Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mirka285
31. dec 2012

@girlie81 ja nemam s Babymarketom dobru skusenost a viem,ze nie som jedina 😒 poviem ti rovno,ze myslim,ze to BMW bude zbytocne drahy,vsetky imitky od maclarenu su dost predrazene...a neda sa nova kolekcia uz niekde pozriet na nete?zeby si sa podla tohorozhodla,ci to nieco padne do oka...
@zabka1987 ja mam lodger ale tento rok som hoeste nepouzila staci nam zatial ten najhrubsi buggysnuggle a tasku mam Desigual,super mi tam pasuje..

tanija133
31. dec 2012

@girlie81 ja by som pockala, 2 mesiace, to je nic cakat, to ubehne...yz ma porazilo, keby som teraz kupila , a za chvilu by vysli nejake nove peckove modely......a s tym BMW by si bola neprehliadnutelna..... 😉 a snad denim keby bola vysoka cenaBMW nevypredaju, lebo mozno budu pokracovat dalej v nom ako 2013... ja som tiez fun XT, ale ako mirka hovori, quest ti postaci tiiez...

tanija133
31. dec 2012

@zabka1987 tiez mam Lodgere, lebo vraj originalne Maclareny su dost kratke....a aj baby maju Kaiser a spokojne....tasku mam uuuplnu obycko Emitex, ale tu uz ani nenosim, ale ulne postacila......

girlie81
1. jan 2013

@mirka285 Googlila som o sto šesť, ale nenašla som nič viac o novej kolekcii 2013 😒 No nič, budeme musieť len počkať 🙂 Tiež si myslím, že BMW nebude zrovna najlacnejší, ale manželovi sa tak páči, že ma prehovára, aby som s kúpou počkala 😀 Dočítala som sa, že bude aj v čiernej farbe...no nič viac by mi nebolo treba :D

@tanija133 Najprv som čakať veľmi nechcela, ja som taká netrpezlivá, ale zase na druhej strane...náš šporťák ešte do konca zimy využijem, čiže na golfky ešte času dosť 🙂 Tanija...ja zase práve naopak, by som bola radšej prehliadnuteľná, ale zase ja som taký človek, mne keď sa niečo páči, tak mi je jedno čo na to okolie 🙂 Hlavne, že ja som spokojná...a možno je to trošku aj povrchné, ale ten Bmw sa mi faaaaaaaaaaaakt páči 😀 Troška som si prebehla túto tému a vidím, že je tu kopa kočiek, ktoré sú "posadnuté" kočíkmi 😀 .... v dobrom slova zmysle samozrejme a som rada, že sa tu stretnem s pochopením ;)

Inak vám všetkým Maclaren pozitívnym, ale aj tým ostatným prajem šťastný nový rok, nech sa vám darí a nech to všetkým kočíkuje bez poruchy ;) 😎

girlie81
1. jan 2013

@ifkael Ďakujem za ponuku, ale som rozhodnutá pre Quest 🙂

girlie81
1. jan 2013

Tak niečo som predsa len vygooglila...práve teraz 😀

http://www.shopmaclarenbaby.com/BMW-Buggy-Silve...

Na domovskej stránke Maclarenu majú už nahodené aj ceny za Mac BMW....takže 385 $...cca. 290 € 🙂

ifkael
1. jan 2013

@girlie81 nie az tak moc... ale na maclarene na leto je fajn prave predlzovacia strecha..a tu bmw nema mat sa mi zda....

ifkael
1. jan 2013

ale to mu neberie, ze je bmw uzasny.. snad bude u nas parkovat :D

tanija133
1. jan 2013

@girlie81 uplna pohoda cena, jaj a ten modry a biely......chceeeem, ale uvidime, moj krpec je uz dost velky...He , he , tu urcite najdes pochopenie pre kociky aj Maclareny... 🙂 A tiez si myslim do februara, nehori, vydrzis, aj ked ja tiez neviem nikdy vydrzat..ale na BMW sa oplati pockat....On nie je ze nepriehladnutelny, ale taky elegos a stylovy...

ellysa
1. jan 2013

mne sa ten bmw práve asi prestal páčiť, to nemá asi ani polohovacie nožičky???

mirka285
1. jan 2013

mne ten link nejde otvorit,tak som si vyhladala nejake foto a mne sa tiez zda ze nema polohovanie noziciek,ma tam taku podlozku co to skresluje ale na foto zboku sa mi vidi,ze nema 😕 co ja viem,ved len tie kolesa ma take vycackane,chybala by mi rozopinacia strecha,to je podla mna naj vychytavka maclarenov..takze ja by som do neho nesla,ale urcite by som sa za nim otocila keby som ho stretla 🙂

ellysa
1. jan 2013

@mirka285 http://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDeta...
tu je ešte nejaký popis, som zvedavá ako sú riešené tie nožičky,podľa tohto má nejaké polohovanie, ale ako je to riešené netuším a tiež má nejaké odzipsovateľné vetranie podľa toho, škoda, že nie je viac foto

