Má niekto kočík V cross (Depema)??

danikam
17. mar 2009

Ahojky, rada by som sa skontaktovala s niekým, kto má kocik V cross od Depemy. V SR obchodoch som ho este nenasla a nechem ho kupit cez net skor, nez ho uvidim nazivo. Velmi by som bola rada, ak ho niekto ma, aby sa ozval ake ma skusenosti, prip. ci by nebol taky laskavy, ze by sme sa nan mohli prist pozriet... 😵 Vrele dik...

mamaj
17. mar 2009

Ahoj,

mam kupeny kocik depemo v cross. Kupili sme ho v Zline v CR a pouzivame ho uz dva mesiace. Co ta zaujima konkretne?

danikam
autor
18. mar 2009

Hurraaaa!! Konecne sa niekto nasiel, myslim- ked som pozerala starsie diskusie, ze Ty si mala tiez problem zistit o nom nejake informacie, vsak? 😉 Chcem sa spytat, ci sa vam nezda mala vanicka. Je tam babo v pohode aj s fusakom? Myslim, ze tie rozmery su len 32x68 cm. A celkovo, aky mate nan nazor, my by sme chceli travel- 4 nafukovacie kolesa. A mozem sa spytat, odkial ste?? Ak by to nebolo pre nas prilis daleko (sme z Trencina) a vam by to nevadilo, rada by som ho videla prv, nez ho kupime. A kde v Zline ste kupili + aka bola cena? Prepac, ze tolko otazok, ale fakt budem rada, ak sa ozves. 😵

mamaj
20. mar 2009

Ahoj,
najprv prepac, ze pisem az teraz, ale pri malom uz tak nestiham ako kedysi, takze sem nazrem len obcas. Ja som si o tomto kociku nasla info hlavne na ceskych strankach. Znacka depemo ma aj svoju stranku, len neviem, ci ju sem mozem napisat, ale je to depemo.cz. Nas maly sa narodil ako 50cm dlhy, teraz ma asi 54cm ale uz pribral na 5kg a s vanickou je to stale ok. Davam ho tam aj so zavinovackou do autosedacky od Emitexu a na to este deku - fusak som nekupovala, lebo sa mi to zdalo zbytocne, ked som mala tuto zavynovacku. A je to vpohode. Ak chces mozem ti odmerat vnutorne rozmery vanicky, lebo ja uz presne neviem kolko meria a ci tie rozmery co pises su vnutro alebo z vonka. Neviem aky je ten travel ale my mame V Cross a jedine, voci comu mam zatial vyhrady, je ze vzhladom na to, ze kolieska, resp. vnutro kolies (neviem ako to nazvat, moj manzel to vola elektrony🙂 ako na aute) su z umelej hmoty a zacala sa z toho lupat farba:( Ale manzel povedal, ze to prave preto, ze je to umela hmota a ze to da urobit. Inak neviem ci som nasla kocik, ktory by mal gumene kolieska a to vnutro z kovu. Asi ani nie. Inak s kocikom som spokojna, lahko sa sklada, vyzera perfektne, da sa nan dat vajicko, ... Neviem co konkretne ta zaujima. Je trochu tazsi, ale mne to nejak nevadi, lebo byvame v dome. Zistila som to len ked som ho tlacila do kopca po snehu. Kupili sme ho v Zline na Kvitkovej ulici, je to napisane aj na tej webstranke, co som ti pisala medzi partnermi depema. Predavac je tam velmi ochotny, vsetko ukaze a cena bola okolo 11tis. ceskych. Pisala som ti do tej mojej temy, ze sme z MT? Co konkretne ta zaujima? Ak chces, mozem ti poslat aj fotky, napr. aj s malym v kociku, aby si videla aka je ta vnicka. Len mi musis poslal adr.

bikolka
7. apr 2009

Srdecne vas zdravim. Tiez mam zaujem o kupu tohoto kocika a chcem si ho ist kupit do Zlina na Kvitkovu ulicu. Mamaj chcela by som sa ta spytat, aku farebnu kombinaciu sisi vybrala a ci sisi ju u nich objednavala, alebo sisi vybrala z toho co mali na predajni. Za odpoved vopred dakujem.

