Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lodgermaniacka
8. jún 2011

@kika9449 tak asi su tie maclareny dobre, ked si sa k nemu vratila aj pri dalšom 😉 🙂 ja som s nim maximalne spokojna a to som teda strašne vyberava čo sa kočíkov tyka 😀

kika9449
8. jún 2011

@lodgermaniacka ano,mam uz starsieho syna,takze pri tom som sa nakarhala,co vsetko musi mat spravna bugina,takze to viem porovnat 🙂

kika9449
8. jún 2011

@biela kupila som od kamosky za dobru cenu,preto predavam XT,ale inak aj XT je super 🙂

bambola
8. jún 2011

@lodgermaniacka volo nie je ale som pozerala ze triumph je a ma to na system povolovania snurky nie na tie packy 🙂

lodgermaniacka
8. jún 2011

@bambola nemdraždi 😀 ja budem len rada, chystam sa do rakuska, tak dufam že tam už bude 😝 😎

bambola
8. jún 2011

@lodgermaniacka ja uz mensi isto kupovat nebudem za a by ma mm zabil 😀 a za b snad uz bude chodit viac-menej potom 😀

lodgermaniacka
8. jún 2011

@bambola no ja dufam že sa maly bude rozvažať minimalne do 3 rokov 😝

bambola
8. jún 2011

@lodgermaniacka keby nahodou nie tak dalsie dieta 😀

briketa
9. jún 2011

@biela ahoj, tiez mam xlr a chrbatik je vystuzeny. ja v nom mam deti od narodenia.

biela
9. jún 2011

@briketa ahoj... dik za odpoveď, takže sa nemusím báť tam dať polročné bábo? podľa všetkého je dobre odpružený a bábu sa tam "neušejkuje" hlava...? ja som sa hlavne bála týchto golfáčov, či moc nedrncá, a dieťatko sa natriasa a či ten chrbátik je trošku spevnený... asi to risknem a objednám ho, tu kde bývam nemám žiadnu šancu ho vidieť v nejakom obchode.

almita
19. jún 2011

Ahojte,viete niekto o nejakej anglickej stranke,kde sa ta maclaren vyhodne kupit?uz som z viacetych stran pocula,ze si ho mam objednat z uk,ale ved neviem odkial.Vsetky stranky,co som nasla,tak nedovazaju na slovensko.Dakujem za radu.

bambola
20. jún 2011

@almita ahoj, myslim, ze baby si zvyknut objednavat z e-bay

mici111
22. jún 2011

ahojte, dnes som bola omrknut quest v babymarkete..hm, myslela som, ze tam je vacsi lah..kocik chcem na dovolenku do lietadla, hlavne kvoli tomu, ze je fakt krasne lahky..tak sa teraz neviem rozhodnut, ci ist donho alebo nie..co myslite? vam deticky spavaju v queste? moja sice v kociku uz toho moc nepospi, ale ked zdriemne, tak neviem, ci to bude pohodlne..

mici111
22. jún 2011

@almita ahooj 🙂 uz si sa zbavila pp sí? 😀 ja uz som ho predala, aj celkom lutujem..ale aspon vyskusam nieco nove 🙂 inak, dnes ma v tom babymarkete lamali na dalsie sí 😀 😀 😀

tonko_babymarket
22. jún 2011

...len pre informáciu, už aj Maclaren má v ponuke doplnkov clonu...

mici111
22. jún 2011

@tonko_babymarket jeeej, dnes v tom babymarkete som s vami preberala ten maclaren 😀 😀 😀 😀 a hovorim kamoske, ze aky skvely pan tam bol, povysvetloval, poukazoval 😀 😀 😀

mirka285
22. jún 2011

@almita
@mici111 ak ste mali sicko,tak podla mna budete z maclarenu sklamane...ques ma malo vystuzenu opierku chrbta,co mne osobne dost vadi,kratku striesku a nema madlo...pacia sa mi oba kociky,ale z tohto dovodu by som sicko za maclaren nemenila...ale budem rada ked napisete potom vase dojmy 😉

zajo79
22. jún 2011

@mirka285 ja som mala aj sicko, aj macleren quest. a quest je ovela kvalitnejsi. sicko mozes porovnavat tak akurat z maclerenom xt.

