Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

vikipollard
4. mar 2013

@tanija133 dakujem. Nakoniec som ho kupila v babymarkete 😉

tanija133
4. mar 2013

@vikipollard Super a akej farby? ja som moje druhe XT tiez kupila v Pre deti a zjednala som slusnu cenu.... 😉

vikipollard
4. mar 2013

@tanija133 tu hnedo sedu. Muz vybral 🙂 Moc ich tam nemali na vyber. No hlavne kvoli pripadnej reklamacii som radsej doplatila. uz som ho vzala prevetrat, ale hrkoce statocne. To ked bude muz pocut mi povie co to za rarohu som vybrala. Hehe.

lentila.g
4. mar 2013

@tanija133 som na fb našla...

lentila.g
4. mar 2013

Škoda ze nemyslia na Európu

vikipollard
4. mar 2013

@tanija133 tak bolo to terenom, nastastie 🙂 a tie podlozky kde sa daju dobre objednat nevies poradit ? dakujem

zuzana_1
4. mar 2013

@tanija133 ja tiez chcem kupovat XT..ako sa ti podarilo zjednat a na kolko,pls?

mycats
4. mar 2013

@lentila.g som ani nevedela, ze Mac ma baby-vlozku

mycats
4. mar 2013

@hajanka naaadherny je 🙂 tak ci tak 🙂

tanija133
4. mar 2013

@vikipollard myslis ten bezovy, champagne? na rovnom terene by ti nemal hrkotat....Podlozky, za dobru cenu su na pramword, ale slaby vyber a ked objednavas podlozku, tak postovne 25 libier, teda cca 30 E, to sa fakt neoplati....Jedine v Babypark.cz, alebo aj v babymarkete ti objednaju, dodacia lehota nekonecna, a stoja okolo 25 E...alebo striehnut na bazariku tu na MK, ja som nedavno velmi peknu predala, v top stave, a aj som peknu kupila v tom stave....alebo este na ceskom MMB sem tam nieco najdes...je to bieda s tymi podlozkami.... 😉

tanija133
4. mar 2013

@lentila.g konecne nova modra na XT, krasna, krajsia ako crown blue...jaj hned by som predala moj a kupila tento, ale fakt sa mi to uz neoplati...moj krpec uz je velky a doklepeme to s tymto mojjim...ale krasne je XT...aj s tou bielou clonou.....kde si to vyhrabala? a tie Questy, paradne...krasne chlapcenske modre....Este ze Quest ma nelaka, ale prekrasne su.... 😉

tanija133
4. mar 2013

@mycats to je len taka opierka na hlavicku pre babatka...odnimatelna.....a spod noznej opierky sa da vybrat taka sietka, ktora sluzi akoze pre babo , aby mu nepadali nozicky....celkom dobre vychytavky... 😉

vikipollard
4. mar 2013

@tanija133 dik, ano ten champagne. ja som chcela cierny, ale muz vravel ze by mu to pritahovalo slnko, druha volba bol sedy ale ten nemali, tak on vybral tento a je velmi pekny v skutocnosti, krajsi ako na obrazku.

tanija133
4. mar 2013

@vikipollard ja som mala cierny, podla mna ho slnko nepritahovalo, ale mna ta farba nudila...teraz mam modry a som spokojna...Keby som nemala bezovy sportak, tak mam urcite to bezove XT, je velmi pekny v skutocnosti.... 😉

strihalka
4. mar 2013

Holky, zda se mi to alebo 2013 XT nema taky ten polstarek okolo hlavicky?

mycats
5. mar 2013

@tanija133 ja osobne by som mala strach mat take male babo v golfkam. teraz ako som bola naposledy na nakupoch, tak tam bola maminka s takymto drobcom a neviem ci to aj nebol mac.
uplne utopene tam bolo to babo

vikipollard
5. mar 2013

@tanija133 hlava rodiny vybrala 🙂 super je a malemu sa paci , len si musi zvyknut ze na mna uz 🙂 nevidi

vikipollard
5. mar 2013

@strihalka aj mna zaujimalo aky je rozdiel medzi 2012 a 2013 ale nedopatrala som sa

ifkael
5. mar 2013

@mycats ked to mas na lezato, tu ochrannu sietku vytiahnutu co uzavrie kocik - tak preco nie? pokial chodis po rovnom.. 🙂)

mycats
5. mar 2013

@ifkael mne len ten kocik pre to babo prisiel taky velikaaansky. ja osobne by som radsej zvolila kombinaciu bee alebo zapp + autosedacka 😉

ifkael
5. mar 2013

@mycats je taka vlozka do sportovych kocikov ze tam moze byt aj male babo..

Ale je pravda ze autosedacka na podvozku kocika je najlepsia

tanija133
5. mar 2013

@mycats tak ja by som to tiez tak nemala, a nekupila Mac pre babo... ze by som nan ani nevidela, to by mi najviac vadilo.......ale v Anglicku su vsetkeho schopni... 😉

mycats
5. mar 2013

@tanija133 🙂 🙂

lentila.g
6. mar 2013

Konečne pekne tasky

lentila.g
6. mar 2013
tanija133
6. mar 2013

@lentila.g no ,ziadne nove farby na XT, iba ta ina krajsia modra...a zmena ze biely kosik a aj ta clona biela...Questy celkom ok farby...ten modro zeleny pekny, alebo ten cerveno biely... 😉 😉

tanija133
6. mar 2013

@tanija133 a tasky sa neviem k comu hodia ale su pekne.. 😉

tanija133
6. mar 2013

@lentila.g uz si sebe pisem, truba....ze tasky su pekne, len mi pripadaju ako kabelky... 😉

ifkael
6. mar 2013

Neviem ci je zrovna biela clona vyhra..ked sa kocik zlozi -bude sa spinit o kolecka

tanija133
6. mar 2013

@ifkael bohvie z akeho je materialu, mozno plastova,a ta by sa dala utret pripadne... 😉