Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ma_ta1975
31. máj 2013

@ifkael počkaj XT 1013????s tym novým košom??? 😀 😀 😀

ciernavila
31. máj 2013

@ma_ta1975 ja mam modry pre Danka ale teraz ho zdedi Nina a ta modra na zivo vyzera este krajsie, akoby do fialova, a mam tam bledomodru podlozku s listkami - asi aj v albume "pre Danielka" mne pride tiez taky unisex...tiez nie som moc na tmave kociky.

ifkael
1. jún 2013

@ma_ta1975 ano 🙂)) Aj madlo aj drziak na napoj k nemu

face
1. jún 2013

@ifkael ty prodáváš černy techno XT 2013? A za kolik prosím? 🙂

ma_ta1975
1. jún 2013

@ifkael už som si prečítala že ten čierny XT 2012 už neni tvoj...no a 2013 ideme dohadovať do IP.. 😀 😀 😀

ifkael
1. jún 2013

@face nie.. Rozmyslam ze posuniem moj xlr2013..

face
2. jún 2013

@ifkael aha 🙂 už ho na léto neužijete?

babucika
2. jún 2013

@vlnka81 tie kolajnicky nedrzia tesne, preto sa mi od seba lahsie odpoja. na druhej strane s tym ani nepohnem...

ifkael
2. jún 2013

@face kamoska posuva beecko, tak vymyslam... Vyuzit vyuzijeme- este aj rok. I ked len obcas- ked bolia nozicky mladeho pana ;))

face
2. jún 2013

@ifkael to znám, taky vymýšlím 😀 a kolik je malému? 🙂

ifkael
2. jún 2013

@face 2 roky mal minuly tyzden

face
2. jún 2013

@ifkael tak to je super, to ještě můžeš vymýšlet 🙂 mě už malá moc do kočáru nechce 😒

sasikas
2. jún 2013

ahojte kocky...
pprosim o radu...niektora ste sem raz davali link na MC xt 2013 v prevedeni Citadel....neviem to nikde najst?....nehodite este raz ten link?...dik....

face
2. jún 2013

@sasikas bylo to na my-babyshop.de, ale už tam to xt v citadel barvě nemají, netuším proč 😒

tanija133
2. jún 2013

@ifkael nevymyslaj, beecko je nepohodlne, kolmy sed, kolieska v kazdej jame zapadnu.... 😉 😉 😉 podla mna mas teraz super kocik, vyborna strieska, priestranny, pohodlny sed... 😉

tanija133
2. jún 2013

@sasikas ani ja som ho tam uz nevidela....pekny bol 😉

tanija133
2. jún 2013

@babucika ved to skus reklamovat.... 😉

ifkael
2. jún 2013

@tanija133 vsak toto... Uz som skoncila. Odisiel pc.. Tak "je vymalovaaano"

sasikas
2. jún 2013

@face
@tanija133 no sak prave hladam hladam a nikde ho neviem najst.... 😝 chcela som ho objednat, tak asi nakoniec bude ten modry alebo cierny....ale ten citadel bol taky zaujimavejsi pre chlapca.... 😉

tanija133
2. jún 2013

@ifkael no na nove kociky sa vzdy najdu peniaze, ale snad to osud za teba spravi...he, he...beccko nee,nebudes spkojna....

tanija133
2. jún 2013

@sasikas zvlasne co to bolo za farbu, ked iba na babyshope ho mali,..a nikde inde ani v novinkach Maclarenu.... bol zaujimavy....

sasikas
2. jún 2013

@tanija133 sak prave ja som to vtedy hned pozerala a nasla som ho iba na tej jednej stranke, nikde inde, tak som myslela ze novinka, ze pockam a teraz uz nie je ani tam... 😖

veronikam
2. jún 2013

Ahojte, mala by som zaujem kupit fusak Maclaren univerzalny navy blue. Ak by niekto chcel predat, dajte prosim vediet do ip, dakujem. 🙂

tanija133
2. jún 2013

@sasikas ale tak aj ten novy modry je pekny, alebo denim Quest....

face
2. jún 2013

@sasikas buď to byla nějaká chyba, nebo bude až hodně později 😉 ta nová modrá je ale také super, i champagne by šel pro chlapečka, nebo jak píše tanija denim quest 🙂

vlnka81
2. jún 2013

@babucika podla mna je to chyba a mala by si to reklamovat. U mna sa tie kolajnicky tiez nepohnu. len sa smykaju hore dole ale neoddeluje sa to. v predajni by ti mali dat nahradny kociar kym ti vybavia reklamaciu. teraz mi napadlo ze som si zabudla registrovat dozivotnu zaruku.

ifkael
2. jún 2013

@tanija133 mne sa bee lubi odparkovne v obyvacke :DDD

face
2. jún 2013

Tak moje poslední maclarenová radost 🙂

tanija133
2. jún 2013

@ifkael he, he, ty si crazy, drahy vesiak, ale chapem... 😉

tanija133
2. jún 2013

@face umrem, aj ruzovo sedy, aj bmw? ako sa ti paci? tvoja mala je drobucka, to sa ti tam zmesti, moj obor, tam bol ako sardinka v tom kociku, total malinky mu bol...ale je krasny.... 😉 mne ten modry aj biely sa paaaaci...ma tu drazdite, ja zas aj denim by som brala, ze dlha strieska , a mensi ako zlozeny ako XT, len my sa uz fakt vobec nevozime.....a mam stale aj sportak a aj ten sem tam pouzivam...jaj, ja chcem druhe baby...he, he, he