Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
22. nov 2012

@ciernavila vrchne davas dole zozadu- prevlecies tu umelohmotnu sponu, bocne davas zase dole spred (smerom dozadu) a spodny tak ako pise ifkael 🙂

ciernavila
22. nov 2012

@bambola
@ifkael
dakujem, tak to zajtra skusim

gucci
23. nov 2012

Ahoj holky, můžete mi poradit vhodné stupátko/skejt ke kočárku Maclaren Techno XT? Díky

Jinak já mám na svém Maclarenu ten univerzální fusak 😉

ciernavila
23. nov 2012

@gucci malby tam ist bumprider, ale aj lascal robi nejake ktore sedi aj na maclaren, som to videla na nejakom videu. Ja som objednala lascal buggy board maxi, ale ten idem dat na hlboky kocik, este je aj mini a tusim universal, tak tusim ten universal tam ide.

ciernavila
23. nov 2012

@gucci tu zrovna nie je maclaren ale ta konstrukcia je podobna:

https://www.youtube.com/watch?v=EzcabauGvOg
gucci
24. nov 2012

@ciernavila díky moc

elliah
24. nov 2012

Ja mam maclaren quest, aj je perfektny...som uplne spokojna....akurat, co je take horsie, v zime, ked mame fusak, tak ho suchame po zemi...a to som naschval kupovala original fusak maclaren...tak sme radsej v zime pouzivali iny kocik...ale inak je super....

ciernavila
25. nov 2012

ja uz davam do XT len fusak buggy snuggle, teply nam netreba lebo ho vyberam casto von a beha vedla kocika. Teply Kaiser uz presuniem zo sportaka do hlbokeho kocika.

xjaninka1
26. nov 2012

mela bych zajem o koupi madla na kocarek maclaren, pokud byste ho nekdo nahodou prodal, tak prosim napiste na xjaninka1@seznam.cz. dekuji

ifkael
26. nov 2012

madlo na maclaren aj ja kupim 🙂))

a dnes sa synacik vyspinkal v pohode aj v maclerene volo 🙂) len dal hlavickcu nabok a spaaaaaal.

mamina19844
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencika
27. nov 2012

ja mam tiez maclaren quest a som s nim velmi spokojna. Hlavnou vyhodou je ze je lahky a samozrejme dozivotna zaruka. Dufam ale ze ju nikdy nevyuzijem 🙂

sakura77
27. nov 2012

baby madlo ste uz videli nazivo?lebo je na dve veci..ako sa onho oprie hned ide dole,je polohovatelne ale aj mimco to zlozi,takze nejaky vyznam to nema,len ze tam je..my sme ho dali po dvoch vyvenceniach prec,mala sa s tym hrala a stale to davala hore dole,nie je to ze das a drzi pevno...

ifkael
27. nov 2012

@salura77 kupim ho 🙂 hej, videla. Mala som ho, len s predchadzajucim xtckom som ho predala :(

dundy27
28. nov 2012

Az tak strasne lahucko sa hore-dole to madlo nepohybuje, ale ak babo velmi chce, tak s nim hybat samozrejme vie. Moja mala nastastie nechce 🙂 Ma na nom omotanu spiralku so zvieratkami a madlo neriesi, vobec ho neskusala sklapat. Skor ked tam ma to madlo, tak ju to tak nelaka vyskakovat z kocika 🙂

ciernavila
29. nov 2012

jej pozrite nehodilo by sa niekomu na maclaren? http://www.promaledobrodruhy.cz/eshop/zavazi-na... Mne by sa to niekedy aj zislo snad.

tanija133
30. nov 2012

@ciernavila veru zislo niekedy...super vecicka...

xjaninka1
4. dec 2012

mela bych zajem o koupi madla na kocarek maclaren, pokud byste ho nekdo nahodou prodal, tak prosim napiste na xjaninka1@seznam.cz. dekuji

mia__
5. dec 2012

@ciernavila no hej, ale tlacit naviac este aj zavazia...

ciernavila
5. dec 2012

@mia__ jaj na to som nejak nemyslela 😀

lentila.g
13. dec 2012
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
14. dec 2012

@teegreen
@lentila.g mne to asi nejde otvorit...ja vidim len bmw maclaren..

lentila.g
14. dec 2012

@ifkael ked to zrolujes naspodok tak tam je toho viac-ale mne to Včera dlhšie načitavalo..

ifkael
14. dec 2012

Ach, ano..trpezlivejsia musim byt

bambola
19. dec 2012

@lencika dozivotna zaruka.... ale len ak si sa po kupe registrovala 😉 mne to totizto nikto nepovedal 😠 ale aj tak si myslim, ze mi je to nanic 🙂

ifkael
20. dec 2012

Dozivotna zaruka je len pre toho, kto si maclaren kupi...ak ho predate dalej uz to nieje aktualne

bambola
21. dec 2012

@ifkael ved to je jasne, ale povodny kupec sa musi zaregistrovat na internete do nejakeho casu od kupy (tak sa vlastne vlastne zabezpeci, ze je to povodny kupec a nie kocik z bazaru 🙂 )

zabka1987
22. dec 2012

žienky aká je dodacia doba z pramworldu? 🙂 koľko dní cca trvá kým príde 🙂 dík

face
22. dec 2012

@zabka1987 jsou to 3 max. 4 pracovní dny. 🙂