Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mycats
31. jan 2013

@finda tak som zvedava ako sa s nim jazdi 😉

mycats
31. jan 2013

Je tu niekto kto planuje ten svetli??? chcela by som vidiet real foto 🙂

finda
31. jan 2013

@mycats zatial som spokojna, dizajn super, ide lahko no bohuzial do tych koliecok idu kamienky, cize podla mna na zimu nie je. A po tej brecke co bola vcera vonku sa islo tazko, co s beeckom som presla bez problemov. Podla mna je to idealny kocik tak jar, leto a jesen. Ale som spokojna, kedze stokkacik som uz predala, tak som chcela nieco k beecku. U mna je number one beecko 😵 😵 😵

mycats
31. jan 2013

@finda hmmm, to s tymi kolieskami by mi vadilo 😝 😝 😝 ja tu v dedine bezne prebehnem cez kamienky alebo po trave a tak. onedlho by boli v hroznom stave.
lakat ma laka, ale bojim sa, ze budem po bee-cku sklamana.
ved to, ze s bee sa dobre jazdi aj teraz cez sneh 🙂

finda
31. jan 2013

@mycats no ved to, s tych koliesok som bola trosku v soku, takze zatial s nim po vonku nebudem chodit lebo u nas na chodnikoch je asi tona kamienkov 😠 . A este ten nakupny kosik je fakt malicky oproti beecku 😅

girlie81
31. jan 2013

@finda Ahoj 🙂 Prosím ťa....podarilo sa ti zaregistrovať tú záruku na maclarenbaby? Ja som to teraz vypĺňala a prešlo mi to až na druhý krát. Tiež si objednávala z Harrods? 🙂

mycats
31. jan 2013

@finda, tak bee ma kosik uplne paradny. ani neviem ci poznam ine golfky, co by taky mali 😝
mne to o tych kolieskach napisal niekto tu v teme, tak hned sa mi zjezili vlasy a v inzeratoch som nasla novy mac a kolieska ako keby orala zahradu 😝 😝 😝 to ma velmi odradilo.

my mame dlazbovy chodnik, ale napr. teaz je ulicka posypana kamienkami, aby sa nesmykalo 😠 by som tie kolieska po prvej jazde mala na blato

finda
31. jan 2013

@girlie81 este som to nerobila 😅 , kde to mam urobit pls 😕

finda
31. jan 2013

@mycats ja este rozmyslam ze si vymenim beecko za neona 😀 😀 😀 . Do blazinca so mnou 😅

girlie81
31. jan 2013

@finda na ich web stránke, tu je skratka http://register.maclarenbaby.com/eng/users/regi...
No, ja som to vyplnila...ale teda neviem či všetko OK. Netuším, kde som akože mala zistiť dátum výroby...nikde na kočíku ani v papieroch som nič také nenašla. Až na druhý krát ma to pustilo, zaregistrovalo, tak som zvedavá či príde nejaké potvrdenie na mail, ale zrejme by malo.

Kočky, to potvrdenie (mailom) potom postačí ako záručný list???

A od Harrodsu mi prišli len dva papiere, v podstate len nejaká "návratka", ktorú som ešte neštudovala...pravdepodobne ide o prieskum spokojnosti zákazníka, alebo niečo také a "consignment note"...podľa mňa asi dodací list.

K tým kolieskam na BMW.....mno, ja by som ho ohodnotila ako golfáč na leto, jar a teplú jeseň, ale takto do zimy a zlých terénov určite nie. Ale my sme nadšení...je bohovský 🙂

tanija133
31. jan 2013

@mycats ja som svojho casu mala aj Bee, aj Mac...aj treti kocik, nevedela som sa vzdat ani jedneho, kazdy z nich bol na nieco dobry....do terenu som mala aj mam sportak , bee - cajocka na nakupy, a Mac bol prakticky na dovcu a tak na to ostatne, najskladnejsi, najlahsi, taky iny...proste som chcela mat aj Bee aj mac.....nevedla som sa dlho rozhodnut ktory z nich pojde prec...ale nakoniec popri sportaku ostal Mac....ale je to ako druhy kocik...fakt nejaky tazky teren, sneh, na to zasa nie je stavany.... 😉
Zaver: sprav si radost maj aj, aj..a casom uvidis... 😉 Hlavne Mac by si predala rychlostou blesku..vsetky moje Macy aj Beecka som predala do 2 dni....

