Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

frlka
10. aug 2011

@henrieta76 prat sice viem dokonale 😀 😀 😀 , ale predsa sa pre istotu spytam: prala si v pracke na 30ke, jemne pranie? A strieska-potah sa tiez da oprat? Samozrejme dam gel na pranie, nie prasok. A zvyknem dat jednotlive casti potahu do obliecok, aby sa neposkodila reflexna potlac 🙂) Moze byt? Alebo si to davala nejako inac? 😉

lodgermaniacka
10. aug 2011

@henrieta76 aj mne sa najviac pači asi ten fialovy 😵 ja by som ho kludne kupila pre chlapca, len teraz mu už každy hovori dievčatko 😒 fialovo-sivy a červeno-sivy sa najviac hodia k tej sivej konštrukcii 😵 ja to asi moc prehanam s ladenim kočíka, ale proste niektore farby sa mi k sebe nehodia 😒

henrieta76
10. aug 2011

@frlka hej prala som ho na 30ke,striesku som sa neodvazila natlacit do pracky,tu som len ocistila vo vani s jemnym pracim prostriedkom.ta sa vlastne ani moc nespini.a nedaĺa sa zvliect uplne a je aj pevnejsia ako na pp plicu lebo tu som bez problemou napchala do bubna ale na mac je aj trocha vacsia aj pevnejsia ta strieska.
@lodgermaniacka ano niektore tie kombinacie su dost zaujimave 🙂
a preco mu hovoria dievcatko?taketo veci ma vedia dost hnevat ked nevedia co to je tak nech sa spytaju ci je chlapcek alebo dievcatko a nie hned len jedno pohlavie.aj mne sa to casto stalo ked bola gretka mala.mala som sive hlboke pegperego a ruzovu deku pripadne aj mala nieco ruzove na sebe a aked nic ine tak mala hodeny ruzovy dudel v kociku a kazdy sa hned pytal jeej co to je chlapcek? a mna isiel slak trafit. 😠

frlka
10. aug 2011

@henrieta76 pliko som mala, tak si viem predstavit. Lebo tam som oprala potahy (celu 3-kombinaciu) v pracke. Tak dakujem za info. 🙂

lodgermaniacka
10. aug 2011

@henrieta76 podla mna on chodi dosť chalansky oblečeny, rifle, tenisky, mikiny, pripadne doladeny do modra, ale ma blond vlasky a vzadu kučierky, tak to asi preto, ale to su take babatkovske vlasky a je mi ho luto ostrihať 😉 ma 15m a asi teda kvoli vlaskom, ale aj tak mu kupujem červene kočíky, lebo sa mi ta farba velmi pači 😵 ale jasne že mu ich doladim bud chlapčenskou podložkou, alebo niečim..

mici111
10. aug 2011

@lodgermaniacka 😀 pokial nenosite pukacku, tak je to dobre 😀 😀 😀 ale baby, nic si z toho nerobte, ja minuly tyzden v auparku v cestovke - ruzove bgb bee, mala oblecena vo fialovom - v hlave ruzovu pukacku a jedna stara fuchtla si sadla vedla a hovori malej, jeeeeeeeeej ty si aky pekny chlapcek - tak som tete povedala, ze fakt ruzovejsi kocik uz nemoze byt 😀 😀 😀 😀

ellysa
10. aug 2011
bambola
10. aug 2011

@ellysa ja sa tam chystam poslat fotku uz asi pol roka a este stale sa mi nepodarilo 😀

ellysa
11. aug 2011

baby, čo ste mali/máte xt vám sa samé od seba zaaretovávajú kolieska? lebo som bola pozerať xt v mothercare a som ich odaretovala a neprešla ani pol metra a zaaretovali sa same, ani predavačka nevedela, že čo s nimi, aj knižku sme pozerali, nechápem, to by bolo dosť naprd.

pink31
11. aug 2011

@ellysa na kolieskach treba tie cudliky zatlacit napevno dolu, aby to cvaklo..ide to troska tazsie, ale musis pocut cvaknutie 🙂 aj ja som nad tym 1.x maturovala 🙂

ellysa
11. aug 2011

@pink31 tak sme to asi slabo zatlačili aj keď nám sa zdalo, že už to viac nepôjde, nejak ťažko to ide

pink31
11. aug 2011

@ellysa no, presne aj toto som ja riesila, ze to co je??? taka overena znacka a potom som zistila, ze treba zatlacit tak, aby cvaklo..ale na Maclarenoch ide za novoty vsetko tazko..aj odopinanie pasov,,teda aspon mne 😉

frlka
12. aug 2011

@bambola ahoj, citala som +foto, ze si si dala sit podlozku, aj ja si davam u tej istej pani sit. Len sa chcem spytat, ze ake suche zipsy si tam davala nasit? Ja este XLR nemam doma, az bud. tyzden. A nevies nahodou, ci podlozka sedi do XT, quest aj XLR rovnako (sita tou pani)? A madlo na kocik mas? Vdaka. 😉

