Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
18. jan 2013

@girlie81 kraaaasny🙂)

nikol.l
19. jan 2013

@girlie81 Krasny kocik 😉
Tiez uvazujem nad MC, ale strasne sa mi paci s vzorom butterfly 😉
Kde si objednavala?
Takze kocik aj ked pisu ze sa da polohovat do 4 poloh finalove nie je mozne ho dat do uplneho lahu?
Dakujem za info

nikol.l
19. jan 2013

Baby toto je moja srdcovka, len stale vaham nakolko sa neda dat do uplneho lahu a chcela som pre malu co by mala 6mesiacov a neviem ci by to bolo idealne 😖
Teraz mam sasualplay 4 a proste tahat sa s 15kg kocikom ked chodim s autom da zabrat 😖

ifkael
19. jan 2013

@nikol.l do jari bude v nom mala ok 🙂 je teraz na bazare- to by som kupila aj popredu. ale nebala by som sa ani teraz tam mat malinku nakratko.. je to skoro lah- nie uplny. pre deti super. bude rada ze vidi svet

girlie81
19. jan 2013

@nikol.l Kupovala som cez Harrods.com...z UK, ale oni sa nezaoberajú veľmi kočíkmi...z Maclarenov majú iba tieto BMW. Predtým som zvažovala kúpu Questu cez pramworld.co.uk, čo mi tu na MK kočky poradili (dobré ceny, rýchle dodanie).
Do úplného ľahu ten kočík nejde, ale dieťa sa v pohode vyspinká 🙂 Je to taký poloľah. Ja som malú ako 6 mesačnú mala v pohode v lehátku už v takomto "poloľahu", pretože ju už všetko zaujímalo a už sme jazdili v šporťáku Casualplay S4, pekne bola zdvihnutá, chcela všetko vidieť.
Tento motýlikový je zrejme Quest, že? Ak áno, tak pokiaľ viem...Questy sú polohovateľné až do ľahu. Teda aspoň tie 2012. Ja by som sa toho neobávala 🙂

nikol.l
20. jan 2013

@ifkael dakujem za radu 😉 mala je strasne vnimava takze si myslim , ze to bude fajn 😉

nikol.l
20. jan 2013

@girlie81 diky, tak ono sa tam pise ze je polohovadelny do 4 poloh tak neviem...ale aj tak stale nad nim rozmyslam a uz vidim ze ho kupim a urcite nebudem lutovat 🙂
my mame tiez S4 a urcite ho vyuzijeme hlavne v zime , len golfac je super ked cestujem autom a nemusim sa nadrapovat S4.

girlie81
20. jan 2013

@nikol.l U nás rovnako 🙂 Ja som s S4 spokojná, ale keď beháme po obchodoch, alebo sa potrebujeme niekam len presunúť, tak je golfáč super. A naša malá už viac behá ako sedí v kočíku, ale zase nevydrží behať večne. Dnes sme potrebovali vybaviť pár vecí, tak sme otestovali nový golfáč a zatiaľ veľká spokojnosť 😉
Dcérka má 17 mesiacov, ale S4 po zime aj tak odložíme, zatiaľ len do pivnice...budúcu zimu ešte určite poslúži, to bude mať malá 2 a pol roka, takže nepredpokladám, že už by sama všetko odchodila.

ellysa
21. jan 2013

čaute, baby budem posúvať svoj mac XT bittersweet, ak by niekto mal záujem IP, nahodím neskôr aj inzerát 😉

finda
21. jan 2013

@ifkael ahoj, prosim ta nevies kde sa da kupit macleren bmw? Lebo ho nemozem nikde najst v predaji. Dakujem pekne

ifkael
21. jan 2013

@finda harrods.com posielaju aj na slovensko a maju skldom.. ja som sice objednavala z babypark.cz - cakacka 12tyznov. objednavala som s komplet prislusenstvom.. za tu cenu mam bee all black aj zo strechou farebnou, tak bud bmw alebo plusko.. jeden maclaren do auta mam.. 😕 sama neviem co urobit. ale tak mam par tyzdnov cas.. kocik na leto riesit.

http://www.harrods.com/product/bmw-buggy/maclar...

a ked maclaren na leto- ak xt - kvoli streche.

finda
21. jan 2013

@ifkael dakujem 🙂 😵 . No ja si nechavam beecko, stokke ide z domu tak tento by som mala tak do auta. Ako laska na prvy pohlad to je u mna. Len neviem ci si mam kupit cierny ci biely 😕 😅

ifkael
21. jan 2013

@finda biely je kraasny..no pre nas nie urcite.

