Má niekto skúsenosti s kočíkom CAM Combi Family?

muriel293
10. júl 2008

ahojte babenky,som zaľúbená do tohto kočíka,problém je,že nie je najlacnejší a každý sa mi ho snaží vyhovoriť,že je zbytočné vyhadzovať za to toľko peňazí. Ja si myslím,že je moderný,dobre vyzerá a je používateľný od 0 do 2 rokov. Tým pádom ušetrím za športový kočík aj za autosedačku....na jeho kúpu mám ešte veľa času ale rada budem ak sa niekto podelí o svoje skúsenosti s ním-ak ho niekto už máte. Ak neviete ktorý to je,pozrite môj album.... 😉

veronikahel
12. nov 2008

muriel, aha, myslela som, že má iba tu letnu...

muriel293
autor
12. nov 2008

duracelko
vďaka za info,nuž to je svätá pravda že má príliš veľa tých plastových častí,ja by som sa najmä pri prerábke na športiak bála či tam dačo neodlomím....
Za tú cenu som ho už videla aj ja
Takže asi bude potom lepší ten babyapple,na mimibazári ho už majú je oveľa pevnejší a menej plastový tak asi dám radšej viac peňazí a kúpim si ten,inak je to des,každý kočík má minimálne jednu dáku vadu,takže čo už,najhoršie je že to človek zistí až potom...

xena22
12. nov 2008

Muriel ja tiez stale chaosim okolo kocikov a vzdy sa vratim k tomuto Camu... ten novy Babyapple ci co to je - no neni spatny,ale je to novinka,este neoverene,ziadne recenzie a ta cena 😒 no to by som uz radsej vrazila do Peg Perega ked ich vsetci tak hrozne vychvaluju,aj ked designovo sa mi viac paci znacka Cam a Neonato...
No ja uz asi nebudem spekulovat a vezmem ten Cam - zatial som na neho necitala zle odporucania az teraz od duracelka 😒 takze uz mam aj ja chrobaka v hlave 😒 aj ked som uz obehla vsetky obchody a aj tie najznackovejsie a najdrahsie kociky maju rozne vady a chyby na krase tak potom uz neviem 😠 Asi treba kupit to co sa nam paci a tajne dufat,ze tie dva tri roky posluzi,inak to nevidim 😀

zmurka25
13. nov 2008

My sme pozerali tiez na ten babyapple a celkom sa nam paci.Mne sa zda ze je to to iste ako pegperego,len za trosku lebsiu cenu a dokonca ma aj vanicku na nozickach a preklapaciu striesku na sportaku ako perego.Takze asi ked uz nenajdeme nic co by nas ohurilo viacej,tak sa budeme vozit v tomto.Cam sa mi zda ze je naozaj cely z plastu a dost labilny. 🙂

muriel293
autor
13. nov 2008

xeni
neboj sa,aj ja už som z toho zúfalá,mne sa zas Peg perego nepáči lebo má krpatú vaničku tuším keď som porovnávala rozmery s cam tak mal perego ešte o trocha menšiu a babyapple má dlhšiu tú vaničku aj športiak...a tá cena -verím že pôjde trošku dolu a to že ho nikto ešte nemá vyskúšaný ma neodrádza,ja som si ho pozrela naživo aj vyskúšala a mohla som ho porovnať s cam a myslím že je lepší....a inak by som už nemala žiadne názory asi čítať lebo ma to len vytáča a potom už vôbec neviem čo mám teda kúpiť 🙂
Ale inak ak by neprišiel tento babyapple tak aj my by sme tak či tak kúpili cam...

zmurka25
aj ty si ho videla naživo??

zmurka25
13. nov 2008

Ano v BA cena bola tusim okolo 18000,ale na mimibazari som ho videla okolo 16000.Mne sa to zase nezda byt az taka prehnana cena a zda sa mi celkom primerana ku kvalite.Za cam by som asi viacej ako 12000 ani nedala,lebo je to taka hrkotacka. A mna to tiez neodradza ze nie je vyskusany,lebo kolko ludi tolko chuti a mne sa zda byt kvalitny.A mne sa uz o kocikoch aj sniva 😖 ,ale asi prestanem vymyslat a kupime ten babyapple lebo budem vymyslat a tak sa zblbnem ze kupime dajaku blbost a potom budem banovat. 😒 🙂

muriel293
autor
13. nov 2008

zmurka
na babyapple je jedno velikánske plus: ešte ho nikto nemá odskúšaný a preto nás nemôže odhovárať 😀 Ušetrí nás stresov a ďalšieho rozmýšľania...xixi,potom my budeme tie čo budú ostatným radiť či je dobrý alebo nie 😀
A inak,veľmi som zvedavá aký kočík nakoniec všetky kúpime.....

