Kupovali ste niekto kočík z e-shopu z Poľska?

sevzuz
10. jan 2009

Ahojte
zaujima ma ci ste niekto kupovali kocik cez e-shop z Polska.
Kociky tak vychadzaju lacnejsie aj o 10.000 co je ina palka🙂.
vid http://dino.sklep.pl/nowy/ (dufam ze to nevymazu☹

Pripadne ci neviete ako sa pohybuju ceny kocikov v kamennych obchodoch napr. Casualplay, Nurse, Chicco?
Dakujem za odpoved.

lusiamama
27. máj 2009

Kto mysliš z Dina?

maartinkaa
27. máj 2009

ja ju poznam, je z nasej temy seprember 2009 a to ja som ju na to viacmenej nahovorila, dufam, ze ma nezabije 😀

lusiamama
27. máj 2009

Z Dina mi nepísali to čakám že sa ozvú najskôr zajtra. ☹

maartinkaa
27. máj 2009

myslim ema, ci ti nieco nepisala, ze ci sa jej neozvali a tak

lusiamama
27. máj 2009

Ja som s ňou písala na IP,tak mi napísala že ani ona zatiaľ nič nevie,lebo že dlho trvalo kým sa vlastne dohodli a poslali jej koľko má zaplatiť.

maartinkaa
27. máj 2009

tak uz to dneska necham tak a idem si lahnut, zajtra sa ozvem, alebo ty ak budes vediet nieco nove 😉

lusiamama
27. máj 2009

Ok,ak budem niečo vedieť tak napíšem,pa 😢

maartinkaa
27. máj 2009

lusi, ozvali sa mi: moj kocik uz vyslali, tak kazdu chvilu mi ho donesu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strasne sa tesim

lusiamama
27. máj 2009

Ahoj martinka aj mne písali že ho už poslali,čo myslíš kedy to príde? Ja čakám že až v piatok,čítala som na stránke GSL že na Slovensko to trvá 2 dni. No to je jedno hlavne že už to ide 😀 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
27. máj 2009

takze ono to chceli odbavit jednou ranou, ale fakt sa strasne tesim a uz mi je jedno kedy to pride 😀 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
27. máj 2009

teraz mi vrta v hlave farba tapicerky, lebo ten kocik co som si ja objednala je vyfoteny len modry a to cela ta trojkombinacia a ja som chcela cierny a cervenu podlozku, ale dala sa tam volit len jedna farba tak dufam, ze ta kombinacia bude naozaj cela cierna, lebo ja modru v ziadnom pripade nechcem 😠

lusiamama
27. máj 2009

A poslali ti aj to číslo na sledovanie tovaru cez GLS?
Neboj určite ti poslali tak ako si chcela,tak hneď v pondelok šup šup objednáš aj druhý ak to bude v poriadku. 😉

maartinkaa
27. máj 2009

ano poslali mi az dve cisla a pridu mi tri baliky

lusiamama
27. máj 2009

A ty si chcela to citta + zero+playmoon? lebo som to teraz pozerala a dalo sa vybrať asi z osmych farebných kombinácií,že by doplnili? 😒

maartinkaa
27. máj 2009

ano to, a aj vtedy tam bolo osem farieb, ale nedalo sa vyberat, ze zero inej farbe a playmon v inej, ale len cela suprava v jednej 😖

lusiamama
27. máj 2009

aha 😅

maartinkaa
27. máj 2009

ale cierna mi nevadi aj tak som playmon chcela v ciernej, ale vadila by mi ta modra tak len dufam, ze nemysleli tou tapicerkou len podlozku na citte ☹

lusiamama
27. máj 2009

no ja som chcela tú čierno bielu ale mi napísali že ju nemajú,tak som si vybrala tú zelenú z tej novej kolekcie.Tak som zvedavá akú teda pošlú 😒

lusiamama
27. máj 2009

Ináč videla som krásnu podložku v predajni Predeti v Žiline a nikde ju na internete nemôžem nájsť,taká hnedo,ružová taká farebná s takými krúžkami neviem ju ani opísať.

maartinkaa
27. máj 2009

ja asi viem, ktoru myslis a je velmi pekna to mas pravdu 😉

lusiamama
27. máj 2009

http://esklep.babyfant.pl/index.php?main_page=p...
neviem či to bude vidno,ale takúto

lusiamama
27. máj 2009

A ide to, neviete kde by som je zohnala? Ak máte niekto na predaj tak ju kúpim 😉

maartinkaa
27. máj 2009

skus napisat babam do remy S4

maartinkaa
27. máj 2009

temy S4 😀

lusiamama
27. máj 2009

Už som napísala,však je pekná?

maartinkaa
27. máj 2009

je krasna, urcite ju zozenies, skus pozriet na mimibazar

lusiamama
27. máj 2009

Dík,martinka. 🙂 Napíšem už keď budem šťastnou majiteľkou kočíka.Papa 😀 😀 😀
Dnes asi ani nezaspím,tak sa teším 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
27. máj 2009

ja asi tiez nebudem spat, tak ahoj 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
28. máj 2009

halooooooo, ja uz som hore 😀

maska1
28. máj 2009

ahojte 😉 maartinkaa, lusiamama chcem sa vás opýtať, koľko to celé trvalo od objednania z ich stránky až po mail čo ste včera dostali?? 🙂