Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
3. jan 2013

@ifkael ved si ho nechaj na leto, je krasny, kup si aj nejaky normalny velky a tento si nechaj ako cislo 2 ako rychlobezku do auta...

lenya79
4. jan 2013

@ifkael díky za nabídku, designově se mi líbí moc, ale mám podmínku, aby šel do lehu, takže Volo ne ☹

ifkael
4. jan 2013

@lenya79 nakoniec ho nechavam.. tak uz nic. 🙂

lutsine
7. jan 2013

ktory z maclarenov odporucate pre 2 rocne dieta na prechadzky,aby si dobre pospinkalo?

ifkael
7. jan 2013

sme na cakacke na bmw black 😵 😵 😵 😵 tesim!

bambola
7. jan 2013

@lutsine moja kedysi spavala v Queste bez problemov 🙂 teraz sme uz vlastne vyse dvoch mesiacov uplne bez kocika 😕 😅

lentila.g
7. jan 2013

@ifkael odkiaľ si objednala?
Tušim po ňom sa zlahne zem ešte rýchlejšie ako dorazí do predajne..

ifkael
7. jan 2013

@lentila.g babypark. 12tyzdnov cakacka...na jar budeme paraaadny. Volo candy skonci u babky.

@bambola my sme dva mesiace s volo a uplna pohoda..akurat mne bude nieco chybat 🙂))

lentila.g
7. jan 2013

@ifkael to aby som prehodnotila či Áno alebo nie..len dáke video by potešilo

ifkael
7. jan 2013

@lentila.g kociky ktore som nevidela predtym boli najlepsie kociky. dufam ze to bude aj teraz.
myslis ze dam do neho bgb fusak? vict. a rolf? ci ako sa to vola....

ellysa
7. jan 2013

@ifkael jaaaaaaaaaj som zvedavá a dúfam, že ťa prestane rýchlo baviť 😝 , za tých cca 20 týždňov by som mohla byť zrelá na nový kočík 😀

tanija133
7. jan 2013

@ifkael jaj tak ot sa tesime na fotky potom, ale to si este pockame....Super!!!! ved kup origo fusak, ale ten bude asi kratky ....a mozno v aprili ked pride, uz fusak ani potrebovat nebudes.....

ifkael
7. jan 2013

@tanija133 to tak buggysnuggle akurat 🙂

@ellysa to bude muzov 🙂 ked zbada tie kola.. to ani nepreda :D

ifkael
7. jan 2013

@lutsine xt.

ifkael
7. jan 2013

@tanija133 ale normalny velky ma nepresiel kocik stale 🙂))

mozno sa vratime k elite..bgb.. stokke. a mozno aj nic. ine znacky ani nepozeram.

tanija133
7. jan 2013

@lutsine tiez si mylsim ze XT, alebo ak jediny kocar tak aj XLR....ten je naspriestrannejsi....len je trosku dlhy do auta.....

lentila.g
8. jan 2013

@ifkael neviem neviem..mne osobne sa moc bgb fusak v inom kociku nepozdáva...
A za tu cenu uz môžeš rovno Mac.BMW fusak kúpiť..
Akú farbu si objednala?...taká som nalomená...som si povedala že max.300€ dam...(lebo súčasnú zostavu nechcem meniť ...)

ifkael
8. jan 2013

@lentila.g a uz je objednany aj fusak, mala taska, cierny drziak na pohar a organizer.Som si nevsimlaaa, ze su aj doplnky. 🙂))

Uz nech je jar!

Ja len black. 🙂

lentila.g
8. jan 2013

@ifkael si sa rozbehla..teraz by sa patrilo aj pre teba ešte bmv...
😀 😎

ifkael
8. jan 2013

@lentila.g ja snivam o mini 🙂))) len neviem kam deti by som dala :D

Maclaren nam vyhovuje...tak toto je istota ze budem spokojna.

lutsine
8. jan 2013

@tanija133 a ten bmw bude nieco ako xt? xlr sa zmesti do kufra audi a3?

lutsine
8. jan 2013

@ifkael aky velky je to kocik, ku comu by si ho prirovnala quest,xt,xlr?

tanija133
8. jan 2013

@lutsine bmw bude nieco ako Quest.....nema predlzovaciu striesku, ani pohyblive rukovete....ale dizajnovka naj....ale zalezi co kto potrebuje...neviem ci sa XLR zmesti do kufra Audi...viem len ze po zlozeni je dlhsi asi o 6 cm ako XT....

ifkael
8. jan 2013

@tanija133 vraj ta strecha tam ma nejaku vetraciu sietku.no sama som zvedava 🙂 🙂 🙂 🙂

tanija133
8. jan 2013

@ifkael ved uvidis aka bude.... 😉

lutsine
8. jan 2013

@tanija133 a ktore maclareny maju predlzovaciu striesku a rukovat?

lentila.g
8. jan 2013

@ifkael kuk foto http://www.freshdads.com/magazin/bmw-kinderwage...
Ta strecha vetracia..
Ja stále vaham..

lentila.g
8. jan 2013
tanija133
8. jan 2013

@lutsine vsetky XT , XLR a Quest Denim...maju striesku, a rukovete XT aj XLR vsetky...

nemi
11. jan 2013

Juuuu, dievčatá, takže už sme sa aj my zaradili medzi používateľov Maclareníkov a parkujeme už krásne nové XLR 😵 Je trošku väčšie, ale keďže nemusíme riešiť žiadne schody, MHD a pod, tak je super 🙂 Do môjho menšieho autíčka sa síce vpratáva ťažšie, ale to by som mala problém už aj XLR 🙂 A musím uznať, skutočne stačí ako jeden kočík - má všetko, je perfektný, ľahký, zvládame krásne aj sneh a mala si v ňom spokojne vegetí bez mrnknutia 😀 Teším a teda ak niekto váha, odporúčam 🙂