Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
27. apr 2013

@ifkael no ved aj tam na mimimama maju v ponuke 2013, ale to je jedno...to som zvedava...ja by som tiez brala XLR, ale uz vymyslat nebudem,mam rada moje XT vlastne.... 😉 Nuna, je dost malicky kocik, XLR bude snad uz tvoj posledny 😉 aj do terenu, aj na shoping, aj do auta... 😉

ifkael
27. apr 2013

@tanija133 uz snad ano 🙂)))

ide mi o to, ze potrebujem kociik sikovny a kde sa maly v pohode zmesti. a vyspi. chcela som tento cervenocierny...ma aj lepsi kosik. na tej stranke som videla len modry.. a uz nemozem pozerat, nech som spokojna 🙂))

aj beecko sa mi zhnusilo, ked som zistila, ze mi predali starsi model... 😅 😀 tak uz aj islo z domu.

ifkael
27. apr 2013

no nasla som aj ten co budem mat ja na tej stranke...ale vyjde ma to podobne, beriem aj na vodu drziak, aj s dopravou to mam na podobne...a od velkeho predajcu. ja tymto malym vselijakym moc neverim... 😅

ifkael
27. apr 2013

mimiamama ci ako sa to vola som myslela...

anuss
27. apr 2013

@manila421 to som rada, ze sedia 🙂

petka73
28. apr 2013

Ahojte. Rozmýšľam, že kúpime maclaren XLR alebo XT. Ktorý je lepší pre 7 mesačné bábo? Nie sú veľmi vysoko rúčky? Ja mám 162 cm, tak či k nemu nebudem nízka :/ Inak to chcem na každodenné kočíkovanie. Ďakujem

tanija133
28. apr 2013

@petka73 ahoj to mas skoro jedno ci XT alebo XLR ,ale ak to bude pre teba jediny kocik na kazdodenne kocikovanie tak by som brala XLR, aj preto lebo je uz tam nanoznik a aj podlozka a neskor bude aj priestranejsi..Striesky su na oboch rovnake, dlhe, ako aj koliecka aj rucky rovnake....Aj ked mozno pri tovjich 162 cm,budes vyzerat pri nom malicka, ale to nevadi, hlavne ze babo bude mat komfort... 😉

ifkael
29. apr 2013

Prisiel mi z pramworldu kod na tnt kuriera- este v sobotu, chcem si to pozriet kde kocik je... a nejde mi to. :-\ no uz musin len cakat, ze snad vo stvrtok...

petka73
29. apr 2013

@tanija133 Ďakujem 🙂 Musím si ho ísť asi obkukať, lebo toho sa bojím, že bude pomaly väčší ako ja 🙂
Stále váham, že ktorý kočík, chcem niečo s veľkou strieškou a vhodné aj na zimu...rozmýšľam na nad BJ City mini a XLR. Mal niekto oba tieto kočíky a vie porovnať? Ešte neviete, či k XLR 2013 je súčasťou podložka, nánožník, opierka hlavy, pláštenka? Lebo odkadiaľ chcem objednať, tak mi nevedeli povedať.

tanija133
29. apr 2013

@ifkael skusaj ten kod, mozno ti to pojde neskor.....raz mi to tak neskor islo...ale isto pride, ked nie vo stvrtok tak v piatok isto...
@petka73 aj BJCM je ok, aj ked som ho nemala....ale do terenu skor ten GT ma lepsie kolesa, ten CM vraj dost hrkoce....vyhoda BJCM je madlo orginal, no len je strasne vysoko, az skoro pred hlavou ho ma dieta....Maclareny su nevyrabaju oroginal madlo....NO k XLR je isto podlozka nanoznik , opierka, len ten prsiplast nie je isty, nedavno sa to tu riesilo..jednej kocke nedali prsiplast....JA k XT som mala aj prsiplast...

ifkael
29. apr 2013

@tanija133 bjcm ma madlo polohovatelne. A ked uz tak bjcm gt.

Uz to ideee. Uz mi to skocilo- v distribucii. Uz len posledne zostava- delivery ;)

face
29. apr 2013

@ifkael tak se těším na foto 🙂 XLR jsem nikdy bohužel nevyzkoušela, na mě je moc vysoký, ale pro dítko musí být super 🙂

ifkael
30. apr 2013

@face som ho skusala v predeti- velkost mi nevadila. Paci sa mi, ze konecne kocik kde bude mat syn pohodlie a strecha co dobre tieni. Akurat 160cm svokru za nim vidiet asi nebude 🙂))

Bojim sa moc tesit- kociky na ktore som sa tesila boli zachvilu na bazare... Tak uz nech je stvrtok!

ifkael
30. apr 2013

A stve ma stratena deka- elodie details bodkova ://// taaaak by sa mi hodila k nemu. Musim kupit tusim zase

manila421
30. apr 2013

Kde zozeniem?

face
30. apr 2013

@manila421 to už je několik let stará edice, ta už se asi nesežene ☹

tanija133
30. apr 2013

@manila421 presne tak, velmi stara kolekcia, asi tak 3, 4 roky...nezozenies podla mna...jedine niekde po bazarikoch mozno v zahranici.....Inac minuly rok si pamatam sa tu predavali 2 Questy tieto jablckove zeleno cierne..a k tomu tusim bola tato podlozka.....tak jedine nahodou ak sa bude predavat tento uz dost stary Quest...ale podla toho podla mna bude vyzerat aj ta podlozka.... ☹

manila421
30. apr 2013

@tanija133 skoda , je nadherna do mojho cierneho XT by bola perfektna 😎

ifkael
2. máj 2013

Info z tnt- 2.5. Balik poslany Do krajiny dorucenia... 2.5. Balik v depe... Myslite, ze stihaju do zajtra? Ci dnes?

Aaaach

tanija133
2. máj 2013

@ifkael dnes ani nahodou, stvrtok,alebo piatok... 😉

michaelamilan
2. máj 2013

@manila421 skúšala si sa pozrieť na stránku http://shop.aladdin-kociky.sk/ .......neviem či ich tu má ale v shope určite....

ifkael
2. máj 2013

@tanija133 ved dnes je stvrtok... Ci nie? Musim kuk do kalendara 🙂)

tanija133
2. máj 2013

@ifkael jaj ozaj, to kym preberu v TNT zapisu, tak si mylsim, ze az zajtra rano ti zavola kurier, ze pride....takze odpoved snad v piatok 😉

ifkael
3. máj 2013

Och..snaaad dnes ;)

tanija133
3. máj 2013

@ifkael ako? volali? prisiel?

ifkael
3. máj 2013

@tanija133 vozi to postovy kurier? Ten mi volava az 10 minut pred prichodom vzdy... Na nervy toto.

Okolo 12:30-13:00 chodi tak sa necham prekvapit. Nervozna som - tusim zacnem zehlit....

tanija133
3. máj 2013

@ifkael ja mam taku skusenost, ze rano okolo 8 volali, ze cca okolo 12, alebo kedy presne to dovezu cca...aby si bola doma....ved uvidis, na tnt co pisu?

ifkael
3. máj 2013

Vcera uz bol v depe na Slovensku...

Sem kurier chodi ako duch.... Akurat tusim ups volaju rano... Inak nikto nic.

ifkael
3. máj 2013

Tak ani dnes nic ://// ak by bol niekde v nr si ho na sklad pridem zobrat aj osobne.... Len neviem kto to vlastne prinesie...dhl alebo posta.....

vbc22
3. máj 2013

Ahojte, niekto tu na bazariku predaval pred nedavnom Mac BMW v tej farbe silver, nemate info? asi som zavahala ☹