Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
11. jún 2013

@rajulko babymarket,predeti

rajulko
11. jún 2013

@ifkael Dakujem, babymarket pozriem, v predeti som prave ziadny nevidela

rajulko
11. jún 2013

V takychto farbach myslite, ze zozeniem na SK?

ifkael
12. jún 2013

V babymarkete ho v ponuke maju. Ci skladom neviem

tanija133
12. jún 2013

@rajulko presne tak pradajcovia , kde mozes vidiet a skusit Maclareny su Babymarket a Pre deti.... ak chces nejaky, mas vybraty, , tak ti ho objednaju aj nezavezne.... 😉

ifkael
13. jún 2013

@tanija133 no mOc nezavazne nezvyknu objednavat, ale uz by mali mat celu kolekciu.. Ked som zhanala jeden maclaren v zime- povedali mi- az v juni- ked bude cela kolekcia tu

michaelamilan
13. jún 2013

@rajulko alebo aj v predeti.sk ......tam sme si my kúpili 😉

tanija133
13. jún 2013

@ifkael u nas v Tn su velmi ochotni, ked som chcela, tak boli promtni, ze nie je problem objednat hocijaky maclaren, aj nezavazne....aj podlozky...cakacka asi 4 tyzdne...ale jasne zalezi asi ako kde.... 😉

pppxx
13. jún 2013

Mate nektera drzak napoju Maclaren? Jak velke lahve se vejdou? Diky

rajulko
13. jún 2013

@michaelamilan Dakujem no mne sa tento velmi paci, aj ked 400 Eur je dost a je velky rozdiel medzi XT a XLR? Okrem 100 eur v cene? 😎

tanija133
13. jún 2013

@pppxx pollitrove, a aj vsetky detske flasky... 😉

mojinecka
13. jún 2013

@tanija133 nevrzgáme 🙂 ďakujem, ďakujem

michaelamilan
14. jún 2013

@rajulko no pravdu povedať vieš že ani neviem 😀 Mne sa tento páčil čo mám, len som ho zaplatila a išli sme domov 🙂 ani neviem aké má označenie :-O

face
18. jún 2013

Máte někdo XT 2013? Přijde mi škoda, že ten kšiltík už není průhledný, co myslíte? Měli jsme ho loni a kšiltík jsme využívali místo pláštěnky 😀 Ale bylo příjemné, že přes něj dítko vidí. Má Techno XT 2013 vůbec nějaké vylepšení? 🙂 Díky moc za info 🙂

veronika81
18. jún 2013

@face mne práve dnes prišiel 😉 láska na prvý pohľad 😵
Má ešte lepší a silnejší košík pod kočíkom.. a iné zatiaľ neviem. 2012 som nemala, iba som ho pozerala v obchode.
Tú priehľadnú prídavnú striešku slnko nepresvietilo?

Baby, ja zháňam madlo.. Nepredávate niektorá alebo neviete o niekom?? 😒

ask
18. jún 2013

@veronika81 A Ty kuriatko nase stratene, sup-uz aj sa pochvalit aj k nam! 😉 😵

veronika81
18. jún 2013

@ask ty máš všade oči 😀 😎

ask
18. jún 2013

@veronika81 Big sister T vidi 😎 😀

face
19. jún 2013

@veronika81 jů tak gratuluji 🙂 a jaká barva? ano, přes ten igelitový kšiltík svítilo, ale na sluníčko se přetáhla jen stříška, igelit jsem vytahovala jen když trochu pršelo. 🙂 jestli hodíš foto, ráda kouknu 🙂

tanija133
19. jún 2013

@veronika81 mne sa zasa paci ten novy siltik, aj ked som ho live este nevidela, je zasa UV, paci sa mi viac dizajnovo ako ten plast, alebo igelit, ale mas pravdu zasa to bolo prakticke pri dazdi.... 😉
@veronika81 madlo probleeeeem, original zhanat po bazarikoch... 😉 neviem co ine by sedelo...a aky mas Persian Rose? ci?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika81
19. jún 2013

@face @tanija133 nech sa páči, ano persian rose mám 😵 Ale je to fotené večer, pri umelom svetle, s bleskom.. tak odrazky v plnej paráde 😀 a aj farba je skreslená. Naživo je fakt krásna, niečo medzi vínovočervenou a sýtoružovou.
Cvaknem neskôr aj s tým šiltom, mne sa to tiež páči.
Madlo som našla iba v Čechách momentálne.. ale neprestávam hľadať. Mne tam dosť chýba a mám pocit, že aj malej, lebo počas krátke polhodinovej prechádzky sa držala konštrukcie po bokoch 😅

face
19. jún 2013

@veronika81 je nádherný 🙂

veronika81
19. jún 2013

takže baby, mám na vás nejaké otázky ohľadom xt-čka 😀
1. Dávate niečo do tých kapsičiek, čo trčí zo striešky? Ja som tam dnes dala peňaženku a kľúče..a keď som rozsipsovala a preklopila striešku, tak mi to ťahalo naspäť, dozadu. A to nie že by som mala takú ťažkú peňaženku 😀 😎 Robí to aj vám? To nebudem môcť vôbec používať, max. na vreckovky? A aj celkovo pri chôdzi sa stále trocha dvíhala a preklápala dozadu, keď to bolo rozsipsované. Peňaženku som tam už nemala..
2. Strieška je v istom bode prichytená o konštrukciu čiernym suchým zipsom..to má nejakú inú funkciu, treba to niekedy odliepať? Skúšala som to, ale strieška veľmi nepovolila.
3. Na chrbtovej opierke nad hlavou sú také dve diery, v nich suchý zips.. to je na čo?
4. Neviete či existuje do tohto persian rose podložka, ktorá by sa tam pekne hodila? Mám jednu so svetlomodrou stranou, nie je to zlé..ale hľadám, či tam nenájdem niečo lepšie.

Nateraz ďakujem za pomoc 🙂

veronika81
19. jún 2013

@face ďakujem, aj mne sa páči 😅

Inak ja som myslela, že ten šiltík je proti slnku, preto som sa pýtala na presvietenie.. nedošlo mi, že aj pred dažďom môže chrániť 😉

Baby, nemáte niektorá sfotené xt-čko, ako najviac dopredu ide strieška preklopiť?

ifkael
19. jún 2013

@veronika81 presne ako xlr

tanija133
19. jún 2013

@teegreen neviem, to som este nepocula, ale preco nie, moze to byt tiez dobre....mne moje 2 Maclareny nevrzgali, ale raz som ho prestriekala, a islo lepsie...Mala som ho totiz doma to WD , kde som mala este Bee+, ten kocik to potreboval striekat viac....mne bolo odporucene WD, tak som kupila WD,a pomaha....keby mi povedali silikonovy spraj tak kupim, sprej.... 😉 podla mna je to uplne jedno, hlavne ze pomoze... 😉

tanija133
19. jún 2013

@veronika81 ja do tych kapsiciek nedavam nic, maximalne papierove vreckovky.....netaha mi strieska dozadu, to neviem na co je ten suchy zips, na konci chrbtovej opierky, ale mozno na fusak? Podlozka, tato by tam bola pekna, ale neviem ci zozenies, http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv... minuly rok ju mali na Pramword, teraz co viem tak maju vyber v babymarkete, ale ake maju v ruzovom neviem... a tu je moje XT so strechou, silt je zakasany.... 😉

veronika81
19. jún 2013

@ifkael aha no super 😅

@tanija133 fu, myslela som, že sa zaobídem bez tašky.. ale takto asi nie. A už som sa aj dočítala, že max. 0,5kg do tých kapsičiek.