Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

zuzie
19. okt 2012

:-
@ifkael ha ha, tak aj ty chceš maclarenky? ja som rozhodnuta predbežne na 2011 teda od natalie c. na mmb, za 250,-€, ale ked radíte, že tie 2012 sú lepšie, teraz neviem, mne sa to zdá už moc 300,- za golfky, a to viem, že mi do nich moc nesadne....je jasličkový, takže nemáme dáko možnosť využiť kočík, ale predsa nás ešte nejaký treba, máme len 17 mesiačikov, Z

ifkael
19. okt 2012

@zuzie mam teras novu versu, ja si pockam na 2013 kolekciu a bude uz na leto ..

zuzie
19. okt 2012

🙂 tak ty si už maniačik asi však 🙂, a nechceš mi tú 2012 pustiť 🙂

mirka285
19. okt 2012

@zuzie ja mam model @) 2011 a nic mu nechyba..ta 2012 je len vylepsena ale nema nic navyse...napr. mne polohovanie na 2011 nevadi,a ty uz mas tiez vacsie dieta,ja v tom nevidim problem..tu na bazariku jedna baba predava cierne xt za 190 ja by som na tvojom mieste brala to...

zuzie
19. okt 2012

@mirka285 dakujem za radu, mam tie inzeraty prekuknute, na fotke kde vidno vrch kapucky, je o kolo vystuzeneho lemu take sive vyblednutie 🙂 mozno zla fotka, neviem, takze vravis, ze novym kocikom nic neziskam, potvrpim si na dizajne - peknom, cistom, neznicenom 🙂

veve39
19. okt 2012

kočky, klasicka jesenna tema 😀 - ako prosim vas davate co najjednoduchsie fusak do kocika ? myslim prevlecenie pasov cez otvory vo fusaku...

mirka285
19. okt 2012

@zuzie maclaren je jeden z kocikov ktory po mesacnom pouzivani vyzera rovnako ako po rocnom...napr. mne sa zdali koliecka po troch prechadzkach nejako rychlo vysuchane a uz ich take mam vyse roka...myslim,ze kupou noveho nic neziskas kedze po mesiaci bude rovnako vyzerat ako ten na bazariku 😉

tanija133
19. okt 2012

@zuzie ja som kupovala prave XT z Pramword, asi pred pol rokom, v aprili, vtedy stali o 20 libier menej..teraz nejako podrazeli..su seriozni,je to dobra stranka..vtedy sa to oplatilo , teraz uz ani nie....postovne je 30 E od nich...Ja som kupovala dalsie XT z Pre deti, a dohodla som sa s nimi na cene....da sa s nimi dohodnut na cene....tak skus trebars 280, uvidis....Z tej stranky Maclaren.sk je to taka v pohode cena....Maclareny sa nekazia, co ja aspon viem , tak sa nemusis bat toho polohovania chrbatika...NO 250 E za stary 2011 Maclaren je vela....Ojazdeny je dobra cena tak do 200 a skoro novy tak do 230 E....To spojenie tyciek neviem co myslis.....
ano ja tu podlozku predavam ,do cierneho XT bola nadherna, len to som uz predala, mam modre, a tam sa mi uz tak nehodi....To ruzove XT je velmi ruzove, ja by som to nekupila pre chlapca, ale jasne kazdy mame iny vkus....

To xlr na bazariku za 190 mi pride v pohode..... https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/znlr/koc... , len skoda ze ona je z NR a ty z LM.. chce osobny odber.....len neviem ci by si brala aj XLR...

tanija133
19. okt 2012

@zuzie jasne aj model 2011 je v pohode, ale ked ho budes ty predavat , tak to bude buduci rok, a bude uz model 2013, ja by som sa na to aj z hladiska dalsieho predaja pozerala....jaj to chces za 250 E nove XT 2011? tak to je ok,.....polohovanie ani ja nevyuzivam...iba co vidno je dizajn koliesok, ale to je skoro jedno...

