Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

erteplicek
6. okt 2012

Teda vy mě tady navnadíte těmi obrázky na buggysnuggle a pak mi napíšete, že není pro nás. To od vás není hezké 😀

@drake Myslíš co mám ten originál XT fusak? S tím jsem spokojená, protože krásně sedí a ladí s kočárkem, ale ty 2000 nebo kolik u nás za něj chtějí se mi zdají přehnané. A na zimu asi taky koupím Kaisera 🙂

drake
6. okt 2012

@erteplicek hej ten ja mam maclaren qust denim 2012 tak som ho chcela do neho

face
6. okt 2012

@erteplicek my ho loni používali i přes zimu a bylo to v pohodě 🙂 jsou tři druhy, měla jsem ten nejteplejší, přišel mi srovnatelný s lodgerem 🙂 Foto mám v mac denimu, ale používala jsem ho v Beečku. 🙂

face
6. okt 2012

Kdyby se někomu hodil nový fusak puntíkatý Maclaren od Cath Kidston, tak prodávám 🙂

dendy1
9. okt 2012

Ahojte, zvažujem predaj našej srdcovky, krásneho Maclarenu Juicy Couture, s originál obojstrannou podložkou, kožušinkovým fusakom, ktorý sa dá odzipsovať a zostene z neho kožušinková podložka, orig. kryt do dažďa a orig. sieťka proti hmyzu. Ak by mal niekto záujem, rada detajlnejšie nafotím.

katufrost
10. okt 2012

Ahojte baby, cim prosim premazavate kolieska/mame techno xlr/ kocikov? Ja davam WD 40, no cca po tyzdni po nastriekani je ich znova "pocut"... 😒 Kociar pouzivame pol roka. vdaka

tanija133
10. okt 2012

@katufrost ja WD 40 , neviem ti ine poradit....zeby nejaka vacsia vada?

sakura77
10. okt 2012

@katufrost ja tiez len WD 40 na vsetky som pouzivala,no problem..ale treba obcas poriadne vystriekat najlepsie nejakym tlakovym cisticom( Vapkou) tie casti a potom nastriekat,lebo ten prach a minikamienky tam mozu ostat

ciernavila
11. okt 2012

ja necistim, pouzivam kocik tiez tak cez pol roka a zatial bez problemov. WD som davala len na moj velky Dorjan dva krat za cele dva roky.

zipsy
12. okt 2012

ahojte, mohli by ste mi prosim zmerat sirku sedenia v XLR? a o kolko je vyssi, ci su tie rucky velmi vysoko. Ja mam 165 cm. Vdaka 🙂

drake
15. okt 2012

tak ja som to vyriesila zatial takto dokial kupim fusak 😀
unoverzal nanozni 😉

drake
15. okt 2012

fotky som zabudla 😀

nicik
17. okt 2012

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda by jste mi doporučily XLR na 5-ti měsíční holčičku?

zuzie
19. okt 2012

ahojte dievčatá, nevedeli by ste mi poradiť? aký je rozdiel medzi xt 2011 a xt 2012, ďakujem moc, Zuzana

tanija133
19. okt 2012

@zuzie na 2012 je zjednodusene polohovanie, iba zatiahnutim chrbatika, predtym to bolo na take packy...dalej v dizajne koliesok....a este pre novorodencov je pri nozickach taka nova ochranna sietka....to je mylsim vsetko.....

zuzie
19. okt 2012

ďakujem moc, viete mi poradiť kde kúpiť 2012 najlacnejšie? na maclaren.sk je za 285,-€ to je asi dobrá cena, však?
poradíte, či kúpiť 2011 za 250,-€ alebo 2012 za 285,-€ keď aj tých 35,-€ hrá u mňa rolu? 🙂 neviem, mala som už polohovanie zatiahnutím chrbátika na šporťáku brio go a rozpadlo sa mi hneď, to za výhodu nepovažujem, takže keď si odmyslím dizajn koliesok (i keď ten trojuholníkový reflex je oveľa krajší na 2012 - ale nemusím mať všetko však 🙂 ), a že už nemám novorodenca na ochranu nožičiek, tak mi bude teda stačiť aj tá 2011, či? chcela som len, aby spojenie tyčiek bolo oválnym znakom maclarenu a nie tak podlhovaste, a to tam budem na 2011 mať...poraďte prosím, ďakujem moc, Zuzana

