Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

gucci
27. jún 2011

ahoj holky
jaký používáte na TECHNO nánožík?
díky

sonia.
27. jún 2011

@gucci Ten original od maclarenu. Ja mam techno xlr a tam bol vo vybave. Pekne sedi na nom.

mici111
27. jún 2011

kocky, odkial mate maclareny? odkial ste objednavali? ja by som chcela z ebay, ale dostala sa ku mne info, ze to mozu zhabat colnici a bude treba doplatit clo aj DPH..lebo mam jeden vyhliadnuty v USA..mysliste, ze sa to moze stat? 😕 lebo potom by sa mi uz fakt neoplatil objednavat..ako to funguje, ked objednavate z USA?

bebel
27. jún 2011

@mici111 a prečo ho nekúpiš v Európe? Napr. na e-bayi?

mici111
27. jún 2011

@bebel lebo tu taky nie je v ponuke 😀 😀 😀 😀 inak by som neriesila ..

henrieta76
27. jún 2011

ja ho mam tiez z ebay z UK ale mne ho na SK poslala kamoska lebo nie velmi poslielaju k nam.

@mici111 a aky mas vyhliadnuty?

mici111
27. jún 2011

@henrieta76 uz mam vyriesene..z USA sa neoplati objednavat..tiez mi ho kamoska objedna z UK..

mici111
27. jún 2011

@henrieta76 sice nie ten co v statoch, ale neva..

minitrouble
27. jún 2011

@mici111 nechces nahodou kupit maclaren four season? ten som raz rozmyslala kupit z USA cez ebay a pan mi rovno napisal ze on tam pise ze to je DAR a ze potom by to akoze nemali preclit, ale teda som sa toho dost bala takze radsej som do toho nesla
ale ak by si to skusila tak daj vediet potom 😎 😀 😀

anjelicek26
27. jún 2011

@minitrouble - ak je to dar, nemas fakturu, ak nemas fakturu, nemas ako reklamovat - bo dar. Nedaj bohu sa ti pototo a mas.

A colaci ti to mozu zhabat, lebo sa im to nebude zdat, otvoris, ak je to dar tusim nad 100 libier alebo 150 (?) tak ti to preclia aj ako dar a to si hladaju v googli danej krajiny a ten je u nas 330€? A to je uz pekny poplatok potom.

minitrouble
27. jún 2011

@anjelicek26 no ak kupis kocik z USA tak aj keby sa s nim neviem co stalo tak urcite ho reklamovat nebudes, lebo uz len to postovne do USA by ta vyslo tolko kolko samotna oprava ... 😉 🙂
a presne toho som sa bala ze by to preclili ktovie z akej sumy, preto som do toho nesla 😉

anjelicek26
27. jún 2011

@minitrouble - ale ano budes priamo u vyrobcu, ma certifikovane servisy v kazdej krajine, nikto to nikam nevozi (inak postovne ak by to bola vyrobna chyba sice ty prvotne zaplatis - ale musia ti ho vratit). A bez faktury nemas ziaden doklad o kupe, tym padom ziadnu zarucnu lehotu, ani nic. A ja som v pohode teraz reklamovala vo francuzku kupenu ohradku, nebol to problem.

k.a.t.k.a.
27. jún 2011

@minitrouble da sa dohodnut s obchodnikom aby ti vystavil doklad na uplne smiesnu sumu 😉

minitrouble
27. jún 2011

@anjelicek26 no nechcem sa hadat ale teda nebola by som si az tak ista, som si to prave minule studovala a normalne mal internetovy obchod napisane ze v pripade reklamacie si platis naklady na postovne ku nim sam a nic nepreplatia (bol to zahranicny obchod) a tak isto viem ze napriklad na slovensku ak sa ti pokazi kocik tak ked si ho nekupila na slovensku tak mas problem, lebo sa nemas na koho obratit a aj co som skusala niektorych nasich certifikovanych dodavatelov a servisakov oslovit a to len kvoli objednaniu nahradnych dielov tak ani len neracili odpovedat....
je ine pokial si doplatis celosvetovu zaruku a dostanes k tomu specialny zarucny list aj s kontaktmi ale to je vzdy sa extra poplatok pokial viem ...
alebo pokial si kupis bugaboo ktory ti urobi servis aj na dialku ze ti posle nahradny diel
ale zial nie u vsetkych kocikov to tak funguje ...

tonko_babymarket
28. jún 2011

@anjelicek26
@minitrouble
Presne tak ako píše minitrouble...na Slovensku neexistuje servis na kočíky Maclaren...každý predajca si rieši servis sám na svoje náklady...preto možno taká neochota objednať náhradné diely, keďže je to stratové...

almita
28. jún 2011

Ahojte kocky,mate niektora starsi typ maclarenu?Myslim 2009 alebo 2010.Chcem sa spytat,ci viete nieco o tych ochrannych krytkach na ten skladaci mechanizmus.

