Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

vianocnystromcek
11. júl 2013

my mame XLR - ten najvacsi kvazi a som maximalne spokojna - spratny, prakticky, dost velky ze dieta sa moze pekne vyvalit .-D, da sa dat pekne na lezato ze si dieta aj pospi dobre. co sa mi tiez paci ze ta strieska sa da uplne stiahnut dole ze ma kvazi take "intimco" ked uz spi, nakupny kosik je okay, ked dieta lezi tak sa da z boku otvorit a tam narves co potrebujes ale samozrejme ze nie velmi tazke veci - tak objektivne das tam: 2 l mlieka, plienky 1 balik, caj, a nejake jogurty :D
stal sice dost ale pre nasho velkaca uplne bohovsky vyber a co je tiez fajn ze je vhodny aj pre newborn

face
11. júl 2013

@veronika81 tak pak dej prosím foto, jsem zvědavá, určitě to bude krásně vyladěné 🙂

face
11. júl 2013

Kdybyste někdo prodával maclaren quest denim, tak prosím písněte 😀

veronika81
11. júl 2013

@tanija133 @face zaujímavé s tými podložkami, rozdielne sa volajú. Ale možno to aj bude iný odtieň, ktovie..
Nevadí no, mne sa už šije 🙂 @face určite pridám foto, sama som zvedavá na to.

Mne sa strašne páči ešte tá kapsička na bok, veľmi mi chýba niečo na peňaženku, mobil, kľúče, niečo také pri ruke. Na šporťáku som mala takú mini kapsičku na rúčke, to bolo super!

tanija133
11. júl 2013

@face ja by som tiez denim dala.... 😉 ale hovorim si, ze sa uz nevozime a ten crown blue modry s polozkou modrou malcaren je skoro ako denim.... 😉

face
11. júl 2013

@veronika81 ano ten organizér na bok je super, je totiž termo, takže teď v lété je super na pití a svačinku, jen mi vadí na boku, tak ho dávám dopředu 🙂

veronika81
11. júl 2013

@face dopredu myslíš k rúčkam? Daj foto 😀 Nemáš link s dobrou cenou? 🙂 Síce ešte som ho veľmi nehľadala, teraz sa sústredím na madlo, to je normálne že fuška! 🙄

veronika81
11. júl 2013

@babucika nepredáš denim? 😎

face
11. júl 2013

@tanija133 my jsme teď o prázdninách zas kočárek trochu oprášili, tak jsem ráda 🙂 tvoje modré xt je super, navíc s větším dítkem by se ti s questem o dost hůře jezdilo, jedině změnit barvičku 😀

face
11. júl 2013

@veronika81 já koupila z babyparku ten černý bmw organizér, dávám ho na suché zipy za tu pásku, co je mezi ručkama, zítra zkusím vyfotit 🙂

face
11. júl 2013

@veronika81 za ty ručky to nejde, na to jsou ty sucháče moc krátké, ale za tu pásku to drží dobře 🙂

face
11. júl 2013

@veronika81 ano, myslím toto, je opravdu super 🙂

veronika81
11. júl 2013

Inak.. možno tu budem teraz za blbú 😅 ale vysvetlite mi niekto spojitosť BMW a Maclaren. Viem iba to, že Maclaren nemá nič spoločné s McLaren Mercedes 😀

face
11. júl 2013

@veronika81 občas udělá Maclaren nějakou limitku a spojí se s nějakým známým jménem, např. v minulosti Cath Kidston, nebo Gap ... no a teď naposledy se spojili s BMW 🙂

babucika
11. júl 2013

@veronika81 😀 ani nieeee 😀 . ale ak budem mat cestu vyreklamujem tu striesku...len budem musiet kvoli tomu 2x merat cestu do BA 😠 . Lebo som bola netrpezliva a nemohla som sa dockat kym ho budu mat u nas. 😠 🙄 😀

veronika81
11. júl 2013

@face ďakujem 😉 zas som múdrejšia 😎

@babucika stále padá tá strieška? 😒

babucika
12. júl 2013

@veronika81 ano pada. proste ten spoj nedrzi pevne. povedali ze ho mam doniest na predajnu a pozru sa na to. len nemam kedy

zipsy
12. júl 2013

@tanija133 ten XLR nie je zly napad 🙂 len musim pozriet kolko vazi, ci uz nie je moc tazky.... teraz su na bazare 2 za 150 euro, co je fakt super cena.... Fusion som mala ako prvy kocik, len som spanikarila, a ked sme prechadzali na sportovu cast v 5. mesiaci, tak som ho predala, strasne mi vadilo, ze som nemala maleho otoceneho k sebe, mohla som si ho nechat 😒

tanija133
12. júl 2013

@zipsy veru popozeraj tie XLR...presne je som neznasala Fusion do roku maleho, lebo som na neho nevidela, ale od roku vyssie naj kocik.....aj s fusakom kopa priestoru, skladny, lahky.... 😉

veronika81
12. júl 2013

Baby, neviete či sú nejaké univerzálne madlá, čo sadnú na maclaren? Rozmýšľam, že ak tá podložka dobre ukáže, dala by som si ušiť ešte návlek na madlo 😀

veronika81
12. júl 2013

Takže toto by VRAJ malo sadnúť na Maclaren. Nemáte skúsenosť?? http://www.ricobaby.sk/ostatne/942-madlo-ku-koc...

ifkael
13. júl 2013

@veronika81 nemyslim.. Uplne inak sa uchytava bj madlo

ettie22
13. júl 2013

Baby prosim Vas nie ste tu niektora z okolia Zvolena co mate XLR? Chceme ho kupovat cez net, ale najprv by sme si ho chceli poriadne vyobzerat nazivo 🙂 a zatial som ho v ziadnom obchode ani nevidela :(

jazminka001
14. júl 2013

Dievčatá prosím poraďte mi. maclaren xt farba Persian Rose, alebo Champagne , alebo BMW silver????? Prosím.

jazminka001
14. júl 2013

a ešte tento??? GOLFKY MACLAREN QUEST SPORT - Juicy Couture

dundy27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vbc22
14. júl 2013

@jazminka001 BMW, 😀 ja som naň zatazena 😀 ,ale ten Silver sa mi naživo nepáčil, chcela by som čierny, mat tak 3 stovky navyše, beriem ho, je tu v bazariku,mnam, mnam

veronika81
14. júl 2013

@ifkael ja netuším, aké je to madlo.. Ale mám info, že jedna pani ho má na xt-čku 😕 Prosím ťa alebo iné čo viete.. xt a quest sú rovnaké čo sa týka konštrukcie pri uchytávaní madla? Mám známu, ktorá by mi vedela ísť odskúšať bj madlo na queste..

@ettie22 xlr mali určite pred vyše mesiacom v BB v predajni Predeti. Skús tam zavolať 😉

acer11
14. júl 2013

@ettie22 ja mám xlr 😎