zuzie
19. okt 2012

@tanija133 ste zlate dievcata vsetky, dakujem za rady, z kazdej si nieco zoberiem, aj do predeti zavolam a vyzistim x

domigb
28. okt 2012

Baby nemáte niektorá mac juicy couter? alebo možno je ten problém aj na ostatných 😖 😖 Ja som totálne netechnický typ a manžel je preč...Nemožem už viac uvolniť popruhy na kočíku ked tam malú narvem v bunde tak cez ručky jej už ani popruhy nedám a tie medzi nožkami ju hrozne tlačia..Má 20 mesiacov tak mi to neide do hlavy ale fakt to už niet kde uvolniť 😝

bambola
28. okt 2012

@domigb tak vidis na pasoch ci tam mas este zvysny pas za prackou alebo nie 😉

domigb
28. okt 2012

@bambola práve,že vidím,že nie ale nie je možné aby som tam nevtrepala 20 mes.dieťa 😲 😉

bambola
28. okt 2012

@domigb tak to je zvlastne 😕

mirka285
28. okt 2012

@domigb no tak jedine ze ma tvoja mala 20 kg a tri bundy na sebe 😝 ale nie,srandujem,mala je normalneho vzrastu?

domigb
28. okt 2012

@bambola
@mirka285 nie baby je normálneho vzrastu nechápem to... 😝

mirka285
28. okt 2012

@domigb veru nechapem potom ani ja,lebo myslim ze pasy su na vsetkych macoch rovnako dlhe...moja mala ma 28 mesiacov a no problem...ked bude muz doma,nech sa ti nato este pozrie...

face
28. okt 2012

@domigb ahoj, mám také juicy, ale pásy jsou v pohodě, tak ti neporadím, je to zvláštní 😕

ifkael
28. okt 2012

@domigb tak si ich posun dole, nech niesu na najvyssich otvoroch v chrbtovej opierke. Nedaju sa Ti uz predlzit? Dobre to pozeras?

veve39
28. okt 2012

baby prosim pomoooc - ako "montujete" do kocika fusak ? ako rozoberate pasy ?

ifkael
28. okt 2012

@veve39 vzadu ked sa pozries na operadlo, su tam otvory, cez ne je prestrceny pas zakonceny plastovou koncovkou- tu koncovku prestrc cez otvor - a mas to. Kym sa to vybeha, ide to tazsie

veve39
28. okt 2012

@ifkael hornu cast pasu, to viem - tak som aj podlozku zakladala, ale aj ten bocny/dolny pas potrebujem nejako uvolnit na fusak, nie ? pripadam si ako uplny neschopak, ked sa na to divam 😠

ifkael
28. okt 2012

@veve39 aky mas fusak?Nema okolo pasa ako dieta sedi este otvory?

ifkael
28. okt 2012

@veve39 a ten pas- myslis to do coho sa zastrkavaju pasy - co to cvakne a zapne? To sa da prestrcit odspodu, ale to by si mala prestrcit cez otvor na fusaku

veve39
28. okt 2012

@ifkael mam lodger, cize bude stacit len ten stredny pas kde je to "cvakacie koliesko" prevliect a tie horne ktore vyberiem z otvorov vzadu ? este sa mi fusak suši po vyprati, zatial som len dumala pri pasoch, tak som to este vlastne ani neskusala......

domigb
28. okt 2012

@ifkael
@face neviem baby ja vám to skúsim nafotiť,ale naozaj nechápem...mám tam aj fusák ale hovorím je tak hrozne natesno..:(

bambola
28. okt 2012

@veve39 ja mam vypinanie pasov v albume tak kukni 🙂 ale su to tie horne pasy. bocne pasy v pohode prepchas aj s prackou cez lodger, ako aj spodny paas ide normalne 😉

veve39
28. okt 2012

@bambola supeer, vdaka 🙂

ifkael
5. nov 2012

Kocky, objednavali ste poslednou doubou denim maclaren z pramworldu?

Pride mi s odzipsovatelnou strechou?

Pozeram aj na xlr modry.. ten ma polohovanie vzadu za sedackou? Alebo na packy, neviete prosim Vas?
@zuzie co si kupila?

zuzie
5. nov 2012

zdravím, mekaca xt 2011, úúúúplne nám stačí a je suprový 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