mirka285
1. jan 2013

@ellysa chcelo by to omakat ho nazivo 😀 aj ked co, ja uz moc nenavymyslam,ale pozeram,ze ty uz to mas za par,ako rychlo to utieklo 😕 tak ty este mozes spekulovat 🙂

ellysa
1. jan 2013

@mirka285 no veru blíži sa blíži, ja mám stále to xt, ale chcelo by to možno niečo iné 😎

mirka285
1. jan 2013

@ellysa ja to uz s tym mojim dobacujem ale keby som mala dalsie,tak tiez spekulujem coby som este vyskusala 😀

lentila.g
2. jan 2013

@ellysa podľa foto to bude asi na štýl globt.od Mac.asi skôr len na rýchly presun pre väčšie deti...
Ja mám dilemu-raz sa mi mega páči potom zasa čo ja viem...že nebudem" šaliet" ked nebudem ho mat..

mirka285
2. jan 2013

hm,podla foto je strieska sice odvetravacia ale nie predlzovacia...no neviem baby,uvazovala by som nad nim len v pripade ze mam BMW 😎

reisi
2. jan 2013

@mirka285 ano 😀 u mna tiez minus bod strieska a potom to afto 😀

tanija133
2. jan 2013

No veru , tie nozicky vyzeraju byt ze sa nedaju polohovat, aj ta strieska nebude predlzovacia...ale je to dizajnovka ....no ja ho uz tiez predycham a nebudem ho mat.... ☹ ale polstrovanie zasa vyzera byt mekucke...

girlie81
3. jan 2013

Vyzerá ten BMW krásne....dočítala som sa, že je to úplne nový rám, takže ani Glob, ani Quest...len je málo fotiek a informácií k dispozícii. Ja určite počkám na celú novú kolekciu...ak spravia pekné promo pre ten BMW, tak sa dozvieme aj potrebné info. Ja teda v mojom prípade chcem jednoduché golfky, ale pre výnimočné prípady aj také, aby sa mi tam krpatá v pohodičke vyspala, napr. na dovolenkových výletoch atď.
Kočky, píšete o tom polohovaní nožičiek...len keď je dieťa väčšie, je to vôbec podstatné? Naša krpatá je dlháň po tatinovi, už aj zo športiaku jej visia nohy, tak neviem či mám na golfkách riešiť nejaké polohovanie.
Mno, každopádne, na ten BMW som namotaná, ale na prvom mieste mi je pohodlie a praktičnosť pre moje dieťa...takže stále je v hre aj ten Quest....ideálne Denim 🙂

ifkael
3. jan 2013

@reisi neverim ze maclaren u Vas parkuje..co sa stalo, ze si zmenila nazor? 🙂

reisi
3. jan 2013

@ifkael ahoj. No v turecku som mala golfky koelstra podobny typ ako maclaren len ta znacka slabsia kvalita ako maclaren a povysila som praktickost nad krasu 😀 takze maclaren vyhral konkurz,bee necham do obchodov a cameleon predavam. Ty co cileky mas?

ifkael
3. jan 2013

@reisi maclaren volo dylans candy...taky cukrikovy.. nepolohovatelny, ale krpec ked potrebuje sa v pohode vyspi.

len mne chyba k nemu nieco vacsie. ako muz povolil stokke- tak mi to vrta v hlave, ze ci nam treba...no asi ano..vsak co uz so mnou. o tyzden idem do ba na prieskum..a potom sa rozhodnem. cameleona nechaj. 😉

ellysa
3. jan 2013

@girlie81 aj ja som naň zvedavá na real foto, a máš pravdu to polohovanie čo tam je-teda tá opierka vypolstrovaná by malému bábu mala stačiť, našla som už aj cenu v EUR-309 EUR sa dá už do AT objednať

reisi
3. jan 2013

@ifkael tak dobre vyber! Ja mam kocarovu alergiu, mam doma 4 s tou koelstrou a 2 musia prec, zapratany dom. Cameleon zbytocny uz. Maly najradsej beha, ved to poznas. Maclaren je jednotka! Nebola by som myslela, ze niekedy totok napisem. 😀

tanija133
3. jan 2013

@girlie81 ja to polohovanie stale pouzivam, stale to mam akoby vyrovnane....krpcovi sa stale dobre tak sedi, niedy to nedavam dolu, teda tak ohnuto, aby mal nozky na tom spodnom plastovom pase....nechce tak mat, iba vyrovnane....sice trcia nohy, ale kedze je to take makke, tak sa tam nozky tak fajne ulozia...ale myslim ze v roku a pol by sa dalo prezit aj bez polohovanie noziciek....

tanija133
3. jan 2013

@ifkael a co volo, nepredavas? si ho stiahla z predaja?

ifkael
3. jan 2013

@tanija133 predavam...len som to stiahla- sa s nim tazko lucim:D

Ak niekto by chcel napiste do ip alebo to zase na par dni vyhodim.. neviem sama co urobit.

ifkael
3. jan 2013

Gg