Kvalitný športový kočík s veľkými kolesami. Poraďte

evina313
1. nov 2008

hladam kvalitný športovy kočik ktory by mal mať - preklapaciu rukovať, najlepšie 4,príp. 6 kolies - nie tie malé umelé,skor by som chcela vacsie, velký priestor pre dieťa, kôš na menšie nakupy.
kočikov je tu naozaj vela, ale nenasla som taky, ktorý by mal toto všetko. velmi sa mi paci x lander, no ten nema preklapaciu rukovat a ta je pre nas doležitá.
tak mi prosim poradte, ktorý kočík je pre nas ten pravý?

denisocka
1. nov 2008

casualplay S6 ?

evina313
autor
1. nov 2008

petruci6 - je pekny, ale nema preklapaciu rukovat iba vaničku ☹

evina313
autor
1. nov 2008

denisocka - ten tiež nema preklapaciu rukovat. a prosim ta, tieto kočiky v sport. verzii nemaju striešku? inak su pekné, ale ta strieška by mi určite chybala 😉

petruci6
1. nov 2008
janina1977
1. nov 2008

evina313- ja riešim presne ten istý problém, rozmýšľala som nad Peg peregom unom, ale dizajnovo je podľa mňa hrozný, potom casualplay vintage reverse, ale ten má len otočnú sedačku a ešte si pozri cam mbx6 športový a ešte skús patro fenix

janina1977
1. nov 2008

sorry ... patron nie patro

mojinecka
1. nov 2008

A čo tak Nurse Nekko???

janina1977
1. nov 2008

nemá veľmi úzke lehátko? keď mne sa všetky zdajú dosť úzke, máme teraz buginkuod demy a keď malú naobliekam hoci len do vetrovky tak sa mi tam ledva zmestí a to ešte nerátam s fusakom... to naozaj nie sú širšie kočíky aspoň tých 50-6O cm?

perlab
1. nov 2008

ja som spokojná s maxi cosi mura 🙂 😉

tilly
1. nov 2008

trváš na preklápacej rukovati a kvalite? tak jedine toto:
http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=22... cena cca. 500 e + fusakotaška cca. 125 E...

alebo potom teutonia mistral s
link sa mi nechce hľadať, ale ak je pre teba toto hlavné, tak si z týchto dvoch kočíkov vyberieš, ale nepíšeš o skladnosti a cene...

tilly
1. nov 2008

aha, teraz som si všimla, že chceš len športiak, tak to cca. 500 E stoja oba, kúpiš ich v kike, lutz, leiner, babyone v rakúsku, alebo cez ebay.at, alebo ebay.de, alebo v nemecku, v čechách a hartan aj v kike v BA

julia225
1. nov 2008

ja myslim, ze ked sa da pretacat sedacka nemusi byt preklapacia rucka, ci? na co to vyuzijes? 😕
iba coo sa to zbytocne zasekava a opotrebuva sa...

tilly
1. nov 2008

u tých kočíkov, čo som písala, ide pretáčať aj sedačka aj rúčka 😉 a u nich určite nehrozí zaseknutie, je to kvalitka

tilly
1. nov 2008

je a myslím, že aj u bugaboo to ide 😉

evina313
autor
2. nov 2008

dakujem kočky za tipy, idem to popozerat.
julia225 - tu preklapačku určite využijem, byvame v dost veternej časti a ked idem do obchodu - asi 2km, a fučí, tak možem tak kočík ťahať za sebou. a ked svieti slnko, to isté, sprevadza nas totiž celu cestu 😉
teraz mam hlboky pp je velmi dobry, da sa pretacat aj sedacka, ale to sa mi nezda praktické. vanička je dost velka aj sama o sebe a pretacat ju ked je v nej babatko, navyše nie najlahšie 🙂 , to by som sa bala. 😉

janett310
Odpoveď bola odstránená
Zobraz