Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
23. jan 2013

@palesandra
Quest- najmensi z o spomenutych, bez predlzovacej striesky, a predlzovacich rukoveti, ide do pololahu, horsie sa tlaci ako ostatne 2...
XT - o nieco vacsi pristor ako Quest, s predlzovacou strieskou, polohovatlenymi nozkami, predzovacie rukovete, uuuplny lah, lahko ide
XLR ako XT ale vacsi, najpriestannejsi, s tymi predlzovacymi vecami a k nemu je aj podlozka a nanoznik v cene, lahko ide..., XT a XLR maju rovnaku velkost koliesok.....

hajanka
23. jan 2013

@ifkael hej hej, dakujem , pozerala som uz 😉

finda
23. jan 2013

@ustrachana modry je chrumkavy, ja mat chalosa doma tak ho beremmm 😉

hajanka
23. jan 2013

@mycats ja som najskor po ciernom pokukovala, lebo som si myslela ze ten druhy je uplne white, ale ked je sivy tak sa mi zase paci viac 🙂 biela by nebola dlho biela u nas 😝 tato je taka uplne svetlunko siva, tie fotky co si dala su zle nafotene, to je vidiet, je tam malo svetla preto je ta farba taka tmavo sivo-bezova, inak bude urcite svetlunko sivy.
Zase na ostatnych fotkach propagacnych vyzera ako biely preto, lebo je naopak velmi dobre nasvieteny a vsetky fotky bezpochyby iduce do reklamy a tlace prejdu postprocessingom 😉 asi sa viac priklanam teraz k tomu silver

ustrachana
23. jan 2013

@finda dost silno nad nim uvazujem 🙂))) a so scootom sa rozlucime 😀DDD

finda
23. jan 2013

@ustrachana tak ten sa chudak doma dlho neohrial 😀

ustrachana
23. jan 2013

@finda uvidime este, este nie som na 100% rozhodnuta, paci sa mi aj yoyo takze mam o com premyslat 😀DDD ak bude yoyo tak scoot ostava doma 😀DD uvidim este mame cas, jar je este "daleko"

mycats
23. jan 2013

@dolcegucci jooj, no uvidim. neviem sa rozhodnut 🙂🙂

mycats
23. jan 2013

@finda teraz mam cierny kocik, chcela som nejaky iny, najlepsie ten silver 😉 stokke som mala dark navy. tazke rozhodovanie to bude 😀

mycats
23. jan 2013

@hajanka 😀 😀 tak jednu prebdenu noc mam za sebou koli farbe 😀 cierny je taky elegatny, silver som este nemala 🙂 ja som skor za ten bledy este 😀 skoda, ze ho nik nema doma 🙂
to mi je jasne, preco je na jednej foto taky svetly 🙂

mycats
23. jan 2013

@ustrachana neviem, mna modry nejako nechytil. bud teda silver alebo black. black je krasny elegantny a vyniknu na nom doplnky, ale laka ma silver 😉

mycats
23. jan 2013

@tanija133 este mam otazocku ohladne toho nakupne kosika, lebo mam pocit, ze je tam len na ozdobu?? da sa vyuzivat aj na nakupy?? alebo je uplne malicky?

kalista
23. jan 2013

@mycats zober silver, cierny je sice velmi pekny, ale obycajny. U mna ak tak modry 😉

mycats
23. jan 2013

@kalista 😀 😀 😀 no ved ti ho prinesiem ked budem frflat, ze tu mas strieborny a daj druhy 😀

katarinnak
23. jan 2013

Ahojte, ten MAC BMW sa neda kupit, alebo pozriet na SK? A je to XT alebo XLR? Dakujem

mycats
23. jan 2013

@katarinnak ja som hladala a vyzera to tak, ze zatial nie je v ponuke na SK

kalista
23. jan 2013

@mycats 😀 😀 😀 😀

masenkaa
23. jan 2013

@mycats
@katarinnak čoskoro (2-3 mesiace) bude aj na www.maclaren.sk, práve dnes som volala majiteľovi kvôli tomu 😉. Poriadne som ho vyspovedala, že aké to bude 🙂. Len trosku som bola sklamana, lebo technicky to nebude nič extra, bude to ako quest. Trosku viac som čakala, ale to je len čisto o dizajne ☹. Tak asi ostávam pri xt...