ellysa
29. jún 2011

@tonko_babymarket na Slovensku majú vždy všetci problémy so všetkým 🙄 , poznám babu, čo má kočík inej značky, ktorá tu servis má a keďže kočík si kúpila ojazdený kočík, nie na SK neboli jej ochotní ani predať náhradný diel, to je pre mňa dosť nepochopiteľné

tonko_babymarket
29. jún 2011

@ellysa
záležitosti okolo náhradných dielov sú veľmi komplikované a bežný zákazník nemá šancu pochopiť...je to na veľmi dlhú debatu...možno si treba najjskôr zistiť, či je šanca na Slovensku náhradný diel zakúpiť, prípade, či bude možnosť servisovať...

alexanotbad
29. jún 2011

@tonko_babymarket : a co je na tom stratove? vy objednate nahradny diel, zakaznik si ho zaplati ( aj s postovnym ), plus zaplati servis. tam ide len o to, ci to vie ten predajca odservisovat alebo nie. A kedze ma tie kociky v ponuke, tak by to vediet mal. Tak si predstavujem dobreho a kvalitneho predajcu.

Jednoducho je to Slovensko, keby bol Slovensky Maclaren seriozna firma, servisoval by aj kociky mimo kupene mimo SR. Ved aj na tom servise nieco zarobia, aj ked samozrejme nie tolko, kolko by zarobili na u nich kupenom kociku. A dalsie vec, keby dali normalnejsie ceny, ludom by sa neoplatilo kupovat kociky v zahranici.

tonko_babymarket
30. jún 2011

@alexanotbad
tak ako som spomenul záležitosti okolo náhradných dielov sú kompikovanejšie a časovo náročné...je asi zbytočné to tu rozpisovať...ono to tak nefunguje ako si spomenula...
Koho považuješ za "Slovensky Maclaren"?...taký neexistuje, to že si niekto kúpi domenu neznamená, že je autorizovaný servis...na Slovensku sú len predajcovia, ktorí priamo spolupracujú s Maclerenom, ale nejedná sa o distribútora alebo servis...
Normálnejšie ceny? Tie ceny na Slovensku sú normálne - odporučil ich sám výrobca a je v nich zahrnutý aj prípadný servis...to len na vysvetlenie...nuž o tom je Slovensko...keď chce človek ušetriť musí počítať aj s istým rizikom...

alexanotbad
30. jún 2011

@tonko_babymarket no ved to je smutne, ze to nefunguje tak ako som spomenula. Urcite je to ako pises narocne a na dlhu debatu. fakt je ten, ze veta "Nas zakaznik nas pan" na Slovensku plati len malokedy. vacsinou su na Teba mily, kym si nieco nekupis a potom mas smolu. Cest vynimkam.
Za "slovensky Maclaren" povazujem Piestany, ktore sa prezentuju aj oficialnou web strankou Maclarenu, cize predpokladam, ze by mali priamo spolupracovat s Maclarenom. Tym padom by mali poskytovat aj servis kocikom zakupenymi mimo SR. ved aj ked si dovezies auto zo zahranicia, mozes vyuzivat autorizovane servisy na Slovensku a nikto Ti nepovie - nekupili ste ho u nas, neposkytneme Vam servis.
A co sa cien tyka, tak je viac ako zaujimave a smutne, ze vyrobca odporuci ceny o dost vyssie ako su v domovskych krajinach. Ved v UK alebo Irsku dostanes ten isty kocik takmer o 100eur lacnejsi, a to je si myslim uz dost. A ked sa nebavime len o Maclarene, tak aj pre ine znacky plati to iste - usetrit sa da desiatky az stovky eur.

tonko_babymarket
1. júl 2011

@alexanotbad
...nuž to je omyl, nie je to oficiálny web...tak ako som spomenul, je to len jeden z predajcov, kt.si zakúpil doménu...ťažko od neho očakávať služby autorizovaného servisu, ktorý vlastne na Slovensku pri tejto značke ani nie je...
...áno máš pravdu ušetriť sa dá, ale treba znášať aj riziká...poznám x prípadov, ktorí to neskôr ľutovali...
...k cenám sa ťažko vyjadrovať, určite je to aj o rozdielnych nákupoch, taktiež 20 % z ceny je Dph a 5 -10 % doprava a ďalej závisí aj od prevádzkových nákladov, ale to je tiež nadlho....

alexanotbad
2. júl 2011

ok.
spytam sa inak - ked si u vas kupim kocik Maclaren xt ako to bude so servisom? 😵

tonko_babymarket
4. júl 2011

@alexanotbad
odpoveď v IP...

almita
6. júl 2011

Maclarenik uz je doma,som nadsena 🙂 a Ninka este viac 😀

gucci
6. júl 2011

@almita co máte?

mici111
6. júl 2011

@almita hod fotooooo 😀 som zvedavaaa 😵 😵 😵

almita
7. júl 2011

@mici111 este nemam ani jednu,zajtra ho odfotim 🙂

almita
7. júl 2011

@gucci triumph takej malinovej farby🙂