mirka285
22. jún 2011

@zajo79 ja neviem lebo s maclarenom intenzivne nekocikujem,ale mna na nom vadi,ze ja mam pocit,ze dieta tak sedi skrutene,ta opierka chrbta nie je tak vystuzena ako na sicku ☹ ozelela by som aj to madlo a kratku striesku,ale toto ma vyslovene irituje...

almita
22. jún 2011

@mici111 nepredala,nechala som si ho,ale spekulujem este s tym maclarenom,kedze bee je je velmi drahe s tym,ze by to bol treti kocik 🙂ty si spokojna?Ja si ho kupim az pri druhom 😀 Uz som aj skoro kupila ten maclaren,len este sa rozhodujem,ze ktory 😉

almita
22. jún 2011

@mirka285 ja ho este mam,chcem len strasne vyskusat ten maclaren 😉 inak velmi pekne dakujem za pomoc 🙂

ratocha
23. jún 2011

@mirka285 tak ja mam presne opacnu skúsenosť 🙂 po sicku sa mi maclaren zdá ako zázrak, Skusila som xt, mam xlr a je to teda parádny rozdiel - v prospech maclarenu, samozrejme 🙂). Neviem ako quest,ale tieto majú práve tu striešku super - zakryje celého človiečika

mirka285
23. jún 2011

@ratocha samozrejme xlr je vyssia trieda a so sickom by som ho ani neporovnavala...porovnavala som s quesom,podla mna ma viac minusv ako sicko,ale je to zamozrejme vec nazoru...

zajo79
23. jún 2011

quest je skor porovnatelny s pp pliko mini a nie zo sickom.

sicko treba porovnat s xtckom. mne na si vadilo, ze je take "rozhrkane"

mirka285
23. jún 2011

@zajo79 a xt cko ma myslim uz tu opierku vystuzenu,ci?aspon mne sa zda xt ze je fajn,mne sa len ques moc nepozdava 😒

mici111
23. jún 2011

hm, no tak teda neviem, ci mam ist donho..tiez som nebola uplne nadsena..ale zasa ked to chcem len na dovo a do lietadla, tak by to malo byt v pohode, nie? quest myslim..

henrieta76
23. jún 2011

ahojte,prave mi dorazil xlr som z neho zatial nadsena.uz ho len rychlo oprat(kupila som pouzity) a vyrazam do ulic vyskusat.

henrieta76
23. jún 2011

este sa vas spytam tie ktore mate kupene nove a mate navod ako sa dava dole potah a da sa v pracke prat aj strieska ci nie?

henrieta76
23. jún 2011

problem vyrieseny,kocik vypraty zajtra testujem 🙂

alexanotbad
23. jún 2011

ahojte baby. uz dlhsie vyberam golfac ( mame zdedeny sportak maxi cosi mura 4 - strasne hebedo, tak hladam nieco na jar - jesen ), rozmyslala som nad vselicim, momentalne hra prim maclaren. Potebujem aby bol lahky, spratny a isel uplne do lahu. Maly ma 15 mesiacov, planujeme vsak v buducnosti este druhe babo, tak by som ho vyuzila aj neskor ( nie som typ, co meni kociky ). Ako som citala na taketo ucely ste nadsene z xt-cka. Chcem sa opytat, ma polohovanie noziciek? Netrcia z kocika kde dieta spinka? Momentalne sme v Irsku a tu je strasne vela maclarenov, ale tie deti su tam nejake pokrutene, oni ich nechavaju spat vascinou v sede. A este sa opytam, da sa na ebayi kupit aj novy kocik? Kedze by som chcela novy.
Diky.

alex