bambola
12. aug 2011

@frlka ja som jej posielala foto kocika aj s rozmermi (fotka je vo fotoblogu) a podla toho mi sila, suche zipsy na poziadanie (normalne to tam nedava) XT a XLR su vacsie kociky tak asi aj na podlozku budu o nieco vacsie rozmery aj ked v obchode su univerzalne tusim 😕 (nie som si ista teraz)

a tie suche zipsy su dva navrchu take trciace lebo kociky maju vzadu suchace na uchytenie podhlavnika tak som ich vyuzila na to aby mi nepadala podlozka 🙂
madlo nemam ale len preto, ze v hnedej sa nevyraba 😒 😠

bambola
12. aug 2011

@frlka odfotila som ti 😉

frlka
12. aug 2011

@bambola dakujem, si zlata. ja budem mat XLr hnedo-modry. Madlo chcem, dam si usit hnedy navlek na madlo a bude to super zladene ako hovori lodgermaniacka 😀 ona mi to poradila. mozem ti hodit do IP link na tu pani, co mi to bude sit (na madlo). 😉

frlka
12. aug 2011

@bambola vdaka. ved asi pockam, kym mi pride kocik bud. tyzden a potom jej napisem presne rozmery podlozky. 😉 Zatial mi sije na zapp. 😉

bambola
12. aug 2011

@frlka to bude asi najlepsie 🙂 budes si ista, ze ti sadne ked si to premerias 🙂
s tym madlom neviem lebo mne zase pride odveci zaplatit nie malo eur za nieco co si potom este musim "dorabat"

frlka
12. aug 2011

@bambola ale kedze som madlo chcela, na druhe babo ho urcite vyuzijem, ak nie, lahko ho predam a preda sa mi s kocikom lepsie, ked bude farebne ladit 🙂 a ja si u tej pani davam sit este nieco ine, tak usetrim postu ! 😎

frlka
12. aug 2011

@bambola teda, vyznelo to tak, ze kupim a hned predam cely kocik, to nie 🙂 len do buducna som myslela 😉 ked raz budem kocik predavat. dufam vsak, ze budem max. spokojna s macom a predam ho az po detoch 🙂 a to by som chcela este 2. ále bude ako ma byt. nechame to na osud. 😎

bambola
12. aug 2011

@frlka akoze vsak jasne 🙂 ja by som tiez chcela ale ked malej nechyba tak to necham tak, len kvoli mojmu dobremu pocitu netreba 😀 tak snad budes spokojna 😉 ja rozmyslam, ze ked budem mat niekedy druhe babo tak kupim uz od narodenia XLR a bude pokoj 😉

frlka
12. aug 2011

@bambola no ved to bol jeden z dovodov, preco som hned brala XLR a nie XT. Uz ma zacina unavovat nakup-predaj kocikov. 😀 nad farbou som dlho vahala, najprv som mala reserve cierno-bezovy (black/champagne), ale na poslednu chvilu som to predsa len zmenila na hnedo-modry, hoci mame dievcatko. Velmi sa mi paci a hlavne, nie je taky smutny ako cierno-bezovy. Na nom ma rusila ta bezova farba, inak cisto cierny by som brala hned, lebo farebne doplnky by to spravili. Takze tak. Uz sa neviem dockat, ked mi pride. 😀 😀 😀 😀 😀

zajo79
12. aug 2011

@frlka kedy ma prist?

frlka
12. aug 2011

@zajo79 ahoj, vraj bud.tyzden, ved lodgermaniacke tiez vtedy 😀 tesiiiim 😀 teraz testujem zapp, je fajn, ale urcite ho potom predam, ked bude mac 😎

frlka
12. aug 2011

@zajo79 prave som pozerala maily...xlr mi pride v pondelok. Potom hodim foto. 😉

maartinkaa
14. aug 2011

ahojte, nechce sa mi to tu cele citat, ale zalubila som sa do tohto kocika,,,,,velmi by som chcela twin verziu, mate ju niektora? je mozne si tento kocik vyskusat a obzriet v nejakom obchode na slovensku? ja chcem spod ruky, mam aj Phil&teds, s ktorym by som sa este nerada rozlucila, ale keby som vyskusala maclaren a ucaroval by mi aj vskutocnosti, tak Phila predam 😅

lodgermaniacka
14. aug 2011

@ellysa to aretovanie kolies ide naozaj ťažko, tiež som nad tým v mothercare špekulovala, že čo sa same aretuju 😎 ale treba to silno zatlačiť, ono sa to asi vybeha, aj ked som rozopinala pasy išlo to ťažko

frlka
15. aug 2011

@lodgermaniacka xlr prave prisiel, idem rozbalit 😀 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
15. aug 2011

nikto neodpoveda??!??!?! da sa niekde tento kocik aj vyskusat? viem, ze je v piestanoch predajna, ale neviem, ci maju twin triumph aj vystaveny,,,,,,,,nasi maju 25 mesiacov a stacil by im,,,,chcem ho vidiet nazivo, vyskusat a potom kupit uz pouzity,,,,,,nepredavate ho niektora???? prosim poradte,,,, ☹

zajo79
15. aug 2011

@frlka no ako? sup sem fotky. spokojna? verim ze ano 😉