Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

briketa
17. okt 2013

@nati78 j to rovnako, ja som kupovala quest v 2005-tom a sklapal sa tak isto

ustrachana
17. okt 2013

@lucill81 ja mam 167 a myslim, ze je to o zvyku🙂 mala som aj xtcko ale xlr sa mi zda lepsi.chceli sme ho aj na zimu, ale asi kupime este nieco ine lebo maly je v bunde a v lodgeri moc natesno( takze ked dam klasicky zimny fusak uz asi vyskoci z koze)ale xlr urcite necham na jar

lucill81
17. okt 2013

@ustrachana no ja 163 🙂 ja som sa prave rozhodovala medzi xt a xlr, a ten xlr je super ta vlozka hrubsia, aj na zimu. Mam gesslein trojkolku, ale tu predavam, tak som chcela aby aj maly mal pohodlie a vydrzal mu uz ako hlavny kocik popri queste. Teraz ma 81cm a 11kg. Len teda kusok nizsie mohli byt tie rucky, aspon malinko 🙂 no nic, blizenec som, som ho dala do obyvky a stotoznujem sa 🙂 ale je krasny

ustrachana
17. okt 2013

@lucill81 moj maly je presne rozmerovo aj vahovo rovnaky 🙂)) ja ocenujem ten nanoznik, uz ho pouzivame a je super, kocik mame vyse mesiaca co je u mna teda vykon 🙂)))) je to taka moja bezka - vsade a rychlo sa s nim dostaneme

briketa
17. okt 2013

@lucill81 nie nesmu byt rucky nizsie. konecne jeden kociar co je poriadny a prisposobeny aj nam vysokym. vy mate cely siroky trh, milion kociarov, my musime hladat.
😉

mimatko
17. okt 2013

kocky chcela by som poprosit o radu. Musim mat maclaren golfac 🙂, ale musi ist uplne do lahu a zabrat malo miesta v aute. Chcela som XLR, alebo XT len podla fotiek su obrovske v aute a ostatne golky sa nedaju dat do lahu. je to tak? no a madlo je kapitola sama o sebe. uz som na prasky z rozhoovania 😝

lucill81
17. okt 2013

Baby, asi som sisi, budem posuvat nove XLR vo farbe black/champagne, este nepouzite. Neviem si zvyknut na tu vysku palic 🙂 ...keby ste mali niektora zaujem 🙂

mimatko
18. okt 2013

@lucill81 a aka by bola cena?

lucill81
18. okt 2013

@mimatko 295 🙂 poslala som ti ip 🙂

tilly
21. okt 2013

baby, idem si po radu... hladam vacsi kocik, taky, aby som tam odviezla 4,5 rocne dieta, ide o to, ze v lete budeme dost cestovat a chodit po mestach, potrebujem nieco, v com krpca odveziem a nerozpadne sa mi 😅
mali sme XT, teraz mame pp pliko mini, ktore je skvele, ale je len do 15kg a ma male kolieska a teda tu vahu je uz citit, strasne zle sa to uz s tak velkym dietatom ovlada a v lete asi nebude hrozit... inak kocik vyuzivame na prechadzkach po meste a tak, denne sa vozime (6km), ked ideme pre starsieho do skoly, nechcem chodit autom, kym je pekne, aspon sme na vzduchu, ale to pouzivame cyklovozik...

no a uvazujem nad XLR... nie je moc velky po zlozeni? uvezie mi v pohode tak velke dieta aj po napr. dlazobnych kockach?

briketa
21. okt 2013

@tilly uplne v pohode... cely posledny tyzden som v nom vozila osemrocneho, koli zraneniu a este na kolenach dvojrocneho... popripade si moja stvorrocna dcera este vylezie zozadu na tu kovovu konstukciu. ja ich bezne vozim vsetkych troch na xlr 🙂 ked. niekam musim utekat

tilly
21. okt 2013

@briketa dik, toto som potrebovala vediet 😀

ifkael
21. okt 2013

@tilly uvezie 🙂

tilly
22. okt 2013

baby, este mi poradte pls. som pozerala inzeraty a niektore kociky maju ine to zalamovanie pri skladani, oba su XLR, ale jeden ma take kruhove to lomenie a druhy ma take trojuholnikove, preco? je to rocnikmi? ktory je novsi? dik

zipsy
22. okt 2013

@tilly ahoj, podla mna ten spodny je novsi, ja som to tak mala na XT, jeden som mala 2009 a jeden 2011.

tilly
22. okt 2013

@zipsy asi hej, ja som to googlila a vyzera to tak...

ifkael
2. nov 2013

nemate prosim fotku vacsie dieta v maclarene bmw? dva a pol az trojrocne?

zlatulienka
2. nov 2013

@ifkael cvakla som Ti môjho 5-ročného 😀 😝 občas sa odvezie, keď je kríza 😉

ifkael
2. nov 2013

@zlatulienka paraada 🙂))

na pramworlde je za dobru cenu.. hmm. jezisko rozmysla

zlatulienka
2. nov 2013

@ifkael tiež ho máme odtiaľ, podarilo sa mi ho vymáknuť v akcii za 185 GBP 😵

Ježiško rozmýšľaj teda! 🙂 🙂 🙂

tulipaki
3. nov 2013

Ahoj maminky, nemáte některá prosím v maclarenu vložnou tašku na mimi? Jak jste spokojené (pokud ano)? A nevíte rozměry? 😉

sinqa
11. nov 2013

Ahoj, ma niekto odskusane XLR aj v zime? Ked je na chodnikoch sneh a clapkanica? Dakujem.

sinqa
11. nov 2013

@sjuzocka Ahoj, chcem sa opytat ako to XLR zvladalo clapkanicu a sneh na chodnikoch? Dakujem.

sjuzocka
11. nov 2013

@sinqa ahoj, clapkanica v poho, sneh skor taky ten udupany, inak si trochu potlacis... ale to asi s kazdym kocikom. Povedala by som, ze sa to s nim DA. Ale su aj idealnejsie kociky do zimy🙂

sinqa
11. nov 2013

@sjuzocka ja viem, ale chcem predat trojkombinaciu, lebo nam to tu zavadzia a kupila som XLR, tak len ci si to nemam rozmysliet s tym predajom 🙂

sinqa
11. nov 2013

baby mate niekto prebalovaciu tasku na maclaren? neprevazuje kocik dozadu? som niekde citala ze sa tam neda nic zavesit. Dik

ciernavila
11. nov 2013

clapkanicu aj sneh mi zvladlo XT tak XLR urcite tiez

ciernavila
11. nov 2013

@sinqa ja som vesala aj tazsie nakupy, neprevazovalo sa mi, ale bacha doma po vystupeni dietata z kocika, vtedy som na to casto zabudla 😀

sinqa
11. nov 2013

@ciernavila dikes za odpovede..rozmyslam ci klasicku tasku alebo tu co sa dava z boku,len neviem ci do tej nieco dam..

ciernavila
12. nov 2013

@sinqa ja tam mam original organizer maclaren a ked som robila nakupy vesala som na rukovate, inak len stredne nakupy. Na velmi velke som brala Dorjan s velkym kosom.