Má niekto skúsenosti s kočíkom CAM Combi Family?

muriel293
10. júl 2008

ahojte babenky,som zaľúbená do tohto kočíka,problém je,že nie je najlacnejší a každý sa mi ho snaží vyhovoriť,že je zbytočné vyhadzovať za to toľko peňazí. Ja si myslím,že je moderný,dobre vyzerá a je používateľný od 0 do 2 rokov. Tým pádom ušetrím za športový kočík aj za autosedačku....na jeho kúpu mám ešte veľa času ale rada budem ak sa niekto podelí o svoje skúsenosti s ním-ak ho niekto už máte. Ak neviete ktorý to je,pozrite môj album.... 😉

muriel293
autor
15. dec 2008

no baby,dneska poobede nám prišiel ten babyapple a musím povedať že som veľmi spokojná,je fakt super,celý čas som s ním behala po byte a vytešovala sa,takže už ani neľutujem že nemám cam,tento má dokonca (čo som ani nevedela) zvlášť nánožník na šporťák a zvlášť kryt na hlboký kočík ( to cam combi family nemá) a tiež dve striešky,jedna je so sieťkou na vetranie a druhá s okienkom,no super,a tuším že má aj väčšie kolieska a super obrovský nákupný košík ale samozrejme keď na ňom objavím dáke mínus dám vedieť 😀
Aj manžel je spokojný,hral sa trošku aj do auta si ho vyskúšal zložiť,no paráda!

zmurka25
22. dec 2008

muriel293,tak uz ho mame aj my a je speeeeeer.mne sa na nom strasne paci aj ta preklapacia strieska.Myslim,ze sme vybrali dobre,no ked najdem aj ja dajake minus tak napisem,ale na prvy dojem je super. 😀

muriel293
autor
22. dec 2008

zmurka
tak snáď nám tá radosť vydrží čo najdlhšie ale tak podla mňa isto je lepší ako ten cam....aj ke´d trošku sa obávam takých tých nerovných terénov,no veď uvidíme ale zas však,tie kolieska nemá až také malé?

zmurka25
23. dec 2008

muriel
myslim,ze kolieska su v pohode dost velke,my sa nechystame s kocikom chodit po horach,kupovali sme ho hlavne do mesta a taketo kolkieska sme vyberali aj kvoli tomu,aby sa nam zmestil do auta a konstrukciu ma dost pevnu,tak sa moc neobavam tych mestkych nerovnych terenov.Nas dost ludi presvedcovalo,ze nech si kupime kocik s velkymi nafukovacimi kolesami,lebo ze s takymito kolieskami neprejdeme po snehu,no ale kolko je u nas za posledne roky snehu,vsak poriadna zima nebola ani nepamatam a nam islo hlavne o to aby bol v zlozenom stave co najlebsie uskladnitelny do auta,co splna super. 😎

anivaj
4. jan 2009

ahojte baby, ja sa chcem len opýtať, či sa dá na týchto kočíkoch športová časť otočiť aj tvárou k sebe, dík

muriel293
autor
6. jan 2009

anivaj
záleží myslím že od toho aký druh camu to je,lebo niektoré sa dajú otočiť tak aj tak...
A teraz velmi krásny vyrobili sa mi hrozne lúbi,trojkolka-len my už kočík máme a muž nechcel trojkolku ale pekný je,urob kuk

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3668837

a ešte jeden link pre viac info:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4722504

zmurka25
6. jan 2009

anivaj a myslíš ten babyapple,čo sme kúpili,ak áno tak nad tým som ešte nešpekulovala či sa dá otočiť aj športová časť,ale môžem vyskúšať a dám vedieť 🙂

muriel293
autor
6. jan 2009

zmurka
ináč to by zaujímalo aj mňa,ale ja ten kočík už nemám doma my sme ho dali k mužovej rodine lebo on ho až do porodu nechce mať doma takže ho nemôžem ani chodiť okukávať ani nič skúšať a keď nám došiel domov tak ma pri skladaní a skúšaní vôbec nenapadlo či sa to dá otočiť ale tak mne osobne ani nebude vadiť ak nie...ale tak ak to zistíš ozvi sa,inak,dneska ako sme sa prechádzali som zistila že takto ako je nasnežené budem mať asi s tými koliečkami problém,myslím že sa mi dosť zle pôjde tak som už vyšpekulovala že ak bude náhodou nasnežené tak jednoducho dáme vaničku na sánky a hotovo...