livko
8. máj 2009

Ahojte,
aj ja sa rozhodujem medzi kočíkom V-Cross a kočíkom Jet. Keďže kočíky V-Cross majú iba v Zlíne v ČR je to ťažké, keď som ho nevidela iba prostredníctvom internetu. Ozvite sa, ak máte niektorá tieto kočíky a môžte ich pofotiť, zhodnotiť a dať do albumíka, budem rada.
Mamaj - ak to budeš čítať aj ty, pofoť prosím ťa ten tvoj V-Cross a ozvi sa ako Vám stále slúži. Ďakujem.

mamaj
9. máj 2009

Ahojte,

najprv sa ospravedlnujem, ze nepisem skor, ale popri synovi uz sem nestiham chodit tak casto. Aj teraz pisem na etapy, lebo papa a za ten okamih, co som sa prihlasovala, sa mi cely ovracal:(.

Bikolka, vybrali sme si farebnu kombinaciu z toho co mali v Zline, resp. mali sme stastie a z tych co sa mi pacili na nete. mali jednu aj prave na predajni.

Livko, kocik sluzi, mam voci nemu nejake vyhrady - opadava farba z koliesok a su krivo odliate, ale to som uz pisala. Je to asi primerane k cene. Fatky ti poslem, ak mi cez IP posles adresu. Ale vopred sa ospravedlnujem za trochu oneskorenia v posielani fotiek - nestiham.

danikam
autor
13. máj 2009

Ahojte!

Julia dakujem za vsetky tvoje info o kociku, podarilo sa aj nam uspesne ho kupit.
Takze uz v- cross tiez mame zo Zlina, kupili sme ho v predajni "V and V" kocarky (maju aj stranku na nete)- mali ho zrovna v akcii za necelych osem tisic. Predajna je hned nad Priorom a podla mojich prieskumov tam maju kociky najlacnejsie. Je obchod aj v Priore, ale tam je vsetko dost drahe.
Vsetko sme si tam na kociku poskusali, predavacky boli mile. Farbu sme si vybrali podla vzorkovnika latok, pretoze tie, co mali v predajni sa nam moc nepacili. Objednali sme ho (zaloha bola 500,- Kč) a o dva tyzdne nam volali, ze si pren mozeme prist. Ale ak si ho pozriete, da sa objednat aj cez internet a nemusite tam ist druhy krat. My sme z TN, tak to nebol problem. Nase babatko je zatial v brusku, ale dufam, ze aj v tomto kociku mu bude fajn.

veronika06
26. jún 2009

Ahojte dievčatá.
Mam problem vybrat si kocik, paci sa mi V-max od Baby smile, coleto aluminum a tiez V-cross. Inac V-cross som videla na Blsaku v Kosiciach.... fakt. Ten pan povedal, ze on je jediny, kto tento kocik dovaza na Slovensko- tak neviem. Hmmm? Co myslite? 🙂 Myslela som si, ze V-cross je od baby smile.... Mylila som sa? Uz mi s tych kocikov sibe ☹

katkakostkova
1. feb 2010

Ahojte kocky, poslete mi obrazok toho kocika Depemo-V sross-Travel/34 ? kaosi ho nemozem nikde najst. dakujeeem 🙂

bikolka
2. mar 2010

katkakostkova mozem ti poslat webovu adresu priamo na vyrobcu (neviem ci smiem uvadzat na forume adresy 😒 asi bude lepsie do mailu. Je to polska stranka, ale budes rozumiet a mas tam vsetko pofotene. Ja som kupovala kocik v Zline, mam aj na nich adresu, ked chces, poslem ti ju. Daj vediet. 😉

mark33
3. mar 2010

Na slovensku sa predávajú aj pod značkou Baby World a do nie je pravda, že na blšáku je jediný predajca na tieto kočiare na slovensku 😉
Je ich dosť.

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz