Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

dundy27
2. mar 2014

@lenkaleg nesla by som do toho...ale rozhodnes sa asi sama, ci to risknes
http://www.scambook.com/company/reports/145029/...

dundy27
2. mar 2014

@lenkaleg
@cleonaxy Ani ta druha stranka ma nejak nepresvedcila, ze by som to riskla u nich... Daj sem potom urcite prosim vediet, ci kocik prisiel. Snad to bude ok.
http://www.whoseview.ie/business/Hugz-Babystore...

lenkaleg
2. mar 2014

@dundy27 fuuuha, no dakujem pekne za tie linky. Tak odtial neobjednam ,nebudem to riskovat....tak jedine asi pramworld alebo harrods, to su myslim odskusane stranky, len neviem ci sa mi to oplati alebo to uz mozem kupit rovna na SK☹((

cleonaxy
2. mar 2014

@dundy27 tak to vypada, ze mozna fakt kocar nebude podle poslednich hodnoceni obchodu 😒

lenkaleg
2. mar 2014

a vedel by mi niekto poradiť stránky,ktorá je overená? okrem pramworldu a Harrods. lebo tam sú také ceny,že keď si to Preratam,tak sa mi to vôbec neoplatí,keď si zarátat aj poštovné. rozdiel nejakých 50 evri. budem musieť kúpiť za 385 eur V babymarkete v avione....Ale to je mi draheeeee☹

ifkael
2. mar 2014

@lenkaleg ja som to skusala a ma to nepustilo dalej..asi aj dobre. Dobry bude aj z pramworldu

ifkael
2. mar 2014

@lenkaleg 300€ aj s dopravou vychadza bmw..za tolko bol na bazare jazdeny

Ale ked si chcela silver, tak jedine kupit v babyparku alebo v bm

lenkaleg
3. mar 2014

@ifkael no skoda ze tam nie je silver 🙂))...nevadi no co uz....volaco bude 🙂

ifkael
3. mar 2014

@lenkaleg ja kedze ho nepotrebujem hned, tak nejako s tym vyckavam..na jednej strane neviem co, a mam kupit hrrr len aby som sa tu na neho pozerala a pouzivat ho budeme aj tak az v lete ci na jar..

prinajhorsom co sa moze stat kupim xt a hotovo.. je vacsi, ale sa mi tam maly zmesti.

cleonaxy
3. mar 2014

@dundy27 nasla jsem, ze prodavaji i na Amazonu, nasel mi to vyhledavac, akorat si zmenili nazev na uberchild, ale podle vat id jsou to oni a podle hodnoceni normalne funguji, tak uvidime...pak dam vedet, jak to dopadlo, doba dodani do 21 dnu... http://www.amazon.co.uk/gp/aag/details?ie=UTF8&...

lenkaleg
3. mar 2014

@cleonaxy skoda ze tam nemaju aj Silver.....a ta cena ked si to prepocitam, tak mozem rovno kupit na SK

cleonaxy
3. mar 2014

@lenkaleg me se to prave na xlr s tou 20% slevou vyplatilo, ale ted jsem na trni jestli vubec dorazi, uz na nej docela specham...snad to dopadne dobre nebo vrati penize...

freezz
3. mar 2014

@cleonaxy hugzbabystore.com nemá maclaren z oficiální distribuce, tak si radši dejte pozor.

cleonaxy
3. mar 2014

@freezz jeste k tomu 😒 uz bych u nich neobjednala po tom co jsem cetla na internetu, ale ted uz s tim nic neudelam, penize maji a dnes mi prisel email, ze je objednavka v procesu...podle toho co jsem se docetla, mozna ani kocar nedorazi a vrati mi penize, aspon poslednich par lidi co objednavali to tak meli dle recenzi...no priste budu chytrejsi...mela jsem si je vic proklepnout pred objednavkou a ne se spokojit jen s tim, ze firma existuje..

freezz
3. mar 2014

@cleonaxy já nechci vůbec rýpat jo, ale když mě to nedá 😉 dnes a denně čteme, že si máme dát pozor na podezřele nízké ceny. a dnes a denně na to stovky lidí skočí. každopádně držím palce, aby to dopadlo buď kočárek nebo peníze zpět.