Ja si na neho skusim pockat

Ja nechavam elite- chodime vselikade.. tak nech prejde vsetko. Plusko na jar kupim..a bmw uz bez doplnkov v tom pripade-alebo bez fusaku aspon.

ifkael
21. jan 2013

@finda letim do hc budem Ti kyyvat :D

finda
21. jan 2013

@ifkael tak som sa rozhodla pre cierny, kupim k nemu len tu prepravnu tasku a drziak na pohar. Idem prave objednat 😀
A ty si tiez z HC?

martinano
21. jan 2013

@girlie81 jeeej krasny, ja mam zalusk na biely,ale tento cierny je velmi elegantny 😵

mycats
22. jan 2013

@girlie81 Ahoj, neskusala si ho nahodou ako ide v snehu?? Ja mam bugaboo bee+ a uvazujem ci by som neskusila este mac-a 🙂 maly bude mat 3r 😉

mycats
22. jan 2013

a ja chcem ten bledy vidiet nazivo 🙂

kilian
22. jan 2013

@mycats haha,umrem

monikajaco
22. jan 2013

@nikol.l ja som ho mala pri prvej dcere ..je to dokonaly kociar aj ked sa neda dat uplne do lahu staci na pohodlne spanie lebo je skoro rovny .... ja som ho milovala a pri druhom sa k nemu hned vratim .. je lahucky skladny da sa vsetko dat do pracky a oprat takze stale cisty ..proste moja jednicka .. odporucam ...🙂

mycats
22. jan 2013

@kilian ha, ha, ha, moj mm umre 😀

mycats
22. jan 2013

@kilian zlatino, ty si taka kocikovo skusena osobka. myslis, ze rozchodim tie 2jite kolieska co ma mac alebo ma z nich rani mrtvica a oplieskam ho doma o podlahu 😉 😉
lebo raz som s takymi kolieskami mala pozicane chicco a teda ti mozem povedat, ze za cely zivot som neminula tolko nadavok ako za tych 5 min hore nasou ulickou 😀 😀 😀 😀 ako som s nim robila prvu jazdu 🙂

nana85
22. jan 2013

Baby prosim Vas je quest vhodny ako jediny kocik pre takmer 2rocne dieta?Da sa v nom prilezitostne aj vyspat?

kilian
22. jan 2013

@mycats no s maclarenom nemam skusenosti,ja golface moc nemusim vseobecne.raz som mala s takymi kolesami 😀 ,ale radsej mlcim 🤐

mycats
22. jan 2013

@kilian no ved to, ze aj ja som mala jeden takyto typ, aj ked inej znacky a presla som s nim az 5 min kym ma porazilo 😀 preto sa bojim, ze vymenim a nakoniec ho po 5min. jazde budem predavat 😝

mycats
22. jan 2013

@finda biely, biely, ja chcem vidiet ten biely 🙂 🙂 inak cierny kocik na leto nie je dobry. aspon teda mne slo maleho v dark navy stokke uvarit, potom som dala rychlo summer kit a nakoniec vymenila za bee 🙂

ellysa
22. jan 2013

@mycats
@kilian baby ale nemali ste mac, ja osobne môžem zrovnať bee a mac XT a s XT sa mi manevrovalo s dvojročným ľahšie

mycats
22. jan 2013

@tanija133 aj ked mas iny typ, ako sa ti jazdi v snehu. je to v pohode?? nebudem brblat ked si ho objednam?
@kalista - a ty si co vydumala?? ides ci nejdes? ideme do toho bieleho??
este 300x premyslim tie 2kolieska a uvidim 🙂 lebo velmi sa bojim ako sa s nim bude jazdit 😝

mycats
22. jan 2013

@ellysa nie, ja som nemala mac, lebo ich design zrovna nie je moj typ. mala som uz dva krat bee+ 😀 a potrebujem zmenu. najprv som zvazovala opat bee+ len vo farbe neon pop, ale potom ma chytil bmw a neviem ci sa mi bude s tymto typom koliesok dobre jazdit

mycats
22. jan 2013

a ma aj madlo??? ci to sa mi len zda na tejto foto 😵