jsem zvědavá jak budeš spokojena s dodávkou a zda ti vše přijde tak jak má, dej hlavně info.
Jakou barvu jsi si objednala?

sisejsn
3. jún 2009

Ahojte aky mam zadat ten IBAN?Mam tam dat len to PL?Tak ako to maju oni na stranke?Alebo ako to mam zistit?

sisejsn
3. jún 2009

Uz som na to prisla.Zadala som pred cislo uctu to PL.Dakujeeem baby.Uz to konecne mam.To bola hotova katastrofa ked to robi clovek prvy krat.

lusiamama
3. jún 2009

Sisa ty si to posielala cez internet,alebo si bola v banke? Ináč poslala som ti IP 😉

lusiamama
3. jún 2009

evolotka na S6 sa nedá prehodiť rukoväť,to ide iba na Vintage 2 a to je normálna štvorkolka,ale bola som v jednej predajni a povedali my,že je dosť reklamovaný.Myslím ten Vintage 2. ☹

sisejsn
3. jún 2009

Posielala som to cez net.Ano uz som si teraz precitala IP. 😵 Teraz uz len cakam a neviem sa dockat. 😝

janahrmova
4. jún 2009

ahojte , chodi niekto do polska a , vedel by mi niekto s tadial doniesť športovy kočik ,?

janahrmova
4. jún 2009

ahojte , chodi niekto do polska a vedel by mi niekto doniesť športovy kočik? okolie NITRA ,TOPOLčANY, PARTIZANSKE

pospecka
5. jún 2009

lusiamama: já jsem S4 viděla už několikrát živě.
evolotka: Jak píšou holky, S4 ani S6 nemá přehazovací rukojeť, jedinej, kde to jde od Casualplay je opravdu Vintage 2. A ta vanička Mako, no já Tě nechci nějak odrazovat (předpokládám, že´s ji ještě stejně jako kočárek neviděla živě), ale větší hnus jsem fakt neviděla. Na fotkách se mi taky líbil ,ale v reálu je otřesnej, nemluvě o velikosti (je extrapidi) a navíc to zapínání na ZIP je dost blbý, kdyby se s ním něco stalo, tak co s tím?! Ale to odbočuju od tématu, však uvidíš, až se k nim dostaneš živě. Kdybys měla nějaký dotazy, klidně písni IP, když budu vědět, ráda poradím.

Přišla jsem za váma vlastně poreferovat jak to vypadá s mou objednávkou z e-shopu v Polsku. V pondělí jsem objednala, zaplatila a ve čtvrtek (včera) mi už psali, že byl kočárek odeslán!!! Jak psala maartinkaa, tak mi poslali i kód z kurýrní služby, takže se můžu divat kde je můj kočárek (zrovna je v depu ve Wroclawi), takže já zatím mám z objednávky jen ty nejlepší pocity. Až kočárek dorazí a uvdiím ho živě, zase se ozvu.

pospecka
5. jún 2009

evolotka: a k té barvě, kočárek je černej, tam jiná možnost není a tu vložku jsem si objednala barvu 580 Dangerine. Korbu playmoon mám černou (podzimní miminko se mi tam snad neupeče) a autosedačku mám Prima Easy barva green pilot.

evolotka
8. jún 2009

ahoj všem
pospecka, tak to jsi mi teda šok. Já jsem z něho tak nadšená. No uvidíme, až ho uvidíme 🙂

To je super, že s tvojí objednávkou šlo vše takto hladce. Tak až dorazí tak ho vyfoť ať ho vydíme. No budu muset vyrazit po obchodech, abych ho už konečně viděla na živo.

evule
8. jún 2009

Ahoj holky, taky vám popíšu své zkušenosti. 1. 6. jsem objednala v Dinu Casualplay S4, 2. 6. mi poslali číslo účtu a ostatní náležitosti, hned jsem to zaplatila a 5. 6. mi napsali, že kočárek posílají. Takže rychlost a pocity mám z toho dobré. Jen nevím, když se podívám na sledování kočárku, co znamená toto: NIF-wyjscie, to je z dnešního rána. Kdy podle toho asi přijde? Prosím poraďte.