muriel293
autor
27. júl 2009

tak baby,po piatich mesiacoch používania kočíka babyapple idem napísať klady a zápory a vlastne skúsenosti. Teda fakt je že naozaj som spokojná a keby mám vybrať ešte raz tak zasa tento tip! Vaničku sme využili tri mesiace lebo už sa oteplilo tak sme dali športiak. Trochu sa mi rozhegali rúčky-chodia tak od seba ale to asi tým ako sme divoko malého utriasali ke´d nevedel zaspať! 😀 Košík je fasa,dá sa do neho veľa naložiť a nie je labilný,jediný problém sme mali s taškou ku kočíku,po troch mesiacoch sa zvnútra totálne potrhala ale sme to vyreklamovali a okamžite nám prišla nová bez toho že by sme starú museli vrátiť. Kolieska problém nerobia,keď potrebujem tak ich zafixujem aby sa netočili len sú trošku opotrebované a musím zistiť či by sa neskôr nedali zakúpiť samostatne nové. Ináč fajn,športiak má super farby takže sa tak rýchlo neuchytá a nezašpiní najmä na bokoch ale aj s vaničkou som bola veľmi spokojná. Všetko sa dá v pohode dať dolu a oprať a čím vyššie bábo dáte do sedu tým nižšie sa mu dá sklopiť strieška takže mu tam nesvieti slnko a vyspí sa v športovom rovnako pohodlne ako vo vaničke aj vďaka tomu že traky na pripútanie sa dajú skryť aby netlačili keď ich ešte netreba. Ja len odporúčam,samozrejme,moc sa nehodí do dákeho hrbatého terénu,máme tu sem tam aj my také chodníky ale prežili sme to v pohode...

muriel293
autor
27. júl 2009

á a ešte som zabudla,je ľahko skladateľný,vojde do kufra plus aj s nákupmi,rúčky sú super lebo sa na ne dajú zavesiť tašky čo moc oceňujem,je ľahučký a všade sa vmestí. Kým iní kočíky nechávajú viac menej u doktoriek vonku my sa vojdeme aj do najmenšej "škáry" :D:D:D Opticky vyzerá maličký a elegantný,už mi ho u nás pochválilo veľa ľudí... 😝

pegy
26. dec 2010

@muriel293 vcera som nasla babyapple na mimibazare a chcela som sa ta spytat, ci nevies aku mahlboky aj sportovy kocik hmotnost, nikde som to tam nenasla, a na nete neviem najst vyrobcu, odkial je to kocik?

muriel293
autor
8. jan 2011

pegy manžel tipuje že má okolo sedem kíl ten kočík (ale to mi vraví už po niekoľkých pivách :D:D:D) tak rátajme že do desať môže mať ale ti poviem že je to jeden z najľahších sama ho dokážem naložený aj s malým vytrepať hore schodami-no až na to že už ho teraz skoro nepoužívame :D budeme mať dva roky a má dosť kíl,bohužiaľ mi už aj tyč s rukoväťou ohol čo ma dosť naštvalo ale to je tým že má 15 kíl a keď tam sedí a začne sa stavať a potom sa mi hodí s celou váhou späť do kočíka tak nečudo... :( ale aj tak ma to nasralo chcem ho ešte raz použiť! :D

pegy
10. jan 2011

tento stale vyhrava, aj ked ho maju len v cervenom -cakame chlapceka- no musim sa vybrat do toho Pezinku, aby som ho videla nazivo. Nikde inde okrem mimibazaru som ho uz nevidela predavat, tak neviem cim to je. A ten vyrobca Big apple, o tom na nete ani chyru, ani slychu,tak neviem ci sa vobec este tie kociky vyrabaju alebo je ten len dopredaj ....
Ale celkovo mi ho teda doporucujes, hej? Asi je ozaj dobry, ked ho po dvoch rokoch stale mas a pouzivas 🙂

olive
9. máj 2011

Ahoj holky, uvazuji o koupi kocarku combi family od cam. Budu rada, za kazdy nazor.

petraprostejov
17. mar 2012

Holky, je tu někdo nový se zkušenostmi s cam combi family...?
Díky 🙂

muriel293
autor
19. mar 2012

@duracelko ja neviem mne kočík nevrzgal....a určite je kvalitnejší ako čo som pozerala značku cam ten istý štýl čo majú je pevnejší...no je umelá hmota ale to už teraz viaceré tieto tipy sú také ale konštrukcia je pevná kovová,mne iba kolieska hrkocú na zlom povrchu no fakt že by vrzgal to ešte nie a to som ho dlho používala...naklikávanie sa zas mne páči a nemám vôbec obavy že sa odopne to sa nemôže stať! hmm a prečo vyberal kočík manžel?? to by som ja na chlapa nikdy nenechala! 😝

duracelko
19. mar 2012

@muriel293 lebo som sa nevedela rozhodnut pre kočík tak rozhodol on 😀 no už pri Timovi som si vybrala, bol síce drahý ako šlak máme teutoniu cosmo ale manžel je spokojný vraví ze sa to nedá vôbec porovnat s camom

mimca20
26. aug 2013

@muriel293 Ahoj citam tvoje prispevky na ten babyapple 🙂, ze namiesto Cam si si ho vybrala. Po tolkych rokoch aka spokojnost??? Vyzera suprovo, len som nemala tu moznost ho vidiet nazivo.