zuzie
19. okt 2012

tanija, a to vy predávate tú maclaren vložku, pozerám ju, nemáte ešte aj inú na predaj....uvažujem teda nad tým čiernym xtčkom, niečím ho zjasniť, síce i tá tyrkys je pekná, díky zuzana

zuzie
19. okt 2012

@tanija133

ďakujem moc, viete mi poradiť kde kúpiť 2012 najlacnejšie? na maclaren.sk je za 285,-€ to je asi dobrá cena, však?
poradíte, či kúpiť 2011 za 250,-€ alebo 2012 za 285,-€ keď aj tých 35,-€ hrá u mňa rolu? emoticon neviem, mala som už polohovanie zatiahnutím chrbátika na šporťáku brio go a rozpadlo sa mi hneď, to za výhodu nepovažujem, takže keď si odmyslím dizajn koliesok (i keď ten trojuholníkový reflex je oveľa krajší na 2012 - ale nemusím mať všetko však emoticon ), a že už nemám novorodenca na ochranu nožičiek, tak mi bude teda stačiť aj tá 2011, či? chcela som len, aby spojenie tyčiek bolo oválnym znakom maclarenu a nie tak podlhovaste, a to tam budem na 2011 mať...poraďte prosím, ďakujem moc, Zuzana

zuzie
19. okt 2012

@tanija133
tanija, a to vy predávate tú maclaren vložku, pozerám ju, nemáte ešte aj inú na predaj....uvažujem teda nad tým čiernym xtčkom, niečím ho zjasniť, síce i tá tyrkys je pekná, díky zuzana

mirka285
19. okt 2012

@zuzie Zuzka ak ti mozem poradit nekupuj novy ale pozri tu na bazariku..urcite sa tu najdu niektore ako nove za prijatelnejsiu cenu...

mia__
19. okt 2012

@zuzie Alebo pozri v Anglicku. Nepises aku farbu chces. Pozeram ze su tam do 200libier+postovne na SK (napr. cez SK dovozcu do 30eur)

zuzie
19. okt 2012

@mia__ ahoj mia, dáš prosím link? ďakujem Z

zuzie
19. okt 2012

@mirka285 zdravim mirka, co ja viem, kukam po bazare strasne dlho, ale sa mi zdaju take vysedene, alebo ich mamicky nevedia poriadne odfotit, neviem....Z

ifkael
19. okt 2012

@zuzie 2012 urcite je lepsi. Objednaj z UK.. http://www.pramworld.co.uk/maclaren-techno-xt-b...

ifkael
19. okt 2012

nieje momentalne dostupny, ale ved hadam naskladnia..

zuzie
19. okt 2012

@ifkael dakujem, uz som sa registrovala, neda sa kosik prepnut do €? Z

zuzie
19. okt 2012

@ifkael ked som si to vynasobila stredom NBS tak mi s postou vysiel na 173€, preboha to nejak malo, nie? a aka je zaruka, ze mi ho ozaj dorucia 🙂 je to doveryhodna stranka, mate skusenost? Z

zuzie
19. okt 2012

@ifkael ved nemusim mat cierny....ja som povodne chcela persian rose aj pre chlapca, len ma rodina odsudila, ze i ked ho chcem sice unisexovo obliekat, tak ho nemusim nasadat do ruzovych golfiek 🙂

zuzie
19. okt 2012

@zuzie joj zle som to 263€ by vysiel a tu 285€ zas taky rozdiel to nie je, Z

ifkael
19. okt 2012

@zuzie cena x 1,2 rataj cca... Plus 50€ preprava- to sa oplati s niekym sa spojit a stranka je spolahliva;)

Tu na bazare je ruzovy xlr- aaaaaa, uuuzasny je! Len mm mi to nedovoli- ze ruzovy nie :/