erinka123
31. jan 2013

@tanija133 mam este jeden kocik,toto chcem len do auta ,kedze od jari do konca leta budem cestovat tak chcem este takyto golfacik

tanija133
31. jan 2013

@erinka123 este ma napadlo, ze XT a XLR je uplny lah a BMW len pololah 😉 polohovanie je pohoda, zatiahnutim za chrbatik vsetky...Asi na tvojom mieste XT, ja to mam tiez tak , sportak a druhy kocik XT

erinka123
31. jan 2013

@tanija133 skoda ze bmw nieje uplny lah,lebo na dovolenke vatsinou stravy tam spanok,hlavne vecerne prechadzky,ved to iste poznas.

mycats
1. feb 2013

@tanija133 😉 😉 😉 nooo, ale moje bee sa teda zavratnou rychlostou nepredalo, aj ked teda black alebo bmw su take specialitky, tak predpokladam, ze by to slo lepsie.
to ako naschval mi ho capli na mmb 😀

mycats
1. feb 2013

@finda tak ja som mala clasic, potom all black, aj som chcela neonika, ale potom si hovorim, ze to je hlupost menit 3x kocik koli farbe 😀 tak som to vzdala 😉

tanija133
1. feb 2013

@erinka123 niekomu to nevadi , niekomu ano, ja si myslim tiez ,ze pre babo je ovela lepsie uplny lah...moj krpec od roka v kociku uz nespaval, ale aj tak mam XT hlavne koli strieske...ta je za 100 bodov... 😉

tanija133
1. feb 2013

@mycats presne, tym ze by to bol black by to islo rychlejsie a hlavne na jar , leto idu lepsie....A BMw ak by ti nesadol, mylsim ze by si ho predala okamzite.....do pol dna, by sa baby pobili.... 😉 ked ti tu uz pisem, bunda dosla, a je uuuuuuuuuzasna na buduci rok 😉 strasne sa z nej tesim...

mycats
1. feb 2013

@tanija133 😀 😀 😀 😀 😀 no budem siiiiiiiiiiiiiilno zvazovat, ze ci ano alebo nie
len sa bojim, ze by som lutovala a neviem ako by som tie kolieska prezila.

🙂 🙂 🙂 to je super, snad aj mne sa nejaka ujde ak ma to do buducej zimy neprejde.
lebo dat do skolky bielu bundu 🙂 to je odvaha 😀

tanija133
1. feb 2013

@mycats ved porozmyslaj o BMW..a co sa tyky bielej bundu, neva, budem odvazna, budem prat do aleluja, ved nebude to jedina bunda, tak na paradu moze mat aj bielu 😀 mne sa biela paci kazdy rok, tak do buduceho roka ma ti isto neprejde...

mycats
1. feb 2013

@tanija133 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa poznam, takze ja pockam na farbu co bude aktualna na zimu 😀 😀 lebo ja som sisi 😀

hajanka
3. feb 2013

@mycats my planujeme svetly, teda sestra 🙂 ja som chcela skor tmavy 😅

mycats
3. feb 2013

@hajanka a uz ste objednali?? chcela by som vidiet real farbu 😉

nikol.l
5. feb 2013

Ahojte, tak nakoniec som sa rozhodla ze kupim MC XLR.
Tym ze sa da dat az do uplneho lahu my to viac vyhovuje a je tam aj ta ochrana na nozicky kedze mala bude mat 6m ked sa v nom bude vozit.
Tak dufam , ze s nim mate dobre skusenosti 😉
Rozmyslam na farbnou kombinacu ci zobrat tu modro zltu alebo ruzovu, viac sa vsak priklanam k tej zltej 🙂
Nemate nahodou niektora tu kombinaciu aka je realne?

sasenkah
5. feb 2013

Ahojte kocky, mam Quest Lulu Guiness, a teraz sa mi narodil chlapcek. Kocik je super, ale dievcensky... Neviete mi poradit , ci sa da na nom vymenit strieska (za ciernu alebo inu, teraz mam kvietkovanu 😒) pripadne kde by som ju kupila?
Dopredu dakujem za rady.

dolcegucci
5. feb 2013

Nasla som foto.Ta modra je tiez velmi pekna 🙂

tanija133
5. feb 2013

@nikol.l mna sa paci modro ruzovy pre dievcatko.. 😉
@sasenkah este som nepocula, ze by sa dala niekde kupit zvlast strieska na Maclaren 😉

zuzana_1
5. feb 2013

@nikol.l zlto modry xlr maju v nitre v pre deti,dokonca v zlave. No mne osobne sa nepaci

sasenkah
5. feb 2013

@tanija133 hmmm, myslela som si. Nevadi, dovod kupit si novy 😉

tanija133
5. feb 2013

@sasenkah veru, predaj lulu a kup novy 🙂