cleonaxy
3. mar 2014

@freezz ona ta cena za ten kocarek zase nebyla az tak podezrele nizka, to spis ta jejich sleva pro mezinarodni objednavky udelala rozdil...no uvidime, jak to dopadne...

zickemartina
3. mar 2014

ja ted kupovala maclaren xlr v britskem mothercare online za 245 liber - domluvila jsem se s jednou maminkou prez bazos (kvuli doprave minimalne potrebuji 25 kilo jinak je platim tak jako tak) a doprava zorganizovana prez dopravce pohyby.co.uk nas za oba kocarky vysla na 25 liber - konecna cena za jeden kocarek byla 252 liber. stale o dost levnejsi nez v cechach!!

kikinko
5. mar 2014

Maminky co myslite?coskoro trojrocna 13kg a 98 cm by sa mi vmestila do mac bmw na obcasne vylety a dovolenku?Velmi po nom tuzim...

ifkael
5. mar 2014

@kikinko neviem, ale ked zistis, daj vediet ;) tiez neviem ci sa mi do neho maly zmesti

kikinko
5. mar 2014

@ifkael videla som uz snad milion fotiek s vacsimi detmi ale aj tak si ho netrufam len tak objednat a do obchodu mi je take divne ist s malou a skusat,vonku su chodniky kapanek ine ako v obchode...ale akonahle zistim,podavam info 🙂

ifkael
5. mar 2014

@kikinko ja mam najblizsi obchod s maclaren kocikmi od ruky, ak chcem ist musim brat vsetky deti, nemozem len najmensieho- tak nato nemam nervy ani nahodou sama ist s nimi. S muzom nejdem tiez...takze fakt som zvedava pri com skoncime...este cca mesiac mam cas.

kikinko
5. mar 2014

@ifkael no ja mam dve deti,ale tiez sa mi s nimi nechce behat do bratislavy.mna to tak netlaci,mame teraz cybex onyx denim,je fajn,ma vysoku nosnost,predlzovaciu strechu,mala ma dost miesta,ale stale ma mata bmw😉.

finda
5. mar 2014

@kikinko ahoj, myslim ze sa ti zmesti v pohode. Nasa ma sice skoro 2,5 roka a cca 11,8 kg a vozi sa dobre. Ak chces zajtra ti ju cvaknem a hodim fotku.

kikinko
5. mar 2014

@finda dakujem ti velmi pekne,ak by si bola taka zlata a cvakla mi malu,lebo uz fakt neviem ci ano alebo nie 🙂.moja vecna dilema

xovicka
9. mar 2014

Děvčata prosím, co máte v maclaranu za fusak? Mám nový maclaren xt na roční dcerku. Samozřejmě jsem do něj na těch pár posledních zimních dní zkusila připnout fusak emitex a nedrží to vůbec, za chvíli to sklouzne až na zem. Pomohl by nánožník? Že by ten fusak přidržel, aby tak nesjížděl? Případně jaký, když originál se nevyrábí? Nebo ty originální fusaky? Jak se to tam připíná? nesjíždí to taky?

@kikinko Tříleté dítě se do golfek vleze bez problému. Nevím, jaký je rozdíl ve velikosti bmv a xt, ale můj tříletý synek s asi 16 kg už se v golfáčích vezl. Když může mimino, tak on prostě musí taky. Že by to bylo kdovíjak úžasné, táhnout ho v kočáře, to se říct nedá, už je to kus chlapa, ale přepravu to výrazně urychlí. Zádová opěrka mu bez problému dostačuje.

dundy27
9. mar 2014

@xovicka Buggysnuggle fusak, krasne sa zachyti o celu opierku chrbtovu, ma aj super dlzku, v Maclarene sedi vyborne

blackcoro
12. mar 2014

Maminky, nemate nahodou zbytocnu plastenku do dazda na Maclaren XT?
Vdaka 🙂

saska6
15. mar 2014

Ahojte maminy, mate niektora Mac BMW a byvate v Kosiciach? Potrebovala by som ho vidiet v reale, kolko je tam priestoru pre maleho, ci bude postacovat a tak. Stretli by sme sa na prechadzke🙂

kafoditka
16. mar 2014

Baby riesili ste na xt madlo nie original mac ale inej znacky? Pasovalo??

ifkael
18. mar 2014

dnes som mala vedla seba quest a bmw- nieje o com, quest je lepsi. 😔