zmurka25
14. nov 2008

😀 😀 😀 😀

muriel293
autor
14. nov 2008

Baby inak neviem či len mne alebo aj vám,ale mne už to vyberanie kočíka lezie dosť na city! Už som z toho otrávená,každý deň surfujem na nete,hľadám,pozerám,porovnávam a mám len zbytočné nervy z toho! Ale jedna dobrá správa ktorú som počula je že po novom roku by ceny mali ísť trošku dolu...to je jediné ma teší,teda dúfam že to tak bude!

lulu77
14. nov 2008

ahojte,
ja mama kocik cam combi family, jazdime s nim druhy tyzden a zatial som spokojna, hlavne to ze je spratny, mame malu chodbu, takze ho stale poskladam a zabera minimum miesta, a ten naklikavaci system je super, pouzivam na striedacku autosedacku a hlboku vanicku. Hned na zaciatku sme kolieska nastriekali silikonovym spreyom a zatial nic nehrkota, kupili sme ho za 12 000, cez net, za kocik by som uz viac nedala aj tych 12 000 za akykolvek kocik je dost penazi, ved pre babatka treba este tolko veci a vsetko stoji neskutocne peniaze.

muriel293
autor
14. nov 2008

lulu
vďaka že si prispela svojou skúsenosťou,ozvi sa však aj po dlhšom čase či sa nič nezmenilo,ok? 😉

veronikahel
14. nov 2008

ja som ho tiež jednym videl a dosť vrzgať 😒

xena22
14. nov 2008

A co na nom vrzgalo kolieska??? lebo kolieska sa daju nasprejovat a nebudu vrzgat,ale ak vrzga ta konstrukcia,tam uz by asi nebolo pomoci.
Inak na konstrukcii je vela plastovych casti,to je pravda,ale este som sa nikde nedocitala,ze by sa niekomu nieco zlomilo,alebo poskodilo...takze mna by este tato stranka veci zaujimala...skor nez sa priklonim k nejakemu inemu kociku,aby som nebanovala,lebo designovo sa mi paci...

veronikahel
15. nov 2008

xena, neviem ti presne povedať, či to boli koliečka, alebo konštrukcia 😒
ale ak ich ešte stretnem s tým kočíkom, tak odpozorujem a dám vedieť 😉

xena22
15. nov 2008

veronikahel diky moc,mam este tak dva mesiace kym sa definitivne pre nieco rozhodnem,ale uz som z toho na prasky,asi fakt prestanem citat diskusie tohto tipu,lebo vzdy budu nazory aj za aj proti 😉

Ja som si uz obzerala aj drahsie kociky,dokonca sa mi pacil Concord Fusion,aj by som dala take prachy za neho,ale teda nech sa nehnevaju,nema to ani nanoznik,ani tasku 😒 nepredstavujem si vycalovat cez 25 litrov a este aj nemat vsetko 😒 a este som na neho citala aj negativne nazory,akoze kamienky zostavaju v kolieskach a podobne... takze baby - ani drahe faro nam nezaruci spokojnost 😢

Uz som zredukovala svoje tipy na Cam Combi Family,Cam MB Xtris alebo Cossatto Cabi... ale tento cam combi family je akosi taka moja srdcovka...

xena22
15. nov 2008

Lulu77 a aku farbu kocika mate?

