Má niekto skúsenosti s kočíkom CAM Combi Family?

muriel293
10. júl 2008

ahojte babenky,som zaľúbená do tohto kočíka,problém je,že nie je najlacnejší a každý sa mi ho snaží vyhovoriť,že je zbytočné vyhadzovať za to toľko peňazí. Ja si myslím,že je moderný,dobre vyzerá a je používateľný od 0 do 2 rokov. Tým pádom ušetrím za športový kočík aj za autosedačku....na jeho kúpu mám ešte veľa času ale rada budem ak sa niekto podelí o svoje skúsenosti s ním-ak ho niekto už máte. Ak neviete ktorý to je,pozrite môj album.... 😉

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 mne sa jediné na športiaku nepáči to že je otočený smerom odomňa...veľmi dlho som si na to zvykala ale potom už to bolo v pohode

mimca20
26. aug 2013

@muriel293 a nahodou na tento co vravis? https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/g47b/cam.... Tento ma len nejake skrabance na konstrukcii (co sa neda zabranit) a tu chybicku na kosiku

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 tento je asi aj lepsi a vraj su dost velke vanicky aspon tie trojkolesove musis sa opytat pekny je

mimca20
26. aug 2013

@muriel293 No uvidim, poriesim popremyslam, ale dakujem pekne za tvoj caassss. Na ten do ZA by mi mohla ist mrknut osobne susedka, lebo tam ma cestu teraz cez predlzeny vikend.

muriel293
autor
26. aug 2013

@mimca20 zober ten cam podla mna ja som pozerala iny cam taky co vypada ako babyapple a ten sa mi nepacil

sophie753
26. aug 2013

Dobrý deň maminky,tehuľky,...Ja mám tiež kočík Cam a odvozila som na ňom tri deti.Stále je dobrý a dúfam,že ešte niekomu po nás poslúži🙂Tento kočík je výborný do mesta kedže nemá veľmi veľké kolieska,je úžastný na nákupy kedže sa dá vajíčko nakliknúť na podvozok to sme využili asi najviac asi tak do 8mesiaca.Je ľahko skladný,zmestí sa do hocijakého auta my máme starú felíciu a ako jeden s mála kočíkov sa nám tam v pohode dal,je ľahučký a na to,že je poväčšine s plastu aj dosť pevný a najväčšou výhodou je veľká vanička moje deti boli veľké a v pohode sa mi tam dali s fusakom do 7.mesiaca a synček má 9mes. a ked ho chcem uspať ešte stále sa tam v pohode vojde🙂v búde je sieťka proti hmyzu priamo v strieške takže vždy po ruke a nesklzne sa...Teraz ale k negatívam to je hlavne športová časť neviem ako u tých novších verzií ale my sme ju skoro vôbec nepoužívali museli sme kúpiť športový kočík lebo táto športová časť rozhodne nieje určená pre malé dieťa...dcérka sa v ňom vozila ako jediná aj to až ked mala rok a 7mes...aj ked tento kočík zbožňujem dnes je oveľa väčší výber a určite sú aj lepšie kočíky v podobnej cenovej relácii....želám veľa šťastia🙂

girlie_konik
23. sep 2013

@sophie753 - prosim ta, chcem kupit tiez tento kocik a u teba ma zaujalo to hodnotenie, ze "táto športová časť rozhodne nieje určená pre malé dieťa".
Preco, aky bol problem so sportovou castou?
diky moc za odpoved 🙂

sophie753
24. sep 2013

ahoj🙂ak chceš pošlem ti fotku. nieje tam napríklad predelenie medzi nožičkami len predná zábrana takže ak dieťatko nemáš pripútané ked je staršie už pásy nechce môže prepadnúť tiež nieje veľmi pohodlný malé dieťatko v kočíku aj spinkáva v tomto to nieje veľmi pohodlné,bočnice sú veľmi nízke a tiež tá strieškv sv dosť zle pripevňuje aj ked tvm dáš tú čo je nv hlbokom kočíku nepokrije vzadu celú športovú časť a tiež to nevyzerá veľmi dobre...mojv dcérka v ňom bola pár krát aj to ked už malv dva roky...Dúfam,že som trochu pomohla ale zase ked si odmyslím športovú časť je to výborný kočík do mesta mne odvozil tri deti a stále je dobrý...my sme kúpili šporťák taký super pohodlný na to treba dbať ked chodíš s drobcom na výlety mi chodíme čvsto a dieťatko musí mať pohodlie....🙂Pekný deň a dobre vyber nech sa drobčekovi vozenie páči🙂))

miamoja2012
26. feb 2014

@muriel293 ahoj, chcem sa spýtať, po dlhšom čase som chcela pozriet majovky a nenašla som ich. Co sa stalo???

muriel293
autor
27. feb 2014

@miamoja2012 netuším

muriel293
autor
27. feb 2014

@miamoja2012 neviem...žeby ťa vylúčili lebo si tam nechodila??? 😀

muriel293
autor
27. feb 2014

@miamoja2012 to sa tak robí keď nechodíš neprispievaš ideš von...

ciremik
3. mar 2016

@sammy ahoj, mozem sa opytat ku kociaru, aky je tazky? a ako zvlada teren "cesty v zahradach" akoze vylozene len strkom a tak... dakujem

sammy
3. mar 2016

@ciremik ahoj, opytat sa mozes, len neviem ci si si vsimla, kedy som pisala ten prispevok - dieta, co sa v nom vozilo ma dnes 8 rokov 😀 a odvtedy sme mali este asi 5 dalsich kocikov.
Co si pamatam, nebol zrovna najlahsi a tie dvojite kolieska v terene nic moc. Najlepsi kocik, co sme mali bol Jane Nomad 🙂

ciremik
3. mar 2016

@sammy dikesko.videla som tie roky.ale i tak som skusila sa opytat