mycats
23. jan 2013

@masenkaa - tak ja to budem mat len na prechadzky, tak to snad nejako rozchodim aj s tym faktom, ze je skor designovka 😀 co som aj cakala, ze to nebude ziadny super kocik, ale skor taka čéééče hracka 😀
tak uvidime, aspon mam cas na rozmyslenie 😀

tanija133
23. jan 2013

@mycats do kosika das par veci,bee+je pravda, ma obrovsky kosik....Mac pozor, ak mas na ruckach velku zataz, alebo si tam ovesana, a mas prazdy kocik , tak sa prevrati dozadu....to je jedina nevyhoda....
@katarinnak bude to ako Quest

mycats
23. jan 2013

@tanija133 ten kosik mi bude chybat 😝 😝 😝 bee-cko ho ma super 🙂 kludne som s nim chodila na nakupy a vsetko odviezol 🙂
boze, to mi robil quinny zapp a teda ma s tym riadne hneval 😢 😢 😢 😠
budem to musiet dobre premysliet

tanija133
23. jan 2013

@mycats to je pravda, becko ho malo super....ja mam Maca ako druhy kocik do auta, tak kosik velmi neriesim.......co to malo do neho dam....ked som v nakupaku, tak bundu a maly nakup, a ostatne povesam na rucky..ked je tma maly sedi.... 😉

mycats
23. jan 2013

@tanija133 tak ja kosik vyuzivam len tu v dedine, ze idem na nakup len tak "nalahko" 😀
ako sa poznam, urcite sa u mna neohreje na veky vekov 😀
ale rozmyslam ci nepockam kym bude dostupny tu na sk. minimalne este mesiac pockam

masenkaa
23. jan 2013

@mycats Hej, a myslím si, že aj tie farby treba vidieť na živo, úplne ináč sa ukážu v realite. Biely je naozaj krásny na fotke, ale ktovie aký je naozaj... Možno, že nakoniec sa ti zapaci modra farba 😉. (ináč oni sú v Piešťanoch). Jaaaj, a ešte mi hovoril, že objednávky s cakackou by mohol robiť aj on (ako to robi babypark.cz), ale to nechce, pokial to nemá na sklade. Ináč, keď som porovnavala ceny, na SK sa oplatí viacej ako na CZ a o doprave ani nehovorím.

mycats
23. jan 2013

@masenkaa 🙂 no ja dufam, ze aj tu na koniku sa postupne objavia nejake real fotecky z tohto modelu 😀
to mna by asi porazilo cakat 8t 😝 😝 😝 ja bud chcem kocik hned a zaraz alebo nic 😀 😀 😀 😀
ked uz mam chut na zmenu, aj vzhladom na vek mojho maleho, tak isto sa mi nechce cakat dva mesiace!
a nehovoril aka by asi cca mala byt jeho cena??

masenkaa
23. jan 2013

@mycats No 8 týždňov je minimum, lebo ani sám nevedel ako to bude s dodanim (tak isto ako v CZ, len oni sú chytrejsi, že si hneď berú aj objednavky 😒 ), ale hovoril ze ho urcite bude mat 🙂. Cenu ešte nevedel, je som porovnavala len ceny ostatných MACov cez babymarket.cz a maclaren.sk. Sme lepší 🙂🙂.

finda
23. jan 2013

@mycats inak ja som ho nasla aj na 4little.de ale teda neviem po nemecky, takze netusim ci ho maju skladom ale teda ta cena je o dost vyssia v porovnani s harrods 😠

mycats
23. jan 2013

@masenkaa tak uvidime 🙂 ved ked budem nasilna, tak linku na Harrods mam uz favourite 😀 😀 keby horelo 😀

mycats
23. jan 2013

@finda no a hlavne ta babula co ho ma doma pisala, ze maju bleskove dodanie!! 😀 😀 co ma najviac laka

finda
23. jan 2013

@mycats no presne, ja neznasam cakat, ked nieco chcem tak to chcem hned a nie cakat skoro 3 mesiace, ved to je na infarkt 😀