xena22
15. nov 2008

Aha cerveny ... este ze ma naucili citat 😀

veronikahel
16. nov 2008

baby tu je PP pliko za dobru cenu...
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lulu77
18. nov 2008

ja som tiez kupovala cez net, a presne cez tu stranku co sem dala melany

veronikahel
18. nov 2008

xena, dnes som stretla tu pani, a su to pravdepodobne koliečka, ale celkovo na nerovnom povrchu tie koliečka ako keby "hrkali", ale to je tým, že su tvrde. my máme aj quinny zapp a je to to iste. ked idem po nerovnom povrchu, tak to hrka... 😖

muriel293
autor
19. nov 2008

no ono to vrzgá aj na konštrukcii,je to des,tiež som si to už všimla u viacerých čo majú cam a tiež aj neonato... 😖 🙄 ☹ takže my sa prikláňame už k babyapple nech je aj hoci drahší,ešte to samozrejme nie je stopercentné ale skôr ten ako cam,v podstate to robia aj tak tiež taliani ako cam len to je menej plastové a väčšie

xena22
19. nov 2008

😒 no tak to my kupime teda ten Cossato Cabi,ten som aspon osobne odskusala,ma sice tiez nejake nevyhody,ale aspon nevrzga 😀

zmurka25
30. nov 2008

Muriel293
včera som videla jednu maminu co mala ten babyapple,tak som ju samozrejme zastavila a povyzvedala ako je spokojna s kocikom 😎 a vravela,za zatial na kociku nie je nic co by jej vadilo a ze ani nevrzga 😀 a ze tiez sa rozhodovali medzi cam, peg perego a babyapple,len od cam ich odradilo vela plastovych casti a to nove peregoP3 sa im zdalo to iste ako babyapple,tak nakoniec rozhodla cena, tak ja ho idem asi objednat z mimibazaru,tam maju dokonca akciu za 14800Sk 😎

muriel293
autor
10. dec 2008

zmurka25
ano videla som tú akciu a už som ho aj ja objednala,škoda len že je iba v jednej farbe ale tak myslím že nebude vadiť keď budem syna voziť v červeno-čiernom kočíku-myslím že je taký univerzálny,lebo nie je čisto červený,dúfam že s ním budeme spokojní

adatamarka
13. dec 2008

🙂 Ahojte baby, so tu nová a teši ma aspon jedno, že chaos vo výbere kočiarikoz nemám iba ja. Prečitala som si všetky vaše príspevky o Camkách, lebosom sa naň chystala, ale teraz už fakt neviem. Muriel kde presne nájdem Babyapple? O takom kočiari zatial nič neviem ani som ho doposiaľ nenašla. dakujem pekne za odpoved a všetkým držím palce, aby sme sa rozhodli správne.

zmurka25
14. dec 2008

muriel293
tak budeme kocikovat v rovnakom,my nechceme vediet co budeme mat,tak mne to nevadi,ze je cerveny,ved ako pises je univerzalny.
Adatamarka,
maju ho na mimibazary

adatamarka
14. dec 2008

Dakujem zmurka, ja už fakt neviem ktorý kočiarik je ten pravý.

zmurka25
15. dec 2008

adatamarka,
ja som bola tiez zblbnuta na vyber je milion kocikov a cim dlhsie som vyberala tym som mala z toho vacsiu hlavu 😖.my nakoniec tiez kupujeme ten babyapple ako muriel293.
Najlebsie si je vybrat 3 a z tych troch sa rozhodnut pre jeden,ktory vyhovuje najviac.U mna vyhral tento kocik preto,lebo sa nam zmesti do auta 😎 ,ma velku vanicku oproti inym co sme pozerali a sportovy kocik je tiez dost velky.Povedz si co od kocika ocakavas a podla toho vyberaj. 😎.A kedy cakate babenko?

muriel293
autor
15. dec 2008

zmurka25
nám ho už dnes majú doniesť,tak ho celý prekukám,už sa neviem dočkať,inak všimla som si že na mmb tie drahé camy čo boli tak išli dosť dolu ceny napríklad tuším ten cam combi system-aj by som si ho kúpila ale nepáčia sa mi tam žiadne farby ani dievčenské ani chlapčenské a vlastne ma teší že už budem mať doma kočík aspoň už nemusím vyberať a vymýšlať lebo mi to už dosť liezlo na nervy

adatamarka
ja na babyapple oceňujem tiež veľký šporťák (myslím že väčší ako u cam),teplejší nánožník,hojdacie lišty a nastaviteľnú výšku rukovätí....hm,budem informovať čo dobré som ešte na ňom objavila-dúfam že toho bude viac,jediné čo je na prd je to,že k nemu nedávajú kryt proti dažďu-to by podla mňa už automaticky malo ísť ku každému kočíku v cene!