pospecka
8. jún 2009

evolotka: kočárek je doma, jupíííí, teď jen čekám až příjde "pán tvorstva" 😉 z práce, aby ho smontoval (připevnil kolečka) a nafotím a odvezeme k tchýni.
V balení je kočárek, vložka, stříška, pláštěnka. Myslela jsem si, že tam bude i nánožník, ale asi nebývá v ceně, možná jsem ho zahlídla na nějakým CZ e-shopu a myslela si, že je to automaticky.
Neumíte některá prosím vás polsky? Napsali mi, že mi posílají Casualplay S4+ stelaz + spacerovka+budka+folia pdeszcz. Steláž si myslím, že myslí vložku, budka, bude ta stříška, folia -pláštěnka, ale co je potom ta spacerowka? 😕 Myslela jsem, že nánožník, ale asi ne. Nevíte některá prosím??? Díkec

ema.nz
8. jún 2009

pospecka:stelaz-konstrukcia(podvozok),spacerovka-sportova cast,budka-strieska,folia -plastenka,wkladka-vlozka,ale preco ti neposlali nanoznik????ved v popise na ich stranke je:pokrowiec na nozki 🤐 😨

lusiamama
8. jún 2009

pospecka ja som tiež objednávala S4 a poslali mi aj nánožník.Skús im napísať meil,že ti neposlali nánožník,myslím že to je pokrovec na nožky,nech ti ho ešte dodatočne pošlú. 😒

lusiamama
8. jún 2009

evula ak ti neprišiel dnes tak určite ti príde zajtra oni píšu že dva pracovné dni tak ak to poslali v piatok tak zajtra ho 100% máš. Potom hoď foto. 😉 😉 😉

ukkereve
8. jún 2009

Ahojte všetci, nemáte niekto skúsenosti s kočíkom Firkon?

pospecka
8. jún 2009

ema.nz: díky za překlad. Nevíš náhodou jak se řekne pumpička? 😅
lusiamama: a poslali Ti pumpičku? Jsem domluvená s evule, že až jí zítra příjde, tak koukne co tam má a kdyby tam měla něco víc než já, tak jmi písnu, ale stejně zítra napíšu, o ten nánožník.

pospecka
8. jún 2009

Tak jsem teď ještě koukala na jejich stránky a píšou, že v ceně je i nánožník a pumpička a že ještě dostanu jako dárek utěráčky na prcku miminka, tak jsem jim napsala mail a uvidím co mi odepíšou.

lusiamama
8. jún 2009

pospecka, ano aj pumpičku poslali,ale najprv som ju nevidela ale bola v tom košíku v takom vrecku. 😉

ema.nz
8. jún 2009

pospecka:pompka do kól 😉 a mas ju urcite v nakupnom kosiku tam je take "vrecko" na suchy zips 😉

pospecka
9. jún 2009

Jéé, holky dík, tak pompku jsem teda teď dle vašeho návodu našla 😅 , počkám až mi odepíšou z toho eshopu a napíšu jim, že pompka je na světě, ale nánožník tam teda fakt nemám. ☹ Ani ty utěráčky na prcinku co jsem měla dostat jako dárek. To bych teda neřešila, ale když chyběl ten nánožník, tak jsem jim tam připsala, že ten dáreček jsem taky neobdržela.

evule
9. jún 2009

TAk holky já hlásím, že mi přišlo vše, kromě dárečku, ale to je to poslední 🙂 Po 2 hodinách jsem dala kočár dohromady, doufám, že za normálního provozu to bude rychlejší 😉

luca30
9. jún 2009

evule: ty jsi taky objednávala na dinu???

evule
9. jún 2009

Ano, taky na Dinu.

petulig
9. jún 2009

baby na tu stranku bobowozki. neviete mi povedat mailovu adresu? neviem sa tam v tom vysomarit.

samasa
9. jún 2009

Ahoj Kočky. Chcem vás poprosiť o radu. Pomôžte mi vybrat kočík, ktorý bude kvalitný. Čo si myslíte, ktorý kočík je podla vás naj. Teda kvalita za rozumnú cenu? Ďakujem

pospecka
9. jún 2009

samasa: sepiš si co by měl umět a za kolik peněz, takhle je to jako bys řekla, že chceš najít skvělýho chlapa 😉 a hlavně koukni do témat kočárek, tady seš v jiným tématu. 😉