Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mona1981
30. aug 2015

Ahojte prosim vas mam 3 rocneho syna a chcem kupit maclaren len tak ked pojdem do obchode alebo na prechadzku alebo ked by mi zaspal ..ktory mam kupit xt alebo xlr ..moj syn je dost dlhy..

barbora84
4. sep 2015

Ajojte maminy, vcera som kupila z druhej ruky Maclaren Quest, len som dost sklamana z toho ako kolieska hrkocu ☹ robilo to aj na vasich kocikoch, resp. da sa s tym daco robit?

vonava007
4. sep 2015

@mona1981 kúp radšej Silver Cross. Aj my sme dlhý.....a výbava je v cene na rozdiel od macLarenu. Ja som velmi spokojná,úplná radost,odpruzene kolieska to ma a to je uz co povedat🙂

katavinka
15. sep 2015

Mňa by zas zaujmalo, aké sú Maclareny v teréne keď je príklad sneh :p

kafoditka
21. sep 2015

@katavinka úplne s prehladom sme strávili zimne prázdniny u babky na Kysuciach s XT 😎 s bugaboo cameleonom som bola stratená 🙉 a xt preslo všetko, aj sneh, ktory sa lepil na kolesa 😉

tinkax
30. sep 2015

Baby na mac laren quest ako sa da dat dole strecha a oprat ? da sa to vobec ? mam starsi typ taku bodkovanu limitku

tinkax
22. okt 2015

kto poradi ci sa da zvliect a oprat strecha ? je to tam na pevno a netusim ako to dat dole ☹

mam33
22. okt 2015

@tinkax ta vnútorná konštrukcia neviem či ide dole som neskúšala ale strieška ako taká ide dole . Je upevněna v ty kých nádstavcoch. Je tam zasunutá čiže potiahnite nahor A vysunie sa. Ak máš držiak na fľašu na kočíku tak ten istý systém tam je .

tinkax
23. okt 2015

@mam33 aha ano tak to ide potom sa to asi neda strcit do pracky hmm ale dakujem za radu takto to strcim aspon do vane pod sprchu 🙂

mam33
23. okt 2015

@tinkax ja som to tak napchala do práčky

camina
23. okt 2015

@mam33 aj s tou konstrukciou strieskovou? Pytam sa ako blba ale mne to nejde dole z tej konstrukcie..

mam33
23. okt 2015

@camina Hej celú aj s konštrukciou 😆 v pohodě vlezla do pračky akurát som znížila odstreďovania.

camina
23. okt 2015

@mam33 a prezila to ta konstrukcia? 🙂 myslim na to ci si dala do pracky este nieco k tomu aby to nebuchalo v bubne...celkom sa dost bojim aby som si neznicila kocik 🙂

mam33
23. okt 2015

Nic som tam nedávala to by som sa bála dať K tomu niečo . Keby si tam dala ta látka nasiaknutý a bude tazka ale ta strieška tam bola akurát nelietala v bubne a dala som na krátke pranie A nízke otáčky.

camina
23. okt 2015

@mam33 vdaka 🙂

mam33
23. okt 2015

@camina nie je zac

eryykah
28. okt 2015

Su nejake velke zmeny medzi verziami 2012 az 2015? Neviem sa rozhodnut ci pouzity alebo novy.. Ma niektora kocik uz dlhsie ako je na tom konstrukcia a kolieska?

kafoditka
28. okt 2015

@eryykah od 2014 tuším je nové polohovanie chrbta. Staršie sa polohovali dvoma páčkami po stranách kocika a novšie sa polohuje uz priamo vzadu na opierke - ako väčšina Kocikov. Konštrukcia je garantuje ti nezničiteľná 😎 kolieska jasné, ze vidno používanie, ale zas sú ozaj kvalitné. Ja som ho aktívne vyuzivala pri dvoch deťoch, mala som čierny s keď som ho celý vyprala, bol ako nový 😉 maclaren je proste TOP na trhu

eryykah
28. okt 2015

@kafoditka dik za info mam v uzsom vybere este uppababy luxe g a potom trochu nestandardne kvoli rychlemu zlozenie babyjogger city mini tak to premyslim 😉

kafoditka
29. okt 2015

@eryykah ja mam momentálne bjcm 4kolesovy 😃😃 a keďže som mala aj mac, viem porovnať 😎 nechcem tu ale spamovat, tak ak máš akékoľvek otázky, napis mi ip, rada odpoviem 😉

petka1701
29. okt 2015

ja mam mc bmw, 100% odporucam. mam ho uz skoro 2 roky a nedam si ho odlozim aj pre druhe baby 😉

kafoditka
29. okt 2015

@petka1701 akýkoľvek Mac je super, pokiaľ mas jedno dieťa 😉 ja som ho dala preč nakoniec koli tomu, ze ma neskutocne vytáčal mini košík a potrebovala som staršieho držať za ruku cez prechod, keď sa vliekol zo skolky a pod. ... A to sa velli nedá, pokiaľ mas golfový kocik. Celkovo ho hodnotim veľmi pozitívne a ťažko som sa ho zbavovala - bolo mi ľúto 😅 ... Nakoniec som objavila kočík, ktorý mi vyhovuje Max. po všetkých stránkach a iný uz nechcem 😎

matka1000
19. nov 2015

ahojte ja sa tiez rozhodujem medzi Maclarenom a BJ city miny, takze ktory je teda lepsi? 🙂 tiez uprednostnim vacsi kosik. dakujem

matka1000
19. nov 2015

opravujem BJ city mini zip

lucka227
23. nov 2015

@matka1000 ja mam XT a max.spokojnost.Moja sestra city mini a tiez je spokojna.Podla toho co od kocika ocakacas.Ja som chcela okrem ultra lahkeho kocika aj pohodlnost pre babo,lahku manipulaciu,co splnaju oba aj ked moj je lahsi;este aj vzhlad.Podla mna sa s XT maloktory golfak da porovnat.Jedine co niekomu nemusi vyhovovat su rucky,nie madlo.Ale mne to prekvapivo vyhovovalo velmi a velke plus je aj dozivotna zaruka na konstrukciu

zuziniki
23. nov 2015

Najlepší kočík, my máme Techno XT, používame ho už 5 rokov nepretržite a maximálna spokojnosť...

tinkax
26. nov 2015

To bol napad dat striesku celu do pracky, strecha je cela ale doskrabáa mi cele sklo v pracke, to ani nemozem povedat muzovi, na konci tie sroby to doskrabali a to som ani nedala zmychat... sprosty kocik

kafoditka
28. nov 2015

@tinkax ja som nikdy nedavala strechu so srobmi! do pracky.. Postavila som kocar do vane, osprchovala, vyrajbala kefou a praskom na čierne pradlo a zas osprchovala . Nechala uschut a bol ako nový. A to som ho mala pri dvoch deťoch..

tinkax
28. nov 2015

@kafoditka no ved ale jedna mamina vyssie co pisala ho davala tak do pracky, nuz bola som leniva rucne prat tak mam ☹

rararak
16. jan 2016

@kafoditka ahoj prosim Ta mozes mi preradit ktory kocik Ti vyhovuje najviac? Pisala si ze Mac uz nie je dobry pri viacerych detoch..vdakaaa