Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
31. aug 2013

@sonicka27 TAK to je super, ja som na Questom chvilku uvazovala, ale mam XT a moj maly uz bude mat 3, tak nebudem vymyslat, na sem tam vozenie Xt uz postaci....hlavne moj maly je dost velky, tak sa bojim ze by som ho neutlacila v Queste....a aj zbytocne novy kocik budem kupovat....Veru podla mna aj 2 sa ti hodia....na zimu XLR a do auta a na rychlovky Quest... 😉 ja az teraz predavam moju trojkombinaciu , do jari sme sa aj vozili vo velkom sportaku... 😀

dundy27
31. aug 2013

Nechysta sa niekto predat denimovy quest...?

casy30
31. aug 2013

Dundy27 myslim, ze ho ma jedna kocke na bazos.sk. Vcera som ho videla

ustrachana
31. aug 2013

Baby da sa s xlr-kom prezit zima?

dundy27
31. aug 2013

@casy30 uz ho tam nevidim...pisala som jej rano a inzerat zmizol a odpoved ziadna...tak sa asi predal

sonicka27
31. aug 2013

@ustrachana určite sa dá, ja som ho mala minulú zimu a plánujem aj teraz..super kolesá, nanoznik, strieska, síce aj XT by bol fajn...

@tanija133 XT je tiež super, rozmýšľala som medzi ním a questom..no keďže mám xlr tak mi stačil aj questik. Tiež by som s questom nevymyslala no keďže aj starší sa chce sem tam voziť tak potrebujeme 2 kočíky..

tanija133
31. aug 2013

@sonicka27 jasne, mas idealnu kombinaciu....
@dundy27 chcela by si denim Quest? 😉

dundy27
31. aug 2013

@tanija133 mne by sa hodil na 2 tyzdne na dovolenku a potom by som ho aj mala komu posunut dalej pravdepodobne, vies o niekom? 🙂

tanija133
31. aug 2013

@dundy27 nie , neviem, len tak som sa pytala....ale ved zober svoje XT

bambola
31. aug 2013

@ustrachana ja som prezila aj s questom 🙂

ifkael
1. sep 2013

@ustrachana zober xt... kolesa tie iste. som mala ja so svojimi 172cm po hrudnik tusim..

ustrachana
1. sep 2013

@ifkael vcera som ho bola skusit a celkom v poho, xt som mala 🙂 mne sa z xlrka paci ten modry, ale segra ma lame na wanderer, ze s golfacom sa mi bude zle jazdit 🙂 tak strasne rozmyslam 🙂))) ale wanderer nic moc tak neviem,no ☹

ifkael
5. sep 2013

@ustrachana mne sa pacila nuna- akurat sa do nej uz nezmestime ://

Bezkonkurencne najlepsie ovladanie

S golfkami nebudes spokojna :/

ustrachana
5. sep 2013

@ifkael myslela som si a nakoniec sme golfky uplne vymazali zo zoznamu 🙂

pppxx
17. sep 2013

Prosim o zkusenost. Mate na XT nejaky nanoznik a jaky? Diky za odpovedi

girlie81
18. sep 2013

Čaute kočky 🙂 V priebehu tohto týždňa by som rada spravila inzerát...dúfam, že mi vyjde čas....idem predať náš MAC BMW, čierna farba, výborný stav....ak by ste niektorá mali záujem, ozvite sa 😉
Krpatá mi v ňom sedela za posledný mesiac až raz....ani na dovolenke sme ho nevyužili, ako som predpokladala, tak posúvam ďalej, keďže dieťa odmieta už akékoľvek vozenie sa 🙂

luuciinkaa11
4. okt 2013

ahojte, ja som kupila quest, ale nasa baba ma 20 mesiacov a je v nom akasi napratana tak nehrozi v zime fusak do kocika, da mi nejaka ochotna mamina rozmery xt a xlr, netusim ci su vacsie a ci ovela, vopred dakujem.

tanija133
4. okt 2013

@luuciinkaa11 XT ma cca podobnu loznu plochu ako QUest, len je vyssi kusok, a ma vacsie kolieska, To uz XLR je viditelna vacsi ako Quest a XT....tam by mala najviac priestoru 😉

romcha
4. okt 2013

my mame techno xlr a už nám drží pokope druhým rokom. semtam don skočí ešte moja takmer 4-ročná dcéra,ale to je už totalne maximum 😀 . ta menšia sa v nom vozi od 5tich mesiacov,samozrejme mame x dalsich kočikov,ale do auta,do mesta,nakupy,výlety,super,malá don naskočí,vyskočí sama,rada v nom aj spi,lebo je priestrannejsi nez ine golfky.akurát rúčky mohli byt potiahnuté penou,ale to už je len moja náročnosť 😉 ja som spokojná,aj tá ružovo-hnedá farba je super,lebo na tom bars čo nevidno a dobre sa udržiava.

jennyska
4. okt 2013

Ahoj Maminky 😉

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Maclaren a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-maclaren/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. emoticon Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂

nene1982
9. okt 2013

Ahojte dievcata,
existuje nejake univerzalne madlo na maclaren techno xlr 2013? zvazujem kupu tohto kocika ale madlo mi tam vazne chyba :(

budem velmi povdacna za vase tipy - videla som na niektorych vasich foto, ze madla mate

dakujem

nati78
15. okt 2013

baby, da sa ten quets sklopit az skoro na lezanie do vodorovnej polohy? chcela som ho kupovat, v obchode vyzeral ze sa da sklopit az skoro uuuplne dole, a tu na inzerate sa s kočkou dohadujeme ze ho chce predat, lebo nejde sklopit dole az na lezanie, aj na videu na youtube je to take kadejake...Tak teraz som uz z toho dopleta ze ako to je, ci starsie questy sa nedali a tohtorocny model uz hej, alebo ako?? poradte ak viete...dakujem

dundy27
15. okt 2013

@nati78 ide do lahu...2013-ka urcite

nati78
15. okt 2013

@dundy27 dakujem za odpoved a foto! 🙂 a naaaahodickou nevies ci starsie modely nesli do lahu? lebo tym by moja "zahada" bola vyriesena🙂

zipsy
15. okt 2013

@nati78 ahoj, starsie modely nesli uplne do lahu, len tak velmi jemne. najdem ti foto ak chces 🙂

zipsy
15. okt 2013

@nati78 nasla som ...

nati78
15. okt 2013

@zipsy tak uz tomu absoluuutne rozumiem🙂 dakujem velmi pekne za objasnenie a obzvlast za foto kde to najlepsie vidim.

face
17. okt 2013

Holky, prodávám náš denim quest i s madlem, kdyžtak písněte 🙂

lucill81
17. okt 2013

Baby, tie co mate XLR, ake ste vysoke? Dnes mi prisiel, strasne sa mi v nom pacila ta hruba podlozka, aj kocik premakany, len som za nim nejaka stratena ☹. Som ho chcela popri queste, aby mal aj maly dost miesta, ale teraz neviem ci som nemala zobrat to XTcko. Neviem, ci ho novy rovno posunut, alebo je to len zvyk, ze je taky obr a ja mensia 🙂

briketa
17. okt 2013

@lucill81 ja mam 180 a este aj vytahujem rucky 😉