Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mycats
16. feb 2013

@dolcegucci to ja som sa este stale nerozhodla ci ano 😀 som jak male dieta. ale taky je krasny.
vcera ho ukazujem malemu a on mi povedal, ze nie 😝 😝 😝 😝 a krical bíííííííííííí
no katastrofa!!! 😲 😲 😲

dolcegucci
16. feb 2013

@mycats ja prave rozmyslam ci nekupim radsej XLR ale to je zase strasne hebedo a pre nas asi zbytocne.Ale BMW je zase kraaaasne.No mam dilema...... ☹

dolcegucci
16. feb 2013

@hajanka no to prave viem,ze nejde uplne do lahu.Ale hovorim,nevadi mi to len kvoli tej dovolenke vaham 😒 Lebo je naaaadherny 🙂

mycats
16. feb 2013

@dolcegucci ten sa mne zda strasne veliky 😝 toto bude taky obchodakovsky typ 🙂 taky reklamny 😀

kilian
16. feb 2013

@mycats reklamny 😀

mycats
16. feb 2013

@kilian 😀 😀

dolcegucci
16. feb 2013

@mycats vsak to,je moc velky 😒 ale nie,nebudem vymyslat,zoberiem BMW a ak by sa mu tam zle lezalo tak na dovolenku zoberiem zappky a tam mam istotu ze spinkat bude 🙂 Aspon mi ho v lietadle neposkodia 😀

mycats
16. feb 2013

@dolcegucci 😀 bmw budes mat na nakupy 🙂 ja by som ho tiez mala ako nakupny do jednoty 😀 😀 😀 😀

dolcegucci
16. feb 2013

@mycats 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto keby som MM povedala tak ma rovno zabije 😀

tanija133
16. feb 2013

@mycats eee, neplanujem, ja som fun mojho MAc XT cka.....velky , priestranny, dlha strieska, vacsie koliecka, polohovatelne rucky...a teraz som don kupila novu podlozku.....BMW je ako Quest a ten si mylsim ,uz by bol pre nas bol maly....a horsie by sa asi tlacil...a tiez uz kocikujeme pomenej....ako kedysi....uz to doklepem s tymto.... 😉 ale keby mal maly tak rok a pol, aj tak by som ho kupila, mne sa ten modry paci najviac...alebo biely... 😉

kilian
16. feb 2013

@mycats na nakupy do jednoty 😀 jednota Este existuje? 😀
ale to je dobry napad,hmmm navrhnem muzovi,ze potrebujem buffiho na nakupy do Billy....😀 😀

mycats
16. feb 2013

@dolcegucci 😀 😀 😀 hlavne ked uvidi ten kosik, do ktoreho vleze tak akurat jedno tricko a rifle 😀
ved ja by som tiez neprezradila, ze to mam reklamny 😀

mycats
16. feb 2013

@tanija133 tak keby mal moj maly rok, tak kupujem orbit 😀 😀

mycats
16. feb 2013

@kilian jednota je vsadeeeeeeeeeee 😀 co dedina, to jednota 😀 cele SK ma pod kontrolou
tak buffi uz je aj na nakupy, vyzera paradne 😀 😀
musis ako duplicka, jedne na spanie, jeden na prechadzky a jeden do auta na nakupy 😀 😀 😀

dolcegucci
16. feb 2013

@mycats to by sa mu lubilo,aspon by usetril 😀 😀 😀

mycats
16. feb 2013

Najviac mi je luto, ze materska nie je 5 rokov, este by som toho toooolko stihla 😀 aj mac 😀

dolcegucci
16. feb 2013

@mycats neblazni 😲 ja stale vravim ze 3 je vela

mycats
16. feb 2013

@dolcegucci 😀 😀 no a potom budes lutovat ked tie tri roky ubehnu 😀

tamichloe
18. feb 2013

@hajanka aky je to mac?je naaaaadhernyyyhy....ja vlastnim lososovy mac xt,mala ma 26m,no vyzera aj na 3roky😉

hajanka
18. feb 2013

@tamichloe BMW ta novinka, kolko to ma mala?

tamichloe
18. feb 2013

@hajanka 26mesiacov........

tamichloe
18. feb 2013

@hajanka a to je ako Quest či xt...alebo niečo medzi tým?

tamichloe
18. feb 2013

@hajanka nikde som ho nenašla...čo stal? to maš zo zahraničia?

tamichloe
18. feb 2013
hajanka
18. feb 2013

@tamichloe jaj ja ze pises o cm 😀 Lea ma este len 23mes., a 96cm a vyzera na 3 aj viac (oblecko na 3-4 roky), ona sa uz tazko zmesti do akehokolvek kocika, tu na fotke ma este aj vlozku, pocitam ze tak do leta este vydrzi a potom pojde..
kupovali sme z UK, Harrods, vysiel s postovnym na 355e

tamichloe
18. feb 2013

@hajanka fuuu to je strašne vela...ale je nadherny....v lete sa ti tam v pohode mesti.....aj ja ratam že ešte aspon do mesta vyzúžijeme a nebudem ju nahanat po obchodoch...ja mam ešte jeden kočik elite,ten je super priestranny až do 35kg..mala tam denne spi,vonku....ale krasna fotka..ako z časopisu

hajanka
18. feb 2013

@tamichloe ked pojde vlozka von, bude viac miesta, ale teraz sme ju este nechali, kedze je zima 😀 inak tiez len po meste a na rychle presuny, ona aj tak moc neposedi, ale zase na dlhsie prechadzky nevydrzi tolko este chodit 🙂

tamichloe
18. feb 2013

@hajanka ja ho mam v kufri...tiež do obchodov........jaj milujem kočiky,škoda že už je taka velkaaa

julianna78
18. feb 2013

@hajanka nádherný je a v tejto farbe úplne top výber 🙂 Toto je prvý kočík čo môj muž zahlásil,že potrebuje do auta pre druhé.Len velká škoda,že to nie je xt to bol najlepší golfáč,velký,sklapacia strecha a malá mi v nom pohodlne spávala.
Teraz mám dovolenkový quest zmestí sa v pohode aj nudzovo si pospí.Len naša malá má 100cm a 13kg aj so šatami tá sa zmestí aj ked do školy pôjde 😎 No a po stokke prejst na quest je velká zmena,ja som prešla na xt to až také hrozné nebolo.

hajanka
18. feb 2013

@julianna78 no, zmena je to neskutocna 😅
ona ma 96cm a 16kg 😀 uvidime v lete, alebo v jari ked bude teplejsie a nebude tak naobliekana, aj vlozka pojde prec