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 😀 😀 😀 😀 fu no to je dobrá otázka pretože práve máme druhé bábo a ešte stále ho máme keďže moj drahý sa vyjadril že nakolko vtedy stál hroozne veľa peňazí tak neexistuje kúpiť nový či iný....ale ti poviem ,že ja som si teraz pri malom z bazáru kúpila klasický hlboký kočík dema pure....a keby som mohla tak svoj na komplet predám ten babyapple a kúpim si len športiak s inými kolieskami...ono totiž kočík je super ale ja som si žičla od kamošky na dvor taký starý hojdací s veľkou vaničkou a som sa zbláznila do toho perovania a hojdania len bol hrozne vyprašivený takže som sa rozhodla za každú cenu zohnať taký čo bude vyzerať dobre aj do ulíc...zohnala som dema pure basic je aj pekný a perfektný koš má veľký (odniesol mi 10kg cukru plus nákup naraz 😝 ) a tá vanička a to hojdanie no úžasné ale tak my sme na dedine a máme tu otrasné chodníky babyapple na nich hrozne skacká a hrkoce ale zas do mesta je práve ten úžasný lebo sa ozaj všade zmestí hlavne v obchodoch je super v tých uličkách a to ľahké šoférovanie na ktoré ale aj moja mamina aj svokra nadávajú lebo oni s tým nevedia chodiť pritom ten kočík ide sám! takže do mesta chodím s ním ale tu na dedine som stále s demou ,čiže konečné rekapitulovanie byť ešte raz neznalou matkou s týmito skúsenosťami kúpim si najprv iba hlboký a potom športiak ale keby som v meste znesiem aj babyapple len chyba je u nás teraz aj tá že malý je májový a na zimu a už aj teraz sa mi nemestí do vaničky lebo je úzka a malá prvý bol zimný takže to bolo ok a druhú zimu už sme mali prerobený na športový

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 🙂 som pozerala že čakáš vo februáry aj prvý náš je trinásteho februára takže ak rozmýšľaš nad týmto kočíkom to sa ti tam pekne zmestí a na ďalšiu zimu ho dáš do športiaka len neviem babyapple sa teraz ešte vôbec predáva pod touto značkou?? lebo čo som hľadala nikde nebol v ponuke iba na bazároch a ako nový presne to isté iba je už červená a ešte aj čisto čierna farba sa predáva ako značka dema lothus alebo také niečo

mimca20
26. aug 2013

@muriel293 🙂 diikkk. Uz pri prvom som premyslala, ze kupim hlboky a potom sportovy. Ale vtedy som sa dala ukecat na trojkombinaciu z ktorej sme sportovu cast malinko vyuzili, kedze bola dost tazka.

mimca20
26. aug 2013

@muriel293 no cisto novy som ani ja nenasla (dnes som tukala a tukala 🙂), ako pises len v bazarikoch.

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 tak musíš sa ty sama rozhodnúť ja neviem ja som rada že mám oba 😝 lebo zas do mesta by som toto veľké ťažké hebedo nebrala a my často využívame aj to že berieme z babyapple len "podvozok" a naklikneme naň autosedačku...

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 daj si lothus alebo dema lothus a nájdeš...len už neviem v akej cene je my sme za ba dali nehorazne prachy vtedy a o dva mesiace na to zišiel na polovicu!

mimca20
26. aug 2013

@muriel293 mna zaujal tento, len ma minimalne odradza, ze nema spojenu rucku https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/1xfz/cam...

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 a prečo ťa to odrádza? my sme s ním boli teraz v Bojniciach a ti poviem že vďaka tomu že nemá spojenú odniesol ty kokos no prisahám vačku že všetko! muž do kopca len tak funel , kôš bol full naložený, na ručkach som mala zavesenú kočíkovu tašku plus ruksak veľký a ešte k tomu na oboch rúčkach navešané igelitky 😝 😝 😝 😝

mimca20
26. aug 2013

@muriel293 len ma to mierne odradza kvoli tomu, ze aj kocik aj druhe dieta pri kociari 🙂. Bblaa vec nevsimaj si, hormony tehotenstva. Tejto pani som aj pisala ohladne toho kociara, len som jej dodala otazku - ci ta strieska v sportovom kociari je v celku, alebo taka co som videla na fotkach je tycky a na vrchu je len strieska. Co si myslim, dost blbe lebo do bokov moze naprsat.
Tie oddelene rucky mam vyskusane, viem aj kocikovat aj telefonovat 🙂, lebo mam golfky take a spokojnost.

mimca20
26. aug 2013

@muriel293 A babyaple ako sa vozilo s nim vo februari - v zime?? My sme v mestskej casti, chodniky ako tak ale prirovnam to v priemernej dedine 🙂.

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 strieška ku športovej časti je zvlášť hlboká časť má svoju striešku. Táto sa tak nacvakne ale je parádna nie je iba na tyčkách ale normálne má aj okienko hore aby si videla dieťa a čím viac dávaš dieťa do sedu tým nižšie vieš striešku zaklopiť nadol čo je super lebo keď veľmi svieti tak jemu dnu nesvieti lebo tam má taký "bunker" 😝 😀

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 tak túto zimu čo bola by som neprešla ani s demou toľko snehu sme tu mali ale pamätám si že prešla som s ba aj po snehu ale samozrejme nesmel byť dáky že vysoký tam kde si nepoctivci neodhrnuli sa mi išlo ťažšie ale inak ok...prinajhoršom sme mali vymyslené že capneme vaničku na sánky lebo máme opierku 😝