Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

zuzkasu
14. júl 2013

Dievcata keby ste niektora v blizkej dobe predavala XT mam zaujem maleho idu operovat a toto je naj kocik pre 4 rocne dita. Uz sme ho mali. DAKUJEM

jazminka001
15. júl 2013

@vbc22 ďakujem za názor.

face
15. júl 2013

@veronika81 na questa se dává na to madlo takový adaptérek, který je součástí balení madla, na xt se dává bez adaptérku, protože konstrukce je trochu širší

mojinecka
17. júl 2013

@jazminka001 ja mám Maclaren xt Champagne v albume, je to minuloročná kolekcia.

mimikas
18. júl 2013

Ahojte dievcata, rozhodla so sa si kupit maclaren golfac len sa neviem rozhodnut medzi Techno XT alebo XLR, maly ma teraz 1.5 roka ale uz ma 13 kg a 86cm, tiez rozmyslam ake prislusenstvo je pri oboch a zatial co ma XLR aj nanoznik do XT by som ho musela dokupit. Podla vas je XT pohodlne a dobre sa ovlada a zmesti sa do neho aj vacsie dieta? Alebo je lepsi XLR? Aka je s nimi manipulacia? Dakujem

tanija133
19. júl 2013

@mimikas ak to chces ako jediny kocik, tak by som brala XLR, ktore ma aj ten nanoznik a viac priestoru ......ale aj XT je pohodlne, aj striesku predlzovaciu ma....len je kusok mensie,ale stale dost velke... 😉 S oboma je rovnaka manipulacia, lebo maju rovnake kolieska...

veronika81
21. júl 2013

@face takže tu je náš vystajlovaný mac 😉
- foto z oboch strán, ale čierna je iba vložená na tej pôvodne prevlečenej cez pásy (mám dve rovnaké momentálne, lebo aj kamoška si dala šiť)
- zladená deka + moja zbojníčka v kočíku
- šatky do krku 😵

Ja som spokojná, tá čierna ukáže naživo bombovo.

face
22. júl 2013

@veronika81 je nádherný 🙂 taky přemýšlím pořídit zase XT, že je prostornější ... 🙂 podložky ladí krásně 😎

veronika81
22. júl 2013

@face ďakujem 😉
Takže už xt? už nie quest denim? 😀 Teraz máš bmw ak si dobre pamätám, že?

face
22. júl 2013

@veronika81 jj, mám bmw a přemýšlím ho vyměnit za denim quest nebo spíše xt. 😀

jsemnejkrassnejsi
22. júl 2013

Nevíte jestli je někde možné sehnat madlo MACLAREN??????????????

zipsy
23. júl 2013

ahojte, prave mam doma aj XT aj quest, a prekvapilo ma, ze sirka sedenia je na XT dokonca uzsia, a dlzka je rovnaka ☹ a este mam otazocku, ak chcem oprat potah na XT, musim vyvliect aj ten spodny pas z konstruckie kocika? ide to dost tazko 😒

ifkael
23. júl 2013

@zipsy spodny pas ide lahko, musis ho pretlacit zospodu smerom hore- tu umelu karabinku

zipsy
23. júl 2013

@ifkael dakujem, uz sa podarilo 🙂

veronika81
23. júl 2013

@jsemnejkrassnejsi jedine použité niekde po bazároch, už ho nevyrábajú.. Ja hľadám už mesiac 😝 a pomaly začínam mať pocit, že malej ani nechýba 😀

@zipsy to vážne?? Tú šírku sedenia myslím.. Ja keď som bola pozerať v obchode xt, mala som vedľa seba quest, xt aj xlr a vôbec som si to nevšila. Ale teda ja som už bola rozhodnutá pre xt, len tak zo srandy som si ich takto postavila 😅

zipsy
23. júl 2013

@veronika81 hej, ten questik vyzera popri nich taky malicky, ale to len do vysky, a kolieska, inak to sedenie je rovnake... ja som kupila xt, aby mal maly lepsie spanie, viac miesta, a zbytocne 🙂 ale aspon sa bude lahsie tlacit...

mirka285
23. júl 2013

baby ja ked som porovnavala guest a xt tak xt malo o cm sirsie sedenie ale hlavne s nim bola o dost lahsia manipulacia....ja som dnes moje xt posunula kamoske a mozem povedat ze to bol najlepsi kocik aky som mala ci vyskusala...

lencika
23. júl 2013

ja tiez suhlasim ja ho este pouzivam mame sport a je fakt skvely lahky no neletujem kupu

zlatickamoje
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika81
24. júl 2013

tak baby, neodpustím si ešte jednu fotku.. keď sú maminky na rovnakej vlne 😉

ady033
25. júl 2013
zipsy
26. júl 2013

dnes mi maly zaspal v XT-ku, a uplne krasne sa tam zmestil, nohy si trosku pokrcil, strecha uplne uzasna, mu tienila, velka spokojnost 🙂

veronika81
26. júl 2013

@zipsy aj moja tam spáva. Na kúpalisku potiahla tri a pol hodiny v xt-čku 🙂

veronika81
27. júl 2013

@zipsy tá strieška je fakt parádna! Predtým som mala PP GT3, strieška sa dala preklopiť úplne dopredu iba v polohe najvyššej, keď je dieťa naležato tak to nejde. V xt-čku je to úžasne vymyslené, ešte keď vytiahnem aj ten predný šilt, tak úplné súkromie pre dieťa 🙂 Ja sa nemôžem vytešiť z tohto kočíka 😵

amador
27. júl 2013

Ahojte, kto mi vie prosím porovnať BMW a quest,?mam 16 mes.dieta 11kg 86cm, je to vhodná voľba?dikes

simonisko
27. júl 2013

Zdravím všechny...byli jsme na dovolené v Chorvatsku na Bolu a každej němec nebo rakušák, co tam byli, měli kočárek Macleren, jsem si připadala jako na srazu...ale chtěla jsem se zeptat, když je malá připoutaná v kočárku, tak mi strašně klouže dolů a nesedí, nevíte, čím to může být?

zuzkasu
27. júl 2013

joj nech už je pondelok, neviem sa dočkať nového Xtčka pre našeho 4 ročneho pacoša, som zvedava ci sa eše vojde 🙂

dolcegucci
27. júl 2013

@amador BMW sme mali ked mal maly 1,5 roka a 10 kg a bol mu ltt 😒 Quest je velkostne rovnaky ako BMW 😉

face
1. aug 2013

Prosím, kdo máte madlo maclaren, jak se vyndají ty adaptérky? Koupila jsem ho použité a jsou v něm ty adaptéry na questa, ale nejdou mi vyndat? Moc díky 🙂

veronika81
1. aug 2013

@face kde si vychytila madlo? Aj ja chceeeem 😝